forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SUMRAK: CRTANI ROMAN

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
jaki Posted - 01/02/2012 : 18:31:47
http://www.algoritam.hr/?m=1&p=proizvod&kat=645&id=141998
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Nivox Posted - 15/02/2012 : 20:38:35
quote:
Originally posted by night

quote:
Originally posted by DeeCay

Evo još jednog koji se navukao na Sumrak... Zanimljive su ti isprike, kupio za frenda, odnosno za njegovu suprugu



Da stanem u odbranu čoveka, stvarno je za moju suprugu. Već neko vreme je u bolnici a ima sve od Stefani Majer,pa se nadam da će je i ovo obradovati.

Inače sam pokušao da pročitam strip i ... jedva sam uspeo. Uh, šta reći. Verovatno to sve sa vampirima i ima neku vrednost i kvalitet ali to ne vidim.




Ma ja mislim da je sve sjebo film jer je onako napravljen baš za tinejđerice i sve nem se ogadilo zbog toga. Ma ne znam .
night Posted - 15/02/2012 : 16:26:51
quote:
Originally posted by DeeCay

Evo još jednog koji se navukao na Sumrak... Zanimljive su ti isprike, kupio za frenda, odnosno za njegovu suprugu



Da stanem u odbranu čoveka, stvarno je za moju suprugu. Već neko vreme je u bolnici a ima sve od Stefani Majer,pa se nadam da će je i ovo obradovati.

Inače sam pokušao da pročitam strip i ... jedva sam uspeo. Uh, šta reći. Verovatno to sve sa vampirima i ima neku vrednost i kvalitet ali to ne vidim.
Nivox Posted - 15/02/2012 : 13:32:13
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Nivox

Kupio sam jučer za kolegu Nighta sa foruma (tj. za njegovu suprugu) i mogu reći da bi mi to bio super strip kad bi me to zanimalo. Crtež i grafička obrada su u manga stilu, no ono što mi je posebno zanimljivo je to da strip nije sasvim crno bijel već su na nekim dijelovima dodane crvena i zelena boja. Baš zanimljivo izgleda.


Evo još jednog koji se navukao na Sumrak... Zanimljive su ti isprike, kupio za frenda, odnosno za njegovu suprugu




Hehe,
a nebi me bilo sram priznat, al stvarno me to ne zanima,
evo pogledaj par postova prije (jučer) mi se Night zahvalio da mu je stiglo poštom u Srbiju.
Al lijepo izgleda strip-šta je je.
DeeCay Posted - 15/02/2012 : 12:22:10
quote:
Originally posted by Nivox

Kupio sam jučer za kolegu Nighta sa foruma (tj. za njegovu suprugu) i mogu reći da bi mi to bio super strip kad bi me to zanimalo. Crtež i grafička obrada su u manga stilu, no ono što mi je posebno zanimljivo je to da strip nije sasvim crno bijel već su na nekim dijelovima dodane crvena i zelena boja. Baš zanimljivo izgleda.


Evo još jednog koji se navukao na Sumrak... Zanimljive su ti isprike, kupio za frenda, odnosno za njegovu suprugu
Zlix Posted - 15/02/2012 : 11:01:15
Nece cura da cita, kaze citala knjigu i gledala filmove, pa je ovo ne zanima. Nikad je necu navuci na stripove
Nivox Posted - 14/02/2012 : 22:07:26
quote:
Originally posted by night

Stiglo. Nivox - hvala puno.


Nema na čemu. Važno da je stiglo . I to prilično brzo.
Zlix Posted - 14/02/2012 : 17:46:55
quote:
Originally posted by Snake Plissken

Hm, moja cura voli Sumrak filmove, pa sam mislio da joj uzmem ovo, ali knjige ne bi nikad citala. Kontam da ne bi ni strip onda. :)



Moja vala voli i filmove i knjige, sve 4 je procitala. Moram je pitati da li bi citala ovo
night Posted - 14/02/2012 : 17:15:33
Stiglo. Nivox - hvala puno.
Oki Posted - 07/02/2012 : 08:19:48
Ja kupujem za nečakinju kojoj ću pokloniti komplet za rođendan koji joj je početkom ljeta...jel zna netko u koliko će svezaka ovo izaći i hoće li uopće zgotoviti priču do ljeta? ...inače,malo sam prelistao i mogu reći zanimljiv i ljep crno bijeli crtež koji se povremeno igra sa bojama.
fikus Posted - 06/02/2012 : 14:06:56
I ja kupio za kćer. Njoj najbolji na svijetu a svoje mišljenje najbolje da sačuvam za sebe.
Argus Posted - 05/02/2012 : 11:06:41
Kupio za dijete od 16 god kojoj je film Sumrak nesto najbolje sto postoji,inace za sebe,hvala lijepa,ne bih.
split85 Posted - 03/02/2012 : 17:51:36
quote:
Originally posted by mpavin

Ovo je taman izašlo u pravo vrime, taman sad kad je zazimilo. Za naložiti špaher.


