forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Prvi rodjendan striparnice Hogar

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
hogar_5 Posted - 07/01/2012 : 12:54:04
Nekad sredinom 2009-e godine u jednom razgovoru sa Slobom Jovicem, gospodarom darkwooda i inace mojim velikim prijateljem, doticni mi je ubacio jednu bubu u uho sto je nedugo nakon toga rezultiralo otvaranje jedne skromne striparnice. Naime na moje pitanje sta je sa zlatnom serijom i lunov magnus stripom, je li moguca da toga vise nemas u prodaji (par godina ranije magacini su se lomili od zs i lms), Sloba mi je kratko odgovorio " Je, moguce je, nema". Cuj nema, pa sta prodajaes onda?. "Pa nove stripove". Hmmm..

Za mene, tvrdokornog bonelijevca, kome su zs i lms bili i tata i mama i...desilo se prvo jedno veliko razocarenje, potop... a onda kako to obicno biva, poslije kise sunce grane..NOVI STRIPOVI..

Naime, vec duze vrijeme sam razmisljao da otvorim tako neku striparnicu ali mi je to izgledalo nezamislivo bez starih stripova, a nakon tog famoznog razgovora poceo sam da razmisljam drugacije, sto sam vise razmisljao to mi se ideja cinila sve prihvatljivijom i krajem iste godine avantura je pocela.
Uz svesrdnu pomoc ekipe iz Darkwooda, koji su nam stvarno mnogo pomogli i sa kojima imamo odlicnu saradnju, stigli su prvi stripovi, pomogli su nam da napravimo kontakte i sa drugim izdavacima iz regiona, odgovorili su na sve nase zelje i zahtjeve sto moram priznati da i nije bilo lako...Hvala vam.

Od 1.1.2010. pusten je i bh strip sajt, www.hogarcaffe.com, osmisljen tako da kroz web shop nudimo prodaju stripova, forum namjenjen druzenju i laksoj razmjeni informacija, a kasnije su po uzoru na stripovi.com pustene u rad i aukcije stripova (jos uvjek se sistem aukcija nadogradjuje).
U protekloj godini mi smo malo po malo upoznavali izdavace, kupci su malo po malo upoznavali nas i sve kad se sabere i oduzme mogu da kazem da smo i vise nego zadovoljni svime postignutim. Na ponudi sad imamo manje vise manje zastupljene sve izdavace, imamo izbor stripova sa preko 5.000 razlicitih naslova a krajem godine smo nagomilanim stripovima nasli i prostoriju za skladistenje koja ujedno sluzi i kao striparnica.
Tako da sad pored web shopa imamo i striparnicu u fizickom obliku koja radi "na poziv", bez radnog vremena i zaposlenika, jednostavno nazovete 061/105-945, najavite dolazak, popije se pice, otvorimo striparnicu i et...

U godini koja je pred nama zacrtali smo sebi neke nove ciljeve, akobogda o rezultatima za drugi rodjendan.

pozz
18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Snake Plissken Posted - 08/01/2012 : 12:40:13
Srecno. :)
hogar_5 Posted - 08/01/2012 : 11:09:06
quote:
Originally posted by Ciwy

Nadam se da će biti neka torta za rođendan,sretno!



dje me nadje
Ciwy Posted - 07/01/2012 : 23:04:04
Nadam se da će biti neka torta za rođendan,sretno!
hogar_5 Posted - 07/01/2012 : 22:26:24
Hvala vam na podrsci..

pozz
sawitch Posted - 07/01/2012 : 22:25:47
Jos 99 minimum!!! :)
supermark Posted - 07/01/2012 : 20:50:38
quote:
Originally posted by hogar_5

sad pored web shopa imamo i striparnicu u fizickom obliku koja radi "na poziv", bez radnog vremena i zaposlenika, jednostavno nazovete 061/105-945, najavite dolazak, popije se pice, otvorimo striparnicu i et...



odlična ideja!
sretno i u budućnosti!
jezer Posted - 07/01/2012 : 18:44:51
Sve najbolje, samo nastavite i osvježavajte strip-publiku novim i starim izdanjima !!!
cerichus Posted - 07/01/2012 : 17:30:24
S Emirom sam jako lijepo pazario tokom protekle godine. Sretan rođendan striparnici sa željom da poživi mnogo više nego li i sam Emir očekuje.
pepermint Posted - 07/01/2012 : 17:14:33
Sretno brate samo naprijed....kad sam saznao da u rodnom Travniku ima striparnica bio sam doista pozitivno iznenađen
Davor2403 Posted - 07/01/2012 : 17:04:32
Sretno, sve najbolje za ubuduće!
tinton Posted - 07/01/2012 : 16:07:56
Sretno i samo talo dalje.
kandraks Posted - 07/01/2012 : 15:56:20
Sretan rodjendan druze, nadam se da ces jos dugi niz godina uspjesno raditi kao i dosad...
Babilon Posted - 07/01/2012 : 15:34:06
Sretan rođendan 'brate'

Babilon je skoro dvije godine stariji, 'malo iskusniji' ali ipak još u pelenama.

Pozdrav iz Babilona!
osmo Posted - 07/01/2012 : 15:30:14
Sretno prijatelju
Markos Posted - 07/01/2012 : 13:49:35
Sretno!
teller Posted - 07/01/2012 : 13:35:32
važno da je izašo Hogar iz pelena, sad če lakše, sretno!!!
selanne Posted - 07/01/2012 : 13:16:13
Sretan prvi rođendan, i ja sam počeo poslovati sa striparnicom, nadam se dugo i uspješno.
all_ba Posted - 07/01/2012 : 13:05:52
@hogar, sretan prvi rođendan striparnice, sa željom da doživiš još puno, puno takvih upješnih rođendana!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000