forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Ex 203: Horda Zla

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
acestroke Posted - 08/09/2011 : 14:17:56
novi Zagor Ex 202, od danas u SNK

Sclavi /Donatelli

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
hua Posted - 03/12/2011 : 12:48:41
Možda "treniraju" za stripove posle Tutto serije :)
Vidi se kako je leva potkolenica docrtana kod EXTRA Zagora kad je "obrisan" logo.
djukak Posted - 03/12/2011 : 12:35:42
quote:
Originally posted by hua
Ludens definitivno obrađuje originalne naslovne strane i one na kraju izgledaju kao u Tutto izdanju. Nije mi jasno zašto ne koriste gotove Tutto strane i uštede sebi trud.

Samo originalni strip ima kostura na levoj strani i vidi se cela litica na desnoj strani.



Da, ludens obrađuje originalne naslovnice već neko vreme. Verovatno zato što tako dobijaju materijale. Ne znam koji bi bio drugi razlog.
acestroke Posted - 03/12/2011 : 04:25:31
Izgleda da ova originalna odozgo na lijevoj strani pokazuje najvise od naslovnice, druge dvije skracuju sliku pa cak toliko, pogotovo Ludensova, onaj kostur na lijevoj strani koji se vidi a Italijanskim se uopste i ne vidi na Extra naslovnici.
hua Posted - 03/12/2011 : 03:58:47



Ludens definitivno obrađuje originalne naslovne strane i one na kraju izgledaju kao u Tutto izdanju. Nije mi jasno zašto ne koriste gotove Tutto strane i uštede sebi trud.

Samo originalni strip ima kostura na levoj strani i vidi se cela litica na desnoj strani.
REJS Posted - 25/09/2011 : 12:14:12
[URL=http://zaslike.com/viewer.php?file=tm4xblxomeilbus5uv5.jpg][/URL]
REJS Posted - 24/09/2011 : 05:06:37
Cuo sam da su mnogi nabavljali u Trstu originalnog Zagora i to dosta povoljno.Ima li toga jos tamo?
Hoces li mozda prodavati tvoje ako su ti suvisni.
teller Posted - 23/09/2011 : 11:39:11
znam prijatelju, nabavljao sam par godina talijanska izdanja u Opčinama(kod Trsta)kad se mi nije ni sanjalo koliko izdanja čemo dobiti na kioscima koju godinu kasnije i znam da je kod Bonelli otriginal izdanja čistiji crtež,puno je to od original tabla a dosta i od papira, kod talijana je papir manje gladak i tvrđi što daje čistiji otisak, kod nasih izdavaća je mekši(štednja valjda) pa crtež dođe zamazaniji, iako ja sa malim izuzetkima na Slobodnu nemam primjedbi..bar za sada..
kako dobro rećeš-najbolje trenutno moguće za kiosk izdanja, Libellus ima još kvalitetniji tisak ali zato i skuplja izdanja.
dzoni Posted - 23/09/2011 : 10:30:55
savrsen je maksimum koliko je moguce u nasim izdanjima...ali nikakav u odnosu na italijanski original,veruj druze kad bi uporedio video bi razliku...ali naravno...original je ipak original
teller Posted - 23/09/2011 : 09:28:39
meni je otisak u tim Hordama savršen, zna zajebat Slobodna ali kod Zagora se možda i više potrude.
REJS Posted - 22/09/2011 : 18:36:00
Da i sto neko rece Zagor nije Zagor dok se original ne uzme u ruke,tu je otisak savrsen.
velka031 Posted - 21/09/2011 : 22:01:12
Možda i najbolja tabla iz ovog stripa, bravo dečki...
REJS Posted - 21/09/2011 : 15:34:13
Danke Djukak.
djukak Posted - 21/09/2011 : 15:11:31
Mairosu Posted - 21/09/2011 : 15:03:39
Rejs je vrlo stara skola. Samo Ferri, samo Nolitta, samo Donatelli, samo hi-res GIF/JPG, samo HTML kod... :D
DeeCay Posted - 21/09/2011 : 14:45:31
Gee Rejs, mislim da mi ni tri monitora neće biti dostatna da vidim cijelu sliku. Ajd smanji malo da se uopće vidi nešto.
REJS Posted - 21/09/2011 : 13:27:01
Evo i podrske.

[URL=http://zaslike.com/][/URL]
sofronije Posted - 21/09/2011 : 13:17:36
Evo i zvanicno sam resio da ovaj serijal proglasim za jedan od najuspesnijih i najuticajnijih strip serijala osamdesetih.
Tako da je najzad i dobio svoje zasluzeno mesto u svetu devete umetnosti.


velka031 Posted - 21/09/2011 : 10:41:34
quote:
Originally posted by Pavel

A Ferri u svojim godinama rafting vozi. Čovjek stvarno nije normalan...



