forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Remitenda u HR

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
rssc Posted - 04/01/2011 : 14:29:01
Evo vidim da je danas pocelo da pristize remitenda ludensa na trafike.
Ovaj put su nadisli sami sebe- pakuju 2zagora+diabolik :)

Pitanje za forumase iz HR:
da li i kod vas i dalje po 3kom zagor extra i redovni, te 2x klasik, special, po 24 i 26Kn? Da skoknem do Metkovica i pokupujem sta mi treba.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonka24 Posted - 06/01/2011 : 23:40:43
debele neoprane krezube pomahnitale babetine hahahahahhahaahhahhha
kreŠa Posted - 06/01/2011 : 20:36:24
Ima ih u Beogradu, mladi ljudi, prijatni za saradnju.
Ignus Posted - 06/01/2011 : 20:34:21
postoje li trafikanti, tzv. muške trafikantice? netko vidio uživo?
Zagor12 Posted - 06/01/2011 : 20:32:48
Ja idem na svoj kiosk gdje me teta zna!
Inače, kod mene su sve ljubazne, ne znam kako će to biti za 15 godina, no kada sam bio u Splitu na kiosku negdje kod trajekta sam babu tražio komplet Texa (Vidio sam da ima "Tajnu pergamenta" koju ja i dandanas nemam) a ona je rekla "NEMA NIŠTA"!

Zapravo imao sam jednu nezgodu na kiosku kod mene. Tražio sam komplet Alan Forda i bio je jedan gdje je na naslovnoj bila gola ženska (Ars, artis), i dve su babe bile iza mene. Ženska je podignula komplet tako da babe mogu vidjeti i pitala me "Jel taj?", babe su počele psovat i jedna je rekla "Iz inata mu ne bi dala". Stavio sam kapuljaču, opsovao ispod glasa i otišao. Ni Ars, artis još dandanas nemam, a nije mi ni žao.
cronos six Posted - 06/01/2011 : 20:17:25
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by adriano

nedostatak je i šta babe na kiosku neće prstom da maknu kako bi ti pokazale sve komplete koje imaju, pogotovo ako se moraju dić sa stolca. toliko bezobrazluka se rijetko gdje viđa.




debele neoprane krezube pomahnitale babetine





_________________________________________________________________________________________________________________________________
Prvi broj Alan Forda u HR otisnuo je Vjesnik krajem 1969.na adresi Ljubice Gerovac 42 godine Alan Forda u HR

DOMI Posted - 06/01/2011 : 20:12:41
quote:
Originally posted by adriano

nedostatak je i šta babe na kiosku neće prstom da maknu kako bi ti pokazale sve komplete koje imaju, pogotovo ako se moraju dić sa stolca. toliko bezobrazluka se rijetko gdje viđa.




debele neoprane krezube pomahnitale babetine
_________________________________________________________________________________________________________________________________
Prvi broj Alan Forda u HR otisnuo je Vjesnik krajem 1969.na adresi Ljubice Gerovac 42 godine Alan Forda u HR
Ace of Spades Posted - 05/01/2011 : 18:17:42
Upravo sam rekupero na aerodromu Cilipi paketic Zagora i AF Extra... volim te usputne kupovinice :))))))
crazyboy993 Posted - 05/01/2011 : 13:26:38
quote:
Originally posted by adriano

istina, i ja sam se iznenadio, kupio sam ih na kiosku u Gajevoj.
quote:
Originally posted by crazyboy993

quote:
Originally posted by adriano

ja sam nedavno kupio tonkin gnjev i hurone u remitendi za 25 kn, i to posve očuvane. stvarno se isplati, jer u redovnoj prodaji to isto bi me došlo 70 kn.


daj nemoj me... najnoviji maxii??? ja sam kupio bas danas hurone i ratnike




uf, lijepo pakiranje
adriano Posted - 05/01/2011 : 10:39:37
istina, i ja sam se iznenadio, kupio sam ih na kiosku u Gajevoj.
quote:
Originally posted by crazyboy993

quote:
Originally posted by adriano

ja sam nedavno kupio tonkin gnjev i hurone u remitendi za 25 kn, i to posve očuvane. stvarno se isplati, jer u redovnoj prodaji to isto bi me došlo 70 kn.


daj nemoj me... najnoviji maxii??? ja sam kupio bas danas hurone i ratnike

hrvoje23 Posted - 05/01/2011 : 08:30:10
Kad je počeo izlaziti Dylan Maxi-odem na
1.kiosk-Dobar dan! Imate li Dylan Maxi? Gleda me-Koga!?? Kaj ti je to! Ok-mislim, novo izdanje, pa se još ne zna.
2.kiosk-Nemam pojma kaj tražiš!?
3.kiosk-ima konačno 2 komada, neznam koji je lošiji od kojeg i još me uvjerava da to nije niš oštečeno, kako je to ko'novo!
4.kiosk-nudi mi dd-extra-i uvjerava me da je to isto! isti junak i kaj ja sad hoću neš' posebno.
5.kiosk-konačno kupio! nakon obilaska pola Zagreba
hrvoje23 Posted - 05/01/2011 : 08:23:04
quote:
Originally posted by adriano

nedostatak je i šta babe na kiosku neće prstom da maknu kako bi ti pokazale sve komplete koje imaju, pogotovo ako se moraju dić sa stolca. toliko bezobrazluka se rijetko gdje viđa.



