forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 206 - Krug života

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
kandraks Posted - 21/12/2011 : 17:39:55
Scenarij: Tiziano Sclavi
Crtež: Franco Donatelli
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #199 - Recenzija
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
solar Posted - 03/05/2016 : 02:26:05
Recenzija:

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-655-656-vuk-samotnjak/75/
cronos six Posted - 03/01/2012 : 21:56:09
prokleto blago-boja:prokleto blago c.belo-0:2
split85 Posted - 03/01/2012 : 21:41:44
quote:
Originally posted by bjelolasica

Gdje to pronalazite?


Nećemo ti reć
Nekim matematičkim algoritmom smo došli do zaključka
split85 Posted - 03/01/2012 : 21:41:20
quote:
Originally posted by Sprevar

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by acestroke

Tonka24 odozgo tvrdi da ga je negdje vidio


Strip je prokleto blago provjerene informacije 100%
Na zalost nije bitno odakle


točno sljedeći strip je ZAGOR EXTRA 207 - PROKLETO BLAGO
provjereno


i ja imam dojavu
jesi bar moga prominit font, a ne samo copy/paste s tog mista odakle si skinija
bjelolasica Posted - 03/01/2012 : 21:08:03
Gdje to pronalazite?
Sprevar Posted - 03/01/2012 : 21:06:38
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by acestroke

Tonka24 odozgo tvrdi da ga je negdje vidio


Strip je prokleto blago provjerene informacije 100%
Na zalost nije bitno odakle


točno sljedeći strip je ZAGOR EXTRA 207 - PROKLETO BLAGO
provjereno
Tonka24 Posted - 03/01/2012 : 02:57:42
quote:
Originally posted by acestroke

Tonka24 odozgo tvrdi da ga je negdje vidio


Strip je prokleto blago provjerene informacije 100%
Na zalost nije bitno odakle
bjelolasica Posted - 02/01/2012 : 22:42:21
Slika govori 1000 riječi.
teller Posted - 02/01/2012 : 22:36:08
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by teller

pa uzimam svakog Zagora u 3-4 primjerka:
1. direkt glanc u vrečicu i policu
2. sinu za kolekciju(hoče imat svoju iako zna da če tata prije ili kasnije otegnuti patke i...)
3. za pročitat meni i susjedu(lječeni alkoholičar na socialni ali voli stripove)
4. na ljetu u jednom od paketa(po tri broja u paketu)

Poznaješ Dylana Doga



kaj je to Dilan Dog??????
ako je strip, ja čitam samo one najbolje...
bjelolasica Posted - 02/01/2012 : 22:35:33

Glavni razlog povećanja prodaje ...
teller Posted - 02/01/2012 : 22:28:45
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by teller

pa uzimam svakog Zagora u 3-4 primjerka:
1. direkt glanc u vrečicu i policu
2. sinu za kolekciju(hoče imat svoju iako zna da če tata prije ili kasnije otegnuti patke i...)
3. za pročitat meni i susjedu(lječeni alkoholičar na socialni ali voli stripove)
4. na ljetu u jednom od paketa(po tri broja u paketu)

imate donekle pravo što se Ludesa tiče ali forumaši su manji dio Ludens publike tako da...oni imaju neku svoju politiku,
nebi jih zagovarao poslje one sramote kad nisu trepnuli na vijest o odlazku velikog Sergia ali sa tim PROKLETIM BLAGOM
nisu ni puno pogrešili, ima ljudi koji bi to cb pročitali a ima u tih 4 godine od kolorca i ljudi koji to nisu još pročitali..imaju pogrešne poteze sigurno ali taj se meni ne vidi tako katastrofalan koliko neki prikazujete...
još ako PROKLETO BLAGO stigne ovih dana a DEVIL MASK več oko 20-tog, što se mene tiče sve ok.


ako me netko proglasi neuračunljivim ili ludim samo napomena ...da je u pravu i da se ne ljutim nimalo...jbg.Zagor mi je velika ljubav i volim da je dijelim i sa onima oko mene...ni meni ne pada novac sa neba ali dok si mogu priuštit, to ču i radit...dosta tih stripova pročitanih ili iz paketiča razdelim klincima iz sinovog nogometnog kluba ili ostalim zainteresiranima...znam kako sam bio ko klinac sretan kad mi netko dao ili kupio strip...ako budu oni bar 10% sretni ko ja-moja misija je tu izvršena...



