forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Treba li zavrsiti Zagor sagu????

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Bruce Wayne Posted - 16/06/2009 : 03:51:12
Zagor izlazi vec dugi niz godina,prosao je put od kultnog stripa do stripa pred gasenjem.Mnogi iskreni fanovi se odavno zale na kvalitet prica,scenarija,crteza.Da li je vreme da junak iz darkwooda okaci sekiru o klin ili ga treba crtati i citati jos puno puno godina????
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 26/06/2014 : 21:19:24
quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

quote:
Originally posted by velka031

Odavno se vec ne bojim za Zagora... Mnogo toga se pokrece i propada, ali Zagor je stabilan, u sigurnoj zoni...


Nece se zagor ukinuti jos 20 godina!!!



Nece nikad!
Zoroasterixx Posted - 26/06/2014 : 18:00:15
Ne bi ga trebalo ukinuti, barem ne dok ne počne jedno duže razdoblje rapidno gubiti na kvaliteti, a u Zagoru se često izmjenjuju jači i slabiji periodi, npr. prvih 20-30 epizoda su dosta slabe, ali sa epizodom "Rat" strip ulazi u klasično Nolitta razdoblje koje traje nekih sto brojeva do epizode sa čovjekom tigrom. Zatim slijedi Toninelli razdoblje koje je dosadnjikavo, ali se nađe i odličnih epizoda (tu su nastale neke najbolje poput Demona ludila). "Nestalim istraživačem" ponovno slijedi jako dobar period od 40-tak brojeva, ali poslije toga opet ulazi u neujednačeno razdoblje...za Južnoameričku sagu ne mogu reći jer nisam čitao te epizode, ali dok god scenaristi imaju hrabrosti da eksperimentiraju i šalju Zagora na neobične lokacije i ubacuju zanimljive ideje strip će trajati...
Elderane84 Posted - 26/06/2014 : 11:48:06
Ne znam sto bi trebalo zavrsiti. Kome se zavrsava, uvijek moze da prekine sa kupovinom, posebno ovo sto misle da je trebalo zavrsiti sa Demonima ludila... Vama je bar lako, imate nekoliko stotina brojeva manje da kupite.
Zagor i Ogi Posted - 26/06/2014 : 11:43:12
quote:
Originally posted by velka031

Odavno se vec ne bojim za Zagora... Mnogo toga se pokrece i propada, ali Zagor je stabilan, u sigurnoj zoni...


Nece se zagor ukinuti jos 20 godina!!!
velka031 Posted - 25/06/2014 : 23:04:19
Odavno se vec ne bojim za Zagora... Mnogo toga se pokrece i propada, ali Zagor je stabilan, u sigurnoj zoni...
Timber Bil Posted - 25/06/2014 : 13:33:02
Zagor je daleko od kraja, u pitanju je samo kreativnost, zelja i motivacija tima koji radi na njemu...
Krscho Posted - 25/06/2014 : 12:41:46
Kao relativno mlađi čitatelj ( 25god) sam Zagora počeo čitat u eri ludensa/sd, pročito sam i famozne demone ludila koj ise ovdje prozivaju kao trebo je zagy s njima prestat i završiti.

I nemogu se složiti s tom konstitucijom nikako, svaki Zagor nakon toga ima nešto svoje, i koliko got prije ili kasnije će trebat nesto napraviti da pricuku mlađe čitatekje dok got Zagy ima publiku koju ima i kvalitetu priča koju ima nevidim razloga da Zagy se ukine.
Tintilinic Posted - 24/06/2014 : 20:51:37
Zagor živi vječno! Da Zagor prestane izlaziti, ostavio bih i sve druge stripove. Ne bih imao što čitati.
nagor Posted - 28/05/2014 : 23:44:35
quote:
Originally posted by velka031

Koja je to glupost "Zagora je trebalo zavrsiti s Demonom ludila"... A vec uvrijezena "u narodu"... Eno, guderian lijepo rece, svi koji tako mislite, trebali ste ga prestat citat te 1989., koji klinac se mucite...



To je to!
velka031 Posted - 28/05/2014 : 23:12:16
quote:
Originally posted by D.J.

Da su zavrsili Zagora s Demonom ludila nebi imali mnoge novije Boselli/Burattini klasike. A da su ga zavrsili pred koju godinu ne bi imali JA sagu koja ima barem jednu od najjacih epizoda ikad (Skiptar Tin-Hinan). Znaci samo neka gura, nadajmo se uz pomoc jos nekog kvalitetnog scenarista.



velka031 Posted - 28/05/2014 : 23:11:14
Koja je to glupost "Zagora je trebalo zavrsiti s Demonom ludila"... A vec uvrijezena "u narodu"... Eno, guderian lijepo rece, svi koji tako mislite, trebali ste ga prestat citat te 1989., koji klinac se mucite...
D.J. Posted - 28/05/2014 : 10:59:16
Da su zavrsili Zagora s Demonom ludila nebi imali mnoge novije Boselli/Burattini klasike. A da su ga zavrsili pred koju godinu ne bi imali JA sagu koja ima barem jednu od najjacih epizoda ikad (Skiptar Tin-Hinan). Znaci samo neka gura, nadajmo se uz pomoc jos nekog kvalitetnog scenarista.
DOMI Posted - 28/05/2014 : 10:27:18
quote:
Originally posted by guderian

quote:
Originally posted by Duje Belak

Kao veliki i dugogdišnji Zagorov čitatalj ali sa srcem, po meni iskreno najiskrenije Zagorovu sagu je trebalo okončati tamo negdje iza epizode Demoni Ludila, jer je sve s tim zaključeno. Trebalo je ubaciti grand finale , nešto ala Zagor se ženi sa Fridom ili velika bitka između dobra i zla, što ja znam...Ali legenda Duha sa Sjekirom živi zauvijek.


