forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 stripovi.com

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
supermark Posted - 04/09/2011 : 23:16:48
jel to novi logo stripova?
meni je bio draži stari....
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Renky Posted - 02/01/2021 : 11:19:17
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Renky

Pitanjce dva
Fibra, katalog... jel' to samo meni ( jebena Marina Perazić i kolačići ) ill svima?
Kliknem na "učitaj još naslova" i tako stranicu po stranicu i recimo na petoj stranici otvorim neki strip i vratim se nazad. Ne ostavlja me na toj otvorenoj stranici nego vrati na prvu ( sa najnovijim izdanjima ) i onda opet moram listati sve ponovo.

Drugo. Postoji li opcija da se one male sličice na aukcijama ne pojavljuju kad server "pobriše" slike starih aukcija. Ono, vidiš odma ako ti je nestala fotografija a ne da moraš kliknit na aukciju za provjeru.

Prvo je tako svima, nažalost. Open in new tab ti je workaround.

Drugo, moj rezon je bio da ostane bar mala slikica, kad je već velika izbrisana, za informaciju. U međuvremenu sam prije par mjeseci kupio još dodatnog prostora na serveru, tako da je sada vrijeme čuvanja slika na aukcijama 5 godina. To je valjda dovoljno.

O da... 5 je sasvim ok, nisan zna
Markos Posted - 02/01/2021 : 11:08:54
quote:
Originally posted by Renky

Pitanjce dva
Fibra, katalog... jel' to samo meni ( jebena Marina Perazić i kolačići ) ill svima?
Kliknem na "učitaj još naslova" i tako stranicu po stranicu i recimo na petoj stranici otvorim neki strip i vratim se nazad. Ne ostavlja me na toj otvorenoj stranici nego vrati na prvu ( sa najnovijim izdanjima ) i onda opet moram listati sve ponovo.

Drugo. Postoji li opcija da se one male sličice na aukcijama ne pojavljuju kad server "pobriše" slike starih aukcija. Ono, vidiš odma ako ti je nestala fotografija a ne da moraš kliknit na aukciju za provjeru.

Prvo je tako svima, nažalost. Open in new tab ti je workaround.

Drugo, moj rezon je bio da ostane bar mala slikica, kad je već velika izbrisana, za informaciju. U međuvremenu sam prije par mjeseci kupio još dodatnog prostora na serveru, tako da je sada vrijeme čuvanja slika na aukcijama 5 godina. To je valjda dovoljno.
Renky Posted - 02/01/2021 : 10:56:21
Pitanjce dva

jaki Posted - 28/12/2020 : 14:16:29
Kako može član nepostojat a postojao je i ima čak skor 1 na aukcijama kad kliknem na njegov nick piše da ne postoji?
Je li to znači da ako je skupio 4 negativna od 4 različita člana onda se taj nick briše iz evidencije?
fler Posted - 17/12/2020 : 12:24:30
Nema veze, 2/3 nije loše
Markos Posted - 17/12/2020 : 09:17:06
Onda za 3 ne znam. Meni radi.
fler Posted - 17/12/2020 : 00:14:25
1. Aha, jasno. OK.

2.

3. Hmm, provjerit ću.
Nemam problema s drugim stranicama, pa nisam ništa čačkao ..
hvala!

EDIT:

obrisao cookies, opet isto.
Isprobao Firefox i Chrome, nema razlike.
Što bi još moglo biti u pitanju?
Postavka u opcijama je
"Block third-party cookies".

Kažem, druge stranice tj. forumi rade kako spada;
konkretno, kliknem na nove postove/teme,
i onda ih više ne označava kao nove (highlight, bold itd., ovisno već o forumu),
samo ovdje imam taj (uvjetno rečeno) problem.
Markos Posted - 17/12/2020 : 00:09:43
1. Security.
2. U postavkama staviš na 0
3. Cookies ti nešto ne štimaju, izgleda.
fler Posted - 16/12/2020 : 23:07:13
Par sitnica:

1. Odlogira me iz aukcija ponekad nakon kratkih intervala,
ponekad otprilike jednom dnevno - nije mi jasan razlog.
S forumom nema problema ..
ponekad se treba ulogirati,
no to je toliko rijetko da nije nikakva gnjavaža.

