forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Maxi br.12 - "Orlovi Sa Sjevera"

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
kandraks Posted - 27/07/2011 : 17:30:48
Od danas u SNK, vjerovatno od sutra na kioscima:



Scenario: Ade Capone
Crtez: Marcello Mangiantini
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jimi Posted - 12/12/2011 : 19:51:01
Jedan od najgorih Zagora koje sam imal priliku čitati. Sreća kaj sam ga kupil u kompletu.
bjelolasica Posted - 16/10/2011 : 12:37:56
Činise da samo ja i kasmper nismo najbolje probavili Ada.
velka031 Posted - 15/10/2011 : 20:49:45
Napokon pročitah ovo i mogu reći da sam ugodno iznenađen, ponajviše Mangiantinijevim crtežom, čovjek je stvarno sve bolji, eto nam još jednog odličnog crtača Zagora! Scenarij također vrlo dobar, nisam još čitao Caponea s ovakvom tematikom, položio je! Ulazi u top 5 maxija, po meni...
mladjo Posted - 27/09/2011 : 02:18:31
Moram priznati da me ovaj MAXI ugodno iznenadio. Nakon već standardno po kvaliteti lošijih priča, dolazi jedna čisto solidna sa popriličnim brojem zapleta i promjena strana. Dobro, nije to sad ne znam kako odlično ali zadovoljstvo nakon pročitanog stripa postoji
velka031 Posted - 21/09/2011 : 08:32:54
quote:
Originally posted by Bat Baterton

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Bat Baterton

Ja ne mogu da zamislim da Minjako napravi dobru priču. Stvarno ne mogu. Voleo bih da vidim to čudo što su Italijani nahvalili.



Pa onaj specijalac broj 20 je dobar.



Nisam ga pročitao. Tako da još uvek čekam prvu dobru Minjakovu priču.



Pročitaj, stvarno je dobar. A crtež je fantastičan (Torricelli).
crazyboy993 Posted - 20/09/2011 : 13:53:56
odlična priča, na kraju pojava big johna me impresionirala... bravo :)
Bat Baterton Posted - 15/09/2011 : 13:23:56
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Bat Baterton

Ja ne mogu da zamislim da Minjako napravi dobru priču. Stvarno ne mogu. Voleo bih da vidim to čudo što su Italijani nahvalili.



Pa onaj specijalac broj 20 je dobar.



Nisam ga pročitao. Tako da još uvek čekam prvu dobru Minjakovu priču.
kasper Posted - 15/09/2011 : 11:44:20
quote:
Originally posted by Bat Baterton

Ja ne mogu da zamislim da Minjako napravi dobru priču. Stvarno ne mogu. Voleo bih da vidim to čudo što su Italijani nahvalili.



Pa onaj specijalac broj 20 je dobar.
Bat Baterton Posted - 15/09/2011 : 11:35:01
Ja ne mogu da zamislim da Minjako napravi dobru priču. Stvarno ne mogu. Voleo bih da vidim to čudo što su Italijani nahvalili.
dzoni Posted - 15/09/2011 : 11:02:50
ispravka...mignaco i laurenti uradili su sledeci maksi....
dzoni Posted - 15/09/2011 : 11:00:18
meni se svideo ovaj maksi....i mangiantini mi je super....nestrpljivo cekam sledeci maksi...ta prica dobila je odlicne ocene u italiji..bure i laurenti
globinjo Posted - 15/09/2011 : 04:00:13
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by zagorovac

Vidim da ga nema kod stripovi na kvadrat,jeli rasprodan ili jos tamo nije dosao?


Moguce da je rasprodan, mada mi to samo poslije nekoliko dana nemoguce zvuci, cak i kada se o Zagoru radi.


da,bio je rasprodan,došla nova tura...
King Warrior Posted - 14/09/2011 : 16:53:05
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by zagorovac

Vidim da ga nema kod stripovi na kvadrat,jeli rasprodan ili jos tamo nije dosao?


Da. Oni imaju uvijek velike zalihe Ludensovih izdanja. Moguce da je rasprodan, mada mi to samo poslije nekoliko dana nemoguce zvuci, cak i kada se o Zagoru radi.


opet je tu:
http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.8d37a7a17d7d4df7b4f931a6e55ba771.zagor-maxi-012-orlovi-sa-sjevera.aspx
Mairosu Posted - 12/09/2011 : 12:34:37
Meni je ovo sasvim OK maxi, sigurno bolji od prethodnih nekoliko. Prica mozda nije na nekom vanrednom nivou - pogotovo mi je utisak sto indijancima pukne filter taman kad se sve resilo, to je valjda ubaceno za jos dodatnih 60 stranica i grand re-entry izvesnog nekoga. Ne vidim zasto je Zagor isao mimo svog karaktera, buduci da je ta tvrdjava iljadu godina anglo-americka, a indijanci su resili da isprave krive drine tako sto pobiju gomilu zene i dece, i jos im je poglavica picketina na kvadrat koja stoji u cosku. Atmosfera u prvoj polovini stripa odlicna, kasnije malo splasne ali akcija nadoknadi...sve u svemu, nije remek delo, ali je bolje od trke, vulkana i tonkinog gnijeva (mada je od ovog poslednjeg bolji verovatno i novi kapetan Miki).

