forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 194 - Paklena horda

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
acestroke Posted - 17/01/2012 : 16:32:27
Scenarij: Luigi Mignacco
Crtež: Gianni Sedioli
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #512 - Recenzija
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
kandraks Posted - 30/01/2012 : 14:38:58
I meni je prvi dio bio fantastican, dok je drugi golo govno, glup do bola, Mignacco totalno usr`o motku...
Charlito de la Vega Posted - 30/01/2012 : 13:54:55
Svi mlate bez veze i gade ovu epizodu, a meni je fantastična.
Zagor s indijancima u stilu "black ops", mutanti, vojnici sa nečasnim namjerama (možda).
Nadam se samo da nastavak neće zasrati stvar, ali za sada je vrhunski.
Sedioli? Meni je skroz ok. Strip je dinamičan i "osjeti" se akcija, ima puno, puno gorih, Zagorovih crtača koji to ne kuže. Jedino Chica ne crta baš najbolje.
Inače obožavam Zagora u ovakvom stilu: zajedno sa indijancima, protiv neke prijetnje, svi se moraju skupiti i zajedno krenuti u pohod.
Osjeti se Darkwood!
tinton Posted - 24/01/2012 : 14:48:20
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Zagor12

D'Arcangelo anyone?



Po meni, ne ide u isti koš s Cassarovima i Sediolijem, puno je bolji



Ne slažem se s tobom, po meni je puno gori.
tinton Posted - 24/01/2012 : 14:47:29
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by tinton

Najgori je Pini Segna i to uvjerljivo, pa tek onda D'Arcangelo, za treću poziciju je Sedioli među favoritima



I meni je Pini Segna najgori u povijesti, ali pričali smo o recentnim crtačima...


Ha, nisam znao, ispričavam se.
velka031 Posted - 22/01/2012 : 19:44:33
quote:
Originally posted by Zagor12

D'Arcangelo anyone?



Po meni, ne ide u isti koš s Cassarovima i Sediolijem, puno je bolji
velka031 Posted - 22/01/2012 : 19:43:46
quote:
Originally posted by tinton

Najgori je Pini Segna i to uvjerljivo, pa tek onda D'Arcangelo, za treću poziciju je Sedioli među favoritima



I meni je Pini Segna najgori u povijesti, ali pričali smo o recentnim crtačima...
tinton Posted - 21/01/2012 : 18:08:11
Najgori je Pini Segna i to uvjerljivo, pa tek onda D'Arcangelo, za treću poziciju je Sedioli među favoritima
Zagor12 Posted - 21/01/2012 : 13:57:14
D'Arcangelo anyone?
velka031 Posted - 21/01/2012 : 13:20:27
Meni su Cassarovi najgori, pa onda Sedioli... 2 najgora baš da na Zagoru rade...
legaz Posted - 21/01/2012 : 10:48:12
quote:
Originally posted by Bat Baterton

quote:
Originally posted by Cromwell
Sedioli crta Zagorovo lice potpuno isto ko Ferri. Šteta što mu se zna dogodit da nacrta predebelu ruku/ ramena. Recimo stranica 34 prva slika lijeva ruka je debela ko noga i to slomljena. Ali ove normalne indijance crta odlično.



Pa to i jeste problem. Kada ubode, to je ok, izgleda sasvim zadovoljavajuće, ali već na sledećoj slici nacrta karikaturu Na početku ovog stripa sam pomislio "jbt, nisu zakrivljene face, jel to čovek naučio da crta?" i onda posle par stranica nacrta Zagora sa orangutanskim rukama i Čika sa facom "a la Gamba"

Sve što je Bart rekao je živa istina. Sedioli je najgori crtač u SBE. Gamba 2
Cromwell Posted - 21/01/2012 : 10:15:01
Ma vjerujem da će i to s vremenom popraviti. Kad se usporedi sadašnji crtež sa onim iz epizode ''Lavina'' ne može se ne primjetiti velika razlika. Samo da se malo izbalansira i to te to
Bat Baterton Posted - 20/01/2012 : 23:45:41
quote:
Originally posted by Cromwell
Sedioli crta Zagorovo lice potpuno isto ko Ferri. Šteta što mu se zna dogodit da nacrta predebelu ruku/ ramena. Recimo stranica 34 prva slika lijeva ruka je debela ko noga i to slomljena. Ali ove normalne indijance crta odlično.



Pa to i jeste problem. Kada ubode, to je ok, izgleda sasvim zadovoljavajuće, ali već na sledećoj slici nacrta karikaturu Na početku ovog stripa sam pomislio "jbt, nisu zakrivljene face, jel to čovek naučio da crta?" i onda posle par stranica nacrta Zagora sa orangutanskim rukama i Čika sa facom "a la Gamba"
mladjo Posted - 20/01/2012 : 22:10:52
Meni je Sedioli baš dobar
Cromwell Posted - 20/01/2012 : 18:56:20
quote:
Originally posted by teller

hmm, valjda sem očekivao gore, pa mi je ovo sasvim solidno...Sedioli ne tako loš kako smo ga navikli, čak bolji meni od
Mangantinija,Cassara,Dearcagnela....


