forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Sfrj za početnike 13 epizoda

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
andjelt Posted - 12/03/2012 : 18:38:42

Na televiziji B92 prikazuje se serija dokumentarnih emisija pod nazivom "SFRJ za početnike".
Podsećanja na brendove, heroje, antiheroje, muziku, sport i svasta nesto iz tog vremena.
Obično izbegavam tu zestoku dozu nostalgije, ali jučerašnju 13 epizodu (kakve slučajnosti :) sam morao pogledati .

Jedna cela reportaža posvećena je Zlatnoj Seriji i Lunov magnus stripu ... pogledajte obavezno


Ovde možete skinuti epizodu ...
http://www.mediafire.com/?qmgd3vz1x92tiw2
http://www.mediafire.com/?bc002oai0202rl4
http://www.mediafire.com/?c5fym4zcghfi9lc
http://www.mediafire.com/?c1vii4q83cnma6a
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 18/03/2012 : 11:03:55
Kada sam ja počeo kupovati ZS i LMS, bez problema se od malenog džeparca moglo pratiti skoro sva kiosk izdanja... Mislim da ne moram govoriti kakva je sada situacija... Tržište se smanjilo, samim tim su i izdavači morali povećati cijene da opstanu, sasvim normalna stvar...
lwood Posted - 18/03/2012 : 02:46:07
quote:
Originally posted by Solim1

quote:
Originally posted by lwood

prvi ZS u vrijednosti 20 kila kruva.
bogami nisu bili jeftini 68.-e


Ja bih ovu informaciju uzeo s dobrom dozom rezerve sobzirom da isti gospodin tvrdi da je Ken Parker izlazio u Zlatnoj Seriji :)
Btw s kraja 70-ih i pocetka 80-ih kada sam ja pocinjao da ih kupujem stripovi su bili sve drugo samo ne skupi.



nebitno je je li točno 100 % šta on kaže.
od dosta ljudi san čua da kad su tek počeli izlazit i tamo prva polovica 70-tih da nisu bili jeftini.
lwood Posted - 18/03/2012 : 02:43:47
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by PAJDO

Odma sam znao da je onaj epp za bronhi bombone:))
Odlična serija!!



To su bile reklame, danas prebacujem program čim počnu...




Ima nas još



PAJDO Posted - 17/03/2012 : 21:26:28
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by PAJDO

Odma sam znao da je onaj epp za bronhi bombone:))
Odlična serija!!



To su bile reklame, danas prebacujem program čim počnu...




Ima nas još
velka031 Posted - 17/03/2012 : 16:48:43
quote:
Originally posted by PAJDO

Odma sam znao da je onaj epp za bronhi bombone:))
Odlična serija!!



To su bile reklame, danas prebacujem program čim počnu...
Solim1 Posted - 17/03/2012 : 03:46:58
quote:
Originally posted by lwood

prvi ZS u vrijednosti 20 kila kruva.
bogami nisu bili jeftini 68.-e


Ja bih ovu informaciju uzeo s dobrom dozom rezerve sobzirom da isti gospodin tvrdi da je Ken Parker izlazio u Zlatnoj Seriji :)
Btw s kraja 70-ih i pocetka 80-ih kada sam ja pocinjao da ih kupujem stripovi su bili sve drugo samo ne skupi.
PAJDO Posted - 16/03/2012 : 21:52:50
Odma sam znao da je onaj epp za bronhi bombone:))
Odlična serija!!
marinac Posted - 14/03/2012 : 20:33:48
Samo da nađem vremena pogledat ću sve redom i sačuvati negde za buduće generacije.
velka031 Posted - 14/03/2012 : 19:49:43
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by velka031

Vidim da to ima i na youtube-u, jedva čekam pogledati, ja volim tu dozu nostalgije, znam da sam bio premlad, da to nije u pravom smislu riječi "moje vrijeme" ali osjećam još mirise tog vremena, male stvari koje su nas znale istinski usrećiti, gledam te današnje klince, mobitel je postao jedinica za dobar poklon, užas... Možda sam subjektivan, pa ću ostaviti za kraj Balaševićevu misao "Da li su to stvarno bili bolji dani ili smo to bolji bili mi..."
Ima istine u svemu...

Bravo majstore...i ja sam u nedelju gledao emisiju i odusevio se prilogom o stripovima.Citav serijal SFRJ za pocetnike je genijalno osmisljen.bilo je to zlatno doba kad je Zagor bio religija



