forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Procene stripova, kolekcija, albuma, knjiga itd.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 05/02/2012 : 15:48:10
Posto se neretko otvaraju topici sa pitanjima koliko sta vredi, evo da to svedemo na jedan topic.. Pa ovde mozete postavljati pitanja oko procena.. Hvala Bogu, na forumu imamo brdo strucnjaka i "strucnjaka" pa cete moci proceniti nesto pre postavljanja na aukcije ili razmene...

Evo ja cu da pocnem sa necim sto mene interesuje.. Koliko moze da vredi kolekcija HC Alan Ford Klasik 1-96?

Koliko moze da vredi Zagorov album ocuvan za 5-, kupon je bio popunjen ali je acetonom obrisano sve, tako da je prazan :) ???

Koliko moze da vredi Komandant Mark album ocuvan za 5, 5-???
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
radulovic marko Posted - 15/02/2012 : 21:18:13
quote:
Originally posted by sawitch

Marko kakvih knjiga imas u garazi?

Vecina su KLASICI ...Crvenkapa ,Snezana ,Trnova ruzica ...itd.........Javi se na pm ,da te pitam nesto...
sawitch Posted - 15/02/2012 : 20:43:11
Marko kakvih knjiga imas u garazi?
Cuvam starudije Posted - 15/02/2012 : 20:09:49
Jel imas u toj garazi diznijeve slikovnice neke?
radulovic marko Posted - 15/02/2012 : 19:57:05
quote:
Originally posted by dicmanjac

quote:
Originally posted by sawitch

Dvanaest careva sam citao kao skriptu sa fakulteta ali je nigde nisam video kao knjigu.. Dok 7000 dana u Sibiru sam video bio na Limundu za 300-400 dinara i nije otisla.. Ostale ne znam.. A to su sve dobre knjige, sto bi to prodavao?



A nečitam baš knjige,zamjenio bi za stripove radije. :D

Meni je puna Garaza stvari koje bih zamenio za stripove ,ali nesto mi bas i ne ide...
dicmanjac Posted - 15/02/2012 : 15:53:41
quote:
Originally posted by sawitch

Dvanaest careva sam citao kao skriptu sa fakulteta ali je nigde nisam video kao knjigu.. Dok 7000 dana u Sibiru sam video bio na Limundu za 300-400 dinara i nije otisla.. Ostale ne znam.. A to su sve dobre knjige, sto bi to prodavao?



A nečitam baš knjige,zamjenio bi za stripove radije. :D
sawitch Posted - 15/02/2012 : 15:46:34
Dvanaest careva sam citao kao skriptu sa fakulteta ali je nigde nisam video kao knjigu.. Dok 7000 dana u Sibiru sam video bio na Limundu za 300-400 dinara i nije otisla.. Ostale ne znam.. A to su sve dobre knjige, sto bi to prodavao?
dicmanjac Posted - 15/02/2012 : 14:04:12
Evo ako mi može neko reći koliko vrijede ove knjige,ko se razumi.

Gaj Svetonije Trankvil - Dvanaest rimskih careva ( izdavač "NAPRIJED" 1978.),ocijena 4.
Zvonimir Majdak - Kužiš,stari moj (izdavač "Znanje" Zagreb 1973.),ocijena 3.
Luj Breje - Vizantijska civilizacija ( izdavač "Nolit" Beograd 1976.),ocijena 4.
Karlo Štajner - 7000 dana u Sibiru ( izdavač "Globus" Zagreb 1973.),ocijena 4.
- Povratak iz Gulaga ( izdavač "NAPRIJED" 1982.),ocijena 4.
Vasili Čujkov - Pad trećeg Rajha ( II izdanje) ( izdavač "Napredak" Beograd 1983.),ocijena 4.
Dr.Saša Božović - Tebi,moja Dolores ( izdavač -Niro"Četvrti Jul"- Beograd 1984.),ocijena 4.
R.Salinas Prajs - Homerova slepa publika ( izdavačka radna organizacija "RAD" Beograd 1985.), ocijena 4.
mamlaz Posted - 13/02/2012 : 18:28:23
najgore je ono americko ocjenjivanje. po tom ocjenjivanju tesko je naci glancer kod izdanja tek izaslih iz stamparije.
cronos six Posted - 13/02/2012 : 18:02:34
paket aranzman-orginalni cd-jugoton(1990)
kolko vredi a kolko ne vredi?
bihac-una Posted - 10/02/2012 : 10:22:23
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

hm pa nisu bas glanceri



mamlaze koncentriraj se dok čitaš postove


ma citao sam ja pazljivo ali postoji razlicitih minus petica:) npr kada kolumbo nesto ocijeni sa plus cetri to je vecini ljudi glancer:)



Niko bolje nije ocjenjivao od pajini antikviteta,nema sanse!
Steta da ih nema vise,zasto zanimam me??????
mamlaz Posted - 10/02/2012 : 07:39:22
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

hm pa nisu bas glanceri



mamlaze koncentriraj se dok čitaš postove


ma citao sam ja pazljivo ali postoji razlicitih minus petica:) npr kada kolumbo nesto ocijeni sa plus cetri to je vecini ljudi glancer:)
lwood Posted - 09/02/2012 : 23:56:56
quote:
Originally posted by mamlaz

hm pa nisu bas glanceri



mamlaze koncentriraj se dok čitaš postove
lwood Posted - 09/02/2012 : 23:56:05
quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by cercil

Komplet nije za prodaju, niti me zanima neka zarada.
Sretan sam sto sam uspeo da ga skupim i jedini cilj mi je da povremeno zamenim neki strip sa drugim jos bolje ocuvanim primerkom.
Cisto me je zanimalo otprilike koliko to vredi ali mi se ipak cini da jedino postavljanje na aukciju moze dati siguran odgovor.

