forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Kit Teller--Kit Teller fanovi

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
D.J. Posted - 09/05/2011 : 06:30:23
Otvaram novi topic s novim, slavljenickim izdanjem Malog Rendzera! Najavio sam ga i u ZS i LMS revival topicu, ali mislim da ovaj lik zasluzuje svoj fan topic kao i ovo izdanje.

Ovaj put radi se o jedinstvenom izdanju Malog Rendzera! Na ovom jedinstvenom i vrlo zahtjevnom projektu radilo nas je 14 (abecednim redom: ATTILA, D.J., FSDANCE, IVANZG, JOHANNBGOOD, KONDOR, NIKOLA94, PANORAMIKS, PANORAMIKS JUNIOR, PL88, QUARESMA, SPRETKO, STRIDER, TOMTOMY) i ja se svima od srca zahvaljujem!
U ovoj knjizi, naci cete ne jedno, vec 3 (za ex-Yu) premijerna Kit Teller izdanja! Da ne pricam previse skinite ga s weba i provjerite Samo jos moram reci da kao slag na kraju, kad sam vidio zavrseno izdanje, iako sam se naviknuo na Attilino graficko majstorstvo, izgled treceg dijela knjige me je ipak uspio pozitivno sokirati! Poslije cu staviti i neke usporedbe originalnog talijanskog izdanja tog 3. dijela za usporedbu s nasom verzijom. Pa recimo da su se uloge ovaj put izmijenile: talijansko je Yugo, a nase pravi ex-Yu Ferrari! http://www.zlatnaserija.freeiz.com/books/ki-08-kit-teler.html

Evo kako to cudo izgleda, izvana i iznutra:

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
wesskowaz Posted - 16/11/2019 : 01:31:39
90.

logo111 Posted - 15/11/2019 : 20:19:47
Ako nekog zanima na ovom linku ima pregled svih orginalnih naslovnica po brojevima :

https://www.fumetto-online.it/es/ricerca_editore.php?EDITORE=BONELLI%20EDITORE&COLLANA=COLLANA%20COWBOY&vall=1
DODSFERD Posted - 15/11/2019 : 11:10:43
Najjednostavniji je ovaj jer imaš odabir između više različitih veličina slika. https://postimages.org/
Kruger Posted - 15/11/2019 : 09:28:36
Koji je sad program najbolji za postavljanje slika?
Spock Posted - 14/11/2019 : 19:25:12
quote:
Originally posted by Kruger

U Vangogu broj 68 nedostaje 3 pasica na strani 142 iz Ludensa broj 35.

Možeš li slučajno slikati i staviti te pasice ovdje kad stigneš?
Kruger Posted - 14/11/2019 : 18:54:45
U Vangogu broj 68 nedostaje 3 pasica na strani 142 iz Ludensa broj 35.
ReemCP Posted - 13/11/2019 : 23:17:53
Uh, koje ugodno iznenadjenje Solar je skroz ubrzao stvari
Spock Posted - 13/11/2019 : 12:19:41
Reem i Kit ponovno jašu!

https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-lu-31-32-drvo-objesenih/2310/
ReemCP Posted - 07/11/2019 : 18:55:58
Aha, super vidjet još jednu recenziju na sajtu
Vidim da su 2 rendžera već komentirala tamo
Spock Posted - 07/11/2019 : 00:04:01
To! Mali rendžer ponovno jaše.
ReemCP Posted - 06/11/2019 : 22:22:35
Izašla nam još jedna recenzija na sajtu

quote:
Originally posted by solar

Najrecenziraniji junak u zadnje vrijeme se vraća ovaj put u Reemovoj režiji:

https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-lu-32-33-mali-bjegunci/2303/

ReemCP Posted - 02/11/2019 : 19:30:05
Vidiš Spock, to ti nije loša ideja
Spock Posted - 02/11/2019 : 18:34:34
quote:
Originally posted by ReemCP

Je, nego me buni kod onih kratkih priča, pogotovo ako ta naslovnica odgovora za sljedeću priču. Pa koju ocjenu dati ako je onako - ok, a ne odgovara priči? To me malo buni. Iako, Dodsferd mi je objasnio da se naslovnica drugačije tretira na sajtu kad se množe ocjene, tako da sama ocjena naslovnice i ne utječe uopće puno na ukupan ishod ocjene

