forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Jel kupujete libellus Zagora u boji?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Zagor-te-nay Posted - 15/04/2012 : 15:32:46
Ukratko, da vidimo u kojem bi smjeru išla prodaja, ovako ugrubo? Amo reć da je ovo topic za Dade. Dakle, hoćete li kupovati libellus Zagora u boji?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jaki Posted - 29/04/2012 : 22:15:04
prodati.
Tonka24 Posted - 29/04/2012 : 21:52:08
quote:
Originally posted by pwild

kupio sam prve dvije knjige LU kolekcionarca, sad definitivno odustajem i prebacujem se na libelusovog u boji.

ali nije libelus jedini razlog zbog kojeg odustajem. razlog je i agarthi. čak razmišljam da prekinem kupovati ekstra i redovnu seriju.


Bome ludensu se sprema kolaps totalni ako nešto pod hitno ne promjene
Tonka24 Posted - 29/04/2012 : 21:49:44
quote:
Originally posted by Zagor i Chico

Kupujem a i kupio sam od Ludensa prve dvije knjige...no pošto će Libellus izdavati Zagora a imaju super kvalitetna izdanja prodati ću te knjige od Ludensa i VČ-a i kupovati ove od Libellusa...samo se iskreno nadam da neće biti preskupe :/


Pitam ja sada tebe, " KOME ČEŠ DA PRODAŠ TA IZDANJA SADA? "
Zagor12 Posted - 29/04/2012 : 19:11:23
Mene jedino raduje što ćemo vidjeti fantastično dobro dizajnirano i kvalitetno izdanje. Ali neću kupovati.
Garfield_Mo Posted - 29/04/2012 : 18:35:25
Bolje da se to sto prije odradi.Sve teze i teze ce ih biti prodati.Odem na stripovi.com i na gomila komleta Zagora na prodaju ...

Sretno vam s prodajom :)
Zagor-te-nay Posted - 28/04/2012 : 00:42:00
quote:
Originally posted by DeeCay

Možda je imao dojavu puno prije nego smo mi na forumu saznali i prodao po višoj cijeni (prije nego sada padne vrijednost zbog novih izdanja)... Tko zna koliko se to dugo kuhalo u kuloarima!?



Previše čitaš striku Martija......i gledaš reprize od "Na rubu znanosti"...
jaki Posted - 28/04/2012 : 00:30:27
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay
Di prije...jak si.


Samo je jedan jaki
DeeCay Posted - 28/04/2012 : 00:23:42
Možda je imao dojavu puno prije nego smo mi na forumu saznali i prodao po višoj cijeni (prije nego sada padne vrijednost zbog novih izdanja)... Tko zna koliko se to dugo kuhalo u kuloarima!?
Zagor-te-nay Posted - 28/04/2012 : 00:18:58
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Licno rasprodao sam sve od Zagora sto sam imao i uzimat cu samo ovo izdanje ...



Di prije...jak si.
Garfield_Mo Posted - 27/04/2012 : 23:53:52
Licno rasprodao sam sve od Zagora sto sam imao i uzimat cu samo ovo izdanje ...
Solid Snake Posted - 25/04/2012 : 14:58:59
quote:
Originally posted by Duje Belak

Boja uništava "feeling"

Say NO too color!

Ovo vazi samo za Dylan Dog.Svi ostali bonelli likovi su itekako dobri u boju.
DeeCay Posted - 25/04/2012 : 10:09:06
duje, ne bih ti htio uništavati feeling, no u drugoj stavci imaš one "o" too many...

Nego, 134 glasa na nekom pollu/topicu?! Stvarno ovaj Zagor ruši sve granice... Interes je velik, pa čak i onih koji kažu da ga ne čitaju, niti ne kupuju.
Duje Belak Posted - 25/04/2012 : 07:06:41
Boja uništava "feeling"

Say NO too color!
Ignus Posted - 25/04/2012 : 00:33:44
Sigurno neću napravit grešku kao sa Tex kolorcem i listati ga u striparnici odlagajući kupnju za neki drugi put.
acestroke Posted - 25/04/2012 : 00:01:43
Ako se ne varam, Tex se prodaje oko 6 puta vise nego Zagor, ipak je popularniji u italiji, vise ga ljudi skuplja, veci je zahtjev tamo za Texa.

Ok, stvarno se nadam da i dalje furaju ovim tempom i sa Zagorom, i da sve ovo boje kako treba, ali jedan dio mene je skeptican.

Magico_Vento Posted - 24/04/2012 : 23:55:41
quote:
Originally posted by acestroke

Ja ipak smatram da ce ovaj ritam kad tad da uspori, jednostavno ne vjerujem da ni italijanci mogu ovo sve da farbaju i izbacuju ovim tempom. Mislim, nadam se da ce moci, ali budimo realni...

