forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Rat-Man 3: Dosje R

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 05/10/2011 : 18:59:11
Od danas u striparnicama, od sutra na svim kioscima!



"Smotajte je i gurnite u dušnik pa će vas ova knjižica ostaviti bez daha!"

"Drama! Akcija! Neočekivani obrati i još mnogo toga, a sve to u stripu koji je na kiosku bio pored ovoga!"

Rat-Man, glavni junak istoimenog strip serijala talijanskog autora Lea Ortolanija, je posve neobičan superjunak. On, naime, nema nikakve posebne moći - osim što je iznadprosječno slabašan, nesposoban, smotan i glup. Hoda naokolo u tajicama i nosi masku s mišjim ušima, ima vjernog batlera Lavoslava, usko surađuje sa šefom policije kapetanom Krikom, inspektor Branko mu je najbolji prijatelj, a tu je i Jasminka Stranputić, bivši poštar, sad platinasti transeksualac zaljubljen(a) u njega. Svi će vas oni do suza nasmijati u ovom urnebesnom spoju "normalnih" superherojskih priča, montipajtonovske komedije i strip/filmske parodije.

U ovom broju možete pročitati epizode:
Posljednja tajna
Nevjerojatni Lik
Dosje R
Poderano platno
Zaborav

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Deers Posted - 08/06/2021 : 23:37:45
Ovo uopće nije toliko loše ostarilo … još…
Deers Posted - 23/12/2011 : 18:40:19
negdje u vrijeme Expendables 4
Poli Posted - 23/12/2011 : 08:48:04
http://www.ubcfumetti.com/italia/?24480

http://www.ubcfumetti.com/italia/?23969


Kada ovo dolazi na red?

teller Posted - 16/12/2011 : 22:22:58
ajde dobro, samo da stigne Buchu prije nego mi sin izludi od svih Zagora extra,klasika,maxija,almanaha...i školskih knjiga...
pola sata dobre zabave je sa Rat-manom zagarantirano.
Deers Posted - 16/12/2011 : 10:59:11
quote:
Originally posted by Markos

Tiskara;(



Markos Posted - 16/12/2011 : 09:32:21
A ionako silazi s kioska, pa se ne nerviram.
Raven84 Posted - 16/12/2011 : 09:21:13
E to je vec fakat neozbiljno od njih. Pa ja bih popizdio. Drugo je kad izlazi neki hc album oa kasni dva tjedna, a drugo je kad neko dijete nema pojma sto se dogada, stripa nema a pisalo je da izlazi. Ja bi im jebo sve po spisku.
Markos Posted - 16/12/2011 : 00:12:56
Tiskara;(
Deers Posted - 15/12/2011 : 23:38:32
stoji i dalje to za ovaj tjedan ili bolje da se obratim dr. rat-manhattnu ako želim novi broj

mamlaz Posted - 08/12/2011 : 11:24:27
super
Markos Posted - 08/12/2011 : 10:22:27
Izaći će idući tjedan!
ivan_micic Posted - 08/12/2011 : 10:15:25
nije da mi se zuri,ali gdje su najave za 4. broj? sto nije trebao ovih dana izaci?
supermark Posted - 30/10/2011 : 19:27:58
Šarko Munjić!
mcn Posted - 28/10/2011 : 09:22:35
Prvo, pogledajte svoju Rat-Man biblioteku i podsjetite se dubokog traumatskog iskustva koje u Rat-Manovu romantičnu životu predstavljaju bicikli.

Drugo, primijetite da biciklu nedostaje sjedalica.

Treće, uočite tko je došao biciklom, a čiji je ovo bicikl.

mcn

EDIT: Četvrto, uvidite da je stranica ženskoga roda.
Raven84 Posted - 28/10/2011 : 08:33:43
Odlican strip, prva prica me oborila s nogu. No imam jedno pitanje: ima jedan stranica u prvoj priči kad Rat-man ugleda jedan bicikl, stavi ruku na njega i uzadnjem je kadru jedan zacuden covjek. Nije mi jasna ta stranica, koje je njeno značenje?
goksi Posted - 11/10/2011 : 13:06:53
quote:
Originally posted by Markos

Dakle, meko izdanje će izlaziti i dalje, no matter what, pitanje je samo da li će ići na kioske ili samo u striparnice.