Kad porastem volio bi biti kao on
Pavel Posted - 20/09/2011 : 22:41:25
A Ferri u svojim godinama rafting vozi. Čovjek stvarno nije normalan...
velka031 Posted - 20/09/2011 : 18:29:18
quote:
Originally posted by DeeCay




Recka:
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-639-641-horde-zla/135/

Vidim po komentarima da je ovo svima bila kultna epizoda kad su bili mlađi, kad još nisu pročitali Tolkiena, a bome ni čuli za njega i kad je ovo bio vrhunac... Kad si gladan fantasyja, a nema ga onda se loviš i na svakojaki šund. Posljednji drogsyjev ili zagor12-ov odnosno komentar mlađe generacije koja sasvim drugačije gleda na to baš pokazuju tu razliku u generacijama strip čitatelja. Epiteti loše, preloše, debilno, a nekad nije bilo klinca koji nije bio lud za ovom epizodom.



Vrijeme je presudilo ovom stripu, budući da i mene vuče u isti žrvanj, meni je i dalje kultna
Archy Posted - 20/09/2011 : 17:36:00
quote:
aj pročitaj glavni razlog zašto želim da se ugasi zagor...ako te zbog izjava o zagor staffu ljudi iritiraju,pa ih ignoriraš,šta te onda tek iritira u svakodnevnom životu????



Pa, reko si da ga treba ugasit, jer ga sad samo sramote. Ne kužim kakav glavni razlog?

Osim toga, kaj tebe jebe kaj ja nekog imam na ignoru?! To je moja stvar i nemoj se sikirati Uostalom, ne moraš se brinuti, ti nisi na mojoj listi.

Idemo to staviti ovako: ako je nečije mišljenje da je danas zagor sramota i da ga pod hitno treba ugasiti kako njegove uspomene ne bi bile oskrnavljenje to je u redu. Ali onda je jednako tako u redu moje mišljenje da takva osoba zaslužuje završiti na ignor listi. Čista logika, kaj ne?
Pavel Posted - 20/09/2011 : 12:43:46
A čuj, ovo stvarno jest loše i debilno, kao da je dijete u petom osnovne pisalo zadaćnicu pod utjecajem Gospodara prstenova koji je jučer bio na televiziji.
Inače su mi Sclavijeve priče Zagora vrlo dobre, njegov jubilarac Prokleto blago najbolji jubilarac Zagora uopće, ali ovu sramotu mu se ne može baš lako oprostiti.

"Maestro" Donatelli je tu samo da upotpuni ukupan dojam
DeeCay Posted - 20/09/2011 : 09:08:37



Recka:
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-639-641-horde-zla/135/

Vidim po komentarima da je ovo svima bila kultna epizoda kad su bili mlađi, kad još nisu pročitali Tolkiena, a bome ni čuli za njega i kad je ovo bio vrhunac... Kad si gladan fantasyja, a nema ga onda se loviš i na svakojaki šund. Posljednji drogsyjev ili zagor12-ov odnosno komentar mlađe generacije koja sasvim drugačije gleda na to baš pokazuju tu razliku u generacijama strip čitatelja. Epiteti loše, preloše, debilno, a nekad nije bilo klinca koji nije bio lud za ovom epizodom.
ken2 Posted - 20/09/2011 : 01:43:29
quote:
Originally posted by Deers



Sargaško more



ajmo pogodit kako bi gašparica prevela nazive na ovoj karti
- nadam se da bi sjedinjene američke države pogodila
- more sargasija je već prevela
- zapadni ključ
- struja golfa
- tropski rak
- karipsko more bi valjda pogodila
- i kubu
- sjeverno atlantski ocean
globinjo Posted - 20/09/2011 : 00:19:58
quote:
Originally posted by Archy

@Curunir
Gle, fakat! Ajde još za stjenovite planine, to sam nekak prihvatio i skužio o čemu se radi. Čak sam mislio i da je to neka indijanska špreha. A šta je more Sargasi? To fakat postoji ili šta? Mislio sam da je izmišljeno.

@globinjo
zapravo mi krv ključa na isključivost. Tipa, feri i donateli jedini znaju crtat, ostali su sranje, dakle, zagora treba ugasiti. Meni je takva izjava pomalo i bezobrazna, jer koji si ti faktor da odlučuje hoće li se strip ugasiti ili neće? Meni su nove epizode OK, a budući da sam nešto 'mlađa' generacija i odrastao sam na slobodnoj dalmaciji, među tim epizodama su mi i one ujedno najdraže. To je u neku ruku i tuđe mišljenje, pa nema se smisla raspravljati. ali s druge strane, mišljenje je kao guzica, jer je svako ima, pa onda zadržavam pravo barem da iritantne ljude ignoriram.


aj pročitaj glavni razlog zašto želim da se ugasi zagor...ako te zbog izjava o zagor staffu ljudi iritiraju,pa ih ignoriraš,šta te onda tek iritira u svakodnevnom životu????

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000