forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 The Avengers the motion picture :D

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Lord Vader89 Posted - 18/07/2011 : 15:09:16
Procureo teaser

http://www.youtube.com/watch?v=Diff6bqArTc&feature=player_embedded

nema mesta za predah, reklo bi se :D
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
PijaniPatak Posted - 25/06/2012 : 18:15:39
Mr. Bushido Posted - 03/06/2012 : 23:22:11
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Ima li neko da ide gledati Avengerse ponovo, ovaj put u 2D? :)


Planiram da ga ovih dana odem gledati po treći put. U 2D-u, naravno.
Emir Pasanovic Posted - 03/06/2012 : 22:53:28
Donekle sam i ja to tako skužio, s tim što sam ga krivicom novijih stripova o Lokiju (posebno planu koji je sproveo prilikom Siegea i pada Asgarda) gledao kao pozitivnog lika. U smislu, otišao je na drugi kraj univerzuma, vidio do tada nezamislive strahote, i razmišljajući kako da spriječi nestanak poznatog svemira (za što je Thanos apsolutno sposoban), odlučio da spriječi odnosno odgodi napad na Asgard i Zemlju. Jer o kakvim lažima i prevarama može bog laži i prevara da sanja ako ih nema na kome sprovesti?
Felagund Posted - 03/06/2012 : 22:08:10
Evo jedna poprilicno zanimljiva teorija koja ce ako se pokaze istinitom spoilat nastavak 'Avengers sage' svim onima koji ju procitaju, a ako ne,
opet je jedna poprilicno zanimljiva teorija

http://maskofreason.wordpress.com/2012/05/23/very-good-writing-why-loki-won-in-the-avengers/
Emir Pasanovic Posted - 02/06/2012 : 11:28:50
Ima li neko da ide gledati Avengerse ponovo, ovaj put u 2D? :)
Poli Posted - 01/06/2012 : 22:11:27

He he, danas vidim znano ime u novinama. Nas 1Euro dobio nagradu (mozda i glavnu?) u vezi Avengers - ljudi su trebali navesti svog omiljenog superjunaka i napisati zasto su ga izbrali.
Ima objavljenih i nekoliko komentara ljudi, i bas me zanima je li jedan od njih i ojrov.


mr murdoc Posted - 30/05/2012 : 21:22:43
Ako se ne varam u Marvelu se pojavljivao i White Tiger.
Meni je osobno bio prilicno zanimljiv.
Snake Plissken Posted - 30/05/2012 : 19:34:54
Black Panther je meni bio solidno zabavan, u smislu da ga potpuno neozbiljno shvatam. Mislim, ipak je skinuo Betsov kosti. :D
Nivox Posted - 30/05/2012 : 12:30:44
sandyboy Posted - 26/05/2012 : 00:09:31
Ne izgleda ovo loše...
Mr. Bushido Posted - 25/05/2012 : 23:56:19
Da malo vidite kakva je epčina ovaj McGregorov Black Panther.















Mr. Bushido Posted - 25/05/2012 : 22:18:35
quote:
Originally posted by emirem

Black panther ? Gdje si to vidio? Inace nisam nista citao o tom liku (preporuku za pocetak kad budem namjerio za kupit?)


Prvi serijal Black Panther pisao je i crtao Jack Kirby tijekom 1970-ih godina. Ako si čitao išta od Jacka Kirbyja onda znaš što možeš očekivati. Divlja, nekontrolirana vatra.

http://www.mycomicshop.com/search?TID=686041

Možda i najbolje izdanje Crne Pantere bila je saga koju nam je podario Don McGregor u serijalu Jungle Action. Čista, nedestilirana sjajnost.

http://www.collectededitions.com/marvel/mm/bp/bp_mm01.html
http://www.mycomicshop.com/search?TID=22818635

McGregor nam je podario još dvije sage o Crnoj Panteri, ali nažalost nisu reprintane.

Christopher Priest je isporučio jedan sjajan serijal od 60 brojeva, od kojega je jako malo reprintano.

Što se tiče timske akcije, mislim da je Roy Thomas u Osvetnicima najbolje iskoristio Crnu Panteru.
jaki Posted - 18/05/2012 : 16:45:12
Šta Thanos čini
http://www.bleedingcool.com/forums/front-page-comic-news/58742-infinity-gauntlet-best-selling-graphic-novel-amazon.html
King Warrior Posted - 18/05/2012 : 10:51:45
quote:
Originally posted by Zlix

Tabi verovatno nedostaje Zagor u filmu da bi ti bio dobar


Upravo tako. Jebes film ako nema Zagora. Iz tog razloga niti gledam filmove niti citam stripove gdje nema Zagora.
Zlix Posted - 18/05/2012 : 10:32:34
http://thechronicleherald.ca/artslife/96066-the-avengers-still-leads-box-office-earnings-now-top-1-billion

