forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 DARKWOOD: Julia 21, 22 i 23

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Djole Posted - 27/06/2012 : 09:23:00
Znate već - 130 strana, c/b, 150x210 mm, papir 100 gramski beli, korice 300 gramski kunzdruk, plastificirane. Puna cena još uvek 300 dinara, a prva dva meseca u striparnici Darkwood - još uvek 250 dinara.

JULIA #21: SENZACIONALNO!





Neko progoni Šonu Laslo, nekadašnju filmsku zvezdu koja je spala na niske grane. Poznata po glamuru i senzacijama, Laslova bi mogla da ponovo završi na naslovnim stranama novina – ovog puta kao leš. Na Juliji je da otkrije ko preti glumici i pokuša da spreči ubistvo... ma koliko god ono bilo „Senzacionalno!"

Privju:

http://www.darkwood.co.rs/assets/files/pdfdownloads/JuliJa%20021%20privju.pdf



JULIA #22: URLIK KOJI ĆUTI






Smrt skitnice znane kao Pesnik je naizgled nesrećni slučaj, jer ko bi uopšte poželeo zlo jednom beskučniku? Ali Pesnik nije jedini, i polako postaje jasno da je broj klošara Garden Sitija koji su nastradali u „nesrećama“ veliki... ali da li to ikoga sem Julije zanima? Ili je ona jedina koja čuje „Urlik koji ćuti“ beskućnika...?

Privju:

http://www.darkwood.co.rs/assets/files/pdfdownloads/JuliJa%20022%20privju.pdf


JULIA #22: ČASOVI NEIZVESNOSTI





Čovek izlazi na sims desetog sprata zgrade i sprema se da skoči. Ali šta je moglo da ga nagna na takav potez? Koji su to gresi koji se mogu iskupiti jedino samoubistvom? I zašto ima pištolj u jakni? Julija mora sklopi slagalicu jednog nesrećnog života dok otkucavaju „Časovi neizvesnosti“...

Privju:

http://www.darkwood.co.rs/assets/files/pdfdownloads/JuliJa%20023%20Privju.pdf

Zahvaljujemo se svima koji su pomogli oko ovog izdanja.
20   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tex Willer Posted - 25/08/2012 : 22:44:41
quote:
Originally posted by Djole



Ne prodaje se dovoljno za ubrzavanje. 12 brojeva (i neki kusur) godišnje je optimalno (u stvari, optimalno bi bilo 6, ali dobro sad, to već ne bi imalo smisla).

Almanah, kad stigne na red.



Ajde bar se potrudite da izadje taj "kusur"
Zlotvor Posted - 25/08/2012 : 18:27:41
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Zlotvor

Jedno pitanje za uredništvo Darkwooda: zanima me hoćete li ubrzati (ili povećati) nove ture Julie? Pošto je u Italiji Lilith tek na 8-om broju, a Enochov ritam je 6 mj./1 sveska pa je očito da će ritam Lilith usporit i u DW. Stoga, zašto ne bi Julka pribacila u brzinu više?

EDIT: I ima li nade za izlazak Julia Almanaha?



Ne prodaje se dovoljno za ubrzavanje. 12 brojeva (i neki kusur) godišnje je optimalno (u stvari, optimalno bi bilo 6, ali dobro sad, to već ne bi imalo smisla).

Almanah, kad stigne na red.

Sve 5, najbitnije je da se izgura do kraja.
Ja sam Juliom pokuša zarazit što više ljudi, uspia samo kuma pa je i on sada kupuje. Vrlo je zadovoljan izdanjem

A i stara mi je isto čita, voli krimiće. Jedino što ne skuplja za sebe
legaz Posted - 25/08/2012 : 17:47:58
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Zlotvor

Jedno pitanje za uredništvo Darkwooda: zanima me hoćete li ubrzati (ili povećati) nove ture Julie? Pošto je u Italiji Lilith tek na 8-om broju, a Enochov ritam je 6 mj./1 sveska pa je očito da će ritam Lilith usporit i u DW. Stoga, zašto ne bi Julka pribacila u brzinu više?

EDIT: I ima li nade za izlazak Julia Almanaha?



Ne prodaje se dovoljno za ubrzavanje. 12 brojeva (i neki kusur) godišnje je optimalno (u stvari, optimalno bi bilo 6, ali dobro sad, to već ne bi imalo smisla).

Almanah, kad stigne na red.



Rekao bih ja da si to već negde objasnio slično onom gore što sam naveo. Ako se ne varam. Nadam se da nisam lupetao.
Djole Posted - 25/08/2012 : 17:45:38
quote:
Originally posted by Zlotvor

Jedno pitanje za uredništvo Darkwooda: zanima me hoćete li ubrzati (ili povećati) nove ture Julie? Pošto je u Italiji Lilith tek na 8-om broju, a Enochov ritam je 6 mj./1 sveska pa je očito da će ritam Lilith usporit i u DW. Stoga, zašto ne bi Julka pribacila u brzinu više?

