forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Gluhe laste 1

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 20/08/2010 : 22:04:21


Rock je sirov, lepršav, šaren, maštovit, prgav, druželjubiv, autističan, dobronamjeran, ljut, pravednički nastrojen, romantičan, isfuran, ufuran, odfuran, nafuran, glasan i pun šokantnih trenutaka tišine. Jesam li rekao rock? Htio sam reći - Gluhe laste. Mislim na onaj strip o onim klincima koji rade bend. O klincima lišenim moraliziranja i pouka, ali ipak sa srcem na pravom mjestu kad dođu u pitanje važne stvari. O klincima koje predstavljamo večeras i ovdje, samo za vas... GLUHE LASTE!

Gluhe laste 1 • Rock'n'roll bajka • 80 stranica • Kolor • 210x297 mm • tvrdi uvez • Scenarij Štef Bartolić • Crtež Štef Bartolić • • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 20.8.2010 • Cijena 80 Kn

http://fibra.hr/index.asp?cat=6&SeriesID=18&TitleID=128
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Peyo Posted - 03/09/2021 : 13:57:06
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Peyo

Slažem se sa svim pohvalama, Štef odličan, Laste su super, a Shaner je štreber !


Samo ne kužim zašto?



Netko mora i to biti !
Shaner Posted - 03/09/2021 : 13:48:55
quote:
Originally posted by Peyo

Slažem se sa svim pohvalama, Štef odličan, Laste su super, a Shaner je štreber !


Samo ne kužim zašto?

Peyo Posted - 03/09/2021 : 11:44:51
Slažem se sa svim pohvalama, Štef odličan, Laste su super, a Shaner je štreber !
nenno Posted - 03/09/2021 : 08:32:13
Štef je jednostavno genije..... Gluhe laste, Dick Long, Mudraci.....
Shuckey Posted - 02/09/2021 : 19:32:13
Štef je odličan crtač, uvijek me se dojmi njegova vještina razrade table ali ima tu još štošta lijepoga. Kolor, ekonomična karikatura koja se doima kao nešto što je nemoguće naučiti, kvaliteta i bliskost njegovih priča... U prvom Fibrinom albumu Gluhih lasta stvari se tek zahuktavaju, klinci se zaljubljuju, svađaju i pomiruju.



Epizoda sa rokenrol bakom je maestralna. Pojedine table su čisto veselje, evo jedne koja nije iz navedene epizode ali je kewl:



Preporučujem!
Shaner Posted - 18/02/2016 : 08:56:51
Ovaj album me ugodno iznenadio. Ne znam ni sam što sam točno očekivao, ali dobio sam priču o tinejdžerima za tinejdžere koju uz smiješak može pročitati i netko tko to odavno nije. Da se mogu više poistovjetiti s likovima vjerojatno bi mi bio još i bolji, ovako ostaje simpatično štivo ali ipak za jednokratnu upotrebu.

6/10
Poli Posted - 13/11/2014 : 17:15:21
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Markos

Jedan album godišnje je ideja, a plan je da drugi izađe krajem ove godine <--- 2011





(dopunio godinom)