teller, ti si misionar Duha sa sjekirom, svaka čast


fala velka,fala,ali budimo skromni...za sada.
teller Posted - 02/01/2012 : 22:26:55
quote:
Originally posted by Curunir

totalno lud čo'ek


hmmm, ne uzmi ono da se neču ljutit zdravo za gotovo.
ja sam možda lud čo'vek, al nije moj odvjetnik...
velka031 Posted - 02/01/2012 : 22:16:27
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by teller

pa uzimam svakog Zagora u 3-4 primjerka:
1. direkt glanc u vrečicu i policu
2. sinu za kolekciju(hoče imat svoju iako zna da če tata prije ili kasnije otegnuti patke i...)
3. za pročitat meni i susjedu(lječeni alkoholičar na socialni ali voli stripove)
4. na ljetu u jednom od paketa(po tri broja u paketu)

imate donekle pravo što se Ludesa tiče ali forumaši su manji dio Ludens publike tako da...oni imaju neku svoju politiku,
nebi jih zagovarao poslje one sramote kad nisu trepnuli na vijest o odlazku velikog Sergia ali sa tim PROKLETIM BLAGOM
nisu ni puno pogrešili, ima ljudi koji bi to cb pročitali a ima u tih 4 godine od kolorca i ljudi koji to nisu još pročitali..imaju pogrešne poteze sigurno ali taj se meni ne vidi tako katastrofalan koliko neki prikazujete...
još ako PROKLETO BLAGO stigne ovih dana a DEVIL MASK več oko 20-tog, što se mene tiče sve ok.


ako me netko proglasi neuračunljivim ili ludim samo napomena ...da je u pravu i da se ne ljutim nimalo...jbg.Zagor mi je velika ljubav i volim da je dijelim i sa onima oko mene...ni meni ne pada novac sa neba ali dok si mogu priuštit, to ču i radit...dosta tih stripova pročitanih ili iz paketiča razdelim klincima iz sinovog nogometnog kluba ili ostalim zainteresiranima...znam kako sam bio ko klinac sretan kad mi netko dao ili kupio strip...ako budu oni bar 10% sretni ko ja-moja misija je tu izvršena...



teller, ti si misionar Duha sa sjekirom, svaka čast
bjelolasica Posted - 02/01/2012 : 22:11:21
quote:
Originally posted by teller

pa uzimam svakog Zagora u 3-4 primjerka:
1. direkt glanc u vrečicu i policu
2. sinu za kolekciju(hoče imat svoju iako zna da če tata prije ili kasnije otegnuti patke i...)
3. za pročitat meni i susjedu(lječeni alkoholičar na socialni ali voli stripove)
4. na ljetu u jednom od paketa(po tri broja u paketu)

Poznaješ Dylana Doga
Curunir Posted - 02/01/2012 : 22:03:26
totalno lud čo'ek
teller Posted - 02/01/2012 : 21:21:55
quote:
Originally posted by teller

pa uzimam svakog Zagora u 3-4 primjerka:
1. direkt glanc u vrečicu i policu
2. sinu za kolekciju(hoče imat svoju iako zna da če tata prije ili kasnije otegnuti patke i...)
3. za pročitat meni i susjedu(lječeni alkoholičar na socialni ali voli stripove)
4. na ljetu u jednom od paketa(po tri broja u paketu)

imate donekle pravo što se Ludesa tiče ali forumaši su manji dio Ludens publike tako da...oni imaju neku svoju politiku,
nebi jih zagovarao poslje one sramote kad nisu trepnuli na vijest o odlazku velikog Sergia ali sa tim PROKLETIM BLAGOM
nisu ni puno pogrešili, ima ljudi koji bi to cb pročitali a ima u tih 4 godine od kolorca i ljudi koji to nisu još pročitali..imaju pogrešne poteze sigurno ali taj se meni ne vidi tako katastrofalan koliko neki prikazujete...
još ako PROKLETO BLAGO stigne ovih dana a DEVIL MASK več oko 20-tog, što se mene tiče sve ok.


