forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 MMA ( UFC )

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
mr murdoc Posted - 30/12/2011 : 20:04:44
Trazio sam postoji li vec ovaj topic i nisam nista nasao, oprostite ako sam u krivu.

Veceras se opet "gubi" noc za borbu divova.

Brock Lesnar vs. Alistair Overeem

Vasa prognoza?

Osobno mislim da je Alistair Overeem u prednosti jer je kompletniji i tehnicki izrazeniji borac, ali Lesnar je zvijer i moze borbu okoncati vrlo brzo.

Pogledajte samo lika

ali bome ni ovaj drugi ne izgleda bas pitomo

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonka24 Posted - 02/03/2019 : 20:46:51
Tonka24 Posted - 02/03/2019 : 16:11:00
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Dakle danas izvrstan event, kopka me da se odem kladiti radi nekih kvota, al vidit cemo....
Napokon cemo vidjet kakav je Askren, sad kad je dosao u UFC, kvota na njegov poraz odlicna, malo podcjenjivacki mozda za udaraca poput Lawlera, takodjer, mislim da bi valjalo staviti i koju kunu na Cirkunova... Njegov protivnik Johnnie Walker je odlican, mlad, jak... Al cirkunov je isto zvijer, mogao bi tu past neki submission.... ( :

U svakom slucaju super event, ps ne znam dal da navijam za woodleya, ili usmana.... Preantipatican mi je woodley, al opet je dobar borac

Kriva tema. Prebacujem ti komentar ovdje: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50159&whichpage=1
CAGLIOSTRO13 Posted - 02/03/2019 : 16:07:18
Dakle danas izvrstan event, kopka me da se odem kladiti radi nekih kvota, al vidit cemo....
Napokon cemo vidjet kakav je Askren, sad kad je dosao u UFC, kvota na njegov poraz odlicna, malo podcjenjivacki mozda za udaraca poput Lawlera, takodjer, mislim da bi valjalo staviti i koju kunu na Cirkunova... Njegov protivnik Johnnie Walker je odlican, mlad, jak... Al cirkunov je isto zvijer, mogao bi tu past neki submission.... ( :

U svakom slucaju super event, ps ne znam dal da navijam za woodleya, ili usmana.... Preantipatican mi je woodley, al opet je dobar borac
Tonka24 Posted - 02/03/2019 : 15:47:55
quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/sport/clanak/cro-cop-hrvatska-umire-nasi-politicari-bi-razjbali-i-drzavni-trezor-svicarske/2067898.aspx

Ne treba biti pametan da to zaključiš.
lwood Posted - 02/03/2019 : 15:40:48
https://www.index.hr/sport/clanak/cro-cop-hrvatska-umire-nasi-politicari-bi-razjbali-i-drzavni-trezor-svicarske/2067898.aspx
Tonka24 Posted - 01/03/2019 : 22:20:28
http://fightsite.hr/rubrike/vijesti-iz-regije/cro-cop-zavrsio-karijeru-imao-sam-mozdani-udar/?fbclid=IwAR0YMic-IOtsJy8d3l0QThFrLxKFFqs1okFfiZjGpZwUR3AJPDwk2_R01r8
Tutta Posted - 19/02/2019 : 21:47:33
Mirko Cro Cop vs. Roy Nelson (Full)

ReemCP Posted - 17/02/2019 : 16:24:05
Baš mi je drago što je Mirko pobijedio
Oki Posted - 17/02/2019 : 07:35:36
Tonka kako sereš, pa ova borba je bolja nego ona tvoja hvaljena cvergl vs cvergl...Nelson se pokazao kao iskusan borac koji zna koristiti svoju težinu, Mirko nije ni trenutka srljao, borio se pametno, a uz to se nevjerovatno fizički pripremio za ovu borbu što je rijetko za ljude koji na grbači imaju 44 godine. Borci su izmjenili mnoštvo udaraca, ali pravih udaraca čiju jačinu ne možeš uspoređivati sa udarcima iz lakših kategorija....takve udarce treba izdržati, a ovdje su obojica su ostali na nogama.
Na kraju mi je žao Nelsona jer mislim da ne postoji potplaćeniji borac od njega...npr u UFC-u je u 15-tak borbi zaradio to što ovaj neki iz vrha zaradi u jednoj borbi.
Tonka24 Posted - 17/02/2019 : 06:59:35
Jako loša borba. Općenito sve borbe teškaša večeras su bilo vrlo loše.
Da nije bilo uvodnih borbi i borbe večeri ovo bi ispao promašen event.
Oki Posted - 17/02/2019 : 06:09:13
Da budem iskren, očekivao sam pobjedu Nelsona, pogotovo nakon ovog bacanja Mirka pred kraj borbe:

...ali eto, Mirko se borio pametno i bodovi su prevagnuli na njegovu stranu:)
Tonka24 Posted - 16/02/2019 : 22:56:32
https://telesport.telegram.hr/analize/koliko-je-cro-cop-zapravo-dobar-borac/?utm_source=NetClanak&utm_medium=Widget&utm_campaign=NetWidget

Mirkov uspjeh nije naš – hrvatski, slavonski, vinkovački, zagrebački, balkanski – on je samo njegov. Njegov rad, njegovo odricanje, njegovo polomljeno tijelo
Tonka24 Posted - 16/02/2019 : 20:47:52
Ovo se ne oprašta. Ne znam što bi trebao napraviti suparniku ili reći da mu se prijeđe preko ovoga. Čista frustracija.
ReemCP Posted - 16/02/2019 : 20:21:46
Volio bi ovo gledat, ali ne mogu.
Dignut se samo u 5h pred Mirka, valjda cu se uspjet dignut.
Kongo - Minakov je isto super, Daley i Paige isto.
Erik Silva je meni isto super, bio je velik potencijal i talent u UFC-u, ali nije uspio. Niti danas mi nije jasno, tesko mi padne kad vidim potracen talent.