Upravo tako! jednom čekam tramvaj i blizu kiosk, i vidim nekoliko paketa zagora-i kazem joj da bih volio pogledati tih nekoliko paketa. kaze ona, ma nisu to stripovi!! Jer tesko joj se sa stolice okrenuti i dodati to...???
crazyboy993 Posted - 05/01/2011 : 01:43:40
quote:
Originally posted by kenan92

quote:
Originally posted by crazyboy993

quote:
Originally posted by rssc

quote:
Originally posted by crazyboy993

ima, barem u međimurju, 2x specijal,3 x extra ili redovni i 1 maxi+ jedan redovni... ove mješance ne želim ni kupovati bljak :)
šteta da nema još almanaha :/



kod nas imaju svi almanasi, 1-8,oko 21Kn 2kom, giganti po 16KM ili 55Kn, ali mi ne trebaju..

dakle poslo je to, da ja ipak skoknem do metkovica kada budem u hercegovini, valjda ima i dole vise trafika..

ovdje u sarajevu se moze naci sve, samo ti onda ostane jedno 20 dijabolika brojevi 2-5 i mister no isto tako kamara brojeva 50-55




daj nemoj me, gigant i almanasi u pakiranju?? :O

to ima i kod nas u Brckom...


aaaaaaaaaaaaa, lud saaam
kenan92 Posted - 05/01/2011 : 01:01:14
quote:
Originally posted by crazyboy993

quote:
Originally posted by rssc

quote:
Originally posted by crazyboy993

ima, barem u međimurju, 2x specijal,3 x extra ili redovni i 1 maxi+ jedan redovni... ove mješance ne želim ni kupovati bljak :)
šteta da nema još almanaha :/



kod nas imaju svi almanasi, 1-8,oko 21Kn 2kom, giganti po 16KM ili 55Kn, ali mi ne trebaju..

dakle poslo je to, da ja ipak skoknem do metkovica kada budem u hercegovini, valjda ima i dole vise trafika..

ovdje u sarajevu se moze naci sve, samo ti onda ostane jedno 20 dijabolika brojevi 2-5 i mister no isto tako kamara brojeva 50-55




daj nemoj me, gigant i almanasi u pakiranju?? :O

to ima i kod nas u Brckom...
crazyboy993 Posted - 04/01/2011 : 23:34:46
quote:
Originally posted by rssc

quote:
Originally posted by crazyboy993

ima, barem u međimurju, 2x specijal,3 x extra ili redovni i 1 maxi+ jedan redovni... ove mješance ne želim ni kupovati bljak :)
šteta da nema još almanaha :/



kod nas imaju svi almanasi, 1-8,oko 21Kn 2kom, giganti po 16KM ili 55Kn, ali mi ne trebaju..

dakle poslo je to, da ja ipak skoknem do metkovica kada budem u hercegovini, valjda ima i dole vise trafika..

ovdje u sarajevu se moze naci sve, samo ti onda ostane jedno 20 dijabolika brojevi 2-5 i mister no isto tako kamara brojeva 50-55




daj nemoj me, gigant i almanasi u pakiranju?? :O
rssc Posted - 04/01/2011 : 23:32:03
quote:
Originally posted by crazyboy993

ima, barem u međimurju, 2x specijal,3 x extra ili redovni i 1 maxi+ jedan redovni... ove mješance ne želim ni kupovati bljak :)
šteta da nema još almanaha :/



kod nas imaju svi almanasi, 1-8,oko 21Kn 2kom, giganti po 16KM ili 55Kn, ali mi ne trebaju..

dakle poslo je to, da ja ipak skoknem do metkovica kada budem u hercegovini, valjda ima i dole vise trafika..

ovdje u sarajevu se moze naci sve, samo ti onda ostane jedno 20 dijabolika brojevi 2-5 i mister no isto tako kamara brojeva 50-55

crazyboy993 Posted - 04/01/2011 : 23:14:14
bilo bi dobro da stave neke stripove koje si možemo birat za te pare :D
Tonka24 Posted - 04/01/2011 : 22:59:32
stegnu ih onda ostanu utori
crazyboy993 Posted - 04/01/2011 : 22:58:38
quote:
Originally posted by adriano

ja sam nedavno kupio tonkin gnjev i hurone u remitendi za 25 kn, i to posve očuvane. stvarno se isplati, jer u redovnoj prodaji to isto bi me došlo 70 kn.


daj nemoj me... najnoviji maxii??? ja sam kupio bas danas hurone i ratnike
crazyboy993 Posted - 04/01/2011 : 22:57:22
ima, barem u međimurju, 2x specijal,3 x extra ili redovni i 1 maxi+ jedan redovni... ove mješance ne želim ni kupovati bljak :)
šteta da nema još almanaha :/
velka031 Posted - 04/01/2011 : 22:47:22
Ma dobro, naći neoštećene stripove u remitendi je teže nego naletjeti na mlađahnu prodavačicu... Najgore je što ih tako krvnički svežu, kao da će nekuda pobjeći...
mister m Posted - 04/01/2011 : 21:08:29
ljudiii, pa kod nas baš samo mlađahne curice tako da neznaš na kojem bi kiosku kupio. Najozbiljnije
Magico_Vento Posted - 04/01/2011 : 18:26:12
Srecom ja imam jednu trafiku gdje mi zena iznese 5-6 primjeraka stripa koji zelim pa biram

Uz to je jos jako prijatna,sto bas i nije cesto
Tonka24 Posted - 04/01/2011 : 17:38:15
Znam ja jednu koja je nenormalna na svakog kupca se dere doslovno dere ti pokazes ili reces nesto sto zelis kupiti ona ma koji hoćeš?i onda se dere na sva glas ovaj ovaj pa stenje puše...Bože sačuvaj doslo mi je da zapalim nju zajedno sa kioskom
DeeCay Posted - 04/01/2011 : 16:39:11
Ja uzimam samo od iskusnih teta!
paro Posted - 04/01/2011 : 16:30:19
Da su mlađahne curice, prodaja stripova bi narasla za 500% i to ne samo stripova...SVEGA..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000