forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 HERCULE POIROT

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
globinjo Posted - 31/08/2012 : 16:26:13
ima li netko sezone od sedme pa nadalje...za narizat...saljem prazne dvd-ove ili nesto iz moje kolekcije po izboru...hvala...
22   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Darth Ivan Posted - 04/09/2012 : 16:35:56
quote:
Originally posted by maddox031

samo da kazem

da je razlog sto je pb presao na magnet linkove - vise pravna


zato što su bili progonjeni zbog hostanja ilegalnog sadržaja (downloadanja preko torrenta). iako ovaj izraz "ilegalno downloadanje preko torrenta" u Švedskoj za takve stvari ne postoji.

quote:
jer sad od njih nitko nista ne skida, on vise ne daju sadrzaj, vec samo reflektiraju linkove drugih trackera - oni su "ogledalo" i pravno je to, barem zasada, legalno

u tome je kvaka :)


ove sve druge su se pogasile...

globinjo Posted - 04/09/2012 : 15:40:03
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by globinjo
ima li netko sezone od sedme pa nadalje...za narizat...saljem prazne dvd-ove ili nesto iz moje kolekcije po izboru...hvala...


Imam ti ja sve od Poirota. Što te zanima?

o.k. Sad vidim da ti trebaju od 6. sezone pa do kraja. Znači od 6. do 12. sezone. Mislim da su mi sve u DVDRip-u osim 12. koja je u HDTV.720p.x264 (mkv). Mogu ti to spržiti i poslati. Ne moraš mi slati nikakve DVD-ove. Imam ih koliko god hoćeš jer ih odavno više ne koristim za te stvari pa mi je toga ostalo. Samo mi reci hoćeš li i 12. sezonu (4 epizode - 7 gb) na DVD. Ne znam kako to gledaš (preko DVD playera na TV, P.C.(laptopa) na TV, media playera na TV, samo preko P.C-ja na monitor...) pa ti zato to govorim.



SALJEM TI PM...
maddox031 Posted - 04/09/2012 : 14:39:28
samo da kazem

da je razlog sto je pb presao na magnet linkove - vise pravna, jer sad od njih nitko nista ne skida, on vise ne daju sadrzaj, vec samo reflektiraju linkove drugih trackera - oni su "ogledalo" i pravno je to, barem zasada, legalno

u tome je kvaka :)
Dalen Posted - 04/09/2012 : 13:17:13
quote:
Originally posted by globinjo
ima li netko sezone od sedme pa nadalje...za narizat...saljem prazne dvd-ove ili nesto iz moje kolekcije po izboru...hvala...


Imam ti ja sve od Poirota. Što te zanima?

o.k. Sad vidim da ti trebaju od 6. sezone pa do kraja. Znači od 6. do 12. sezone. Mislim da su mi sve u DVDRip-u osim 12. koja je u HDTV.720p.x264 (mkv). Mogu ti to spržiti i poslati. Ne moraš mi slati nikakve DVD-ove. Imam ih koliko god hoćeš jer ih odavno više ne koristim za te stvari pa mi je toga ostalo. Samo mi reci hoćeš li i 12. sezonu (4 epizode - 7 gb) na DVD. Ne znam kako to gledaš (preko DVD playera na TV, P.C.(laptopa) na TV, media playera na TV, samo preko P.C-ja na monitor...) pa ti zato to govorim.
globinjo Posted - 31/08/2012 : 18:52:42
quote:
Originally posted by Krscho

quote:
Originally posted by globinjo

dapače,hvala na info svima,možda je moja krivica šta nisam to odmah napisao da znam da ima na netu blabla...



Pa gledajuc da sad stavio skidat ovih 45gb kada skinem mogu ti preprziti nekaj po dgovoru ako ne nades prije :D


ok,javi se...meni trebaju sezone od 6 pa do kraja...
Krscho Posted - 31/08/2012 : 18:17:48
quote:
Originally posted by globinjo

dapače,hvala na info svima,možda je moja krivica šta nisam to odmah napisao da znam da ima na netu blabla...