ma glavno da ide, dao Bog trojku pocetkom sljedece godine

supermark Posted - 13/11/2014 : 15:31:30
quote:
Originally posted by Markos

Jedan album godišnje je ideja, a plan je da drugi izađe krajem ove godine



anto Posted - 06/11/2014 : 23:56:12
Gluhe laste su stvarno odličan strip.
Moj prvi susret sa Štefom,kome je prošle subote prethodio i prvi susret uživo, kada mi je uradio posvetu (nacrtao mi je Gorana,a samo nekoliko dana kasnije,taj isti Goran mi je postao jedan od najboljih strip junaka domaćeg stripa).Dok mi je crtao na štandu striparnice Alan Ford,jako smo se ugodno ispričali, a ja sam tom prilikom zaboravio na jednu od kesa sa stripovima.Srećom je kesa ostala sačuvana,a par dana kasnije, kada sam se dogovorio sa Markom (vlasnikom AF) oko slanja izgubljenog paketa,reših da u znak ovog događaja kupim i Štefove Gluhe laste, i da ih spakuju sa ostalih nekoliko stripova.
I napravio sam odličan potez,jer mi je Štefov strip danas ulepšao dan (a ne dešava se to baš često),a taman sam tempirao čitanje prvih Lasti,jer i drugi broj stiže uskoro.S tim,što se on pazari odmah po izlaženju.
Ocena:gromovita osmica (8/10)
DeeCay Posted - 04/09/2014 : 20:42:57
Gluhe laste
GLU BF 1 | 72 str.
by Boston Jack


I samo za vas! Nastupaju! Jedne jedine! Gluhe laste!!!


Deers Posted - 13/05/2014 : 09:13:51
Napokon!
ninel Posted - 13/05/2014 : 09:10:03
Super! Jedva čekam!
Markos Posted - 13/05/2014 : 08:12:59
Je, konačno je nacrtao naslovne i ove godine će sigurno izaći dvojka, a nadam se i trojka (naslovnica za broj 3 još nije obojana:) )
stbojan Posted - 13/05/2014 : 00:02:27
Laste su potpuno cool... bas te nekako vrate u detinjstvo... i ko jos u tom uzrastu nije nesto pokusavao da svira ili da napravi neki svoj bend... skroz simpaticno uradjeno, izrazito vedro i pozitivno, totalno dobro iznenadjenje... kome je promaklo ovo do sada, neka ne razmislja mnogo, odlicna zabava...

i sad jos samo upit... da li je Stef nacrtao naslovne i kada se moze ocekivati nastavak...
Zagor12 Posted - 06/10/2013 : 11:35:20
Nego, samo za info, jel ovaj strip još uvijek izlazi u Modroj Lasti? Ili je završio?
Markos Posted - 05/09/2013 : 21:29:31
Još 4. Čim Štef nacrta naslovnice!
Oki Posted - 05/09/2013 : 20:54:46
Ja jednostavno volim čitati ovakve "školske" stripove...ne znam jel negdje bilo rečeno,al' zanima me hoće li još koji album Gluhih lasta ugledati svjetlo dana???
Vid Posted - 27/02/2013 : 23:41:16
Laste su dugo čekale spremne za čitanje ali nekako sam ih uvijek pustio za neki drugi put. Do jučer. I sada mogu samo pitati, kad če novi broj :) Prekrasan strip.
Poli Posted - 23/04/2012 : 21:55:01
Hvala. Znaci do sljedece kupovine sigurno jos ne bi trebali nestati (iz striparnica). :)
Markos Posted - 23/04/2012 : 21:30:02
da.
Poli Posted - 23/04/2012 : 21:20:56
Sto se skladista tice, da li smo jos uvijek na 50-60 primjeraka?
Markos Posted - 23/04/2012 : 20:59:28
Drugi i treći broj bi trebali izaći do kraja godine... Ako Štef nacrta naslovnice:)
Lex No1 Posted - 23/04/2012 : 20:29:50
Jako dobro, simpatično i duhovito :) Kada će drugi broj?
rommel Posted - 19/08/2011 : 08:49:34
Bez obzira što moram još jednom pokazati svoje neznanje i priznati da nikad nisam čitao prije gluhe laste (ono čitao moglo bi se pročitati i nikad čuo - niti kako sviraju niti za njih :( ) iz onog što sam pročitao na previewu čini mi se odličnim stripom....mislim da ide u rubriku must buy
anto Posted - 16/08/2011 : 17:48:20
quote:
Originally posted by kreŠa

U ime petorice klinaca koji su ovo pazarili, i sebe, pitam za dvojku! :)


U ime sedmorice ljudi koje si ispalio, i sebe(za Gluhe laste),pitam te Krešo kad da očekujemo drugo ispaljivanje?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000