Pa malo mi je cudno ovo ,,USPEO DA GA SKUPIM..A sa druge strane zanimate koliko vredi...Covek koji je skupio sve sto postoji od zagora ,sigurno mnogo bolje poznaje stanje na trzistu od ljudi koji su ovde odgovarali...Ali ajde da ti verujem....Da si samo jedan naivni kolekcionar...



i ne stoji ti baš ovo. ja redovno pregledan aukcije a nisan odavno nešto kupia
radulovic marko Posted - 09/02/2012 : 23:12:55
quote:
Originally posted by cercil

Ok, onda znas gde sam i sta radim (bar trenutno), tako da ako negde "zaskripite" ti se javi a ja ako budem mogao cu pomoci.
Bar sada sigurno znas da "ne valjam" stripove

cercil Posted - 09/02/2012 : 23:10:16
Ok, onda znas gde sam i sta radim (bar trenutno), tako da ako negde "zaskripite" ti se javi a ja ako budem mogao cu pomoci.
Bar sada sigurno znas da "ne valjam" stripove
radulovic marko Posted - 09/02/2012 : 23:06:28
quote:
Originally posted by cercil

Da, kako znas?

FBI,CIA I OSTALI ...ZNAS DA MOJA STRANKA SURUJE SA NJIMA...
cercil Posted - 09/02/2012 : 23:04:47
Da, kako znas?
radulovic marko Posted - 09/02/2012 : 23:04:13
0648021200 Jel taj...
radulovic marko Posted - 09/02/2012 : 22:54:14
quote:
Originally posted by cercil

Da, komsije a nekada sam i ziveo u Novoj Pazovi.
Mislim da si ti iz ulice D.S.Lazarevica, ja sam bio iz Njegoseve.
Nisam na facebook-u, nemam vremena za to a vidim da si se ti malo bacio u politiku
Kada budes imao vremena i zelje mozes svratiti do mene da vidis stripove a ako ti (vam) nesto bude trebalo u Opstini (s obzirom da idu izbori) javi se!


aaaaaaaaaa,,,,znao sam .........
cercil Posted - 09/02/2012 : 22:51:41
Da, komsije a nekada sam i ziveo u Novoj Pazovi.
Mislim da si ti iz ulice D.S.Lazarevica, ja sam bio iz Njegoseve.
Nisam na facebook-u, nemam vremena za to a vidim da si se ti malo bacio u politiku
Kada budes imao vremena i zelje mozes svratiti do mene da vidis stripove a ako ti (vam) nesto bude trebalo u Opstini (s obzirom da idu izbori) javi se!
radulovic marko Posted - 09/02/2012 : 22:39:57
Ok .....Vidim da si iz St.Pazove ,pa mi smo komsije ,jos smo isto godiste..Mozda se poznajemo ...Imas li facebook
cercil Posted - 09/02/2012 : 22:37:43
Lepo, moguce je, probaj da skupis pa ces videti. Ako budes imao love mozes to i mnogo pre. Nisam pitao za nikakav savet (kao sto ti to kazes), vec za procenu kolekcije (koliko je to uopste moguce).
Ocigledno je da se ti ipak "profesionalnije" bavis sa stripovima od mene pa ti je zato ovo moje neznanje "nelogicno"!
radulovic marko Posted - 09/02/2012 : 22:30:25
Mislim da se i necemo razumeti jer nisam dobio odgovor ...Kako je moguce da da se skupi 700 stripova(z.s. i l.m.s. ,+ ostali) od najpopularnijeg junaka ikada u razdoblju od 5 godina ..........San skoro svakog coveka na ovom sajtu ,koji ce vecini i ostati samo san...I da taj covek koji je to sve uspesno skupio ,pita za savet i cenu ...Bez rasprave ali meni je totalno iznenadjujuce i nelogicno ...
cercil Posted - 09/02/2012 : 22:20:17
ZS i LMS kupujem u kontinuitetu zadnjih 5 godina, a ove nove stripove kada izadju. Za ove nove i nije bitno, ceo komlet SD/Ludens ne mozes da dobijes vise od 200 eura ali sam zeleo da znam koliko vredi komplet ZS/LMS koji nije glanc ali nije ni los.
Vidi se na mom profilu od kada sam na sajtu ali nisam video neki takav komplet da se prodao (mozda mi je promaklo).
Naravno, nema nikakve rasprave, samo je ocigledno da se nerazumemo!
radulovic marko Posted - 09/02/2012 : 22:03:43
Ako si stripove kupovao pre 5 do 10 godina onda je ok,ako si skupljao u nekom bliskom vremenu(verovatno jesi zbog ovih novijih izdanja )Totalno mi je nelogicno da ne znas cene ,ako si vec dugo na ovom sajtu jos je nelogicnije ..Ali kazem ti ne zelim raspravu samo mi je totalno nelogicno...
Sto se tice mojih stripova :Znam koliko vrede sa dozom rezerve od 5-10 %...Sto je sasvim normalno...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000