forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kapetan Miki, br. 2: General Ruiz

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
acestroke Posted - 17/08/2011 : 17:59:55
od danas u strip knjizari SNK

256 stranica, 25 kuna

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
premujanin Posted - 15/09/2011 : 15:10:59
Nabavio i ja dvojku... sad je to već Miki koji mi se sviđa! Dobro, više je to nostalgija u igri ali opet ih rado pročitam. Još treba sljedeći broj 3 pretrpiti onaj bezvezni dodatak novog Mikija unutra i onda nadalje ohoho brojeva čisti essegesse crtež...
Mislim u 10 mj. da bi trojka već trebala.
marinac Posted - 05/09/2011 : 19:19:01
Kad da očekujemo broj 3?
1Euro Posted - 03/09/2011 : 10:39:42
quote:
Originally posted by marinac

Pa daaa...
Chuck Noris bi se zvao Kapetan Miki samo je to ime već bilo zauzeto.

Nego da pitam kakvi su utisci o stripo Kapetan Miki broj 2?




marinac Posted - 03/09/2011 : 00:10:08
Pa daaa...
Chuck Noris bi se zvao Kapetan Miki samo je to ime već bilo zauzeto.

Nego da pitam kakvi su utisci o stripo Kapetan Miki broj 2?
1Euro Posted - 02/09/2011 : 23:58:54
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by REJS

Po nekim istorijskim izvorima prica se da je neki mladi kapetan osnovao vojsku spasa koja je mnogo kasnije uvela i zakon prohibicije 1930 i neke.
Sve cinjenice manje vise ukazuju na jednog, Kapetan Mikija, kome je pravo ime u stvari bilo Chuck Norris.



Chuck Norris je kurac za Kapetana Mikija






velka031 Posted - 02/09/2011 : 22:27:38
quote:
Originally posted by REJS

Po nekim istorijskim izvorima prica se da je neki mladi kapetan osnovao vojsku spasa koja je mnogo kasnije uvela i zakon prohibicije 1930 i neke.
Sve cinjenice manje vise ukazuju na jednog, Kapetan Mikija, kome je pravo ime u stvari bilo Chuck Norris.



Chuck Norris je kurac za Kapetana Mikija
REJS Posted - 02/09/2011 : 17:57:18
Po nekim istorijskim izvorima prica se da je neki mladi kapetan osnovao vojsku spasa koja je mnogo kasnije uvela i zakon prohibicije 1930 i neke.
Sve cinjenice manje vise ukazuju na jednog, Kapetan Mikija, kome je pravo ime u stvari bilo Chuck Norris.
REJS Posted - 02/09/2011 : 17:53:54
Kakvo napijanje? Covek je popio pice na ex i odmah pao na ledja.Alkohol nije ni stigao do krvi,ovo bi pre nazvao alkoholni udar.
1Euro Posted - 02/09/2011 : 10:22:41
quote:
Originally posted by marinac

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by 1Euro

pa napio se Miki u jednom stripu, bio je totalno pijan haha, zaboravio sam u kojoj epizodi ali bio je totalno pijan!!!


Ni ja se ne sjećam kako se zvala ta epizoda, ali tamo su mu Smuk i Salaso sipali rum u mlijeko...



hm, ne sječam se ovoga.....ono što se ja sječam je, da je Smuk bio ozbiljno bolan pa je Miki obečao ako Smuk ozdravi, da če se napiti i tada je pio čisti rum na brzaka, popio cijelu času i pao na pod onda je još malo pravio budalu iz sebe haha i suzi ga je ljutito poterala,....ispada da se Miki dva puta napio haha!!!!!!!!!


Je li to epizoda ZS 702 Crni orao ili ZS 701 Otmica?



Da, provjerio sam, to je u epizodi 702, miki popije času ruma i vikne kako se osječa snažnim, onda padne na leđa i jezik mu visi iz usta,....
REJS Posted - 02/09/2011 : 06:16:25
Koliko se secam cak su jednom i Suzi napili,tako ti je to kada zive sa Smukom i Salasom u istom utvrdjenju.
marinac Posted - 01/09/2011 : 09:57:22
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by 1Euro

pa napio se Miki u jednom stripu, bio je totalno pijan haha, zaboravio sam u kojoj epizodi ali bio je totalno pijan!!!


Ni ja se ne sjećam kako se zvala ta epizoda, ali tamo su mu Smuk i Salaso sipali rum u mlijeko...



hm, ne sječam se ovoga.....ono što se ja sječam je, da je Smuk bio ozbiljno bolan pa je Miki obečao ako Smuk ozdravi, da če se napiti i tada je pio čisti rum na brzaka, popio cijelu času i pao na pod onda je još malo pravio budalu iz sebe haha i suzi ga je ljutito poterala,....ispada da se Miki dva puta napio haha!!!!!!!!!


Je li to epizoda ZS 702 Crni orao ili ZS 701 Otmica?
teller Posted - 30/08/2011 : 12:20:49
je Borise, do 34 idu Mastertuonove onda nekih 15 boljih od jednog od trija esse-geese.
A što se tiče tih koje si ti mislio, SLAŽEM SE,ljepše su i ja bih radije takve ali kako je izgledalo pred koju godinu, kad nije bilo ni traga o Kapetanu Mikiju,ja sam zadovoljan i sa tim izdanjem sada.
Boris Posted - 30/08/2011 : 10:48:10
> teller
Pogledao sam naslovnice na IF edizioni, verovatno idemo prema ovome:
http://www.comicvine.com/capitan-miki-riedizione/49-28717/?page=2
Ima samo do broja 34, ali sve izgleda od Masteruona.

