forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Фудбалска репрезентација Србије

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Ultras Posted - 17/05/2011 : 20:00:09
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 26/03/2024 : 13:43:24
quote:
Originally posted by manhunter

Četiri pripremne utakmice. Umesto da izabere 11-14 igrača i da ih uigrava za EP, opet gledamo defile 30 igrača i pet formacija. Onda ćemo se uigravati u grupnoj fazi.



Pa ne moze. Muslin je oteran jer nije hteo da gura Kokezinog Grujica i onaj raspad, vecitog najboljeg na svetu, SMS. Uzimaju se ozbiljne pare. Otkud Bazdar u reprezentaciji? Bio si momcino kao klinac u top 10 najperspektivnijih na svetu. I koju formu imas, koju pozadinu, koju igru da bi dosao u reprezentaciju? Ali to je nacin da se malo para gurne u Partizan. Da se utrapi.
sawitch Posted - 26/03/2024 : 13:41:59
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

Cek cek, dok je Tole bio bili smo prvaci sveta i evrope sa mladima i na SP u JAR nikad konkurentniji.


Njegose, je li mislis na SP 2010? Pa tu su zavrsili posljednji u grupi.
Sto se tice tih klinaca, oni kao klinci nikome nisu bili bitni. Isti ti su sad A tim, vidimo kako prolaze.



Rezultat nekad nije odlika odlicne igre kao ni odlicna igra nije garant rezultata. Tada je reprezentacija licila na tim i na nesto zdravo. Igrom slucaja smo ispali kako smo ispali. Ali cele kvalifikacije i atmosfera tamo su licile na nesto za sta sam ja hteo da navijam. I Antic, moj zemljak na selektora.

I sto preskoci prvake Evrope i Sveta?

Kapiram ja da navijacima zvezde odgovara ovakav savez radi licnog interesa ali sve oko fudbala u nasoj zemlji je lose.

Evo primer kod mene: mali mi je trenirao 3 godine atletiku, osvajao svakakve kroseve i takmicenja i postalo mu dosadno a u skoli igra fudbal sa drugarima i hteo da trenira fudbal. Popizdeo sam. Jer roditelji su tamo najgori snobovi u gradu i najgori olos. Znam ih sve. Odbijao sam ali sam video da je tuzan, to hoce. I na kraju pristanem. Pocne da trenira i posto je njegova skola jedina kontra smena od ostalih u gradu on je trenirao sa 3 godine starijima. Umesto sa 2015. trenirao sa 2012. Ogromna je tu razlika u decjem uzrastu. On i jos 2 klinca. I izborio se on tu za status, igra krilo jer je brz, daje golove, ima smisla.. I njegovi, 2015. igraju utakmice vikendom i trener ga ne zove, kao i druga dva klinca. Ja iskuliram. Onda sledeci vikend opet nema poziv da igra sa svojima. Ja cimnem trenera i pitam ga da mi kaze sto nije pozvan. Neka sedi na klupi ako nema pojma, ili ne mora ni da dodje ako se ruzno ponasa. I znas sta mi trener kaze: "Imam veliki pritisak da pobedjujem jer deca odlaze u druge skole. Roditelji hoce da deca pobedjuju. Ej, 2015. godiste." I on drzi samo par njih koji treniraju vec 3-4-5 godina i ne benda nikog drugog. Taman da mozda ima novog Skolsa tu. Znaci, nema pedagogije, nema psihologije, nema igre, nema nista. Mora da se pobedi par drugih skola u Zrenjaninu i to ti je to. Ja onda zovem drugara koji drzi skolu, inace rodjeni brat Bambija Tosica, Bambi se i zove skola. I kazem mu to i da nije normalno. On mi kaze da sam sve u pravu i da cemo pricati i nista. E to ti je fudbal kod nas i savez i sve ostalo. Ako je to ono cemu tezimo i ako je to ono sto savez radi, reprezentacija je samo logican sled desavanja.

Zabole me ko je na celu ali ovaj iskljucivo ciganski savez ne funkcionise. Uvek je bilo lopova i namestanja. Stariji se secaju Miljanica i Babarogicevih sudija, ali ovo sada je jezivo.
King Warrior Posted - 26/03/2024 : 09:04:00
Upravo tako. U sustini nije los tim, ali bas se ne zna ko gdje udara. Svako igra za sebe, kao ljudi kad se okupe na livadi.
Samo da se malo uigraju, mislim da bi onda totalno drugacija situacija bila.
manhunter Posted - 26/03/2024 : 07:12:16
Četiri pripremne utakmice. Umesto da izabere 11-14 igrača i da ih uigrava za EP, opet gledamo defile 30 igrača i pet formacija. Onda ćemo se uigravati u grupnoj fazi.
King Warrior Posted - 26/03/2024 : 06:49:55
quote:
Originally posted by sawitch

Cek cek, dok je Tole bio bili smo prvaci sveta i evrope sa mladima i na SP u JAR nikad konkurentniji.


