forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 "EVRO GIUNTI" DOVEO "DIZNI" I "MARVEL" SLIKOVNICE!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Rick Posted - 04/08/2012 : 17:46:39
http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=272&yyyy=2012&mm=08&dd=04&nav_id=632175

Možda je negde pomenuto, a ako jeste, tema će već biti premeštena. U svakom slučaju, rekoh da podelim lepu vest. Ostaje pitanje, koliko će Evro Giunti biti okrenut stripovima? Pomalo se pribojavam da je Marvel došao kao neki dodatak. Mada su u tekstu pomenuti i Spajdi & Co.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DeeCay Posted - 10/08/2012 : 14:11:20
Nadodajte još koji replay na prijašnje replayove, baš mi to super izgleda!
Ajkula Posted - 10/08/2012 : 13:54:40
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Ajkula

Pisao sam im ,,protesno pismo'' (mail). Čekam odgovr, iako ga verovatno neću dočekati.


A što si protestirao? Zbog deziformacija ili što ne žele izdavati stripove?



Ne razumem čemu bilo kakav protest, Evro đunti nikada nije ni spominjao da će izdavati stripove pa prema tome nikakve dezinformacije nije ni moglo biti a to što ne žele da izdaju stripove je njihova stvar i izdavačka politika njihove kuće.


Nije baš protest, samo sam im ukazao da bi meni lično, a i njima bilo dobro kada bi ih izdavali. (Meni zbog samog stripa, nijma zbog para koje bi zgrnuli na nama .) Znam da oni nemaju nikakvu obavezu (što sam i napisao) da izdaju stripove, ali ipak mislim, da kada bi znali koliko ima nas stripofila koji bi kupovali ta izdanja, u trenu promenili mišljenje.



zapravo
ne bi nama bilo nista bolje kad bi oni izdavali stripove

a njima ne bi bilo dobro uopste


Lord Vader89 Posted - 10/08/2012 : 11:40:55
quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Ajkula

Pisao sam im ,,protesno pismo'' (mail). Čekam odgovr, iako ga verovatno neću dočekati.


A što si protestirao? Zbog deziformacija ili što ne žele izdavati stripove?



Ne razumem čemu bilo kakav protest, Evro đunti nikada nije ni spominjao da će izdavati stripove pa prema tome nikakve dezinformacije nije ni moglo biti a to što ne žele da izdaju stripove je njihova stvar i izdavačka politika njihove kuće.


Nije baš protest, samo sam im ukazao da bi meni lično, a i njima bilo dobro kada bi ih izdavali. (Meni zbog samog stripa, nijma zbog para koje bi zgrnuli na nama .) Znam da oni nemaju nikakvu obavezu (što sam i napisao) da izdaju stripove, ali ipak mislim, da kada bi znali koliko ima nas stripofila koji bi kupovali ta izdanja, u trenu promenili mišljenje.



zapravo
ne bi nama bilo nista bolje kad bi oni izdavali stripove

a njima ne bi bilo dobro uopste
vronski 2 Posted - 10/08/2012 : 11:10:16
quote:
Originally posted by Zlix

Da, ali na ta izdanja čekamo mesecima, ja pričam o sveskama koje bi kupovali na kioscima, zajedno sa Bonelijem...



Što se kiosk izdanja tiče o tome ni ne razmišljaj jer osim VČ-a niko drugi niti može niti želi da svoja izdanja prodaje na kioscima.
Zlix Posted - 10/08/2012 : 11:06:28
Da, ali na ta izdanja čekamo mesecima, ja pričam o sveskama koje bi kupovali na kioscima, zajedno sa Bonelijem...
vronski 2 Posted - 10/08/2012 : 10:42:46
quote:
Originally posted by Zlix


Nego, mene zanima zašto su Marvel i Dizni (pa i DC, Dark Horse) toliko zapostavljeni kod nas kad ima toliko fanova koji bi kupovali njihova izdanja. Pri tom mislim na mesečne sveščice, ne računam to što je izašlo par DC/Vertigo izdanja Belog Puta i PP-a kod nas.



