forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor LEX 205: Vuk Samotnjak

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
King Warrior Posted - 15/11/2011 : 14:10:46
Sclavi/Donatelli

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 05/12/2011 : 21:12:40
quote:
Originally posted by emirem

Fali mi Zex 193,dok mi ne dodje ne citam extrove,a imam ih do Thundermana,plus neki dan mi je kupljen Samotnjak tako da imam 11 komada exova na cekanju..Pih!!



Šteta je što u istom stripu završava Thunderman i počinje Samotnjak, kvalitetom nespojiva kombinacija
emirem Posted - 05/12/2011 : 19:19:02
Fali mi Zex 193,dok mi ne dodje ne citam extrove,a imam ih do Thundermana,plus neki dan mi je kupljen Samotnjak tako da imam 11 komada exova na cekanju..Pih!!
djukak Posted - 05/12/2011 : 18:20:37
Kakve to veze ima. Naravno da ce nastaviti da dobijaju materijale originalne serije i da ce da ih nastave izdavati u trenutnom dizajnu. Sve dok se zagi prodaje, nema brige ;)
acestroke Posted - 05/12/2011 : 17:30:31
To sam pitanje i ja postavio prije godinu i po dana. Od broja originala 235, koliko ja znam, nema vise Italijanskog dizajna Zagor tutto/extra edicije. Mozda ce ludens posle broja 235 da objavljuje Ex seriju isto kao i redovne Zagore, bez onog ogromnog ZAGOR potpisa na vrhu stranice, i mozda krenu upotrebljavat ona 'divlja' slova u naslovima, kao i sto Italijani i dan danas rade. To bi ja volio da vidim.
PijaniPatak Posted - 05/12/2011 : 17:05:54
Ali, sta se desava kada extra serija dodje do epizode 'Zig srama' (orig.br.235(Vuk Samotnjak je br.198)) kada se iz blabla razloga reprint serija 'tutto', od koje je nasa 'extra' i nastala, ugasila? Da li Ludens prekida sa Extra serijalom ili ce jednostavno da ide dalje? To je za nekih 40-ak brojeva.
velka031 Posted - 04/12/2011 : 21:54:49
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by dzoni

pa kupi vc odabrane price demon ludila pa skrati muke...

Hvala na savijetu, ali glavni problem leži u tome što sam se zakleo da će to biti LU extra izdanje.



Kome si se zakleo?
Zamoli ga da poništi zakletvu i obavezno uzmi OP (nemoj ZS jer je "unakažena")... Šteta je čekati još 5 godina na ovakvu priču, vjeruj meni i ostalim 10 000 Zagorovaca na ovom forumu...

Pošto sam se zakleo sam sebi poslušat ću tvoj savijet. I zapravo na forumu je 10 001 Zagorovac.



Ajde, ajde, nećeš požaliti

Nisam požalio, hvala.



Nisam ni sumnjao i nemoj mi zahvaljivati, sve su ionako odradili majstori Sclavi i Ferri
bjelolasica Posted - 04/12/2011 : 20:35:53
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by dzoni

pa kupi vc odabrane price demon ludila pa skrati muke...

Hvala na savijetu, ali glavni problem leži u tome što sam se zakleo da će to biti LU extra izdanje.



Kome si se zakleo?
Zamoli ga da poništi zakletvu i obavezno uzmi OP (nemoj ZS jer je "unakažena")... Šteta je čekati još 5 godina na ovakvu priču, vjeruj meni i ostalim 10 000 Zagorovaca na ovom forumu...

Pošto sam se zakleo sam sebi poslušat ću tvoj savijet. I zapravo na forumu je 10 001 Zagorovac.



Ajde, ajde, nećeš požaliti

Nisam požalio, hvala.
velka031 Posted - 19/11/2011 : 15:34:29
Mislim da se i sam Sclavi stidi ove priče...
alanford Posted - 19/11/2011 : 10:16:39
Mene najviše čudi što je ovo našpisao Sclavi. Dobro, ima i on u Dylanu epizode Doktor Teror i Koljač, koje su i gore od Thundermana. Ali mi je čudna razlika u kvalitetu, a jedna su do druge (hronološki).
velka031 Posted - 18/11/2011 : 22:51:18
quote:
Originally posted by duck

Gamba je crtao jos samo epizodu ``Prorokov sin`` (298-299)od epizoda do broja 316, tj. do epizode Lov na vuka



Hvala za trud, meni se nije dalo istraživati
U eri SD mislim da nije radio nijednu priču, a u Ludensovoj Indijansko groblje (nažalost scenarij nije loš, ali što vrijedi)...
Toliko loš crtač da je to strašno...
duck Posted - 18/11/2011 : 21:49:53
Gamba je crtao jos samo epizodu ``Prorokov sin`` (298-299)od epizoda do broja 316, tj. do epizode Lov na vuka
velka031 Posted - 18/11/2011 : 21:36:34
quote:
Originally posted by Leonid

Thunderman je stvarno jako loša epizoda,slab je scenarij no Gamba je taj koji ubija.
Koliko je on epizoda još nacrtao koje imaju izaći??????