EDIT: I ima li nade za izlazak Julia Almanaha?



Ne prodaje se dovoljno za ubrzavanje. 12 brojeva (i neki kusur) godišnje je optimalno (u stvari, optimalno bi bilo 6, ali dobro sad, to već ne bi imalo smisla).

Almanah, kad stigne na red.
legaz Posted - 25/08/2012 : 17:27:50
quote:
Originally posted by Zlotvor

Jedno pitanje za uredništvo Darkwooda: zanima me hoćete li ubrzati (ili povećati) nove ture Julie? Pošto je u Italiji Lilith tek na 8-om broju, a Enochov ritam je 6 mj./1 sveska pa je očito da će ritam Lilith usporit i u DW. Stoga, zašto ne bi Julka pribacila u brzinu više?

EDIT: I ima li nade za izlazak Julia Almanaha?


Što se tiče almanaha rekli su da će ga izdavati kada dođe trenutak da prate priče u redivnom izdanju. Sada sam pregledao prvi broj almanaha se pojavio kod 81. broja redovne serije, što znači ima da se načekamo.
Zlotvor Posted - 25/08/2012 : 16:10:58
Jedno pitanje za uredništvo Darkwooda: zanima me hoćete li ubrzati (ili povećati) nove ture Julie? Pošto je u Italiji Lilith tek na 8-om broju, a Enochov ritam je 6 mj./1 sveska pa je očito da će ritam Lilith usporit i u DW. Stoga, zašto ne bi Julka pribacila u brzinu više?

EDIT: I ima li nade za izlazak Julia Almanaha?
Combatrock Posted - 30/06/2012 : 18:37:28
nema greske izgledaju fenomenalno ... kad ih poredjas... svaka cast darkwoode... julija pravo osvezenje koje traje 23 broja vec...
hua Posted - 28/06/2012 : 23:40:40
Izgledaju cakano stripovi :)
Poli Posted - 28/06/2012 : 21:37:16

Aaaaah, nove Julije su uvek praznik.

steta sto su izasle malcice kasnije od narudzbe

kiky Posted - 27/06/2012 : 18:07:03
privjui i kratki sadržaji svake epizode su mnogo, mnogo privlačni.
ova posljednja sa čovjekom koji je izgubio svaku nadu i želi se baciti sa tko zna kojeg kata već je ustaljeni klišej
pa me baš interesira kako je berardi obradio tu temu.
Imrahil Posted - 27/06/2012 : 17:37:26
quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by feka82

koliko jos do spajanja dva dijela , prvih i novih brojeva



Očigledno nisi upoznat da su Juliji sve rupe odavno ispunjene!!!!!





feka82 Posted - 27/06/2012 : 15:35:33
quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by feka82

koliko jos do spajanja dva dijela , prvih i novih brojeva



Očigledno nisi upoznat da su Juliji sve rupe odavno ispunjene!!!!!




kako ja nikad ne bacim pogled na pretrazivanje , sramota znaci zahuktalo se kod julije
Djole Posted - 27/06/2012 : 15:12:33
Sigurno će pre toga u štampu. E sad, kad će iz štampe izaći...
ninel Posted - 27/06/2012 : 14:02:56
Bravo za nove Julije. Nadam se da će sledeća tura biti za Salon stripa u Beogradu
Tex Willer Posted - 27/06/2012 : 13:58:12
quote:
Originally posted by King Warrior

Napokon. Ja mislio vi obustavili ovaj serijal.



Samo 6 brojeva posle Sajma
vronski 2 Posted - 27/06/2012 : 13:05:12
quote:
Originally posted by feka82

koliko jos do spajanja dva dijela , prvih i novih brojeva



Očigledno nisi upoznat da su Juliji sve rupe odavno ispunjene!!!!!
King Warrior Posted - 27/06/2012 : 12:48:57
quote:
Originally posted by feka82

koliko jos do spajanja dva dijela , prvih i novih brojeva


spojeni su
http://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Author=All&Name=&Heroes=ju&What=HR&Publisher=DRKW&ITPublisher=DRKW&list=off&sort=Publisher,Num,Hero&cnt=20&PageCount=1
feka82 Posted - 27/06/2012 : 12:37:44
koliko jos do spajanja dva dijela , prvih i novih brojeva
vronski 2 Posted - 27/06/2012 : 12:34:12
Bravo za nove Julije!
King Warrior Posted - 27/06/2012 : 12:32:49
Napokon. Ja mislio vi obustavili ovaj serijal.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000