forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Ex 202 : "Crni Gospodar"

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
acestroke Posted - 03/08/2011 : 16:24:39
od danas u strip knjizari SNK

Sclavi / Donatelli

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Imrahil Posted - 09/08/2011 : 00:26:55
Meni je zanimljiva zbog tih asocijacija na gospodare, ali to je sve. Prosek ili još gore.
emirem Posted - 08/08/2011 : 23:10:30
Jedna od epizoda koju sam najvise citao..legendarno!!
Jedan od boljih Donatellija uz "Kucu fantoma" sa krojacem!
vknez Posted - 06/08/2011 : 11:15:02
da ima u gorskom kotaru i lici goblina ko u prici. pogotovo kad se malo popije...

eh da ova epizoda nije meni ni među prvih 50
inače imam preko 300 zagora većinom zs/lms...

emirem Posted - 05/08/2011 : 13:45:34
Prosle godine sam putovao sa zenom u Irsku i bili smo sedam dana...
Ako kod nekog grmi dok ovo cita,onda ima stvarno horror atmosferu...

Nakon sto smo se vracali sa Cliffs of Moher,vodic je ispricao pricu kako je jedan Irac rekao da ne vjeruje u Leperchaune i nakon nekoliko dana je pao sa litice u more i na stijene..navodno su oni nevidljivi ali se osvecuju za nevjerovanje ili slicno,ako mu pokusas uzeti njegovo blago ..
Tada je rekao pogledajte sada stijenu navodno po prici da je okamenjen Goblin...
Ja sam se osobno malo iznenadio ali stvarno je bilo jezivo...
Podsjetio sam se na one Gobline iz "Prstenova" ali prije njih sam znao one Gobline iz "Hordi zla"..
Eto toliko...





slikano iz busa ali ima na intu na panoramio jedna bolja slika...
Zagor12 Posted - 05/08/2011 : 12:49:56
Dosta površno i sve se prebrzo zbiva, no zabavno je!
velka031 Posted - 05/08/2011 : 10:28:23
Pogotovo uzevši u obzir godinu kad je nastao... Sclavi je definitivno za Zagora otvorio jedan novi svijet i ostavio priču za sva vremena...
cronos six Posted - 04/08/2011 : 20:33:16
da ponovim jos jednom!mozda je malo steta sto je scenario odradjen bas za zagorov strip,ali se bas od ovakvih prica snimaju visokobudzetni filmovi i ako je mozda za neke ovo obicna decja bajka!
da je isti scenario predat marvelu,potpisujem da bi imali film u rangu gospodara prstenova,normalno sa nekim izmenama kako samo trziste zahteva.
stripcina do jaja,definitivno!
Archy Posted - 04/08/2011 : 19:20:57
Kod mene ga u kvartu još nema.
zagorovac Posted - 04/08/2011 : 17:15:17
quote:
Originally posted by Snake Plissken

Jedan od najgorih Zagora ikada, uzas.


Istina,meni isto.
Dr. Westax Posted - 04/08/2011 : 17:00:31
quote:
Originally posted by Archy

Jel stigo na kioske?



Stigao je
Zeljko Ferri Posted - 04/08/2011 : 13:19:06
Meni je ovo legendarna prica. Nisam je citao jos od detinjstva...ali prava je za tinejdzere koji se jos nisu susreli sa fantastikom.
Archy Posted - 04/08/2011 : 11:30:50
Jel stigo na kioske?
Bat Baterton Posted - 04/08/2011 : 10:27:26
Stvarno, ko god je smislio taj naslov, svaka mu čast! Mnogo faktora utiče da neki strip postane legendaran, na ovaj je definitivno uticaj imao i naslov. "Na krilima noći"!
velka031 Posted - 04/08/2011 : 10:23:52
quote:
Originally posted by Charlito de la Vega

Legendarno!!!
Iako više volim Sd-ine i Ludensove nazive epizoda od starih Dnevnikovih, ovu su bili baš pogodili.Ova je zauvijek za mene "Na krilima noći".:)




Legendaran naslov, šteta što ga nisu ostavili, iako ovo ima više smisla s temom stripa.
Charlito de la Vega Posted - 04/08/2011 : 09:28:30
Legendarno!!!
Iako više volim Sd-ine i Ludensove nazive epizoda od starih Dnevnikovih, ovu su bili baš pogodili.Ova je zauvijek za mene "Na krilima noći".:)
writer Posted - 04/08/2011 : 06:56:48
quote:
Originally posted by Snake Plissken

Jedan od najgorih Zagora ikada, uzas.



Slažem se. Nebulozno i glupo.
REJS Posted - 04/08/2011 : 03:13:53
Bravo! Naslovnica i strip koji su drmali starom Jugom.
teller Posted - 03/08/2011 : 20:28:44
Nemam, Zagora sam razprodao čim je Slobodna počela sa extra izdanjem...ionako če sve od Zagija biti objavljenu u roku 10 godina...možda bi i obdržao ta izdanja ali imao sam problema sa prostorom a i način izdavanja kod Dnevnika me jako ljutio...bilo je bolje kad smo manje znali..
Kutuzov Posted - 03/08/2011 : 20:22:44
quote:
Originally posted by teller

nije me se dojmila ta epizoda u Dnevniku, previše fantazije valjda, sad ču je sa veseljem pročitati...nostalgija radi.

Nije valjda da je nemaš u kolekciji
teller Posted - 03/08/2011 : 20:21:03
nije me se dojmila ta epizoda u Dnevniku, previše fantazije valjda, sad ču je sa veseljem pročitati...nostalgija radi.
Snake Plissken Posted - 03/08/2011 : 19:39:30
Moje izvinjenje, VC je ovo objavio kao odabrane price, sve se pitam sto je druga naslovnica isla.
velka031 Posted - 03/08/2011 : 19:15:38
Genijalna naslovnica, ovakvo što Ferri danas, nažalost, više ne može napraviti... Epizoda je legendarna, ona koja nas je pomakla s mjesta kad smo bili klinci... Normalno da danas to više nije slučaj, ali i dalje je sjajna u svakom pogledu.
Snake Plissken Posted - 03/08/2011 : 18:05:56
Pa znam, ni meni No nije lezao uopste kad sam bio klinja. :) Zagor mi bio bez premca, bar ono malo ZS sto sam uspevao da se docepam, i pojedinih srpskih izdavaca u pokusaju.
Ali eto, nije mi Crni gospodar dosao pod ruku do prosle godine. :)
acestroke Posted - 03/08/2011 : 17:49:10
nostalgija je jaca u Zagoru, price imaju vise fantastike nego Mr. No, i to ostavlja duboki utisak u sjecanju djecaka.
Mr. No pije, pusi i bari cure, dok Zagor skace sa lijane na lijanu i baca sjekiru na svoje protivnike.
Kad je meni bilo 6 ili 7 godina, sta mislis koga od ove dvojice sam ja htjeo da budem slican kad narastem?
Vozit avion u Brazilu mi uopste nije padalo na pamet, to je sigurno.
:)
Snake Plissken Posted - 03/08/2011 : 17:39:12
S tom razlikom, sto su prve Noove epizode (ako sam dobro razumeo, to sada citas) i najbolje Noove epizode, posle prvih 100-150 prilicno opada kvalitet serijala. Ja sam proteklih par godina dosta listao Noa, koga inace nisam voleo kao mladji, znaci nema nostalgije i slicnog.

Tako je i sa Zagorom, bez nostalgije Crni gospodar je Sklavijevo zezanje.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000