ako me netko proglasi neuračunljivim ili ludim samo napomena ...da je u pravu i da se ne ljutim nimalo...jbg.Zagor mi je velika ljubav i volim da je dijelim i sa onima oko mene...ni meni ne pada novac sa neba ali dok si mogu priuštit, to ču i radit...dosta tih stripova pročitanih ili iz paketiča razdelim klincima iz sinovog nogometnog kluba ili ostalim zainteresiranima...znam kako sam bio ko klinac sretan kad mi netko dao ili kupio strip...ako budu oni bar 10% sretni ko ja-moja misija je tu izvršena...
Curunir Posted - 02/01/2012 : 21:14:11
teller Posted - 02/01/2012 : 21:12:52
quote:
Originally posted by Curunir

tellere, kakav ti je to potpis????????????????


kakav? pa prošlogodišnji.
ne priznajem da sam se zajebo....teller ne greši nikad pa ni onda.
teller Posted - 02/01/2012 : 21:11:08
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by teller

ja ču kupit 4 primjerka pa....



ajde dok mozes, dok te ne kupi todoric



meni ne smeta taj Todorič, samo da ne ukine u trgovinama jeternu Gavrilovič i sve ok.
Curunir Posted - 02/01/2012 : 21:10:09
tellere, kakav ti je to potpis????????????????
teller Posted - 02/01/2012 : 21:09:09
quote:
Originally posted by bjelolasica

Kupi ih 5.



pa možda i hoču.
ozasloscena_sovuljaga Posted - 02/01/2012 : 21:07:51
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

PA mislim da nije motivacija Ludensa ovim potezom da nas oderu dodatno, jer hvala Bogu, u Extra ediciji imaju sta za objavljivat, tako da im je s te strane potpuno svejedno izdali oni prokledo blago ili demonsku masku. Njima je jedino bitno da Zagor izadje jedniom mjesecno.



Ova epizoda je izasla prije samo cetiri godine kao specijal, tako da kakve potrebe ima da ponovo izlazi, i to u crno bijelom kako nikad nije bila ni zamisljena, ne kod Italijana, pa zasto onda kod nas? Pa ako ce sada da izdaju jubilarce u specijal izdanju i u Extra seriji, zasto su onda preskocili Moj Prijatelj Jim Gitara u Extra ediciji? Ovdje je pitanje o konzistenciji, tako da se ja cesto pitam sta je u stvari motivacija Ludensa?



Istina jest da izdanje nema smisla, ali hocu rec da je Ludensu tako svejedno kupio ti Prokleto blago ili Demonsku masku...

Jer nije to zadnji broj Zagora pa eto, zele izdat broj vise i dodatno zaradit.

Tako da smatram da je Prokleto blago izdato vise radi nemara nego radi dodatne zarade, jer kao sto sam rekao, Zagor bi ovako i onako izasao...
teller Posted - 02/01/2012 : 21:07:46
pa uzimam svakog Zagora u 3-4 primjerka:
1. direkt glanc u vrečicu i policu
2. sinu za kolekciju(hoče imat svoju iako zna da če tata prije ili kasnije otegnuti patke i...)
3. za pročitat meni i susjedu(lječeni alkoholičar na socialni ali voli stripove)
4. na ljetu u jednom od paketa(po tri broja u paketu)

imate donekle pravo što se Ludesa tiče ali forumaši su manji dio Ludens publike tako da...oni imaju neku svoju politiku,
nebi jih zagovarao poslje one sramote kad nisu trepnuli na vijest o odlazku velikog Sergia ali sa tim PROKLETIM BLAGOM
nisu ni puno pogrešili, ima ljudi koji bi to cb pročitali a ima u tih 4 godine od kolorca i ljudi koji to nisu još pročitali..imaju pogrešne poteze sigurno ali taj se meni ne vidi tako katastrofalan koliko neki prikazujete...
još ako PROKLETO BLAGO stigne ovih dana a DEVIL MASK več oko 20-tog, što se mene tiče sve ok.
bjelolasica Posted - 02/01/2012 : 21:07:31
Kupi ih 5.
Curunir Posted - 02/01/2012 : 21:03:54
quote:
Originally posted by teller

ja ču kupit 4 primjerka pa....



ajde dok mozes, dok te ne kupi todoric

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000