Pa onda ja stavim ocjenu za ukupan dojam.
ReemCP Posted - 02/11/2019 : 15:44:20
Je, nego me buni kod onih kratkih priča, pogotovo ako ta naslovnica odgovora za sljedeću priču. Pa koju ocjenu dati ako je onako - ok, a ne odgovara priči? To me malo buni. Iako, Dodsferd mi je objasnio da se naslovnica drugačije tretira na sajtu kad se množe ocjene, tako da sama ocjena naslovnice i ne utječe uopće puno na ukupan ishod ocjene
Spock Posted - 02/11/2019 : 12:53:50
Pa većinom se mogu ocjenjivati originalne, iako nekad nemaju veze s radnjom.
ReemCP Posted - 02/11/2019 : 09:57:18
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Komentar sam zalijepio na ReemCP-ovu prvu recenziju gdje sam ocijenio naslovnicu 33. broja ali ovdje to ostavljam bez ocjene pošto je očito da je ona vezana za iduću epizodu.

Vidio sam sad komentar tamo na sajtu i da ti se dopalo, pa da ti se zahvalim ovdje i drago mi da ti se sviđa Ja sam toliko puta pročitao tu recenziju prije onog konačnog slanja na mail Solaru, pa i sad kad je na sajtu, da čovjek nekad pomisli - pa jel možda moglo biti bolje, jesam li mogao neke rečenice drugačije formulirati? Ali sad je gotovo, sve u svemu, nije loše ispalo za prvi put Pričam stalno sa Spockom kad se neka recenzija napiše, pa da vidimo da što više zanimljivih podataka se stavi, a na neki način povežemo recenzije sa prošlim događajima, tako da se podsjetimo usput nekih stvari iz serijala. Ako jednog dana budu sve recenzije ovog junaka, bit će to odlična stvar
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Na putu za Austin (br. 33, str. 30-127)
P: 6, S: 5, C: 7, N: -

Nepretenciozna ali ozbiljnija priča od prethodne dvije iako scenarij u dvije glavne točke "pada" pošto Lavezzolo bira jeftina rješenja: najprije kad Trenton alias Darky priča u snu a zatim kad psić Terry fenomenalno njuši Clarettu dan-dva nakon otmice a u potpuno drugoj četvrti. Mislim da se bar u slučaju otkrivanja lokacije na kojoj su smješteni otmičari moglo naći bolje rješenje. Da su, pak, u oba slučaja nađena neka bolja rješenja dobili bismo daleko bolji scenarij.
Bignottijev je crtež dostojan serijala, likovi su onakvi kakvima ih je "kovao" Gamba. Ne zagledam puno pa ih je stoga vjerojatno inače više po epizodi ali jedna mi je greškica zapela za oči: na 109. stranici na jednoj je sličici prikazano da Bill The Bull razvaljuje vrata desnim ramenom a na sljedećoj, iz druge perspektive, kako su ona oborena silinom udara njegova lijeva ramena.
Inače, u Telleru mi smeta kada (već par puta se dogodilo) ne znamo gdje se radnja događa. Ali, evo, ovdje to nije slučaj. No, zašto je, zaboga, ime grada, spomenuto samo u naslovu epizode? A, zanimljivo, na putu za Austin se ne događa ništa posebno tako da je naslov mogao biti povezaniji s radnjom.

Zaista čudno da nema naziva grada u stripu, ja sam nekoliko puta to gledao, istraživao, ali uvijek spominju samo riječ "grad". Naziv epizode od LMS verzije "Klareta je kidnapovana" ne bi bio dobar jer nam predstavlja spoiler, a od VG izdanja "Otmica" bi čak bio pun pogodak. Vezan je za radnju, ali nam ništa ne spoila jer ne znamo koga će oteti (da li Rosu, Clarettu, tog rođaka Emila - iako tek kasnije saznajemo da nije više među živima).