Ja sam mislio na nešto kao ovo:
http://www.ifedizioni.it/if/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=62&Itemid=133
To su lepe naslovnice koje odgovaraju onome što je nacrtano u stripu.
teller Posted - 25/08/2011 : 15:54:10
pa, u impressiumu navedene su firme uvoznici Kapetana Mikija u Sloveniju,Bosnu i Srbiju...sad zašto to još nije realizirano,... ako te tješi, svi mi čekamo Kapetana na domačim kioscima...ja sam se osigurao za prva dva broja na moru ali
HOČU ga kupiti i doma...Bernarde,požuri sa uvozom!Iako se dobro prodaje u Hrvatskoj, daj da bar 2000 primjeraka plane i u susjedstvu/komšiluku.
milan 11 Posted - 25/08/2011 : 09:50:57
Da li ce Market print vrsitu distribuciju Mikija po Srbiji?Bas bih se malo podsetio.
1Euro Posted - 24/08/2011 : 23:21:09
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by 1Euro

pa napio se Miki u jednom stripu, bio je totalno pijan haha, zaboravio sam u kojoj epizodi ali bio je totalno pijan!!!


Ni ja se ne sjećam kako se zvala ta epizoda, ali tamo su mu Smuk i Salaso sipali rum u mlijeko...



hm, ne sječam se ovoga.....ono što se ja sječam je, da je Smuk bio ozbiljno bolan pa je Miki obečao ako Smuk ozdravi, da če se napiti i tada je pio čisti rum na brzaka, popio cijelu času i pao na pod onda je još malo pravio budalu iz sebe haha i suzi ga je ljutito poterala,....ispada da se Miki dva puta napio haha!!!!!!!!!
dsormaz1 Posted - 24/08/2011 : 20:58:42
quote:
Originally posted by 1Euro

pa napio se Miki u jednom stripu, bio je totalno pijan haha, zaboravio sam u kojoj epizodi ali bio je totalno pijan!!!


Ni ja se ne sjećam kako se zvala ta epizoda, ali tamo su mu Smuk i Salaso sipali rum u mlijeko...
teller Posted - 23/08/2011 : 15:57:24
sto ljudi sto čudi..daleko od toga da su naslovnice Masteruona brilijantne ali meni nisu tako loše da bi zažmirio na
ono što strip sadži...imam sve Mikije iz ZS ali i tamo je bilo nekoliko "bisera"naslovnica, setih se naslovnicu za Mačkovu bandu recimo, užas svih užasa...a razlika u otisku onih Mikija iz Dnevnika i ovih Ludensa je barem 100% u korist Ludensa, što je i razumljivo,tehnikalije idu dalje...evo Boris, nadam se da se predomisliš, več naslovnica za Generala Ruiza je puno bolja..s tim da kako vidim na if edizioni, kasnije stižu naslovnice esse-geese(Guzzon,Sartoris,Sincheti)...baci pogled, nije sve ružno što je ružno na prvi pogled...
Boris Posted - 23/08/2011 : 12:47:53
Ja sam u svoje vreme skupljao Mikija, imam ih sve od ZS, uzeo sam prosle nedelje konačno prvi broj od Ludensa u Darkwood-u, i definitivno neču da kupujem ovo izdanje.
Razlog: naslovnica.
Eto, star ukusa. Neko kaže da je bitnije ono šta je unutra, a meni je bitna i naslovnica.
1Euro Posted - 23/08/2011 : 11:54:50
pa napio se Miki u jednom stripu, bio je totalno pijan haha, zaboravio sam u kojoj epizodi ali bio je totalno pijan!!!
cronos six Posted - 22/08/2011 : 22:40:30
quote:
Originally posted by 1Euro

Miki je pio mlijeko možda dva puta inače on uvijek pije LIMUNADU!
Shvatite več jednom L-I-M-U-N-A-D-U



jos gore!
za krave se i znalo,a cedjeni limun pila je samo elita,a on je mlekorendzer.
1Euro Posted - 22/08/2011 : 22:35:22
Miki je pio mlijeko možda dva puta inače on uvijek pije LIMUNADU!
Shvatite več jednom L-I-M-U-N-A-D-U
cronos six Posted - 22/08/2011 : 21:47:58
quote:
Originally posted by teller

e sad če opet reči da je teller pametan kad je najavio da če Kapetan Miki razturiti na kioscima,čak
se bojim da je veliki Zagor ugrožen.



lose mislis.
pa ja ne vidoh u bilo kom stripu ili western filmu iz 40-50-60-70-80 da rendzeri piju mleko.
ovaj miki ko da je i posle mame raso u stali i sisao do besvesti.
teller Posted - 22/08/2011 : 21:44:52
e sad če opet reči da je teller pametan kad je najavio da če Kapetan Miki razturiti na kioscima,čak
se bojim da je veliki Zagor ugrožen.
murdo Posted - 22/08/2011 : 21:37:12
danas došo mali rendžer a evo i još manjeg rendžera.. stvarno dobar tjedan..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000