To i mene čudi jer je činjenica da postoji baza fanova koji vole i prate superherojski strip. Ipak se i tu nešto menja na bolje, Čarobna knjiga je krenula se Esenšl Marvel izdanjima, PP fura sa Betmenom...
Žalosno je ali istinito, sve što nije Zagor i Dilan ovde nema prođu...
sawitch Posted - 10/08/2012 : 10:37:24
quote:
Originally posted by alexts

Evro Giunti u svom programu ima i Štrumpfove.

Pored bojanki, mozgalica i čega sve ne, tu su i "Štrumpfovani romani":

http://www.evro-giunti.com/webinar/view/_trumpfovi_romani_1_3/16856

ako sam dobro shvatio - to nisu stripovi, iako su zasnovani na stripovima.



Ima li neko za menjanje/prodaju broj 3 ovoga?

Ja imam keca i dvojku i bas su lepe knjizice.. To sam dobio kada sam popunio album Strumpfova... :)
Zlix Posted - 10/08/2012 : 10:21:59
Pa to ti pričam, tako da to što bi njemu lično, kako je napisao, bilo dobro kad bi ih izdavali, njima ništa ne znači. Verovatno neće ni dobiti odgovor na mejl.

Nego, mene zanima zašto su Marvel i Dizni (pa i DC, Dark Horse) toliko zapostavljeni kod nas kad ima toliko fanova koji bi kupovali njihova izdanja. Pri tom mislim na mesečne sveščice, ne računam to što je izašlo par DC/Vertigo izdanja Belog Puta i PP-a kod nas.
vronski 2 Posted - 10/08/2012 : 10:11:50
Znaju oni da ima puno stripofila koji bi kupovali njihove stripove i ja sam ih pre neki dan i uputio na forume da vide raspoloženje ljudi za Marvel i Dizni stripovima ali mrka kapa...
Stripovi ih kao vid izdavaštva jednostavno ne interesuju i to je to...
;(
Zlix Posted - 10/08/2012 : 10:09:29
A jeste, baš će oni zbog tebe jednog da izdaju stripove.

To kad bi se pisala peticija i kad bi im slali, opet je pitanje da bi izdavali, jer, kao što kaže Vronski, to je njihova stvar i izdavačka politika njihove kuće.
DeeCay Posted - 10/08/2012 : 09:44:17
Pa da, to onda nije protest, nego molba ili sugestija, možda čak i pismo podrške za izdavanje stripova!
Ajkula Posted - 10/08/2012 : 01:28:21
quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Ajkula

Pisao sam im ,,protesno pismo'' (mail). Čekam odgovr, iako ga verovatno neću dočekati.


A što si protestirao? Zbog deziformacija ili što ne žele izdavati stripove?



Ne razumem čemu bilo kakav protest, Evro đunti nikada nije ni spominjao da će izdavati stripove pa prema tome nikakve dezinformacije nije ni moglo biti a to što ne žele da izdaju stripove je njihova stvar i izdavačka politika njihove kuće.


Nije baš protest, samo sam im ukazao da bi meni lično, a i njima bilo dobro kada bi ih izdavali. (Meni zbog samog stripa, nijma zbog para koje bi zgrnuli na nama .) Znam da oni nemaju nikakvu obavezu (što sam i napisao) da izdaju stripove, ali ipak mislim, da kada bi znali koliko ima nas stripofila koji bi kupovali ta izdanja, u trenu promenili mišljenje.
vronski 2 Posted - 09/08/2012 : 10:08:06
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Ajkula

Pisao sam im ,,protesno pismo'' (mail). Čekam odgovr, iako ga verovatno neću dočekati.


A što si protestirao? Zbog deziformacija ili što ne žele izdavati stripove?