Njegose, je li mislis na SP 2010? Pa tu su zavrsili posljednji u grupi.
Sto se tice tih klinaca, oni kao klinci nikome nisu bili bitni. Isti ti su sad A tim, vidimo kako prolaze.
sawitch Posted - 25/03/2024 : 20:35:23
Uzivaj u SNS mehuru dok ne pukne.
delboj Posted - 25/03/2024 : 20:03:26
Ponovo potpuno pogrešna postavka.
DzekDenijels Posted - 25/03/2024 : 18:25:55
quote:
Originally posted by sawitch

Cek cek, dok je Tole bio bili smo prvaci sveta i evrope sa mladima i na SP u JAR nikad konkurentniji. Ali nebitno je to. Svakako mi se gadi sve oko reprezentacije. I ono kada su Muslina sutnuli zbog Grujica i SMS. Nisam isao na utakmicu jos od kada je Klemente vodio i kada smo igrali sa SPanijom 0:0 u rupi. A ne gledam ih godinama vec. Samo ako odu na SP ili EP. I to onako rekreativno. Sve je lose tu.


Svaka ti je kao u Njegoša...
sawitch Posted - 25/03/2024 : 10:22:53
Cek cek, dok je Tole bio bili smo prvaci sveta i evrope sa mladima i na SP u JAR nikad konkurentniji. Ali nebitno je to. Svakako mi se gadi sve oko reprezentacije. I ono kada su Muslina sutnuli zbog Grujica i SMS. Nisam isao na utakmicu jos od kada je Klemente vodio i kada smo igrali sa SPanijom 0:0 u rupi. A ne gledam ih godinama vec. Samo ako odu na SP ili EP. I to onako rekreativno. Sve je lose tu.
King Warrior Posted - 25/03/2024 : 09:15:23
quote:
Originally posted by sawitch

Ja navijam da sve izgubimo protiv koga god budemo igrali dok je ova pijana, botoksirana i sovinisticka budala na celu. A svakako ne gledam.


Kakve veze ima je li on ili neko drugi? Bili su nekad prije i neki vasi, pa manje vise (ne-)uspjeh je bio isti.
sawitch Posted - 22/03/2024 : 21:32:29
Ja navijam da sve izgubimo protiv koga god budemo igrali dok je ova pijana, botoksirana i sovinisticka budala na celu. A svakako ne gledam.
Combatrock Posted - 22/03/2024 : 10:23:24
Ma kakvi. Ne bi Stojko to nikad dozvolio.

On se ne bavi politikom. Avaj.

Sto rece neko njega jedino 7:0 pritiv Engleza moze da smeni. Jer lova.
delboj Posted - 22/03/2024 : 09:57:38
Sinoć sam imao utisak da se Srbija trudila da namjerno ubjedljivo izgubi.
kreŠa Posted - 09/02/2024 : 20:32:10
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by delboj

Da nije Švajcarske ne bi toliko loša bila ova današnja grupa u Ligi nacija.


Protiv Danaca je Srbija igrala tri puta, sa Svajcarcima 2x, protiv Spanije jednom. Svih sest poraza.



Sve pogrešno :D
King Warrior Posted - 09/02/2024 : 17:14:04
quote:
Originally posted by delboj

Da nije Švajcarske ne bi toliko loša bila ova današnja grupa u Ligi nacija.


