forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Ivan Ilić?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
osim Posted - 11/01/2011 : 10:35:16
U tekstu o Velikom Bleku (http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/vb/veliki-blek/), Bane navodi da je scenarija za ovog junaka radio i Ivan Ilić. Da li neko zna o kojim se epizodama radi, kao i nešto više o ovom scenaristi?
12   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
skuby Posted - 06/04/2011 : 12:15:53
quote:
Originally posted by Djeno

quote:
Originally posted by cat claw

Onakve geske kao sto je Blekova ruka na cetvrtoj slici tesko da bi prosle kod stranih urednika u ono vreme...



mene više brine ovo...






jaki Posted - 23/02/2011 : 00:07:54
A di ih nađe
Djeno Posted - 22/02/2011 : 23:38:01
quote:
Originally posted by cat claw

Onakve geske kao sto je Blekova ruka na cetvrtoj slici tesko da bi prosle kod stranih urednika u ono vreme...



mene više brine ovo...



Jur Posted - 21/02/2011 : 09:55:37
Ovde ima stvarno suvise gresaka. Ali ok, posto je to Blek moze da prode - deca do 10 godina nisu (bila) tako zahtjevna po pitanju crteza .

cat claw Posted - 21/02/2011 : 09:31:32
Onakve geske kao sto je Blekova ruka na cetvrtoj slici tesko da bi prosle kod stranih urednika u ono vreme... Mislim, prolazilo je svasta, ali je neki nivo ipak odrzavan.
99% je neko nash.
Nazalost, nemam komplet Yu Bleka pa da mogu da proverim, a Blek frikove na njihovom topiku izgleda mrzi da provere.
osim Posted - 20/02/2011 : 20:28:13
Čini mi se da ovo nisu domaći autori... Ili barem nije objavljeno kod nas. O čemu se radi? Prvo mi je crtež ličio na Žarića, ali izgleda da da nije. A scena je toliko nespecifična - Blek kako nosi divljač na leđima, a Rodi kako na specifičan način hvata zeca... deluje mi kao da sam ovu scenu toliko puta video.
quote:
Originally posted by cat claw

Moze li da se utvrdi u kom LMS je ovo izaslo i kako se zvala epizoda i ko su (domaci) autori?



cat claw Posted - 19/02/2011 : 10:31:53
Moze li da se utvrdi u kom LMS je ovo izaslo i kako se zvala epizoda i ko su (domaci) autori?

osim Posted - 15/01/2011 : 15:38:05
Kako su to bila divna vremena za strip!
Evo, juče sam slučajno nabasao na Neven iz 1984-te: Večernja akcija, od Aladžića i Plavšića, Koko Dude vukojeva i Lijanko! I tako svake nedelje!
osim Posted - 14/01/2011 : 07:46:31
Hvala! Ostalo je još nepoznato ko je napisao scenario za 812 - Trka za nevestom. Epizodu je nacrtao Slavko Pejak.
quote:
Originally posted by cat claw

Proverio, Djovani je napisao jedan scenario i to
748 - Oružje za rodoljube.

cat claw Posted - 14/01/2011 : 00:39:02
Proverio, Djovani je napisao jedan scenario i to
748 - Oružje za rodoljube.
osim Posted - 13/01/2011 : 11:58:08
Hvala na odgovoru! To je bila potpuno nova informacija, obzirom da ga na spisku autora Blekovih epizoda (http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=22672) nema.
quote:
Originally posted by cat claw

Ivan Ilic - Giovanni (1953) je novosadski slikar, dizajner i menadzer grupe ''Highway''. Radi kao profesor crtanja u umetnickoj skoli ''Bogdan Suput''.
Napisao je svega jedan ili dva scenarija za Velikog Vleka, i to vise iz zezanja nego iz ubedjenja, samo da bi drugaru Peri Aladzicu dokazao da moze i to da uradi.

cat claw Posted - 13/01/2011 : 09:34:34
Ivan Ilic - Giovanni (1953) je novosadski slikar, dizajner i menadzer grupe ''Highway''. Radi kao profesor crtanja u umetnickoj skoli ''Bogdan Suput''.
Napisao je svega jedan ili dva scenarija za Velikog Vleka, i to vise iz zezanja nego iz ubedjenja, samo da bi drugaru Peri Aladzicu dokazao da moze i to da uradi.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000