forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Maxi br.13 - "Crni Osvetnik"

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
kandraks Posted - 27/07/2012 : 16:30:09
Zagor Maxi br.13 - "Crni Osvetnik"

Od danas u SNK...



Scenario: Luigi Mignacco
Crtez: Mauro Laurenti


Konacno...


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
okiboki Posted - 05/01/2013 : 15:48:32
Juce procitao.Sasvim solidno.
velka031 Posted - 04/01/2013 : 23:43:07
Meni je ovo jedan od najboljih maxija, Laurenti se potrudio više nego inače, priča ima stari šmek, sa dosta neizvjesnim i iznenađujućim krajem, samo izdanje (kvalitet stripa-otisak, uvez i te stvari) je na visokoj razini - sasvim zadovoljan.
tinton Posted - 03/01/2013 : 17:08:55
quote:
Originally posted by PijaniPatak

tintone, kako napreduje recka?


ne radim novu dok mi DeeCay ne pošalje odgovor na ovu, plus sam pisao jedan tekst za acestrokea, pa nisam toliko na reckama trenutačno, ali u moždanim vijugama se recka razvija, vidjet ćemo kad ćemo to prenjeti na word.
PijaniPatak Posted - 03/01/2013 : 16:13:58
tintone, kako napreduje recka?
tinton Posted - 03/01/2013 : 14:31:16
pa na to nas je čitatelj i htio navesti

edit:ne čitatelj, scenarist
Oki Posted - 03/01/2013 : 13:45:18
quote:
Originally posted by Oki

A zar nikome nije smješna ova situacija u stripu kada se u istom kadru nađu Blacky i Crni?


Ja sam u jednom trenutku pomislio da je Crni Vuk ustvari Black Axe što bi značilo da je Crni Vuk crni osvetnik koji sebe naziva Black Axe.... :)
Oki Posted - 03/01/2013 : 13:40:36
A zar nikome nije smješna ova situacija u stripu kada se u istom kadru nađu Blacky i Crni?
Oki Posted - 03/01/2013 : 13:37:28
...što se naslovnice tiče,po meni je Ferri odlično nacrtao samog Zagora,ali sve ono iza Zagorovih leđa je nemaštovito i "nespretno".
tinton Posted - 03/01/2013 : 13:23:24
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by tinton

šesticu negdje, Zagorove ruke su u neprirodnom položaju, na lijevoj ruci su mišići totalno krivo raspoređeni plus je najdonji mišić ruke najkraći, treba biti najduži, ne vidi se di započinje dlan, a gdje ruka, o Black Axeu neću ni pričati


Ja dajem 10


zbog potpisa ili zbog kvalitete?
bjelolasica Posted - 03/01/2013 : 13:22:14
quote:
Originally posted by tinton

šesticu negdje, Zagorove ruke su u neprirodnom položaju, na lijevoj ruci su mišići totalno krivo raspoređeni plus je najdonji mišić ruke najkraći, treba biti najduži, ne vidi se di započinje dlan, a gdje ruka, o Black Axeu neću ni pričati


Ja dajem 10
tinton Posted - 03/01/2013 : 13:15:24
šesticu negdje, Zagorove ruke su u neprirodnom položaju, na lijevoj ruci su mišići totalno krivo raspoređeni plus je najdonji mišić ruke najkraći, treba biti najduži, ne vidi se di započinje dlan, a gdje ruka, o Black Axeu neću ni pričati
going going Posted - 03/01/2013 : 13:07:56
quote:
Originally posted by tinton

naslovnica 10



Meni se svidela. Krupan kadar Zagora, drzi sekiru okrece se ka neprijatelju.
Samo je Black Axe nacrtan katastrofalno.
Koju ces ti ocenu da mu das?
tinton Posted - 03/01/2013 : 13:05:12
naslovnica 10
going going Posted - 03/01/2013 : 12:59:05
quote:
Originally posted by tinton

zato što je tako u talijanskom

a zašto je tako, pa na engleskom zvuči misterioznije



Jeste bolje zvuci Black Axe nego Crna Sekira.