Nivox Posted - 03/02/2012 : 08:05:47
Kupio sam jučer za kolegu Nighta sa foruma (tj. za njegovu suprugu) i mogu reći da bi mi to bio super strip kad bi me to zanimalo. Crtež i grafička obrada su u manga stilu, no ono što mi je posebno zanimljivo je to da strip nije sasvim crno bijel već su na nekim dijelovima dodane crvena i zelena boja. Baš zanimljivo izgleda.
Darth Ivan Posted - 02/02/2012 : 15:30:35
quote:
Originally posted by King Warrior

dobra navlakusa za tinejdzer(k)e, prije svega za ljubiteljice filmskog serijala.



good point.
King Warrior Posted - 02/02/2012 : 14:27:29
dobra navlakusa za tinejdzer(k)e, prije svega za ljubiteljice filmskog serijala. Tako to ide, danas kupe ovo, sutra Naruta, prekosutra Zagora
mpavin Posted - 02/02/2012 : 14:24:44
Ovo je taman izašlo u pravo vrime, taman sad kad je zazimilo. Za naložiti špaher.
DeeCay Posted - 02/02/2012 : 14:22:23
quote:
Originally posted by Nivox
Hehe, da, u pravu si naravno.Kako da postavim pitanje: Jel crtež "japanski" ?


Pa ako je manga, bila rađena u SAD-u ili Japanu, onda crtež sigurno liči na "japanski". to je jedna od očitih karakteristika mangi, nije li?
Mangolika obrada Sumrak sage, za darkerice uglavnom...
Snake Plissken Posted - 02/02/2012 : 12:55:10
Hm, moja cura voli Sumrak filmove, pa sam mislio da joj uzmem ovo, ali knjige ne bi nikad citala. Kontam da ne bi ni strip onda. :)
Nivox Posted - 02/02/2012 : 12:47:23
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Nivox

Hehe, da, u pravu si naravno.
Kako da postavim pitanje: Jel crtež "japanski" ?


Ovdje možeš vidjeti nekoliko tabli.

http://www.amazon.com/Twilight-Graphic-Novel-Saga/dp/0759529434/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1328182382&sr=1-1
http://graphicnovelreporter.com/content/twilight-graphic-novel-vol-2-stephenie-meyer-and-young-kim-0



Hvala !
Mislim da je odgovor na moje pitanje : da.
Iako sam zapravo malo "mangi" pročitao tako da je moja stručnost na tom polju nula.
Mr. Bushido Posted - 02/02/2012 : 12:35:08
quote:
Originally posted by Nivox

Hehe, da, u pravu si naravno.
Kako da postavim pitanje: Jel crtež "japanski" ?


Ovdje možeš vidjeti nekoliko tabli.

http://www.amazon.com/Twilight-Graphic-Novel-Saga/dp/0759529434/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1328182382&sr=1-1
http://graphicnovelreporter.com/content/twilight-graphic-novel-vol-2-stephenie-meyer-and-young-kim-0
Nivox Posted - 02/02/2012 : 12:25:10
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Nivox

Jel zna netko dal je to klasična manga ili ?


Ako je originalno izdano u SAD-u onda nije manga, zar ne?


Hehe, da, u pravu si naravno.
Kako da postavim pitanje: Jel crtež "japanski" ?
Mr. Bushido Posted - 02/02/2012 : 12:15:16
quote:
Originally posted by Nivox

Jel zna netko dal je to klasična manga ili ?


Ako je originalno izdano u SAD-u onda nije manga, zar ne?
Dr. Westax Posted - 02/02/2012 : 11:44:14
quote:
Originally posted by zlikovski

vidio sam ovo na kioscima kako se prodaje.



Od 30.01. se prodaje na kioscima
zlikovski Posted - 02/02/2012 : 11:00:12
vidio sam ovo na kioscima kako se prodaje.
Nivox Posted - 02/02/2012 : 09:53:04
quote:
Originally posted by night

Moja supruga obožava Sumrak, kad bi i da li bi ovo moglo u Srbiju da stigne? Ako mi neko pošalje (uz naknadu naravno), cenio bih.


Nema problema,
Javi mi se na pm.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000