forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EX YU TIPOVANJE - NOVE NAGRADE, poslednja strana

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 05/06/2011 : 14:44:01
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 27/06/2012 : 17:27:25
U zdravlje.. :-)
Beren Posted - 27/06/2012 : 14:11:19
Stigao Mohikanac. Hvala Saviću, a hvala i Phoenix Pressu.
Imrahil Posted - 23/06/2012 : 15:00:38
Pacovčići stigli, hvala Texu
sawitch Posted - 18/06/2012 : 11:13:30
Tex2 (Tomo) je resio da u nagradni fond iz svog dzepa ubaci i Teks Vilera Gigant! za Tomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tex2 Posted - 17/06/2012 : 09:36:21
još nisam poslao, ali idući tjedan ću svakako

quote:
Originally posted by tex2

podigao stripove danas u Asteroidu, šaljem ovaj tjedan!

sawitch Posted - 07/06/2012 : 12:31:40
Neces u ponedeljak jer ce nesto od njega da bude tek sredinom nedelje..
Imrahil Posted - 07/06/2012 : 11:08:04
quote:
Originally posted by sawitch

Ja jos nisam sredio svoje ali hocu.. Do kraja sledece nedelje bi trebalo 100%



Čuo sam se s Maxom, idem do njega ovih dana, pa ti nadam se šaljem u ponedeljak.
sawitch Posted - 07/06/2012 : 07:25:10
Ja jos nisam sredio svoje ali hocu.. Do kraja sledece nedelje bi trebalo 100%
tex2 Posted - 06/06/2012 : 22:21:24
podigao stripove danas u Asteroidu, šaljem ovaj tjedan!
Imrahil Posted - 06/06/2012 : 12:08:39
Opa
Ništa, napadam sve titule naredne godine
sawitch Posted - 06/06/2012 : 07:54:16
Sloba dao jos 3 nagrade:

- Tarzan 2
- Od signala do suma
- Julija 18-20

sawitch Posted - 31/05/2012 : 19:28:19
Poslacu mu ja o svom trosku da ne cimam dodatno Colta.. Covek je dao nagrade pa da ga i ne izlazemo trosku i maltretiranju.. Imrahile, uzmi ti od Colta stripove pa cemo se mi dogovoriti..
Imrahil Posted - 31/05/2012 : 16:34:04
Jesam, javio sam Coltu da se dogovori s njim. E sad, da li je, to ne znam
sawitch Posted - 31/05/2012 : 13:34:41
Sledeci clanovi da mi na PM jave adrese:

Jerry Krause
Beren

@Imrahil, jesi li ti nagradu prepustio Dubcu?
sawitch Posted - 31/05/2012 : 09:14:43
Ja znam da ako jednom napravim izuzetak od pravila to ode u q. Zato ne odstupam ni zbog koga.. Sa Sumohrvatom sam privatno dobar i ako nista njemu bih ucinio bilo sta sto treba.. Ali ovde se drzim pravila koja smo zajedno ustanovili.. Bilo je tako jos par puta.. Ovako svi znamo na cemu smo i da ce se pravila uvek primenjivati.. Ako imate ikakve amandmane predlozite slobodno! Ali sto manje pravila bolje funkcionisanje. Za sada su takva kakva su. Eno ono oko broja pogodaka smo prihvatili i primenjivace se od naredne sezone..
ponki Posted - 31/05/2012 : 09:09:24
Ma najbolje i jedino fer je da se onaj tko zna za sebe da nije bas odgovoran po tom pitanju i sklon zaboravljanju ni ne prijavljuje