Ja sam procitao Maxi pre 2 meseca stvarno je odlican, prava ona Darkvudska prica, sa Indijancima i Fort Pit i Fort Henri, oseca se neki smek starih epizoda, jos i misterioznost Black Axa, bas dobra prica Mignacco mi je ovde jos bolji nego u onom njegovom specijalcu.
Laurenti mi je bas lepo seo, navikao sam se na njegov crtez

Moje ocene bi glasile.
Prica 10
Scenario 10
Crtez 10
Naslovnica 10
tinton Posted - 03/01/2013 : 12:07:29
zato što je tako u talijanskom

a zašto je tako, pa na engleskom zvuči misterioznije
Oki Posted - 03/01/2013 : 11:25:36
Upravo pročitao...
Još jedno maxi sranje-crtež je katastrofalan,a priča je zamorna i dosadna prepuna debilnih situacija:
Kako Zagor spašava Chicota od 10-tak vojnika? Skokom sa drveta među vojnike,Chico mu skoči na leđa,a onda Zagor pod paljbom više od 10 pušaka munjevito skakuće sa ljiljane na ljiljanu sa debelim Chicotom na leđima a da pritom ne bivaju okrznuti niti jednim od 50-tak ispaljenih metaka... Ha,ha,ha!!!!!!!
Također smješna mi je i situacija koja je nastala zbog prevoda a kada je riječ o indijanskim imenima:
Black Axe bježi od Zagora prema crvenokošcima koje predvodi Crni Vuk?
Pa zašto nije moglo biti da Crna Sjekira bježi Black Wolfu??
Ocjene bi izgledale ovako:
2 / 2 / 3 / 7
Tonka24 Posted - 15/10/2012 : 14:24:48
Dobar je ovo crtež, bar meni
velka031 Posted - 13/10/2012 : 19:01:43
Ajme, pogledajte Zagoru ruke, lijevu posebno... Laurenti, Laurenti...
zagor fan Posted - 13/10/2012 : 18:36:27
velka031 Posted - 10/10/2012 : 15:20:47
quote:
Originally posted by mpavin

To penjanju je i meni dosta smetalo, a još i više kad san odma nakon ovog stripa pročita onaj Buretov Hawak di se propisno penje uz istu vrstu ograde. Pa nije Zagor Spiderman. Ali kao što san već reka, vjerojatno najbolji Mignaccov rad na Zagoru.



Sigurno najbolji
mpavin Posted - 10/10/2012 : 15:00:24
To penjanju je i meni dosta smetalo, a još i više kad san odma nakon ovog stripa pročita onaj Buretov Hawak di se propisno penje uz istu vrstu ograde. Pa nije Zagor Spiderman. Ali kao što san već reka, vjerojatno najbolji Mignaccov rad na Zagoru.
kasper Posted - 10/10/2012 : 13:56:26
Pricatah ovaj maxi, dobar, stvarno dobar.
Eto, Mignaco je uradio najDarkvudskiju pricu Zagora u poslednjih ne znam ti ja koliko godina. Prica mirise na stara vremena, scenario sasvim dobar, ako se izbace par nebuloza tipa kako se Zagor vere uz ogradu i slicno. Klasicna ubacivanja Zagora medj Darkvudjanje uvek mi pusti po koju suzu, Fort Pit i Fort Henri jos po koju, a Zagor ponajvise .
Jedino sto ne valja je Laurenti, covek je vremenom oslabio. Mnogo krupnih kadrova, face/tela deformisana, gde njega nadjose za ovo....
Stampa je blago mrljava, tako to valjda ide...
velka031 Posted - 06/09/2012 : 10:04:56
quote:
Originally posted by adriano

Drago mi je da novi maxi ima pozitivne kritike. meni su inače maksiji najbolje izdanje Zagora. Šteta šta ne crta ferri, ali valjda je malo usporio u zadnje vrijeme. Dobro on i vidi za svoje godine. ja se možda u njegovim godinama neću moć niti potpisat.



Ma samo da mi je doživjeti te godine, a kamoli išta drugo
Ferri je stvarno legenda, svaka mu čast.
adriano Posted - 04/09/2012 : 15:59:24
Drago mi je da novi maxi ima pozitivne kritike. meni su inače maksiji najbolje izdanje Zagora. Šteta šta ne crta ferri, ali valjda je malo usporio u zadnje vrijeme. Dobro on i vidi za svoje godine. ja se možda u njegovim godinama neću moć niti potpisat.
macca1985 Posted - 03/09/2012 : 23:58:10
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by macca1985

Što jest, jest. Već dugo nisam čitao ovako dobar Maxi!


isto tako ja.




forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000