2. Zašto se "aukcije koje sam izgubio" ne mogu maknuti tj. sakriti,
a ostale kategorije mogu?

3. Zašto u temama ne evidentira da sam pogledao najnovije postove?
Pročitam ih, no svejedno mi pokazuje da su novi kad opet
naletim na forum.

Nije ništa strašno - samo me živcira,
pa me zanima u čemu je stvar.
going going Posted - 02/12/2020 : 19:53:03
quote:
Originally posted by mladjo

To stoji samo pored onih koji pišu loše komentare.

:D

A zato ti pises komentare na Nathanovom topicu na forumu a ne ispod recenzija!
mladjo Posted - 02/12/2020 : 19:37:00
To stoji samo pored onih koji pišu loše komentare.

:D
going going Posted - 02/12/2020 : 19:31:57
Zasto prilikom pisanja komentara na recenziju na sajtu postoji na levom ,,dugmetu" opcija Ponisti (i to jos obojana u zelenu boju) pored opcije Posalji koja je obojana u crnu? Nelogican mi je raspored boja. I vise puta mi se desilo da u brzini slucajno stisnem Ponisti i da mi onda bude izbrisan poduzi komentar koji sam pisao.
Mislim da barem treba promeniti boje (ponisti da bude crvene, a posalji zelene ili plave boje) ako uopste ima potrebe za Ponisti opcijom jer prosto moze covek samo da stisne BACK i da ne ostavi komentar. Sta ce nam opcija Ponisti da nam izbrise ceo komentar i ocene?
going going Posted - 25/11/2020 : 20:53:32
Hvala Deers!
Deers Posted - 24/11/2020 : 13:20:15
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by solar

Mene je odvelo direktno na reply, istina forum mi je zadnjih par sati neuobičajeno usporen.

Da ovaj link, ali linkovi na replayu? Kamo te vode?

mene vode na poslednju stranicu topica odnosno najnoviju stranicu topica 453. A bas bi voleo da vidim te Carnevaleove table.

Prvo je OVO a drugo je bio link na trailer na vimeu gdje je bio crtež kao zadnja scena u Isijavanju a koji je u međuvremenu skinut.

EDIT: ovakvo nešto:
going going Posted - 24/11/2020 : 04:09:05
quote:

quote:

Mene je odvelo direktno na reply, istina forum mi je zadnjih par sati neuobičajeno usporen.

mene vode na poslednju stranicu topica odnosno najnoviju stranicu topica 453. A bas bi voleo da vidim te Carnevaleove table.
solar Posted - 23/11/2020 : 21:31:42
quote:

quote:

Na default, ali možda je originalna tema arhivirana, pa zato.
Deers Posted - 23/11/2020 : 21:02:53
quote:

Markos Posted - 23/11/2020 : 20:34:09
quote:

Dobro, a što se dogodi ako im uspije upasti u sajt?

Preuzeti kontrolu nad serverom, to uvijek dobro dođe.
solar Posted - 23/11/2020 : 20:27:44
Našao sam ovdje neka objašnjenja, znači tako se može doći do osobnih podataka i sličnih stvari:

https://www.w3schools.com/sql/sql_injection.asp
tinton Posted - 23/11/2020 : 20:25:07
Okupili ekipu super zlikovaca u osveti protiv stripovi.com
tinton Posted - 23/11/2020 : 20:24:34
quote:

Neka ekipa je brute force metodom silovala sajt, tek sam ih sada uspio otkačiti.

prof Inz, sergej, zosko i Josip2000.
solar Posted - 23/11/2020 : 20:23:55
Dobro, a što se dogodi ako im uspije upasti u sajt?
Markos Posted - 23/11/2020 : 20:18:33
Pokušavaju pronaći sigurnosnu rupu na sajtu tako da isprobaju raznorazne kombinacije sql_injectiona i ostalih klasičnih metoda upada, a šteta je što oni upute milijun page_requesta, a server ne zna razlikovati napadače od normalnih usera, pa on obrađuje sve redom, ali kako je ovih milijun, svi ostali čekaju dok ne dođu na red, pa se vama sajt sporo otvara.
solar Posted - 23/11/2020 : 20:14:53
quote:

Neka ekipa je brute force metodom silovala sajt, tek sam ih sada uspio otkačiti.

Što se točno događa kod tih hakerskih napada, kako ih uopće spriječiš i kakvu štetu su napravili?
supermark Posted - 23/11/2020 : 20:08:39
quote:

neka ekipa - markos 0:1

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000