forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
darkwoodski kralj Posted - 19/09/2005 : 06:44:29

Ovaj topic prvenstveno je predviđen za razne ilustracije, slike i crteže.

____________________________________________________________________________________________________________________________________
Znan, znan, znan...100475. topic o nasem junaku Zagoru. Ali ovo je preslo svaku mjeru, naime velik broj clanova dolazi samo u svastaru da se iseru po drugima (bez oslovljavanja) drugi pak clanovi (eh ovog moram napomenuti) kao PANZER postivaju 20 postova uzastopno u wiz vs seinfeld topic...Mislim stvarno, ok recimo da imas 2-3 prva liga posta ali boze mili sto je previse je previse, otvorim i ono samo post za postom, pa covice ti ka da sam sa sobon pricas...
Kad otvorim ovu stranicu kaze:
stripovi.com riznica slikovnih prica

I zbog toga san ja odi i dosa....Ne znan koliko se vas sica kad sam se vratio na sajt koliko sam pitanja postavio o Zagoru i koliko je membera doslo u pomoc...
Svrha svega ovoga je, da ne odugovlacin s mojim pripovjedanjen, otvoriti jedan jedini topik o zagoru di ce svi fanovi moci doci i reci sto zele, i nije me briga ako se isto otvori za ostale tipa Dylan i No....
Jer nije meni svrha doci odi u svastaru (iako u zadnje vrime samo to i radim) vec doci da znan di pripadan.
Zato san odlucija, pa makar ispao i budala (bolje ispasti budala nego iz aviona) pokrenuti ovo di cemo moci i uzivati, postavljati pitanja, raditi ljestvice naj sserija, pisati cikove baline i sam Bog zna sto vec...
Eto nadan se da ce nekog interesirati
P.s. ajmo sada vi koji sprdate
Ahjakkkkkkk

Only God will judge me!
______________________________________________(posted by darkwoodski kralj)______________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________________________

Kralju, ako ova promena imena topika ne bude uticala na tebe da se vratiš na forum onda...
Čekamo te
______________________________________________(posted by Ultras)_______________________________________________________________________
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
King Warrior Posted - 23/08/2019 : 23:01:58
🔝
nellesky Posted - 23/08/2019 : 22:30:48
Rubinijev Zagor je jednostavno BOG. Zagor,jedina pravda vs ludi svijet

Brdar Posted - 10/08/2019 : 22:08:24
@ ReemCP, King - doktor se napokon zaposlio pa nema puno slobodnog vremena, ali pošto je u pitanju sezonski posao, eto njega opet na zimu u punom kapacitetu. Dotad, ovako neka povremena ilustracija.

@ emirem -
solar Posted - 10/08/2019 : 13:36:16
quote:
Originally posted by emirem

Brdar je u fazi kao Villa kad crta Texone.

King Warrior Posted - 10/08/2019 : 09:05:23
Evo nam doktora opet.
emirem Posted - 10/08/2019 : 00:55:21
Brdar je u fazi kao Villa kad crta Texone.
ReemCP Posted - 09/08/2019 : 23:37:27
Ajde Brdar, neka si se javio ovako, likom Zagora
Nema te dugo, a i fale onakve teme kao onaj King strip gdje svako malo iscekujemo table i sa zanimanjem sto ce se sljedece dogodit
Brdar Posted - 09/08/2019 : 23:33:38
Spock Posted - 07/08/2019 : 00:05:22
quote:
Originally posted by solar

Meni nije.
Ona koja je objavljena sa vlakom koji izlazi iz magle je puno misterioznija i tajanstvenija nego onaj debeli tip s maskom koji odvlači pozornost, ukratko - previše je stvari bilo u prvom planu.

Potpuno se slažem. Objavljena naslovnica je puno bolja, a solar je najbolje objasnio razloge.
solar Posted - 06/08/2019 : 23:57:29
solar Posted - 06/08/2019 : 23:56:29
solar Posted - 06/08/2019 : 23:55:36
solar Posted - 06/08/2019 : 23:54:37
solar Posted - 06/08/2019 : 23:53:59
Ferrijeve studije Zagora i Čika iz 1990. godine
solar Posted - 06/08/2019 : 15:38:11
Meni nije.
Ona koja je objavljena sa vlakom koji izlazi iz magle je puno misterioznija i tajanstvenija nego onaj debeli tip s maskom koji odvlači pozornost, ukratko - previše je stvari bilo u prvom planu.
bubo Posted - 06/08/2019 : 15:26:54
quote:
Originally posted by DODSFERD

Koliko je bolja ova naslovnica od one objavljene, pa gdje su im bile oči u Bonelliju.

upravo to sam isto i ja pomislio prvi put kad sam je vidio.a nedugo zatim i kupio)) zaista je odlična..
nenno Posted - 06/08/2019 : 11:32:37
quote:
Originally posted by sumohrvat

E ova naslovnica je meni vrh vrhova ...

Motiv po meni preuzet iz filma Carstvo vatre (Reign of fire) kad "čelavi" Matthew Mcconaughey skaće na zmaja....
DODSFERD Posted - 06/08/2019 : 10:45:47
Koliko je bolja ova naslovnica od one objavljene, pa gdje su im bile oči u Bonelliju.
WOLF-HUNTER Posted - 06/08/2019 : 03:45:52
Znao je Ferru u starim, slavnim danima kako nacrtati moćnu, dojmljivu naslovnicu. Šteta što većina dobrih ideja odu kroz sjeckanje pa dobijemo manje-više osakaćene naslovnice.
solar Posted - 06/08/2019 : 00:39:55
Odbačena naslovnica za "Sablasni voz" u Castellijevom povratku Supermajka
solar Posted - 06/08/2019 : 00:37:15
Originalna Ferrijeva naslovnica za Zagor priča ali striscia izdanje
solar Posted - 06/08/2019 : 00:34:20
Originalna Ferrijeva naslovnica za Manituovu škrinju
DODSFERD Posted - 06/08/2019 : 00:32:48
Šteta što je Chico brzo prestao nositi sombrero jer je s njim još smješniji, ali barem za utjehu ostaje epizoda Tragični karneval.
solar Posted - 06/08/2019 : 00:11:56
Prve Ferrijeve studije Zagora
sumohrvat Posted - 04/08/2019 : 18:30:29
quote:
Originally posted by nagor

Zagorolog umom i tijelom! :D

A zamisli samo da si ti Zagorolog umom... Pa to onda ne bi bio Zagor nego Šiljo

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000