Protiv Danaca je Srbija igrala tri puta, sa Svajcarcima 2x, protiv Spanije jednom. Svih sest poraza.
Lukeruk Posted - 08/02/2024 : 22:11:56
Od Svajcarske smo vec izgubili sve sto smo igrali, tako da smo tu sad rastereceni i konacno u psiholoskoj prednosti. Samo da Piksi ne krene sa pricama kako ce da ih razvalimo. Onda se situacija okrece u njihovu korist.
delboj Posted - 08/02/2024 : 21:32:02
Da nije Švajcarske ne bi toliko loša bila ova današnja grupa u Ligi nacija.
delboj Posted - 02/12/2023 : 19:17:52
Važno je da Srbija nije otišla u grupu B. Opet Slovenija, kao 2000, sjećam se onih 0:3-3:3 i crvenog kartona pokojnog Mihajlovića. Sve u svemu, nije lako, moglo je i bolje i gore. Protiv Engleske nema nikakve šanse, protiv Danske možda, a sa Slovenijom sigurno može da se igra.
naker Posted - 20/11/2023 : 22:38:58
Posle trista godina smo se kvalifikovali za evropsko, ali radije bih plakao negoli se radovao po kvaliteti prikazane igre.. Majku mu, zar je moguće da još od Vidića nemamo krštenog odbrambenog. Odbrana tragikomična, ako ovako budu igrali na evropskom primićemo više golova negoli one nesrećne '00.
King Warrior Posted - 20/11/2023 : 08:57:53
Sve je nekako pocelo sa katastrofalnim SP. Kao da su izgubili samopouzdanje kao tim, nista ne ide.
I dalje taj tim na papiru ne izgleda lose, potencijal postoji.

Ovoga puta ne bih rekao da ce biti euforija, pogledajte samo komentare po portalima.
Jasko Posted - 19/11/2023 : 21:45:27
(Verovatno) posle EP doći će neko drugi umesto Piksija. Imala je Srbija i bolje (na papiru) selektore, pa se nije plasirala na ep 2016. i 2020.

Igraju loše, igraće loše i nadalje, ali toliki su limiti igrača. Mladi se blamiraju 9:1, nema nijednog krštenog domaćeg igrača.

Čovek je odveo reprezentaciju na SP, EP i uveo u A ligu nacije. Niko mu ne može sporiti rezultat, naročito s ovakvim limitiranim sastavom. Doći će drugi, ne verujem da će više napraviti od Piksija (u bilo kom smislu).
Caleb Posted - 19/11/2023 : 21:22:03
quote:
Originally posted by Red Marquis

Nikad nisam podnosio Acu infromaciju, ali sad vidim da izgleda svi komentatori prsnu kad dobiju da rade reprezentaciju. Sve je bilo jadno i bedno, ovaj u ekstazi ceo meč kao da razbijamo Francuze u finalu, na tribinama retardirane vuvuzele, to samo mi i afrikanci praktikujemo, streljao bi svakog ko to unese na stadion. Pa Piksi koji ima iste konferencije kao i naš vrhovni selektor za sve. Opšti jad.

A na sve to, 3 godine i dalje nemamo ni mrvicu od nade da ćemo sklepati nekakvu odbranu.

Bravo.
Patetika i neki usiljeni nacionalni naboj, bez ikakvog pokrića.
Jadno.
delboj Posted - 19/11/2023 : 21:13:32
quote:
Originally posted by manhunter

I posle loženja ide povratak kući, biće nam kriv sudija, Albanci, Hrvati ili Nemci.


Obično su nam krivi Švajcarci
dovlajoe Posted - 19/11/2023 : 20:47:16
Sutra idem kod notara da overim izjavu da više neću gledati reprezentaciju dok je Piksi selektor. Nemamo mi neke igrače i ne treba se zanositi, ali ubedljivo naslabija karika je Piksi, koji bukvalno poojma nema o poslu kojim se bavi. Po stoti put na bekove stavlja ofanzivne igrače bez neophodne discipline, odgovornosti i znanja za obavljanje odbrambenih zadataka. Tako smo i primili oba gola - dve početničke greške Kostića i Živkovića. I stoprvi put će opet postaviti tu svoju suludu umotvorinu od formacije. U najlakšoj grupi u istoriji kvalifikacija mi jedva prolazimo kroz iglene uši i slavimo bod protiv mučenih Bugara, od kojih smo prema prikazanom trebali da izgubimo u obe utakmice.
Red Marquis Posted - 19/11/2023 : 19:36:56
Nikad nisam podnosio Acu infromaciju, ali sad vidim da izgleda svi komentatori prsnu kad dobiju da rade reprezentaciju. Sve je bilo jadno i bedno, ovaj u ekstazi ceo meč kao da razbijamo Francuze u finalu, na tribinama retardirane vuvuzele, to samo mi i afrikanci praktikujemo, streljao bi svakog ko to unese na stadion. Pa Piksi koji ima iste konferencije kao i naš vrhovni selektor za sve. Opšti jad.

A na sve to, 3 godine i dalje nemamo ni mrvicu od nade da ćemo sklepati nekakvu odbranu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000