Problem je što ove današnje epizode, počevši negdje od broja 400 nisu ni sjena od onih dobrih starih... Bolje nešto svršit prije nego da tone sve niže i niže...



Pravi Zagor je odavno "umro". Kada vidim koliko različitih crtaća ima i bezvezne naslovnice ... ne mogu to podnit.



Umjesto da Zagora ukidaju, jer je za tebe davno umro,jednostavno ga prestani čitati.
Da ti ne strada srdašce.




crtača
guderian Posted - 26/05/2014 : 19:04:53
quote:
Originally posted by Duje Belak

Kao veliki i dugogdišnji Zagorov čitatalj ali sa srcem, po meni iskreno najiskrenije Zagorovu sagu je trebalo okončati tamo negdje iza epizode Demoni Ludila, jer je sve s tim zaključeno. Trebalo je ubaciti grand finale , nešto ala Zagor se ženi sa Fridom ili velika bitka između dobra i zla, što ja znam...Ali legenda Duha sa Sjekirom živi zauvijek.


Problem je što ove današnje epizode, počevši negdje od broja 400 nisu ni sjena od onih dobrih starih... Bolje nešto svršit prije nego da tone sve niže i niže...



Pravi Zagor je odavno "umro". Kada vidim koliko različitih crtaća ima i bezvezne naslovnice ... ne mogu to podnit.



Umjesto da Zagora ukidaju, jer je za tebe davno umro,jednostavno ga prestani čitati.
Da ti ne strada srdašce.
DODSFERD Posted - 26/05/2014 : 11:17:12
quote:
Originally posted by DOMI

moj sin kaže da želi sve reprinte,
i HC i SC, i lak i mat, i color i c/b, i najvažnije za njega - da to sve "ide zauvijek" ¸¸


To je dobro za njega ali koliko je dobro za novčanik veliko je pitanje.
DOMI Posted - 26/05/2014 : 07:47:50
moj sin kaže da želi sve reprinte,
i HC i SC, i lak i mat, i color i c/b, i najvažnije za njega - da to sve "ide zauvijek" ¸¸

ZLATNI KLASIK 4 u SNK SUPER Klasik 30 na kioscima
sergej773 Posted - 26/05/2014 : 07:42:49
quote:
Originally posted by DODSFERD

Slažem se sa navedenim ali odakle si iskopao ovaj poll, vjerujem da je trebalo vremena.


Lupio sam broj stranice.
DODSFERD Posted - 25/05/2014 : 23:31:24
Slažem se sa navedenim ali odakle si iskopao ovaj poll, vjerujem da je trebalo vremena.
sergej773 Posted - 25/05/2014 : 22:44:41
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by sergej773

Kako vas nije sramota, Zagora nikada ne treba ukinuti, makar postao najgori serijal ikada.



A TO NECE POSTATI NIKADA...


Zagor forever!
Uvek najbolji.
velka031 Posted - 25/05/2014 : 22:36:36
quote:
Originally posted by sergej773

Kako vas nije sramota, Zagora nikada ne treba ukinuti, makar postao najgori serijal ikada.



A TO NECE POSTATI NIKADA...
sergej773 Posted - 25/05/2014 : 22:20:36
Kako vas nije sramota, Zagora nikada ne treba ukinuti, makar postao najgori serijal ikada.
Bruce Wayne Posted - 15/04/2012 : 01:22:04
quote:
Originally posted by Tonka24

Ma zagor još 50 godina samo neka izlazi



Mnogo je kume :))))
Tonka24 Posted - 15/04/2012 : 00:25:54
Ma zagor još 50 godina samo neka izlazi
tinton Posted - 14/04/2012 : 18:37:50
ZAGOR

FOREVER
Duje Belak Posted - 14/04/2012 : 18:32:06
Kao veliki i dugogdišnji Zagorov čitatalj ali sa srcem, po meni iskreno najiskrenije Zagorovu sagu je trebalo okončati tamo negdje iza epizode Demoni Ludila, jer je sve s tim zaključeno. Trebalo je ubaciti grand finale , nešto ala Zagor se ženi sa Fridom ili velika bitka između dobra i zla, što ja znam...Ali legenda Duha sa Sjekirom živi zauvijek.


Problem je što ove današnje epizode, počevši negdje od broja 400 nisu ni sjena od onih dobrih starih... Bolje nešto svršit prije nego da tone sve niže i niže...

Pravi Zagor je odavno "umro". Kada vidim koliko različitih crtaća ima i bezvezne naslovnice ... ne mogu to podnit.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000