A ovaj "Na putu za Austin" je zapravo i kod Talijana u orginalu. Ovo gdje nema naslovnica epizoda, malo zeznuto na sajtu ocjenjivati, kad ne znaš što bi ocjenjivao..
Dwayne_Looney Posted - 01/11/2019 : 21:45:42
Na putu za Austin (br. 33, str. 30-127)
P: 6, S: 5, C: 7, N: -

Nepretenciozna ali ozbiljnija priča od prethodne dvije iako scenarij u dvije glavne točke "pada" pošto Lavezzolo bira jeftina rješenja: najprije kad Trenton alias Darky priča u snu a zatim kad psić Terry fenomenalno njuši Clarettu dan-dva nakon otmice a u potpuno drugoj četvrti. Mislim da se bar u slučaju otkrivanja lokacije na kojoj su smješteni otmičari moglo naći bolje rješenje. Da su, pak, u oba slučaja nađena neka bolja rješenja dobili bismo daleko bolji scenarij.
Bignottijev je crtež dostojan serijala, likovi su onakvi kakvima ih je "kovao" Gamba. Ne zagledam puno pa ih je stoga vjerojatno inače više po epizodi ali jedna mi je greškica zapela za oči: na 109. stranici na jednoj je sličici prikazano da Bill The Bull razvaljuje vrata desnim ramenom a na sljedećoj, iz druge perspektive, kako su ona oborena silinom udara njegova lijeva ramena.
Inače, u Telleru mi smeta kada (već par puta se dogodilo) ne znamo gdje se radnja događa. Ali, evo, ovdje to nije slučaj. No, zašto je, zaboga, ime grada, spomenuto samo u naslovu epizode? A, zanimljivo, na putu za Austin se ne događa ništa posebno tako da je naslov mogao biti povezaniji s radnjom.

Komentar sam zalijepio na ReemCP-ovu prvu recenziju gdje sam ocijenio naslovnicu 33. broja ali ovdje to ostavljam bez ocjene pošto je očito da je ona vezana za iduću epizodu.
ReemCP Posted - 30/10/2019 : 19:47:42
Odlično Deki Ja bih si volio to negdje isprintati, samo ne znam ovdje kod mene gdje to rade i koliko bi para došlo.. a baš mi bi trebale neke sličice, čak negdje A5 formata, ne trebaju veće. Kad moj printer guta puno boje, a preskupa je nažalost..
ddeki Posted - 30/10/2019 : 14:07:14
Moj kolor naslovnice Zatocenici Kubaj Kana koji moze da posluzi i kao poster.

ReemCP Posted - 29/10/2019 : 21:52:03
Ja sam svoj odmah ubacio I recenzija i priča, oboje je dobro Ova priča mi je baš ostala u dobrom sjećanju, ima puno humorističnih scena s tom obitelji, a "glava" obitelji je strašna Koji lik
Spock Posted - 29/10/2019 : 21:31:19
Ajmo Kitoljupci komentirajte!

Moja recenzija je loša, ali zato ova epizoda nije!
ReemCP Posted - 29/10/2019 : 20:55:50
quote:
Originally posted by solar

Kit Teller ide dalje, ovaj put u Spockovoj režiji...

Još jedna recenzija našeg Kita

https://www.stripovi.com/recenzije/kt-kt-lms-154-155-zakon-linca/2299/

ReemCP Posted - 25/10/2019 : 13:12:24
Moguće da je to ovaj njegov komentar

quote:
Originally posted by Curunir

cak se jednom spominje i netom oslobodjen Tekas, sto bi svakako znacilo da je zaista rijec o 1840-ima.
Spock Posted - 25/10/2019 : 12:58:49
quote:
Originally posted by ReemCP

Da, ona godina na nadgrobnom spomeniku (1840.) nas je posve zbunila Pa smo se nekako ravnali prema njoj, ali sad znamo da su stvari ipak drugačije.

Nije samo ta godina. Bilo je još naznaka da je raniji period u igri, ali sad se ne mogu sjetiti kojih.
I Curunir je to napomenuo.
ReemCP Posted - 25/10/2019 : 12:22:27
Da, ona godina na nadgrobnom spomeniku (1840.) nas je posve zbunila Pa smo se nekako ravnali prema njoj, ali sad znamo da su stvari ipak drugačije.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000