Pa gledajuc da sad stavio skidat ovih 45gb kada skinem mogu ti preprziti nekaj po dgovoru ako ne nades prije :D
globinjo Posted - 31/08/2012 : 17:54:40
dapače,hvala na info svima,možda je moja krivica šta nisam to odmah napisao da znam da ima na netu blabla...
globinjo Posted - 31/08/2012 : 17:51:37
caleb vam je sve rekao
nemam vremena za skidanje,pa traženje titlova,pa ubacivanje titlova,pa ovo pa ono...zato i nudim protuuslugu...
Caleb Posted - 31/08/2012 : 17:38:21
Naravno da ima, ali on hoce da mu neko nareze, zato i kazem da je bespotrebno da mu govorite da ima po netu. On to zna (valjda zna), ali hoce na ovaj nacin.

Nemam seriju, samo mi je bilo interesantno, pa sam morao da prokomentarisem.
Darth Ivan Posted - 31/08/2012 : 17:35:16
quote:
Originally posted by Caleb

Koji ste likovi.
Ovo je vec, ne znam ni ja koji put da globinjo otvara slicne teme u kojima potrazuje nesto i uvek se povede polemika gde mu drugi govore: zasto ne skines, pa imas celu na netu itd...




da, naravno da govorimo da ima na netu jer je tako 100x lakše (i brže) naći i nabaviti takve stvari.
naravno, samo se treba malo potruditi


quote:
Kriminalni ste.


eto, i to nam je hvala

ti onda očito imaš ono kaj kolegi treba, jel tako?
Caleb Posted - 31/08/2012 : 17:29:21
Koji ste likovi.
Ovo je vec, ne znam ni ja koji put da globinjo otvara slicne teme u kojima potrazuje nesto i uvek se povede polemika gde mu drugi govore: zasto ne skines, pa imas celu na netu itd...
Pa, jbt, zna covek da ima na netu, ali je lepo napisao da zeli da mu neko nareze. Verovatno mu je tako lakse i brze...

Kriminalni ste.
Darth Ivan Posted - 31/08/2012 : 17:17:30
za Globinja:

na Pirate Bayu imaš cijelu seriju. link je ovaj:

http://thepiratebay.se/torrent/6714528/Agatha_Christie_s_Hercule_Poirot__%28The_Complete_Edition%29
Darth Ivan Posted - 31/08/2012 : 17:15:23
a onda ti je rapidshare najbolja opcija možda. odi na Rapid Library (tražilica) pa pretraži.
-jeremija- Posted - 31/08/2012 : 17:09:25
Ima jako malo seedova. Ne isplati mi se da mi internet koči ceo dan zbog 3 seeda...
Darth Ivan Posted - 31/08/2012 : 17:03:08
koma, ne znam kaj da velim...

a jesi pogledao na Pirate Bayu? tamo toga nema?
-jeremija- Posted - 31/08/2012 : 16:58:54
Ima jedno dve nedelje. Hteo sam da se ubijem. Taman sam hteo da skidam Avengers Ultimate Collection, 4ti deo...
Darth Ivan Posted - 31/08/2012 : 16:56:19
možeš i preko magnet linkova birat što želiš downloadat. samo se moraš duže s tim mučit.

ali svejedno, poanta je u tome da barem možemo još nekako downloadat. bolje i tako nego nikako

inače, Iso Hunt je isto dosta dobar što se takvih stvari tiče, pa dođe kao alternativa. samo što tamo još ima torrenta.

btw, ugasili su demonoid, veliš? otkad to?
-jeremija- Posted - 31/08/2012 : 16:48:11
Sam kažeš da je torrent praktičniji, možeš birati šta ćeš da skineš

A za ovo se slažem... I demonoid su ugasili, majci im ga steram...
Darth Ivan Posted - 31/08/2012 : 16:42:12
a u čemu je problem kaj je pirate bay sa magnet linkova? mislim, da, daleko je bolje downloadat sa torrenta pa da možeš odmah direktno odabrat šta ćeš downloadat, ali ovo isto funkcioniše.

što se tih magnet linkova tiče, postoji razlog zašto sad imaju (većinom) samo njih. da ih vlasti ne mogu lako pronać
-jeremija- Posted - 31/08/2012 : 16:39:14
Pirate bay je sada sa magnet linkovima... Teško da će od toga biti 'leba, ali na kat.ph ima sigurno.
Darth Ivan Posted - 31/08/2012 : 16:35:35
ima na pirate bayu sigurno cijeli serijal.
-jeremija- Posted - 31/08/2012 : 16:33:44
Ti nije lakše da skineš s torenta u najgorem slučaju?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000