forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Extra 209 - Bijeli Odmetnik

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
acestroke Posted - 06/03/2012 : 20:32:07
od danas u SNK

Ferri / Sclavi

Broj originala: 202





(cim nadjem vecu sliku, stavicu je ovdje umjesto ove)
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
dsormaz1 Posted - 30/03/2012 : 07:33:11
Evo, konačno sam stigao pročitati "Bijelog odmetnika", to prije nisam čitao u ZS, dakle sad sam se prvi put susreo s tom pričom. Ugodno sam se iznenadio, ovo je vrlodobra, za mjerila ovog stripa moglo bi se reći i odlična epizoda Zagora!
adriano Posted - 19/03/2012 : 15:39:51
meni je prvi dio više obećavao, ostala dva nastavka su prosječna.
teller Posted - 19/03/2012 : 07:45:17
quote:
Originally posted by piquet

meni je odlična...i kao klincu i danas...jedna od najboljih uvodnih priča...pa nastavak sa odlaskom u tvrđavu...guba lik forbes...dvoboj u šumi...čiko koji sudjeluje uspješno u fajtu...odlična priča.

+1
kasper Posted - 18/03/2012 : 21:23:57
quote:
Originally posted by Curunir
i ja sam ostao zapanjen koliko je losa. onaj kadar zapaljenog u kolicima je sve sto valja u cijeloj prici.
sclavi ocajan. o-ca-jan.



A jos ludje je da isti Sclavi iste godine radi Demonsku masku i sjajnu Anangu. Al dobro, ovde se prvi macici u vodu bacaju
piquet Posted - 18/03/2012 : 19:40:54
meni je odlična...i kao klincu i danas...jedna od najboljih uvodnih priča...pa nastavak sa odlaskom u tvrđavu...guba lik forbes...dvoboj u šumi...čiko koji sudjeluje uspješno u fajtu...odlična priča.
lwood Posted - 18/03/2012 : 16:32:57
quote:
Originally posted by velka031

Ja mislim da je ova epizoda ipak precijenjena... Daleko od toga da nije dobra, ali ima toliko puno boljih koji nemaju tako kultan status...



globinjo Posted - 18/03/2012 : 16:18:29
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by velka031

Ja mislim da je ova epizoda ipak precijenjena... Daleko od toga da nije dobra, ali ima toliko puno boljih koji nemaju tako kultan status...



Meni je ovo najgora Ferijeva epizoda u ZS (ne racinam one prve), ne mogu da je smislim koliko je djubre. Sem samog lika pod maskom, sve ostalo je katastrofa zamisljeno, realizovano, jad od pocetka do kraja.



i ja sam ostao zapanjen koliko je losa. onaj kadar zapaljenog u kolicima je sve sto valja u cijeloj prici.
sclavi ocajan. o-ca-jan.
nije mi bila nesto ni kao klincu, a sad se jasno vidi koliko je loš scenarij.
kako je moguce da netko napise DDiZ i ovo? ah, dobro, imamo i covjeka-munju, ali i vuka samotnjaka.
sclavi je valjda jekyll i hyde, "genuine".


potpis...
Curunir Posted - 18/03/2012 : 14:52:47
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by velka031

Ja mislim da je ova epizoda ipak precijenjena... Daleko od toga da nije dobra, ali ima toliko puno boljih koji nemaju tako kultan status...



Meni je ovo najgora Ferijeva epizoda u ZS (ne racinam one prve), ne mogu da je smislim koliko je djubre. Sem samog lika pod maskom, sve ostalo je katastrofa zamisljeno, realizovano, jad od pocetka do kraja.



i ja sam ostao zapanjen koliko je losa. onaj kadar zapaljenog u kolicima je sve sto valja u cijeloj prici.
sclavi ocajan. o-ca-jan.
nije mi bila nesto ni kao klincu, a sad se jasno vidi koliko je loš scenarij.
kako je moguce da netko napise DDiZ i ovo? ah, dobro, imamo i covjeka-munju, ali i vuka samotnjaka.
sclavi je valjda jekyll i hyde, "genuine".
Tonka24 Posted - 18/03/2012 : 14:47:11
quote:
Originally posted by velka031

Ja mislim da je ova epizoda ipak precijenjena... Daleko od toga da nije dobra, ali ima toliko puno boljih koji nemaju tako kultan status...



+1
kasper Posted - 18/03/2012 : 11:17:08
quote:
Originally posted by velka031

Ja mislim da je ova epizoda ipak precijenjena... Daleko od toga da nije dobra, ali ima toliko puno boljih koji nemaju tako kultan status...



