forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 108 Čovjek koji je došao s rijeke

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
bjelolasica Posted - 09/12/2011 : 10:15:50
Kupio ga jutros na kiosku u Rijeci
Civitelli&Nizzi
Civitelli
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
adriano Posted - 09/01/2012 : 15:45:27
svidila mi se epizoda, iako nisam čitao prvi dio.
teller Posted - 08/01/2012 : 08:20:33
quote:
Originally posted by Oki

..evo i meni ovaj primjerak danas došao u ruke i na prvi dodir osjetiš da su korice drugačije...malo sam ga malo prelistao i pucketa sve po njemu i pucketa. Hoće li se raspast nakon čitanja?


pa ja se nadam da se ti neče...napravi mali prelom korica na mjestu koje je zato namijenjeno,strip je odlično zaljepljen i što se mene tiče odkad je tisak preuzela Slobodna,sve štima...ja sam svoga pročitao dva puta(zbog Civitellija)i nema ni traga da nije glanc.
cronos six Posted - 07/01/2012 : 19:21:04
quote:
Originally posted by Oki

..evo i meni ovaj primjerak danas došao u ruke i na prvi dodir osjetiš da su korice drugačije...malo sam ga malo prelistao i pucketa sve po njemu i pucketa. Hoće li se raspast nakon čitanja?



najverovatnije cim pucketa.
Oki Posted - 07/01/2012 : 19:13:48
..evo i meni ovaj primjerak danas došao u ruke i na prvi dodir osjetiš da su korice drugačije...malo sam ga malo prelistao i pucketa sve po njemu i pucketa. Hoće li se raspast nakon čitanja?
tinton Posted - 07/01/2012 : 10:07:57
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Combatrock

ja sam prekjuce kupio u darkwoodu ovoga se reke... ajd sto se primam na civitellija maximalno ali korica je i mene dotukla... kartonac kakav zasluzuje svako izdanje... to me je totalno odusevilo... takva izdanja mogu dugo da ostanu netaknuta i ocuvana... epizoda vrlo dobra... a tek sledi ludilo... ludens ulazi u pobednicku seriju... prava konkurencija slobodnoj...


trica bi trebala oko za mjesec dana ako Ludens ne zajebe...a u zadnje vrijeme sa Texom je dosta redovan...da ga bar pomaknu na 50 dana, ja bi bio sretan ko dijete.


Naravno da je redovan kad ima 2 mjeseca.
Combatrock Posted - 07/01/2012 : 09:07:12
ne pitaj me nista... pre dve godine je bilo super... vc sa 12 komada ludnes sa 6 dva maxija... plus sta zakacis od libellusa...
teller Posted - 07/01/2012 : 08:59:16
quote:
Originally posted by Combatrock

ja sam prekjuce kupio u darkwoodu ovoga se reke... ajd sto se primam na civitellija maximalno ali korica je i mene dotukla... kartonac kakav zasluzuje svako izdanje... to me je totalno odusevilo... takva izdanja mogu dugo da ostanu netaknuta i ocuvana... epizoda vrlo dobra... a tek sledi ludilo... ludens ulazi u pobednicku seriju... prava konkurencija slobodnoj...


trica bi trebala oko za mjesec dana ako Ludens ne zajebe...a u zadnje vrijeme sa Texom je dosta redovan...da ga bar pomaknu na 50 dana, ja bi bio sretan ko dijete.
Combatrock Posted - 07/01/2012 : 08:49:01
ja sam prekjuce kupio u darkwoodu ovoga se reke... ajd sto se primam na civitellija maximalno ali korica je i mene dotukla... kartonac kakav zasluzuje svako izdanje... to me je totalno odusevilo... takva izdanja mogu dugo da ostanu netaknuta i ocuvana... epizoda vrlo dobra... a tek sledi ludilo... ludens ulazi u pobednicku seriju... prava konkurencija slobodnoj...
teller Posted - 07/01/2012 : 08:41:40
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by tosha

nema slike za iduću epizodu


Valjda to ništa ne znači.
Ova bi trebala bit sljedeća:
http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/tex-willer-tx-sr-477-sfida-selvaggia/1331/1/


