forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Superman (2013)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
King Warrior Posted - 04/08/2011 : 18:28:42
http://www.imdb.com/title/tt0770828/

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
brni Posted - 10/09/2012 : 09:12:32
quote:
Originally posted by Leonid

Tipovi koji danas caruju akcijskim filmovima nikad neće snimiti dobar film o Conanu,njima je teško pročitati imalo o povijesti lika a i pitati mišljenja pravih fanova.Brinu samo o specijalnim efektima.
Ipak,mislim da ću pogledati film,čisto da bih mogao reći što mi najviše smeta.

Što se tiče Supermana,vjerujem da će to bolje proći,mislim da će to biti dobar film.Ipak je to Nolan a imamo i slavne glumce Russell Crowa i Kevina Costnera koji će svojim iskustvom svakako pomoći.



Snyder..Nolan je jedan od producenata..
brni Posted - 10/09/2012 : 09:05:01
Ocekujem jako dobar film..Zack Snyder zna znanje..to je dokaza sa ekranizacijom 300, istoimenog stripa Franka Millera..
Darth Ivan Posted - 28/10/2011 : 23:13:20
ja ću ga isto ić pogledat čisto iz znatiželje, iako imam neki predosjećaj (sudeći po ovim slikama kaj su kopirane ovdje) da bi film mogao dobit naziv "Filmska verzija Supermana 64".
Leonid Posted - 28/10/2011 : 21:05:36
Tipovi koji danas caruju akcijskim filmovima nikad neće snimiti dobar film o Conanu,njima je teško pročitati imalo o povijesti lika a i pitati mišljenja pravih fanova.Brinu samo o specijalnim efektima.
Ipak,mislim da ću pogledati film,čisto da bih mogao reći što mi najviše smeta.

Što se tiče Supermana,vjerujem da će to bolje proći,mislim da će to biti dobar film.Ipak je to Nolan a imamo i slavne glumce Russell Crowa i Kevina Costnera koji će svojim iskustvom svakako pomoći.
DeeCay Posted - 26/10/2011 : 21:11:10
Bojkotiranje će proizvesti samo obrnuti efekt, a to je da npr. neće imati interesa za snimanje daljnjih filmova o Conanu. Treba ići pogledati pa onda kritizirati.
Leonid Posted - 22/10/2011 : 11:09:02
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Leonid

Meni se gadi što filmovi sve više sliče na natjecanje u specijalnim efektima.
Skoro da nema akcijskog filma ili filma o Marvelovim/DC superherojima koji ima dobar scenarij.
Sve je to postalo "nabacaj eksplozija i koječega" i zaradi lovu.Čast iznimki Nolanu i njegovom Batmanu.
Posljednji među najglupljim je Green Lantern,nadam se da će ovaj Superman biti bolji.



pa većina filmova današnjice su takvi - nabacaj što više specijalnih efekata u film da dotični praktički sliči na igricu, a scenarij - ko ga jebe.


To je to, zato ako zelimo promjenu i da se prave filmovi sa barem dobrim (ako ne i odlicnim) scenarijem trebamo bojkotirati ta sranja gdje su glavni specijalni efekti.
Uzmimo npr. prije sad vec gotovo 10 godina film, Transporter. Ugodno iznenadenje, jako zabavan akcioni filmic. Drugi dio, vise specijalnih efekata i tih sranja = film je losiji. Onaj treci se nisam ni usudio pogledati.


Da treba bojkotirat te zločine,kladim se da su se scenaristi novog Conana malo zamislili nad svojim uratkom.
60 milijuna dolara a zarada jedva prelazi polovicu budžeta a sve zbog scenarija za djecu koja idu u prvi osnovne.
Leonid Posted - 22/10/2011 : 11:06:39
quote:
Originally posted by Windwalker

A vi niste gledali X-Men First Class?


Uh,tu si me uhvatio.
Gledao sam film i mišljenja sam da je film odličan,no kladim se da će dvojku zeznut.Mada s onim Fassbenderom film ne može biti loš.Ima nešto u njemu.
D.J. Posted - 21/10/2011 : 23:51:12
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Leonid

Meni se gadi što filmovi sve više sliče na natjecanje u specijalnim efektima.
Skoro da nema akcijskog filma ili filma o Marvelovim/DC superherojima koji ima dobar scenarij.
Sve je to postalo "nabacaj eksplozija i koječega" i zaradi lovu.Čast iznimki Nolanu i njegovom Batmanu.
Posljednji među najglupljim je Green Lantern,nadam se da će ovaj Superman biti bolji.



pa većina filmova današnjice su takvi - nabacaj što više specijalnih efekata u film da dotični praktički sliči na igricu, a scenarij - ko ga jebe.