Daley koji se bori u glavnoj borbi veceri, isto veliki talent bio i nokauter u UFC-u, i kad je naletio na Koschecka, ovaj ga nadrhvao u cijelom mecu i Daley je bio jako frustriran te nakon sirene kad je bilo sve gotovo, napravi ovo dolje i Dana White mu odmah da otkaz i rekao mu da se NIKAD vise nece borit u UFC-u, koliko god je bio atraktivan borac za gledanje:

https://external-preview.redd.it/_BkRSLl2BpkUWU-zXXBWMP7uoWbWonbu0Ofv55BlqEU.gif?width=320&height=167.539267016&s=292506c0a335103bf4dc931a181ef5ef5e8a51af
Tonka24 Posted - 16/02/2019 : 17:45:19
Bellator 216

Mnogima bi ovaj event mogao biti zanimljiv zbog činjenice da na njemu nastupa Cro Cop.

Inače ovo je event kakvog se sigurno ne bi posramio ni elitni UFC.
Osim nastupa legendi Mirka Filipovića i Roya Nelsona, tu su još dvije izvrsne borbe.

Svima poznati Cheick Kongo, fizikalac s nevjerojatnim izgledom i snagom nastupa protiv ne poraženog Vitalya Minakova, Rusa koji ima skor 21:0.

Borba večeri, zla krv između Britanaca Michaela Pagea ( borac sličnog stila Andersona Silve ) koji bi usuđujem se reći, bio velika konkurencija za titulu u UFC-u i Paula Daleya.

Main card

Welterweight: Michael Page vs. Paul Daley

Heavyweight: Cheick Kongo vs. Vitaly Minakov

Heavyweight: Mirko Cro Cop vs. Roy Nelson

Welterweight: Yaroslav Amosov vs. Erick Silva

Women's Flyweight: Valerie Loureda vs. Colby Fletcher

Borci Preliminary carda su mi redom nepoznati a ima dosta i otkazanih mečeva tako da neću staviti te borbe.

Priredba počinje u 01:30 a naš Cro Cop počinje u 05:00
Tonka24 Posted - 19/08/2018 : 16:38:25
quote:
Originally posted by supermark

Slažem se da je Mirko nepotrebno reagirao na provokaciju, ali nije mi jasno što je onakvima u glavi.... gdje će on s Mirkom u ring...

Pa gle, čovjek je došao pitati, i reći što on misli,sasvim normalno, e sada ako je on spreman dobiti batina, tko si ti ili ja da ga spriječimo.
A ovaj ...suzdržati ću se naziva.Ne trebam ništa reći.
I on sebe naziva sportašem?
supermark Posted - 19/08/2018 : 16:25:52
Slažem se da je Mirko nepotrebno reagirao na provokaciju, ali nije mi jasno što je onakvima u glavi.... gdje će on s Mirkom u ring...
Tonka24 Posted - 19/08/2018 : 16:05:27
Veliki mirko cro cop, najjači čovjek balkana,najpošteniji, najbolji...

Ja ovdje vidim izazov kulturnog čovjeka ( izuzev, zadnje riječi ) i vidim odgovor bahatog čovjeka bez osnova kulture,da ne kažem nešto mnogo gore.Pokazao je on to i prije.Ovo je protoptip današnjeg modernog čovjeka iz divljih zemalja balkana, prototip kakav čovjek ne bi trebao da bude!
Tonka24 Posted - 19/08/2018 : 16:00:49
Taj tip se počeo blamirati i to žešće i to sve u svrhu masne zarade.
FelipeKajetano Posted - 12/08/2018 : 14:00:12
Znači McGregor porazbija autobus sa svojom bandom tamo, ozlijedi ljude i neke u bolnicu poslao, i oni ne da ga nisu kaznili financijski, nisu ga ni suspendirali, apsolutno nikakve posljedice nije snosio. Dapače, oni mu daju borbu protiv Khabiba, zato što im nosi paru. Da ja odlučujem, to smeće se ne bi više nikada borilo u UFCu. Barem me tješi što će ga ovaj razbit kao mačku
Tutta Posted - 05/08/2018 : 17:06:56
DUDY vs HUGE Navy SEALs Fighter !!!!!!

sumohrvat Posted - 08/07/2018 : 19:39:37
quote:
Originally posted by King Warrior

Čudi me za Brocka, još uvijek ima pojas šampiona u WWE. Očigledno su WWE i UFC napravili deal.

pa UFC se polako pretvara u WWE... Pa na što je ličilo ono naguravanje jučer nakon borbe ? Brock u zadnje 3 borbe nema pobjedu, a dobije priliku za titulu ? Pa onda doping skandali....
King Warrior Posted - 08/07/2018 : 17:49:25
Čudi me za Brocka, još uvijek ima pojas šampiona u WWE. Očigledno su WWE i UFC napravili deal.
sumohrvat Posted - 08/07/2018 : 15:43:59
Frajer je prvak u kategoriji iznad, a ne bi mogao biti ni u svojoj da Jones nije prolupao
Tutta Posted - 08/07/2018 : 11:21:23
Nažalos i ovo je postalo (uvjek bilo?) samo show...

UFC 226: Daniel Cormier and Brock Lesnar Octagon Interviews

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000