Mangiantini meni jako dobar ovde, crtez mi je cak prijao oku.
Pavel Posted - 11/09/2011 : 23:00:46
Toliko ste kritizirali taj strip da ga sve do jučer nisam imao volje čitati, a sad nakon svega mogu reći da je priča skroz ok iako je moglo biti i mnogo bolje. Mangiantinijev crtež bogat detaljima, jedino mi se ne sviđa kako crta Zagora.
kingleoric Posted - 09/09/2011 : 23:51:45
Mangiantinijev crtež mi se sviđa sve više...
velka031 Posted - 08/09/2011 : 23:29:01
Ovo još nisam pročitao, iako sam davno kupio... Iskreno, nakon Demona ludila me strah čitati taj maxi, možda da ipak sačeka još malo...
bjelolasica Posted - 08/09/2011 : 22:10:19
quote:
Originally posted by kasper

Ovaj strip je grozota. Prvo ubijaju istorijom, pa ubijaju posledicama te istorije, pa onda neki glupi obrt sa Indijancima, da bi se strip zavrsio gotovo homosekusalnim odnosom doJuceNeprijatelja.


Znači svi su pobijeni ili će ih HIV ubiti.
kasper Posted - 08/09/2011 : 21:54:42
Ovaj strip je grozota. Prvo ubijaju istorijom, pa ubijaju posledicama te istorije, pa onda neki glupi obrt sa Indijancima, da bi se strip zavrsio gotovo homosekusalnim odnosom doJuceNeprijatelja.
King Warrior Posted - 17/08/2011 : 09:13:27
quote:
Originally posted by zagorovac

Vidim da ga nema kod stripovi na kvadrat,jeli rasprodan ili jos tamo nije dosao?


Da. Oni imaju uvijek velike zalihe Ludensovih izdanja. Moguce da je rasprodan, mada mi to samo poslije nekoliko dana nemoguce zvuci, cak i kada se o Zagoru radi.
grofica Varga Posted - 16/08/2011 : 11:00:12
Nespretno sam se izrazila. Želila sam reći nešto slično kao i za DD film. Da se radi o nekoj žnj osobi na mjestu naših junaka scenarij bi mi bio dobar.
kucak Posted - 15/08/2011 : 17:43:11
quote:
Originally posted by grofica Varga

Crtač mi je bio ok u Anulkinom prokletstvu, ovdje je loš. Scenarij je bio dobar sve do točke kada se Zagor okrenuo protiv Indijanaca. Dođu dvije struje bijelaca i ratuju za teritorij koji nije njihov i pri tom najviše najebe netko treći (Indijanci) od kojih je taj teritorij.
Nije me razočarao scenarij koliko me je razočaralo to što je nagrđena Zagorova ličnost.




Pa upravo je scenarij kriv što je nagrđena Zagorova ličnost, ako misliš na osobnost. Nije valjda crtač kriv.
kucak Posted - 15/08/2011 : 17:41:10
quote:
Originally posted by grofica Varga

Crtač mi je bio ok u Anulkinom prokletstvu, ovdje je loš. Scenarij je bio dobar sve do točke kada se Zagor okrenuo protiv Indijanaca. Dođu dvije struje bijelaca i ratuju za teritorij koji nije njihov i pri tom najviše najebe netko treći (Indijanci) od kojih je taj teritorij.
Nije me razočarao scenarij koliko me je razočaralo to što je nagrđena Zagorova ličnost.


zagorovac Posted - 15/08/2011 : 16:40:19
Vidim da ga nema kod stripovi na kvadrat,jeli rasprodan ili jos tamo nije dosao?
grofica Varga Posted - 13/08/2011 : 11:40:57
Crtač mi je bio ok u Anulkinom prokletstvu, ovdje je loš. Scenarij je bio dobar sve do točke kada se Zagor okrenuo protiv Indijanaca. Dođu dvije struje bijelaca i ratuju za teritorij koji nije njihov i pri tom najviše najebe netko treći (Indijanci) od kojih je taj teritorij.
Nije me razočarao scenarij koliko me je razočaralo to što je nagrđena Zagorova ličnost.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000