forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 pitanje o recenzijama

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
King Warrior Posted - 22/01/2011 : 12:34:20
Posto u podforumu stripovi laufaju vec neke teme o reckama, stavit cu ovaj poll ovdje, da se pravi manja zbrka, a i zato jer SBE recke dominiraju na sajtu.
Primjetio sam da dosta ljudi u komentarima pise kako ne shvata pojedine stvari sto su se desile u stripu i slicno, uglavnom neke stvari koje su objasnjenje u recenziji.
Zbog toga pitanje, da li uopste citate recenzije ili nakon procitanog stripa jednostavno date ocjenu i komentar
hajde da vidimo, samo iskreno
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 16/08/2019 : 19:56:46
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Pročitam recenziju nakon što dam ocjenu i ostavim svoj komentar. Izuzetak su Martyjeve recenzije kad su tema Atlantida, Mu, Agarthi i slične... khm... teme. Tad, ako ju je pisao DeeCay (a može i prozirna senka), otvorim recenziju i paralelno gledam zanimljivosti jer čovjek ima sve u malom prstu a kontinuitet je prevažan. Nakon čitanja i podjele ocjena onda vidim njegovu recenziju ali uglavnom ne saznam nešto radikalno što mi prosvijetli um ili promijeni dojampa da mijenjam ocjene. Ako nisam skontao, nisam. Šteta što ih nije napisao više, posebno mislim na LU-SA period.

A za Zagora... posebno ove fantasy novitete. Ma najgore mi je što recenzenti većinom daju blagoslov autorima, trude se uvjeriti da svako sranje ima smisao, posebno Pijani Patak koji me prilično iritira. Svojim filozofiranjem svakom smeću nalazi opravdanje.


Filozofiranje tome i služi, da uvjeriš druge kako si u pravu čak i kada nisi.
Dwayne_Looney Posted - 16/08/2019 : 17:30:16
Pročitam recenziju nakon što dam ocjenu i ostavim svoj komentar. Izuzetak su Martyjeve recenzije kad su tema Atlantida, Mu, Agarthi i slične... khm... teme. Tad, ako ju je pisao DeeCay (a može i prozirna senka), otvorim recenziju i paralelno gledam zanimljivosti jer čovjek ima sve u malom prstu a kontinuitet je prevažan. Nakon čitanja i podjele ocjena onda vidim njegovu recenziju ali uglavnom ne saznam nešto radikalno što mi prosvijetli um ili promijeni dojampa da mijenjam ocjene. Ako nisam skontao, nisam. Šteta što ih nije napisao više, posebno mislim na LU-SA period.

A za Zagora... posebno ove fantasy novitete. Ma najgore mi je što recenzenti većinom daju blagoslov autorima, trude se uvjeriti da svako sranje ima smisao, posebno Pijani Patak koji me prilično iritira. Svojim filozofiranjem svakom smeću nalazi opravdanje.
ziro Posted - 16/08/2019 : 17:09:11
Uglavnom pročitam pre nego što dam ocenu.
Tonka24 Posted - 23/11/2014 : 16:57:06
Prvo procitam strip,onda ide recenzija sa svim popratnim sadrzajem, onda procitam sve komentare forumasa i tek onda ocjenjivam i ostavljam svoj komentar.
Cesto promjenim komentar kada procitam 3-4 put strip.
Inace recenzije su mi pri vrhu stvari na stranici stripovi.com
Tutta Posted - 21/11/2014 : 23:34:34
Uvijek procitam recku, prije nego sto ostavim komentar.
bjelolasica Posted - 28/12/2011 : 11:46:17
quote:
Originally posted by PijaniPatak
Naravno, ponekad ime recenzenta utice na to da li cu tu recenziju uopte da procitam

Potpisujem.
Tako i ja izaberem neke priče, ako mi se recenzija dopadne odmah idem naći tu priču. Pogotovo ako je loša pa se nasmijem svim glupostima koje su u njoj.
PijaniPatak Posted - 28/12/2011 : 11:08:55
Ako vec komentarisem neku recenziranu epizodu, onda cu prvo procitati recku. Ma, odnos citanja/necitanja je 80%/20%. Naravno, ponekad ime recenzenta utice na to da li cu tu recenziju uopte da procitam
kucak Posted - 25/12/2011 : 21:06:59
Jedva čekam izlazak neke nove recenzije. Obavezno ocijenim i bacim oko na recenziju.
Tonka24 Posted - 22/12/2011 : 18:10:27
quote:
Originally posted by hrvoje23

[quote]Originally posted by Tonka24


Ili oni genijalci koji nahvale strip kao biser među savršenstvima i zaborave dat ocijene pa ostane 1,1,1,1 čime se ponekad značajno ruši prosječna ocijena.


