forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR EXTRA 207

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
globinjo Posted - 17/01/2012 : 12:18:47
ma zamisli,nije u boji
http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.e4a8b52f6aea4cd08baa43bb55a171ba.zagor-extra-207-prokleto-blago.aspx

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Bardho Posted - 21/02/2012 : 14:59:21
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Bardho
Toliko o tome kako se zs držala originalnog redoslijeda Zagora.



Izbacis suvisne epizode i imas manje vise ispravljeni redosled .



Bardho Posted - 21/02/2012 : 14:59:03
quote:
Originally posted by kasper

Vidite, kad se utelemljuje neka religija, ima tu svakojakog haosa. To je istorija pokazala kroz bezbroj primera. Zamerati bilo sta ZS iz ovog vremena, ja bih to proglasio jeresom pa na lomacu



Ma krivo si shvatio. Nista ja ne zamjeram zs-u i lms-u. Dapače hvala im na svim stripovima koje su izdali ali tvrditi da su SD i L u kurcu jer su zajebali kronologiju, a tvrditi da dnevnik to nije radio je banana.
kasper Posted - 21/02/2012 : 14:29:46
Vidite, kad se utelemljuje neka religija, ima tu svakojakog haosa. To je istorija pokazala kroz bezbroj primera. Zamerati bilo sta ZS iz ovog vremena, ja bih to proglasio jeresom pa na lomacu
acestroke Posted - 21/02/2012 : 14:27:34
Bardho, potpuno si u pravu. Tako kad je sve receno, Dnevnik se nije drzo ama bas nikakvih pravila (pogresna kronologija, izbacene i cenzurirane stranice, preskocene epizode, kvalitet papira naslovnica koji je bio meksi nego papir za guzicu, itd itd itd).
kasper Posted - 21/02/2012 : 14:05:58
quote:
Originally posted by Bardho
Toliko o tome kako se zs držala originalnog redoslijeda Zagora.



Izbacis suvisne epizode i imas manje vise ispravljeni redosled .
Bardho Posted - 21/02/2012 : 14:03:05
quote:
Originally posted by andjelt

Sad tek vidim koja je šteta što "Zlatna serija" nije opstala, u tom slučaju ne bi "Slobodna Dalmacija" i "Ludens" napravili ovakav haos sa hronologijom epizoda ...ali jbg, to nam je što nam je



zanimljiva ti kronologija u zs
448 - ZAGOR: Operacija veliki skok
449 - ZAGOR: Zatoceni Zagor
454 - ZAGOR: Mocvara MO-HI-LA
455 - ZAGOR: Ciko i rubini
460 - ZAGOR: Covek koji leti
461 - ZAGOR: Pirati sa Misurija
464 - ZAGOR: Naivcine iz Elkinsa
465 - ZAGOR: Požar u Norfolku
466 - ZAGOR: Zlatni pecat
467 - ZAGOR: Zagor protiv Vonga
474 - ZAGOR: Ratnik Foksa
475 - ZAGOR: Zagor protiv Zagora
481 - ZAGOR: Ciko u nevolji
482 - ZAGOR: Slomljeno koplje
483 - ZAGOR: Uzavreli grad
itd.

Toliko o tome kako se zs držala originalnog redoslijeda Zagora.
acestroke Posted - 19/02/2012 : 14:53:31
Istina, u pravu si. Ali jedna ili dvije stranice (pazi, ja ovo uopste ne opravdavam) su jedna stvar, i u vecini slucajeva se to i ne primjeti. U slucaju ZS, 20 stranica vamo, 30 tamo, 40 ili vise onamo... to je puno veci grijeh, zar nije?
:)
andjelt Posted - 19/02/2012 : 14:17:47
Druze i kolega Acestroke, ako se ne varam u Extra seriji Slobodne Dalmacije izbacivane su 1 ili dve stranice po epizodi da bi se uklopilo štamparima
acestroke Posted - 19/02/2012 : 13:54:12
quote:
Originally posted by andjelt

quote:
Originally posted by dcopic

Da, sjebali bi sve osim kronologije!



paaa ... sad to je pitanje ... ali, to sto je slobodna dalmacija radila sa izbacivanjem stranica ja sam uveren da ne bi radili ... ali, predpostavke su predpostavke, a predrasude su predrasude, tako da necu da teram dalje ...