Mogu ti reći da sam posjeo curu i brata, koji se skoro i ne sjećaju tih vremena, posjeo pred monitor i rekao - sad gledajte što ste propustili... Brat je rekao da više neće nikada sprdati fiću kada ga vidi na cesti već se pokloniti do poda i njemu i vozaču...
A tek smo odgledali prve 2 epizode (ja sam naravno danas pogledao 13., nisam mogao odoljeti)...
andjelt Posted - 14/03/2012 : 15:01:33
@ Attila77 - pogledaj ovde sta moze da se nadje:

http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f=16&t=253265&hilit=sfrj
d.r.p Posted - 14/03/2012 : 14:27:00
Odličan dokumentarac,fale 7,8,9 i 10 na YT.
Attila77 Posted - 14/03/2012 : 05:32:13
Da li neko ima linkove i za ostale epizode "SFrJ za pocetnike" i MKV formatu? Ovo je odlicno.
Spiderman Posted - 13/03/2012 : 23:32:50
Na YT fale epizode 7,8 i 9... doduše nekima neće biti zanimljive. Dobro je pogledati ovo.
lwood Posted - 13/03/2012 : 17:33:07
quote:
Originally posted by Solid Snake

Ma valjda jeftin je bio hleb.Nisu bili skupi stripovi.



pa ne znan baš. gotovo svi s kojima san priča šta su u to doba bili klinčadija kažu da nisu bili jeftini.mislin na vrime kraj 60-tih i početak 70-tih
NESVRSTANI Posted - 13/03/2012 : 17:31:08
Kako dobar prilog o Razi
Solid Snake Posted - 13/03/2012 : 16:33:00
Ma valjda jeftin je bio hleb.Nisu bili skupi stripovi.
lwood Posted - 13/03/2012 : 16:09:17
prvi ZS u vrijednosti 20 kila kruva.
bogami nisu bili jeftini 68.-e
Dr. Zistis Posted - 13/03/2012 : 09:43:22
quote:
Originally posted by velka031

Vidim da to ima i na youtube-u, jedva čekam pogledati, ja volim tu dozu nostalgije, znam da sam bio premlad, da to nije u pravom smislu riječi "moje vrijeme" ali osjećam još mirise tog vremena, male stvari koje su nas znale istinski usrećiti, gledam te današnje klince, mobitel je postao jedinica za dobar poklon, užas... Možda sam subjektivan, pa ću ostaviti za kraj Balaševićevu misao "Da li su to stvarno bili bolji dani ili smo to bolji bili mi..."
Ima istine u svemu...

Bravo majstore...i ja sam u nedelju gledao emisiju i odusevio se prilogom o stripovima.Citav serijal SFRJ za pocetnike je genijalno osmisljen.bilo je to zlatno doba kad je Zagor bio religija
Nivox Posted - 13/03/2012 : 08:30:01
lwood Posted - 12/03/2012 : 22:25:22
quote:
Originally posted by velka031

Vidim da to ima i na youtube-u, jedva čekam pogledati, ja volim tu dozu nostalgije, znam da sam bio premlad, da to nije u pravom smislu riječi "moje vrijeme" ali osjećam još mirise tog vremena, male stvari koje su nas znale istinski usrećiti, gledam te današnje klince, mobitel je postao jedinica za dobar poklon, užas... Možda sam subjektivan, pa ću ostaviti za kraj Balaševićevu misao "Da li su to stvarno bili bolji dani ili smo to bolji bili mi..."
Ima istine u svemu...



premlad? pa ima si dovoljno godina da se sičaš osamdesetih.bar druge polovine
marinac Posted - 12/03/2012 : 22:17:31
quote:
Originally posted by jaki

Ok,skinuo sam sva 4 filea i što sad?
Kako ih pokrenuti?

Pokreni raspakivanje prvog fajla i svi će se automatski raspakovati i spojiti u jedan video fajl.
pokreni i uživaj.

Ja koristim 7-zip. Lako se skida i instalira besplatan je. Skoneš ga i instaliraš za manje od 1 minut.
jaki Posted - 12/03/2012 : 21:20:28
Ok,skinuo sam sva 4 filea i što sad?
Kako ih pokrenuti?
marinac Posted - 12/03/2012 : 20:30:01
quote:
Originally posted by velka031

Vidim da to ima i na youtube-u, jedva čekam pogledati, ja volim tu dozu nostalgije, znam da sam bio premlad, da to nije u pravom smislu riječi "moje vrijeme" ali osjećam još mirise tog vremena, male stvari koje su nas znale istinski usrećiti, gledam te današnje klince, mobitel je postao jedinica za dobar poklon, užas... Možda sam subjektivan, pa ću ostaviti za kraj Balaševićevu misao "Da li su to stvarno bili bolji dani ili smo to bolji bili mi..."
Ima istine u svemu...

velka031 Posted - 12/03/2012 : 19:37:43
Vidim da to ima i na youtube-u, jedva čekam pogledati, ja volim tu dozu nostalgije, znam da sam bio premlad, da to nije u pravom smislu riječi "moje vrijeme" ali osjećam još mirise tog vremena, male stvari koje su nas znale istinski usrećiti, gledam te današnje klince, mobitel je postao jedinica za dobar poklon, užas... Možda sam subjektivan, pa ću ostaviti za kraj Balaševićevu misao "Da li su to stvarno bili bolji dani ili smo to bolji bili mi..."
Ima istine u svemu...
djukak Posted - 12/03/2012 : 18:55:11
Ja ću sačekati da neko okači na YT. Epizoda 12 je već tamo :)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000