Hahahahaa vidio sam to na par mjesta, ishvale strip kao da je remek djelo, i onda ocjene 1,1,1,1
hrvoje23 Posted - 22/12/2011 : 13:33:56
quote:
Originally posted by Tonka24

Uvijek procitam recku prije nego sto ostavim komentar.
Ali prije toga pročitam dotični strip.
Inače mogla bi se vodit neka evidencija koliko tko komentira, nešto slično kao zagorolog.
Jer po meni su recenzije vrlo važan dio sajata.



Slažem se, i radim isto-pročitam prije nego dam ocijenu i komentar, i to naravno samo za strip koji sam pročitao.
Ponekad pročitam ponovno strip koji sam ocijenio i komentirao pred i do nekoliko godina- ocijene su uglavnom iste, ali ima i velikih promijena...
Najčešće su mi ocijene u rangu sa prosiječnim ocijenama svih čitatelja.

Malo me živcira kad netko komentira i daje ocijene a da nije ni prolistao strip a kamoli pročitao.
Npr. 10,10,10,10 jer je baš tu epizodu crtao Ferri, ili 1,2,5 6 jer mu se radnja čini dosadna i bas ne voli Dylana kojeg crta M&G...
Ili oni genijalci koji nahvale strip kao biser među savršenstvima i zaborave dat ocijene pa ostane 1,1,1,1 čime se ponekad značajno ruši prosječna ocijena.
Tonka24 Posted - 22/12/2011 : 13:23:03
Uvijek procitam recku prije nego sto ostavim komentar.
Ali prije toga pročitam dotični strip.
Inače mogla bi se vodit neka evidencija koliko tko komentira, nešto slično kao zagorolog.
Jer po meni su recenzije vrlo važan dio sajata.
Oki Posted - 12/12/2011 : 22:25:51
Recenziju u 75% slučajeva pročitam nakon što ostavim komentar...
dnevni boravak Posted - 25/01/2011 : 13:36:36
ne čitam uvik recenzije jer stvarno nekad mogu bit mindfuck
split85 Posted - 24/01/2011 : 21:13:38
Ostavljam komentare samo na one stripove koje sam pročita.
Panon Posted - 24/01/2011 : 17:12:39
Obavezno pročitam recenziju prije ostavljanja ocjene i komentara, ali ne čitam i ne komentiram recenzije onih strpova koje nisam čitao.
kandraks Posted - 23/01/2011 : 14:22:36
Prije ostavljanja komentara uvjek procitam recenziju, mada se zna vrlo cesto desiti da procitam recenziju za strip koji nisam citao pa ako me ona zainteresuje uglavnom ga na kraju i procitam...
zlatan bihac Posted - 22/01/2011 : 23:07:08
ne čitam recentizije a ni ne ocjenjujem stripove.
supermark Posted - 22/01/2011 : 22:59:45
obavezno čitam, inače nema ni smisla
Wicked Posted - 22/01/2011 : 22:48:48
Procitam, pa ostavim komentar...
drogsy Posted - 22/01/2011 : 22:21:26
U početku ih baš i nisam čitao, več samo onako nabrzaka i na preskokce, te zanimljivosti. Danas uvijek pročitam svaku riječ.
mikado Posted - 22/01/2011 : 18:20:05
Vrlo retko čitam, skoro pa nikad.
kreŠa Posted - 22/01/2011 : 17:27:27
Pročitam recenzije stripa koji me zanima, ne čitam recenzije tipa "Veliki Blek protiv blabla", "Zagor labla", samo neke epizode koje me po čitanju zainteresuju.
A komentarišem retko kad.
Ferri Posted - 22/01/2011 : 16:59:12
Ponekad procitam recenziju kad stavljam ocjenu...ali ne uvjek. Ova opcija ti nedostaje.
DeeCay Posted - 22/01/2011 : 16:49:46
Obavezno pročitam prije komentiranja, kao i kod stavljanja na net... MOžda i više puta.
Elderane84 Posted - 22/01/2011 : 15:02:12
JA ne bih glasao, zato sto vecinom citam recenzije, a ne ostavljam komentare. Te opcije nema.
Inace, po mom misljenju, bez recenzija, sajt ne bi ni imao neku svrhu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000