Same here. Zapravo mi uopće nije loša niti priča niti crtež. Ili sam očeličao nakon sad već legendarnih epizoda ''Kukci ubojice'' i ''Vatra na nebu''.
Sedioli crta Zagorovo lice potpuno isto ko Ferri. Šteta što mu se zna dogodit da nacrta predebelu ruku/ ramena. Recimo stranica 34 prva slika lijeva ruka je debela ko noga i to slomljena. Ali ove normalne indijance crta odlično.

Ali ak je Mignacco usrao nastavak kako kažu velika031 i Bat Baterton onda u k*rac. Makar se neću previše iznenaditi.
velka031 Posted - 20/01/2012 : 11:30:08
quote:
Originally posted by teller

hmm, valjda sem očekivao gore, pa mi je ovo sasvim solidno...Sedioli ne tako loš kako smo ga navikli, čak bolji meni od
Mangantinija,Cassara,Dearcagnela....priča ništa posebno ali bilo je več gorih...ako ne ukenja nastavak-sasvim solidno izdanje, za pročitat i arhivirat, nije to izdanje koje se čita x puta...nije to Zagor iz zlatnog doba...i pre svega nije Sedioli Ferri.



Ooo, da... Itekako je ukenjao nastavak, meštar Mignacco...
PijaniPatak Posted - 20/01/2012 : 11:06:43
Kupio da ne bude rupa u kolekciji, procitao za 15 minuta (rekord, ljudi) i stavio na policu. Sumnjam da cu je ikada pomaci odatle.
teller Posted - 20/01/2012 : 09:49:02
hmm, valjda sem očekivao gore, pa mi je ovo sasvim solidno...Sedioli ne tako loš kako smo ga navikli, čak bolji meni od
Mangantinija,Cassara,Dearcagnela....priča ništa posebno ali bilo je več gorih...ako ne ukenja nastavak-sasvim solidno izdanje, za pročitat i arhivirat, nije to izdanje koje se čita x puta...nije to Zagor iz zlatnog doba...i pre svega nije Sedioli Ferri.
feka82 Posted - 20/01/2012 : 09:43:33
quote:
Originally posted by piquet

da...prvi dio meni sasvim solidan...crtež sediolija mi uopće ne smeta...iako mi je smiješno da jedan profesionalac crta one čunjoglave face...ne kužim kaj on to ne vidi ili???



kupljeno , takodje ni meni ne smeta , iako volim crtez sa puno detalja , ali prica treba takodje da daje od sebe nesto i onda na kraju to ispadne nesto cemu se vracas po nekoliko puta
velka031 Posted - 19/01/2012 : 23:47:40
quote:
Originally posted by Curunir

bas se nesto cudim sto ste ovo tako napali, prica jedna od boljih u posljednje vrijeme u hrpi OCAJNIH, a ne rijetka losa u nizu dobrih... kad ono sad vidim - znaci drugi će dio usrati sve...
sediolli naravno tragedija...
ali bar sam se ponadao za pricu, potpuno neoriginalna (izgleda da mignacco ima neku maniju s ljudima preobrazenima u cudovista, valjda mu je zena takva) no atmosfericna, recimo da je crtez ferrija iz zlatnih dana bila bi divota...



E, da... Ferri iz svoga vremena bi i od ovog nazovi scenarija napravio odličan strip... Ovako je to tuga u svakom smislu...
Džedson Posted - 19/01/2012 : 18:12:42
ma sjedidoli je ovdje mila majka
kad izađe maxi 14 čekam curunirov upis, hihi...skočit će metar u zrak od užasa
piquet Posted - 19/01/2012 : 10:34:37
da...prvi dio meni sasvim solidan...crtež sediolija mi uopće ne smeta...iako mi je smiješno da jedan profesionalac crta one čunjoglave face...ne kužim kaj on to ne vidi ili???
Curunir Posted - 19/01/2012 : 09:57:14
bas se nesto cudim sto ste ovo tako napali, prica jedna od boljih u posljednje vrijeme u hrpi OCAJNIH, a ne rijetka losa u nizu dobrih... kad ono sad vidim - znaci drugi će dio usrati sve...
sediolli naravno tragedija...
ali bar sam se ponadao za pricu, potpuno neoriginalna (izgleda da mignacco ima neku maniju s ljudima preobrazenima u cudovista, valjda mu je zena takva) no atmosfericna, recimo da je crtez ferrija iz zlatnih dana bila bi divota...
tumen Posted - 18/01/2012 : 22:46:51
Ovo su epizode koje samo popunjavaju prazan prostor između onih boljih, nažalost stalno ih izbacuju s vremena na vreme i obično su iz dva nastavka.Neverovatno je kako se u nedostatku ideja ne drže barem onoga što je dokazano da dobro ide.
velka031 Posted - 18/01/2012 : 22:41:25
Bolje crteže sam viđao u onoj rubrici "Pisma" koje je SD objavljivala u svojim stripovima... Crteže djece od 10-ak godina... Mislim na sam lik Zagora... Katastrofa je kako ga Sedioli crta, pa uspio je biti gori i od vječnih očajnika Segne i Gambe, nevjerojatno kakvi likovi rade u SBE... Mignacco i Sedioli u kompletu, pa što se moglo očekivati... I još mu daju nastavak Nepoznatog svijeta, čuđenju nema kraja, užas, užas...
Hexen Posted - 18/01/2012 : 21:43:57
Pa to je mini Kamen koji ubija!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000