The Avengers was the first movie ever to pull in more than $100 million domestically in its second weekend, passing the previous best of $75.6 million for Avatar. The film also topped $300 million domestically Saturday after just nine days in release, beating the previous record set by The Dark Knight, which hit that mark in 10 days.
Zlix Posted - 18/05/2012 : 10:30:29
Tabi verovatno nedostaje Zagor u filmu da bi ti bio dobar
King Warrior Posted - 18/05/2012 : 10:16:36
quote:
Originally posted by Zlix

Ajde nemojte biti hejteri, svi su dobri, i da film nije takav kakav jeste ne bi zaradio one silne novce.


aha, bas je u dobrom drustvu
http://www.the-numbers.com/movies/international/records.php
Zlix Posted - 18/05/2012 : 09:07:43
Ajde nemojte biti hejteri, svi su dobri, i da film nije takav kakav jeste ne bi zaradio one silne novce.
Snake Plissken Posted - 18/05/2012 : 08:21:01
Evans je fenomenalan kao Cap, ko je citao stripove, pogotovo ranije brojeve Avengersa, skontace da on potpuno odgovara, cak i lici na nacrtanog. :D

Ja boljeg Kepa ne bih nasao.
Mr. Bushido Posted - 18/05/2012 : 02:54:52
quote:
Originally posted by Windwalker

Meni je taj glumac bio uvjerljiviji kao Human Torch.
Kao Kapetan je mlakonja. A možda je to i suština lika.


Mlakonja si kad se suočiš licem u lice sa izvanzemaljskom invazijom?
Windwalker Posted - 18/05/2012 : 02:00:29
Meni je taj glumac bio uvjerljiviji kao Human Torch.
Kao Kapetan je mlakonja. A možda je to i suština lika.
Mr. Bushido Posted - 17/05/2012 : 23:53:32
Meni je Evans bio čisto solidan. Njegov Kapetan je straight-to-the-point, ozbiljan, samouvjeren i sa određenim zapovjednim tonom u glasu.

Nije to toliko zahtjevna uloga poput Hiddlestonovog Lokija, ali mislim da se Evans sasvim dobro snašao s onim što je imao.
King Warrior Posted - 17/05/2012 : 16:34:31
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

prva scena sa Thorom i Iron Manom, i ona scena u New Yorku kada se napokon svi okupe, su bile 'njegove' i momak je odradio posao samo tako. Bit pravog vođe je da natjera ljude pod svojom komandom da misle da je to ono što svakako žele raditi, a opet izvojuje pobjedu. I mislim da malo kome u današnje vrijeme može uspjeti da onako dobro pokazuje kažiprstom u imaginarne stvari i osobe.


Po scenariju ide sve u tom pravcu da ce Cap biti vodja, ali to je samo filmski scenario.
Evans nije tip za tu vrstu uloge, jednostavno nema nesto u sebi sto bi covjeka ubijedilo u to da ga prati, nije vjerodostojno prenio na platno ulogu najveceg marvelovog superheroja, barem u tom zamisljenom univerzumu. Kazem , njemu bolje stoje uloge kao ona u F4.
Sam film Cpt.America je , barem meni, zabavniji od ovih ostalih koji idu svi po istom kalupu, ali u glavnoj ulozi je totalno pogresan covjek.
Mr. Bushido Posted - 17/05/2012 : 16:27:50
quote:
Originally posted by Lord Vader89

nije kapetan vodja, predvodnik (fuhrer? ) poput predsednika, ili tako vec necega....ali u borbi je on taj koji mora da stoji u prvom redu, to se vidi i u njegovom filmu, vidi se i ovde :)


Pa da, on je vojnik, nije vođa u megalomanskom smislu, da porobi, nego prvenstveno u vojnom smislu, da obrani i da izvuče ono najbolje iz svojih suboraca.
Lord Vader89 Posted - 17/05/2012 : 15:18:53
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by King Warrior

Pogledao i ja film.
Nista posebno, jedan od mnogih superherojskih.


To je kao da kažeš da je The Good, the Bad and the Ugly ništa posebno, još jedan od mnogih westerna.

Inače, bit Kapetana Amerike nije u tome da je on veliki vođa. Upravo suprotno, on se bori protiv velikih vođa. Kapetan je jedan običan tip koji ne voli kad nasilnici maltretiraju slabije, bio on Hitler, Crvena Lubanja ili Loki. I to je ono što ga čini posebnim u toj grupi. Uz njegove fizičke performanse, naravno.


nije kapetan vodja, predvodnik (fuhrer? ) poput predsednika, ili tako vec necega....ali u borbi je on taj koji mora da stoji u prvom redu, to se vidi i u njegovom filmu, vidi se i ovde :)

inace se ni ja ne slazem skoro ni u cemu sa KW :D
missim....X2, Spidey....? :D
od novih Marvelovih filmova, skoro svi su vrhunski (jbg, Thor izneverio :D )

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000