baš mi se dopao taj zadnji mix HC/SC Texa Čovjek koji........
strip sa tim krutim koricama djeluje moćno i za sva vremena...štata što takve tvrde nisu slučaj sa svim stripovima Ludensa...ja bi te kartonce i dalje...Civiteli i dalje raztura i jedva čekam treći dio DIVLJU BORBU na Tex način SEDME RUNDE od Zagora...Slobodna je taj broj otisnula perfektno, bijela je bijela a crna crna ko mrak...nije mi jasno kako ljudi kupuju 5 reprint Zagora,i ja među njima a ne kupuje te nikad objavljene Texe sa dosta puta klasu boljim pričama??? da nije tako, Texa bi imali mjesečno što bi bio bingo...pogotovo sad kad VČ sa Texom (u oba izdanja) malo posustaje.
split85 Posted - 12/12/2011 : 20:33:44
quote:
Originally posted by tosha

nema slike za iduću epizodu


Valjda to ništa ne znači.
Ova bi trebala bit sljedeća:
http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/tex-willer-tx-sr-477-sfida-selvaggia/1331/1/
bjelolasica Posted - 12/12/2011 : 20:29:40
quote:
Originally posted by tosha

nema slike za iduću epizodu

Ukidaju Texa od 1.1.2012.
tosha Posted - 12/12/2011 : 18:41:29
nema slike za iduću epizodu
selanne Posted - 10/12/2011 : 19:19:22
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by selanne

Poznato mi je ime ovaj Ned Overend, a ne da mi se sad prebirati po epizodama... Gdje se dosad pojavljivao, zna li netko??

http://en.wikipedia.org/wiki/Ned_Overend

Nije ovaj, čini mi se da je onaj imao bradu...
Šalu na stranu, mislim da je epizodu također crtao Civitelli, ali nisam 100% siguran. Ako se tkogod sjeti, molim ga da objavi.
bjelolasica Posted - 10/12/2011 : 19:16:26
quote:
Originally posted by selanne

Poznato mi je ime ovaj Ned Overend, a ne da mi se sad prebirati po epizodama... Gdje se dosad pojavljivao, zna li netko??

http://en.wikipedia.org/wiki/Ned_Overend
selanne Posted - 10/12/2011 : 18:55:43
Poznato mi je ime ovaj Ned Overend, a ne da mi se sad prebirati po epizodama... Gdje se dosad pojavljivao, zna li netko??
King Warrior Posted - 10/12/2011 : 16:21:27
Italijani obozavaju ove zvucne spageti-western naslove.
Poli Posted - 10/12/2011 : 16:18:40


ono ispred je ljeva noga,
ne bi mu pistolj tako stao da je to desna... a i na desni se vidi ona "crta" sa strane


sad kada smo rjesili bitna pitanja, kakav je nastavak price?
emirem Posted - 10/12/2011 : 12:18:11
To su jahacke noge!
bjelolasica Posted - 10/12/2011 : 10:04:21
quote:
Originally posted by teller

zanimljiva mi je naslovnica, da nebi samo o Zagorovim nogama....
dal to Tex stavlja desnu nogu preko lijeve jer se šunja vojniku stražaru ili je desna ta bliža nama....
Villa je savršen,nema dvojbe samo mi tamne Texove hlače malo pobrkaju rad Texovih nogu...
kako vi to vidite?

Vidi stvarno nisam o tome razmišljao i priznajem da ti je ovo dobro pitanje. Pa možemo primjeniti obje interpretacije.
teller Posted - 09/12/2011 : 23:56:46
zanimljiva mi je naslovnica, da nebi samo o Zagorovim nogama....
dal to Tex stavlja desnu nogu preko lijeve jer se šunja vojniku stražaru ili je desna ta bliža nama....
Villa je savršen,nema dvojbe samo mi tamne Texove hlače malo pobrkaju rad Texovih nogu...
kako vi to vidite?
bjelolasica Posted - 09/12/2011 : 22:56:38
quote:
Originally posted by velka031

Civitelli je surađivao na scenariju?

Tako piše s unutarnje strane korica i ispod naslovnice na strani 3.
EDIT: Što je s klasikom
velka031 Posted - 09/12/2011 : 22:55:03
Civitelli je surađivao na scenariju?
delboj Posted - 09/12/2011 : 22:35:00
quote:
Originally posted by bjelolasica

Kada to obaviš javi mi.


Eto, riješeno
teller Posted - 09/12/2011 : 19:26:41
odlično, točno na 2 mjeseca pa sada gunđajte...
ne smetaju mi malo tvrđe korice više me zanima sadržaj, a kako imam talijanski broj, znam da je milina...bar crtež,
a za priču ne sumljam da je na nivoju prvog dijela....
bjelolasica Posted - 09/12/2011 : 19:20:23
Kada to obaviš javi mi.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000