forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Uskoro Judge Dredd 2011..Stallone sakrij se!!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
emirem Posted - 14/05/2011 : 02:47:09




Poslije lose glume i propasti filma sa Stalloneom (nesto je i zaradio), remake dolazi napokon u kina, nadamo se da ce biti bolji od prethodnika i fanovima stripa donijeti uzivanje u ekranizaciji ovog popularnog Britanskog stripa!!

I am the LAW!!
Neka sada Edward Reiser posalje svoje ljude iz agencije Alphe na teren da se vidi ko je bolji sprovoditelj zakona i reda na ulicama Cityija!!!

http://www.youtube.com/watch?v=lv0JkODids0&feature=related
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Johnny Difool Posted - 31/08/2013 : 18:21:30
Možda su "ključnih utemeljitelja" prejake riječi, moglo je i "zapaženih scenarista" ili tako nekako, ali eto...

Mr. Bushido Posted - 31/08/2013 : 12:11:18
quote:
Originally posted by Johnny Difool

@ Deers


Oslonio sam se na Wikipediju, koja kaže da je Wagner tijekom 70-ih zajedno s Patom Millsom kreirao priče za seriju Doctor Who, ali da je naposljetku od toga odustao zbog učestalih zahtjeva za izmjenama scenarija. Zbog toga je na koncu sasvim odustao od rada na televiziji.
A kad je 1979. u magazinu Doctor Who Weekly glavnu riječ preuzeo Dave Gibbons, on je Wagneru i Millsu, imajući na umu njihov rad za TV, ponudio scenarističku suradnju, pa su ovi napisali četiri osmodjelna serijala (Wagner City of the Damned i Dogs of Doom a Mills The Iron Legion i The Star Beast) temeljena upravo na nerealiziranim TV-scenarijima.


Hm, što te ovdje dovelo do zaključka da se Wagner "tijekom 70-ih afirmirao i kao jedan od ključnih utemeljitelja kultne i dugovječne BBC-jeve fantastične pustolovne serije Doctor Who"?
Johnny Difool Posted - 30/08/2013 : 22:07:49
@ Deers


Oslonio sam se na Wikipediju, koja kaže da je Wagner tijekom 70-ih zajedno s Patom Millsom kreirao priče za seriju Doctor Who, ali da je naposljetku od toga odustao zbog učestalih zahtjeva za izmjenama scenarija. Zbog toga je na koncu sasvim odustao od rada na televiziji.
A kad je 1979. u magazinu Doctor Who Weekly glavnu riječ preuzeo Dave Gibbons, on je Wagneru i Millsu, imajući na umu njihov rad za TV, ponudio scenarističku suradnju, pa su ovi napisali četiri osmodjelna serijala (Wagner City of the Damned i Dogs of Doom a Mills The Iron Legion i The Star Beast) temeljena upravo na nerealiziranim TV-scenarijima.

Hexen Posted - 30/08/2013 : 16:20:40
Kad sam vidio naslov topica, ponadao sam se kako ćemo ipak dobiti nastavak Dredda. Šteta, film je odličan.
Deers Posted - 30/08/2013 : 12:55:16
Dobar tekst samo bih volio da mi Johnny kaže od kud mu ova informacija:

"... da bi se također tijekom 70-ih afirmirao i kao jedan od ključnih utemeljitelja kultne i dugovječne BBC-jeve fantastične pustolovne serije „Doctor Who“"

Koliko ja znam Wagner (skupa s Millsom) radio samo Doctor Who stripove u nečemu što se danas zove Doctor Who Magazine.
DeeCay Posted - 29/08/2013 : 23:31:55
Judge Dredd 3D: Bog prašta, on ne
filmska recenzija by johnny Difool

Ljubitelji britanskog stripa „Sudac Dredd“ izvornih autora Johna Wagnera i Carlosa Ezquerre u pustolovinama svog omiljenog postapokaliptičnog junaka odnedavno ponovo mogu uživati i na filmu, u fantastičnom akciću „Dredd 3D“ redatelja Petera Travisa. Red je stoga i da se pozabavimo tim filmom...

emirem Posted - 16/05/2011 : 13:03:53
quote:
Originally posted by TORQUE

potpis..nemam nista protiv stalloneovog..bas zabavan film.


quote:
Originally posted by sawitch

Meni je taj Staloneov bio super.. Ali ga nisam gledao sigurno 5 godina..



I meni je u ono vrijeme bio super film sada je to malo remakeano da bude "realisticnije" valjda gadjaju atmosferu "Blade Runnera"..zivi bili pa vidli sta ce biti, uz novu tehnologiju snimanja trebalo bi biti high-tech
TORQUE Posted - 16/05/2011 : 12:57:32
potpis..nemam nista protiv stalloneovog..bas zabavan film.
sawitch Posted - 14/05/2011 : 21:17:30
Meni je taj Staloneov bio super.. Ali ga nisam gledao sigurno 5 godina..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000