Dobro, hvala. Onda je sve okej .
Markos Posted - 11/10/2011 : 12:24:23
Sad napamet ne znam, trebao bi provjeriti po ugovorima/mailovima, ali nema ih puno, svega pet ili šest, mislim.
Mr. Bushido Posted - 11/10/2011 : 12:20:12
quote:
Originally posted by Markos

Petak 12 je dodatak koji mi je super i on će ići i dalje, do kraja. Od ostalih kraćih stripova i dodataka, još nije sigurno što ću odabarati, a što izbaciti, ali za sada idu samo Rat-man i Petak 12.


Znaš li možda otprilike koliko epizoda Rat-Mana nećeš moći objaviti zbog licencnih likova?
Markos Posted - 11/10/2011 : 12:11:24
Dakle, meko izdanje će izlaziti i dalje, no matter what, pitanje je samo da li će ići na kioske ili samo u striparnice. Tvrdi uvez bi trebao ići svako 4 broja.

Petak 12 je dodatak koji mi je super i on će ići i dalje, do kraja. Od ostalih kraćih stripova i dodataka, još nije sigurno što ću odabarati, a što izbaciti, ali za sada idu samo Rat-man i Petak 12.

Postoji kontiunuitet, naravno (iako nije toliko strog).
alen Posted - 11/10/2011 : 11:21:25
Ovaj treći nastavak mi je do sada najbolji. Imam termin za čitanje dok klinci ne zaspu i sinoć sam ih razbudio kad sam se počeo nekontrolirano smijati na neke fore sa Švarcenegerom i insp.Brankom.
DeeCay Posted - 11/10/2011 : 11:17:32
Pročitao ga jednom, i u nedostatku druge zanimacije, počeo ga opet čitati, i uhvatio neke fore koje su mi promakle kod prvog čitanja. Odlično, ko da gledam Goli pištolj...

Marko, spominjao si u uvodniku da je osim Ratmana izlazio u tutto (ili nekoj sličnoj ediciji) dodatak Petak 12 i ostali stripovi koji se neće objavljivati. Jel onaj Petak 12 koji se nalazi na kraju stripa taj dodatak, i to će biti dodatak i dalje?

Isto tako, zanima me jel postoji kontinuitet u Ratmanu, budući da sad vidim da se neke priče nastavljaju, a i likovi se "vraćaju"?
Mr. Bushido Posted - 11/10/2011 : 03:31:30
quote:
Originally posted by goksi

Jel to znači da mekokoričenog po ovoj ceni više uopšte neće biti ili? Ako može bliže objašnjenje pošto sam propustio gde ste o tome pričali.


Ne, Marko je rekao da će kiosk izdanje izlaziti bez obzira na sve. To nema veze sa tvrdoukoričenim izdanjem.
Raymond Posted - 11/10/2011 : 00:53:57
quote:
Originally posted by mcn

Ali u tvrdokoričenom ne funkcionira ona fora sa "smotajte knjižicu i gurnite si je u dušnik"! Ne HC! Ne HC! Ne HC!

mcn


da, super je meki samo meni naprimjer ovamo daleko cesto meki stripovi dodju osteceni bacaju se valjda paketi/tiskanice od postara do postara kao ragbi lopte..posto bi volio da imam ovo za kolekciju i da se ne otarasavam onda tvrdi mi godi a i dodje mi manje ostecen ovamo u NY

ali dobro samo da se prodaje
mamlaz Posted - 11/10/2011 : 00:47:44
da stvarno? jel to znaci da nakon broja cetri vise ne ide na kioske:(
sta je tako slaba prodaja?
goksi Posted - 11/10/2011 : 00:44:31
Jel to znači da mekokoričenog po ovoj ceni više uopšte neće biti ili? Ako može bliže objašnjenje pošto sam propustio gde ste o tome pričali.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000