Druze andjelt, koliko se ja sjecam, SD je samo u jednoj Zagor prici izbacila gomilu stranica, dok su Zlatna Serija/Lunov Magnus Strip to cesto radili. Veoma cesto.
andjelt Posted - 19/02/2012 : 09:32:56
quote:
Originally posted by dcopic

Da, sjebali bi sve osim kronologije!



paaa ... sad to je pitanje ... ali, to sto je slobodna dalmacija radila sa izbacivanjem stranica ja sam uveren da ne bi radili ... ali, predpostavke su predpostavke, a predrasude su predrasude, tako da necu da teram dalje ...
kemo2012 Posted - 19/02/2012 : 01:44:46
quote:


U pravu si. U ovom slucaju, Zlatna Serija bi nasla negi drugi nacin da usere naslove epioda, ili crtez na naslovnicama, ili bi produzili pricu koja moze u dvije sveske na tri ili cetiri, ili bi skratili epizode i izbacivali stranice, ili bog zna sta. Ali sto se tice hronologije, to mozda i ne bi sjebali, sto se toga tice imas pravo.





Uvjek sam se pitao zasto ne pocnu iz pocetka sa svim brojevima koji su izasli u Italiji i po istoj hronologiji kao sto su onda izlazili.
Bardho Posted - 18/02/2012 : 20:40:20
quote:
Originally posted by andjelt

Sad tek vidim koja je šteta što "Zlatna serija" nije opstala, u tom slučaju ne bi "Slobodna Dalmacija" i "Ludens" napravili ovakav haos sa hronologijom epizoda ...ali jbg, to nam je što nam je



teller Posted - 18/02/2012 : 19:44:38
quote:
Originally posted by dcopic

Da, sjebali bi sve osim kronologije!


dcopic Posted - 18/02/2012 : 14:37:08
Da, sjebali bi sve osim kronologije!
acestroke Posted - 18/02/2012 : 14:33:59
quote:
Originally posted by andjelt

Sad tek vidim koja je šteta što "Zlatna serija" nije opstala, u tom slučaju ne bi "Slobodna Dalmacija" i "Ludens" napravili ovakav haos sa hronologijom epizoda ...ali jbg, to nam je što nam je



U pravu si. U ovom slucaju, Zlatna Serija bi nasla negi drugi nacin da usere naslove epioda, ili crtez na naslovnicama, ili bi produzili pricu koja moze u dvije sveske na tri ili cetiri, ili bi skratili epizode i izbacivali stranice, ili bog zna sta. Ali sto se tice hronologije, to mozda i ne bi sjebali, sto se toga tice imas pravo.

jaki Posted - 18/02/2012 : 12:48:06
andjelt Posted - 18/02/2012 : 10:28:33
Sad tek vidim koja je šteta što "Zlatna serija" nije opstala, u tom slučaju ne bi "Slobodna Dalmacija" i "Ludens" napravili ovakav haos sa hronologijom epizoda ...ali jbg, to nam je što nam je
jaki Posted - 18/02/2012 : 01:17:14
bravo ti.
vknez Posted - 18/02/2012 : 00:30:09
slaganje izdanja slobodne dalmacije extra po redu i nije baš po redu, jer su na primjer zamješali malo epizode (da ne pričam o srezanim pasicama i izbačenim stranama)
ja od scanova sd i talijanskih tutto slažem zagore od broja jedan onako kako su izdani u italiji s kompletnim stranicama, pasicama, dodanom origanal naslovnom i naslovnicama striscia. imate linkove na stripzone. trenutno dovršavam broj 5
Charlito de la Vega Posted - 08/02/2012 : 12:19:56
quote:
Originally posted by dcopic

Slaze li jos netko stripove na policu po originalnom redoslijedu?





murdo Posted - 03/02/2012 : 01:12:55
Najbolje bi i bilo da nema ni brojeva ni ičega drugog da možemo sami upisat (a posebno cijenu), pa da ih slažemo po želji..
okiboki Posted - 02/02/2012 : 21:21:39
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by okiboki

Mislim da je to zato sto je crna pozadina pa se extra ne vidi a zaboravili su da stave EXTRA druge boje.Desilo se to jos jednom,broj 161.



Eto razloga za super extra izdanje broja extra 207, na kojem će pisati extra...

Slazem se.Ne priznajem nista dok ne izdaju jos jedno isto samo sa pise extra.
velka031 Posted - 02/02/2012 : 20:05:25
quote:
Originally posted by okiboki

Mislim da je to zato sto je crna pozadina pa se extra ne vidi a zaboravili su da stave EXTRA druge boje.Desilo se to jos jednom,broj 161.



Eto razloga za super extra izdanje broja extra 207, na kojem će pisati extra...
Babilon Posted - 02/02/2012 : 09:12:27
Potražite u Babilonu ...

ZAGOR EXTRA 206 I 207
Ludens



Cijena po stripu 18,00 kn

Više informacija i pogled ispod naslovnice na:
http://www.babilon-strip.com/index.php?option=com_content&view=article&id=397:zagor-extra-206-i-207&catid=37:zadnje-novosti&Itemid=67

Pozdrav iz Babilona!
PijaniPatak Posted - 02/02/2012 : 00:43:09
To je veoma utesan podatak,zaista

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000