To je to, zato ako zelimo promjenu i da se prave filmovi sa barem dobrim (ako ne i odlicnim) scenarijem trebamo bojkotirati ta sranja gdje su glavni specijalni efekti.
Uzmimo npr. prije sad vec gotovo 10 godina film, Transporter. Ugodno iznenadenje, jako zabavan akcioni filmic. Drugi dio, vise specijalnih efekata i tih sranja = film je losiji. Onaj treci se nisam ni usudio pogledati.
Darth Ivan Posted - 21/10/2011 : 23:44:28
quote:
Originally posted by Leonid

Meni se gadi što filmovi sve više sliče na natjecanje u specijalnim efektima.
Skoro da nema akcijskog filma ili filma o Marvelovim/DC superherojima koji ima dobar scenarij.
Sve je to postalo "nabacaj eksplozija i koječega" i zaradi lovu.Čast iznimki Nolanu i njegovom Batmanu.
Posljednji među najglupljim je Green Lantern,nadam se da će ovaj Superman biti bolji.



pa većina filmova današnjice su takvi - nabacaj što više specijalnih efekata u film da dotični praktički sliči na igricu, a scenarij - ko ga jebe.
Windwalker Posted - 21/10/2011 : 21:38:16
A vi niste gledali X-Men First Class?
Leonid Posted - 21/10/2011 : 18:13:14
Meni se gadi što filmovi sve više sliče na natjecanje u specijalnim efektima.
Skoro da nema akcijskog filma ili filma o Marvelovim/DC superherojima koji ima dobar scenarij.
Sve je to postalo "nabacaj eksplozija i koječega" i zaradi lovu.Čast iznimki Nolanu i njegovom Batmanu.
Posljednji među najglupljim je Green Lantern,nadam se da će ovaj Superman biti bolji.
King Warrior Posted - 21/10/2011 : 13:47:48
ocigledno da je danasnje vrijeme tesko snimiti jedan film sa dobrim scenarijem. Ovi superherojski lice jedan drugom ko jaje jajetu.
mpavin Posted - 21/10/2011 : 12:24:04
quote:
Originally posted by ordell
ono tipa vizuelno jak film sa labavom pricom


Tako to obično i bude, nažalost.
ordell Posted - 21/10/2011 : 12:09:34
quote:
Originally posted by King Warrior






Al su ga nabildali adje barem po tom pitanju ostaje vjeran stripu vise nego ostali
Ja nisam optimistican, mislim da ce bit sranje, ono tipa vizuelno jak film sa labavom pricom


Darth Ivan Posted - 21/10/2011 : 00:56:11
quote:
Originally posted by DeeCay

Ja sam optimističan u vezi filma, bit će to dobro, nadam se da su naučili neke stvari od prijašnjeg singerovog supermana.



...pa ovaj možda ispadne jođ i gori od prethodnog
DeeCay Posted - 20/10/2011 : 13:12:22
Sad tek vidim zašto su superheroji stavljali gaće na kostim...

Ja sam optimističan u vezi filma, bit će to dobro, nadam se da su naučili neke stvari od prijašnjeg singerovog supermana.
King Warrior Posted - 16/10/2011 : 18:43:35
quote:
Originally posted by emirem

Koga glumi Russel?
Niste napisali jeli to sve u istom Supermanovom filmu!
Crowe je Yor-El?


jeste, Jor-El
Kevin Costner je otac Kent.
mr murdoc Posted - 16/10/2011 : 18:00:23
quote:
Originally posted by supermark

koji užas od kostima! :(

Hmmm, ovge zack ocigledno puca na krypton style ..mozda bude i zanimljivo .
swamp thing Posted - 16/10/2011 : 16:24:18
Imam osjećaj da ćemo nakon ovog filma početi hvaliti Superman Returns...
emirem Posted - 16/10/2011 : 12:43:25
Koga glumi Russel?
Niste napisali jeli to sve u istom Supermanovom filmu!
Crowe je Yor-El?
King Warrior Posted - 16/10/2011 : 11:51:36






Amy Adamas(Lois Lane) ima 37 godina.
Kod eventualnog nastavka ce imati preko 40.
Fail x 10
Darth Ivan Posted - 04/09/2011 : 21:02:31
možda i bude nešto...
alanford Posted - 04/09/2011 : 00:58:40
Pardon, za 2013. je najavljen :)
alanford Posted - 04/09/2011 : 00:56:23
Kad bi bar ovog Flasha najavljenog za iducu godinu uradili kako treba, bio bih sretan...
acestroke Posted - 03/09/2011 : 17:49:26
Pa sta ocekujete? U pitanju je Zack Snyder, nista me ne cudi kad je on iza kamere...
kao sto kazu ovdje, "this guy could fuck up a blowjob, he's such a hack..."

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000