Ne jako mnogo, ali i jedna je previše... Iako i taj scenarist Pezzin, koji je radio većinu priča koje je crtao Gamba... Živi očaj...
velka031 Posted - 18/11/2011 : 21:35:10
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by dzoni

pa kupi vc odabrane price demon ludila pa skrati muke...

Hvala na savijetu, ali glavni problem leži u tome što sam se zakleo da će to biti LU extra izdanje.



Kome si se zakleo?
Zamoli ga da poništi zakletvu i obavezno uzmi OP (nemoj ZS jer je "unakažena")... Šteta je čekati još 5 godina na ovakvu priču, vjeruj meni i ostalim 10 000 Zagorovaca na ovom forumu...

Pošto sam se zakleo sam sebi poslušat ću tvoj savijet. I zapravo na forumu je 10 001 Zagorovac.



Ajde, ajde, nećeš požaliti
bjelolasica Posted - 18/11/2011 : 20:34:00
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by dzoni

pa kupi vc odabrane price demon ludila pa skrati muke...

Hvala na savijetu, ali glavni problem leži u tome što sam se zakleo da će to biti LU extra izdanje.



Kome si se zakleo?
Zamoli ga da poništi zakletvu i obavezno uzmi OP (nemoj ZS jer je "unakažena")... Šteta je čekati još 5 godina na ovakvu priču, vjeruj meni i ostalim 10 000 Zagorovaca na ovom forumu...

Pošto sam se zakleo sam sebi poslušat ću tvoj savijet. I zapravo na forumu je 10 001 Zagorovac.
Leonid Posted - 18/11/2011 : 20:24:42
Thunderman je stvarno jako loša epizoda,slab je scenarij no Gamba je taj koji ubija.
Koliko je on epizoda još nacrtao koje imaju izaći??????
kandraks Posted - 18/11/2011 : 18:18:00
quote:
Originally posted by alanford

Ovo i prijašnji Thunderman - nebo i zemlja!



U pravu si potpuno... Thundermana sam jedva procitao koliko je glupa prica dok sam u Vuku Samotnjaku zaista uzivao, cak se i Donatelli potrudio sa crtezom, sve u svemu malo remek-djelo...
alanford Posted - 18/11/2011 : 18:05:46
Ovo i prijašnji Thunderman - nebo i zemlja!
velka031 Posted - 18/11/2011 : 17:37:19
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by dzoni

pa kupi vc odabrane price demon ludila pa skrati muke...

Hvala na savijetu, ali glavni problem leži u tome što sam se zakleo da će to biti LU extra izdanje.



Kome si se zakleo?
Zamoli ga da poništi zakletvu i obavezno uzmi OP (nemoj ZS jer je "unakažena")... Šteta je čekati još 5 godina na ovakvu priču, vjeruj meni i ostalim 10 000 Zagorovaca na ovom forumu...
bjelolasica Posted - 18/11/2011 : 11:37:32
quote:
Originally posted by dzoni

pa kupi vc odabrane price demon ludila pa skrati muke...

Hvala na savijetu, ali glavni problem leži u tome što sam se zakleo da će to biti LU extra izdanje.
dzoni Posted - 18/11/2011 : 10:29:21
pa kupi vc odabrane price demon ludila pa skrati muke...
bjelolasica Posted - 17/11/2011 : 20:48:12
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by bjelolasica

Ja sam se zakleo da ću pročitati Divove tek kada izađu u LU extra verziji.
Grrrrrrrrrrrrrrrr!!!



Čemu takav mazohizam

Zato jer doslovno žderem Zagorove stripove pa sam odlučio nešto ostaviti za iznenađenje. Doktor ne bi bio sretan ako mu kažem da sam pojeo toliko broj stranica od jednom.
velka031 Posted - 17/11/2011 : 16:47:14
quote:
Originally posted by bjelolasica

Ja sam se zakleo da ću pročitati Divove tek kada izađu u LU extra verziji.
Grrrrrrrrrrrrrrrr!!!



Čemu takav mazohizam
bjelolasica Posted - 17/11/2011 : 16:07:51
Ja sam se zakleo da ću pročitati Divove tek kada izađu u LU extra verziji.
Grrrrrrrrrrrrrrrr!!!
acestroke Posted - 17/11/2011 : 16:00:37
quote:
Originally posted by djukak

Vuk samotnjak je broj 198. Divovi počinju u epizodi broj 275. Znači još 76 brojeva (broj 200 je već objavljen kao specijal).

To je 5 godina ako budu izdavali 15 epizoda godišnje, ili 6 godina i par meseci sa 12 brojeva godišnje.



Mislim da ce biti 6 godina, jer uopste ne vidim da ce Ludens izdavati vise nego jednog Ex i Redovnog Zagora mjesecno... i to uopste nije lose. Ne vjerujem da su ove godine izdavali vise nego jednog mjesecno od Januara... ili grijesim?
djukak Posted - 17/11/2011 : 15:19:47
Vuk samotnjak je broj 198. Divovi počinju u epizodi broj 275. Znači još 76 brojeva (broj 200 je već objavljen kao specijal).

To je 5 godina ako budu izdavali 15 epizoda godišnje, ili 6 godina i par meseci sa 12 brojeva godišnje.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000