Meni je ovo najgora Ferijeva epizoda u ZS (ne racinam one prve), ne mogu da je smislim koliko je djubre. Sem samog lika pod maskom, sve ostalo je katastrofa zamisljeno, realizovano, jad od pocetka do kraja.
velka031 Posted - 18/03/2012 : 11:14:32
Ja mislim da je ova epizoda ipak precijenjena... Daleko od toga da nije dobra, ali ima toliko puno boljih koji nemaju tako kultan status...
Charlito de la Vega Posted - 16/03/2012 : 13:54:46
Top 10 Zagorovih epizoda! Za film!
Chico mi je odličan ovdje, da je bar u novijim ovako prikazan.
premujanin Posted - 14/03/2012 : 14:50:21
Kupio u SNK extra 209 a vidjeh i redovni 196 je izašao kod njih!
Zagor i Chico Posted - 14/03/2012 : 14:00:39
Evo dns se probudim kad čekaju me 2 zagora(extra i redovni) na stolu :) očito su došli na kioske tako da vjerujem da će uskoro kod svih ako već nisu.Ludens vjerojatno krivo napisao ono tek za 2 mjeseca :P
velka031 Posted - 12/03/2012 : 19:57:51
quote:
Originally posted by Zagor i Chico

Ekipa je izašao kod nekoga od vas na kioscima Zagor extra 209?kod mene još nije :/



Ni kod mene, ponavlja se priča kao i s prošlim brojem, izašao je 15 dana nakon najave na ovom forumu...
Zagor i Chico Posted - 12/03/2012 : 19:45:26
Ekipa je izašao kod nekoga od vas na kioscima Zagor extra 209?kod mene još nije :/
dsormaz1 Posted - 11/03/2012 : 18:05:32
quote:
Originally posted by Curunir
tamara je kao da ti posluze za jelo uranij 238 umotan u bodljikavu zicu i preliven umakom od ustajalih punoglavaca.


kasper Posted - 10/03/2012 : 19:18:39
quote:
Originally posted by tinton

Citiram s korica "Prijevod i redaktura: Elizabeta Garber"
Jesam li vam olakšao muke



Olaksanje. Ranije je bila bolja, al dobro....
Curunir Posted - 10/03/2012 : 17:58:48
iako to cesto ostane (tako je dugo stajalo ana gaspar iako ona vise nije prevodila), ako je istina, jesi.
bar malo.
elizabeta je losnjikava ali se moze progutati.
tamara je kao da ti posluze za jelo uranij 238 umotan u bodljikavu zicu i preliven umakom od ustajalih punoglavaca.
tinton Posted - 10/03/2012 : 17:47:10
Citiram s korica "Prijevod i redaktura: Elizabeta Garber"
Jesam li vam olakšao muke
Zagor12 Posted - 10/03/2012 : 17:35:35
Kod Elizabete je ono "hajdete" meni bilo totalna debilana, ne znam za ostale... Ali ne dao Bog da Tamara prevodi... Ona je ono sranje od AF-a učinila peterostruko većim samo zbog svojeg prijevoda... Nadam se da je ovo neka loša šala.
Poli Posted - 10/03/2012 : 17:28:42
Eh, Zagor bi se prodavao i da ide u Morzeju.

Curunir Posted - 10/03/2012 : 14:43:02
recite da se salite... jos nije kod mene na kiosku, nadam se da je ovo šala.
elizabeta je koliko-toliko svela sve na podnosljivu razinu.
tamara je nesto najgore sto postoji. bolje bi preveo osnovnoskolac koji uci samo ruski od nje.
ako je ovo istina, najbolja ludensova edicija postaje najgora.
iako, za vecinu publike kojima je sve vaznije od onog unutra, opet dovoljno dobra
kasper Posted - 10/03/2012 : 08:38:48
Racunam da je u Bernardu ostalo pristojnosti, posle svih godina rada na stripu, pa zato pitam sa nevericom, je li Tamara?
kasper Posted - 10/03/2012 : 08:37:01
quote:

Odgovor je Tamara Plisko, žena je grozna prevoditeljica...



Jebote strasno. Ako je zaista tako, ha. Pa ovaj narod ovde razglaba jel trebalo da izadje Prokleto blago ili ne, a ovo govno prodje bez problema. A i taj prevod Ludensa je i dosada bio onako/ajde da prodje, ako se uporede iste epizode Ludensa i VC, zapravo tu nema sta da se poredi.
Nego, jel stvarno Tamara?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000