Ne razumem čemu bilo kakav protest, Evro đunti nikada nije ni spominjao da će izdavati stripove pa prema tome nikakve dezinformacije nije ni moglo biti a to što ne žele da izdaju stripove je njihova stvar i izdavačka politika njihove kuće.
DeeCay Posted - 09/08/2012 : 08:27:01
quote:
Originally posted by Ajkula

Pisao sam im ,,protesno pismo'' (mail). Čekam odgovr, iako ga verovatno neću dočekati.


A što si protestirao? Zbog deziformacija ili što ne žele izdavati stripove?
Ajkula Posted - 09/08/2012 : 00:59:03
Pisao sam im ,,protesno pismo'' (mail). Čekam odgovr, iako ga verovatno neću dočekati.
vronski 2 Posted - 08/08/2012 : 16:14:25
Može se i ovako reći:
"Povratak Diznija i Marvela u Srbiju ali NE i na kioske i striparnice"!
;(
Ajkula Posted - 08/08/2012 : 15:44:06
Razočaranje godine... Definitivno...
vronski 2 Posted - 06/08/2012 : 15:05:53
quote:
Originally posted by alexts

EVRO GIUNTI je bar obezbedio na strip forumima mesto za VIC GODINE ili RAZOČARANJE GODINE ili PROMAŠAJ GODINE!



Čekajte malo ljudi, zašto toliki gnev prema Evro đuntiju?
Ne branim, niti sam njihov portparol ali oni nisu nigde ni rekli da će izdavati stripove a zna se dobro da to nikada pre nisu ni radili niti da ih strip zanima...
I ja sam među onima koji bi voleli da je Evro krenuo sa stripovima ali ne možeš nekoga naterati na nešto što taj neko ne želi...
alexts Posted - 06/08/2012 : 15:03:17
EVRO GIUNTI je bar obezbedio na strip forumima mesto za VIC GODINE ili RAZOČARANJE GODINE ili PROMAŠAJ GODINE!
Zlix Posted - 06/08/2012 : 14:58:26
Lepo je rekoh da nema leba od ovoga. Ali tu nam je Čarobna knjiga
vronski 2 Posted - 06/08/2012 : 14:49:58
quote:
Originally posted by Rick

Pa, postoje, i liče na one o Štrumpfovima koje je Evro već objavio.

Ma...uh!



Razlikuju se malo od Štrumpfova, meke su korice i ima manje slika ali se slažem da ipak više liči na slikovnicu nego na roman.
Šteta zaista što izdavač koji je dobio sva prava na Dizni i Marvel u Srbiji ne želi da izdaje stripove ali to je njihovo pravo...
Rick Posted - 06/08/2012 : 14:44:58
Pa, postoje, i liče na one o Štrumpfovima koje je Evro već objavio.

Ma...uh!
vronski 2 Posted - 06/08/2012 : 14:05:26
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Raven84

Pisani romani, to te ja pitam.



Nikad nisam ni čuo za Marvel pisane romane...
Zar to stvarno postoji?!



Postoji, danas sam u Evro đuntiju video original pisani roman "Kapetan Amerika", 32 strane sa fotkama iz filma...
DeeCay Posted - 06/08/2012 : 13:57:31
quote:
Originally posted by Raven84

Pisani romani, to te ja pitam.



Nikad nisam ni čuo za Marvel pisane romane...
Zar to stvarno postoji?!
vronski 2 Posted - 06/08/2012 : 13:33:17
quote:
Originally posted by Raven84

Ma daj molim te, pa zar zelis čitati opise kako Hulk nekog tuče?



Šta da se radi, Evro đunti stripovi kao deo izdavaštva ne zanimaju, okrenuti su dečjim slikovnicama, knjigama i bojankama i to je to...
Imaju oni prava i na stripove i mogli bi da ih izdaju, kada bi to hteli ali neće...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000