meni je vise nefer od svega bilo kad je zakasnio samo dvije minute sumohrvat i nije mu priznato tipovanje jer su pravila, kakva god bila, ipak pravila
obrazlozio je zbog cega je zakasnio a prije toga nije ni jednom propustio tipovanje...
mislim da se to kod nekoga tko prije toga nije ni jednom propustio tipovati trebalo tolerisati pogotovo ako protivnik nema nista protiv...
ja bi cak protivniku koji ne tipuje protiv mene dao sansu da tipuje ponovo recimo II-ligu iako nemam pojma o njoj ako je propustio mec iz I-lige...ako je propustio mec Jadranske lige ja bi da tipuje protiv mene parove prepisane iz lige5 za sljedece kolo...
naravno ako se komesar slaze - mada vec znam njegov odgovor
sawitch Posted - 31/05/2012 : 08:52:47
Ma svakakvih gluposti moze da bude.. Jednostavno se obrise protivnik i adios.. Sto se mene tice ja mogu i bez izbacivanja, jos mi lakse da vodim sve ali nije fer jednostavno.. Prave se razlike..
Imrahil Posted - 31/05/2012 : 08:48:57
I onda neko kaže da je protivnik igrao sa tim koji izbačen na domaćem terenu, a ja sam igrao u gostima i da to nije fer.
sawitch Posted - 31/05/2012 : 08:34:53
I onda ce da se javi neko koga je izbaceni otresao i kaze da nije pravedno...
tutto maxim Posted - 31/05/2012 : 08:05:34
Ali ako covek bude izbacen u proletnom delu prvenstva,ne bi trebalo brisati njegove rezultate iz jesenjeg dela.
U tom slucaju treba priznati njegove sve rezultate postignute u prvom delu prvenstva,jer su svi takmicari s njim odigrali po jedan mec.
Slicno kao u svajcarskom prvenstvu ove godine. Posle izbacivanja Ksamaksa na polovici prvenstva,nisu ponisteni rezultati koje je taj tim postigao tokom jeseni.

Znaci,ako neko bude izbacen tokom proleca,brisati samo rezultate postignute u tom periodu,a ne dirati jesenske rezultate.
Imrahil Posted - 31/05/2012 : 01:44:17
Ali ako se priznaju bodovi, a on izbaci, onda nije fer prema igračima koji su igrali jedan meč sa njim npr?
Ti si ga pobedio, neko drugi nije, ali se poništavaju i tvoj i njegov rezultat. Niko nije oštećen jer je svakome poništen isti broj mečeva protiv istog rivala.

Za izbacivanje, ja bih voleo da se pomeri, ali postavlja se i pitanje koliko je fer nekome tolerisati kašnjenje.
elfak nish Posted - 31/05/2012 : 01:24:08
quote:
Originally posted by Imrahil

Ali izbrisani su svi rezultati protiv Srleba, dakle niko nije oštećen.



Ja jesam npr,potpuno nebitna situacija,ali kad vec ovako diskutujemo

Znaci potpuno mi je nebitno na kom sam mestu na tabeli,ali je ovo pravilo o izbacivanju malo glupo.

I ja sam sa Srlebom imao dve pobede,i na tabeli sam bio 4ti(ili tako nesto),mislim ispred Weskowaza ili Osma za 2 poena(nebitni su akteri ,ne secam se,bitna je sustina)

Sledece kolo,Srleb nije tipovao,ja pobedio,Wesko pobedio,Srleb izbacen,on ispred mene na tabeli.

Takodje sam sa Calebom imao dve pobede,i tu je isto doslo do pomeranja.


Predlazem da barem pomerimo granicu na 5 meca od 30???
Skroz je fer od Srleba,Swamp thinga sto nece kvariti,ali ce se najverovatnije naci jos neko tu ko ce zaboraviti da tipuje barem 3 puta
Imrahil Posted - 31/05/2012 : 01:11:10
Ali izbrisani su svi rezultati protiv Srleba, dakle niko nije oštećen.
tutto maxim Posted - 30/05/2012 : 22:38:17
Beren je u pravu.
Podrzavam njegov predlog.
Beren Posted - 30/05/2012 : 20:26:56
Nije "koga kako zapadne" nego ko kako zasluži tipovanjem.
Evo lični primjer, baš sa Srlebom, odigrao sam obje utakmice regularno, uzeo 6 bodova i kad on nije istipovao treći put ode to u vodu. Uzmimo onda za primjer da je neko uzeo protiv njega 0 ili 1 bod. Ja sam njegovim netipovanjem direktno zakinut 5 ili 6 bodova. Stvarno ne znam kako to može po tvome biti da smo svi ravnopravni ako se izbrišu svi rezultati.
Neću više insistirati na ovome, ali vidiš da nije ravnopravno.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000