Pa ako su mogli texa republicu tako da farbaju,zasto ne bi mogli i zagora?
acestroke Posted - 24/04/2012 : 23:48:18
Ja ipak smatram da ce ovaj ritam kad tad da uspori, jednostavno ne vjerujem da ni italijanci mogu ovo sve da farbaju i izbacuju ovim tempom. Mislim, nadam se da ce moci, ali budimo realni...
jimy1968 Posted - 24/04/2012 : 23:15:13
I šta je najvažnije, tim tempom od 15 knjiga godišnje, eto nas za nekih 10-12 godina do orig. broja 500.Eto zašto ritam mora bit jak, to je jedini način da se kompletira zagor u nekom solidnom roku, prije naše penzije.
___
_______________________________________________________________
Solid Snake Posted - 22/04/2012 : 17:52:53
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Solid Snake

quote:
Originally posted by Markos

Repubblica štampa je u biti lošnjikava (veliki tiraži, rotacija, lošiji papir). Kad usporediš Libellus Texa i Repubblica Texa/Zagora, Libellus je bitno, bitno bolji.

Evo upravo danas sam dobio Zagor prvi broj od republice i mogu reci da je izdanje predobro.Po cemu je to Libelus bolji ne znam.Njihovo izdanje bice 3 puta skuplje od ovo taljansko.


Papir je jako tanak.

Inače, strašno me, kao matematičara, nervira kad ljudi pričaju o ciframa tako olako. Brojke su vrlo egzaktne, nema tu proizvoljnosti.

Dakle, "nije tri puta skuplje", jer cijena talijanskog izdanja nije 7 eura nego 7 eura plus 3 eura cijena novina koje također moraš kupiti, pa je to 10 Eura. A ako će cijena Libellusa na popustu biti 125 koliko pričaju, to je onda 17 Eura, pa je razlika samo 7 Eura. S obzirom na razliku u tiražu između talijanskog i našeg izdanja i na to da u LIB izdanju dobiješ tvrde korice i bolji papir, 7 eura nije toliko strašno.

Dobro ja sam ovo malo subjektivno napisao,sa moje tacke gledista,kad se uzme u obzir da znam taljanski i ne volim HC stripove.
dicmanjac Posted - 18/04/2012 : 10:10:47
quote:
Originally posted by zlatan bihac

meni pored zagora extra ne trebaju nikakve te knjige,kolekcionarska izdanja,odabrane priče,klasici i ostali reprinti. jeste da je SD malo zeznula sa onih 8 naslovnica viška i sa izbacivanjem nekih 40-strana u onim brojevima extra od 31 do 62,ali opet je po meni najidealniji i naravno najekonomičniji serijal.



Potpisujem. ;)
DOMI Posted - 18/04/2012 : 09:45:38
naravno da će se kupovati... sin čeka

a tata mu je pripremio EKSKLUZIVNE police... s obzirom da je nagomilao knjižurine Zagor-KLASIK, MIKI, Zagor TROBROJI (knjige), sve je podeblje... pa su iz Lesnine stigle ekskluzivne žute police da dječak ima za arhiviranje.... za stripove se ne štedi, neka odmalena nauči kako se arhivira
_________________________________________________________________________________________________________________________________________
43 godine Alan Forda u HR SUPER KLASIK 19 na kioscima
byoman Posted - 18/04/2012 : 01:58:02
quote:
Originally posted by marinac

quote:
Originally posted by byoman

zajeban izbor

- nauči talijanski dok čekaš da repubblica dođe do nekih 100-tinjak brojeva i onda ih uzmi sa ebaya
ili
- kupuj od libellusa, koji ima mnogo bolju kvalitetu, ali i višu cijenu



I ne samo to. Republica će godišnje izdati više od 50 brojeva, ritam ludnica, a Libellus svoje nesumnjivo savršeno izdanje mnogo sporije.



je, čini mi se da se isplati naučit talijanski jer se dosta toga reizdaje

tex i zagor u repubblicinim kolornim reprintima
mister noa if edizioni u 2-u-1 formatu
nathan i dylan imaju granderistampu (3-u-1)
ken parker je reizdan u 2-u-1 formatu (ken parker collection)

još fali da se netko uhvati martina (meni osobno najdraži od svih bonellija)

juliu, brendona, napoleonea itd nisam ni čitao tako da ne znam kakvi su...

a ovo što libellus kod nas izdaje mi ne paše jer mi bonelli nekako nije za HC, a i skupo mi je
Jasko Posted - 18/04/2012 : 01:17:12
quote:
Originally posted by Windwalker

A sad da pitam, od kud uopće informacija da će biti oko 130kn knjiga i to 15 njih godišnje?




www.libellus.hr
Windwalker Posted - 18/04/2012 : 01:10:02
A sad da pitam, od kud uopće informacija da će biti oko 130kn knjiga i to 15 njih godišnje?
marinac Posted - 18/04/2012 : 01:05:04
quote:
Originally posted by byoman

zajeban izbor

- nauči talijanski dok čekaš da repubblica dođe do nekih 100-tinjak brojeva i onda ih uzmi sa ebaya
ili
- kupuj od libellusa, koji ima mnogo bolju kvalitetu, ali i višu cijenu



I ne samo to. Republica će godišnje izdati više od 50 brojeva, ritam ludnica, a Libellus svoje nesumnjivo savršeno izdanje mnogo sporije.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000