forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Darkwood noviteti! (uskoro)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Tornadomaster Posted - 06/09/2012 : 20:27:38
U biblioteci Karusel:

POVRATAK ZEMLJI

SPIROU

BUL I BIL
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dwayne_Looney Posted - 25/12/2019 : 10:10:51
Ja sam Kalvina i Hobsa uzeo pred Fibrinim jer mi se prijevod činio boljim. Izdanje je odlično, kad će doći na red za čitanje ne znam. Samo se nadam da ima dovoljno ljudi za mali tiraž od 500 komada, još bi trebalo da i tu pukne. Odustao sam od Darkwoodova Kena, imam još mali krug njihovih izdanja: pročitana oba broja Mek Koja i nepročitana sva 4 Granvila. Ako još ima jedan, baš šteta da ne objave
anto Posted - 24/12/2019 : 23:37:51
quote:
Originally posted by going going

Anto jesi nabavio Darkvudovog Kalvina i Hobsa?

Ja upravo citam i bas uzivam. Iako sam citao jos kao klinac System comicsova izdanja i imam idalje 4 njih, bas mi je legao ovaj Darkvudov format i sjajan prevod/adaptacija Milana Jovanovica, par puta sam se naglas nasmejao a to mi se retko desava sa stripovima.
Tako lep i genijalno jednostavan (ili jednostavno genijalan) da mislim da svaka kuca treba da ima ovaj strip i da citaju ga citaju svi! Od klinaca do matoraca.

treba da mi stige sutra ili prekosutra - dobar mi je K&H,ali nisam od onih koji ga doživljavaju kao nečeg specijalnog;u svakom slučaju,izdanje je sjajno,da ne kažem masthev,čak i onima poput mene.
quote:
Originally posted by jang

Stripoteka?

pretpostavljam da će biti na podužem ledu;ako ne i večnom.Šteta.
alaniusfordius Posted - 24/12/2019 : 10:11:16
quote:

Ja upravo citam i bas uzivam. Iako sam citao jos kao klinac System comicsova izdanja i imam idalje 4 njih, bas mi je legao ovaj Darkvudov format i sjajan prevod/adaptacija Milana Jovanovica, par puta sam se naglas nasmejao a to mi se retko desava sa stripovima.
Tako lep i genijalno jednostavan (ili jednostavno genijalan) da mislim da svaka kuca treba da ima ovaj strip i da citaju ga citaju svi! Od klinaca do matoraca.

Ja sam ga jucer uzeo, citanje ce ici za praznike
jang Posted - 24/12/2019 : 09:22:26
Stripoteka?
going going Posted - 24/12/2019 : 02:33:41

anto Posted - 23/12/2019 : 20:47:22
ma ćuti - bio bi i širi spisak da se nisam prebacio na Žive mrtvace,Punishera,Thorgala...
Combatrock Posted - 23/12/2019 : 20:46:12
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by alaniusfordius

Aleluja! Nadam se da je su u DWu konacno naucili lekciju da je, ako se nesto prodaje, bolje u brzom ritmu zavrsiti sa objavljivanjem nego se razvlaciti.

Sto se mene tice, jos samo da potvrde nastavak Ken Parkera i Mekkoja...

Aleluja,jašta!!

Što se mene tiče,biću malo zahtevniji - još samo da potvrde nastavak Ken Parkera,Mekkoja,Tintina,Kenije,Rabinovog mačka,Povratka zemlji,Iznoguda,Spiroua,Spiroua jedne avanture,WEST-a,Granvila,Konana hronika,Hogartovog Tarzana,Dedpula i Rokamboleski.

+1

Bravo care tako se brani dostojanstvo publike. Ne dajmo da izdavaci pisaju po nama.
anto Posted - 23/12/2019 : 20:15:10
quote:
Originally posted by Manny

Tugovanke ništa?

za 10-ak dana ću preći na Žalopojke.
quote:
Originally posted by Red Marquis

Od svega toga, jedino možda Ken Parker i Tintin mooožda će dalje. Žao mi Granvila, moraću englesko izdanje nabaviti. Isto mi žao i trojke Dedpula. Rokamboleske se nadam Markosu, i možda u nekoj daljoj budućnosti Namibiji i Amazoniji. Za ostalo, mislim da je to to, end of the road...

na žalost,složiću se sa tobom,mada se ipak nadam da...
quote:

... ce izdati peti deo Granvila, samo je jos taj peti deo ostao, a njihovo izdanje je sjajno i jedno od omiljenih u mojoj biblioteci.

going going Posted - 23/12/2019 : 19:43:25
Ja se nadam da ce izdati peti deo Granvila, samo je jos taj peti deo ostao, a njihovo izdanje je sjajno i jedno od omiljenih u mojoj biblioteci.
Red Marquis Posted - 23/12/2019 : 16:53:43
Od svega toga, jedino možda Ken Parker i Tintin mooožda će dalje. Žao mi Granvila, moraću englesko izdanje nabaviti. Isto mi žao i trojke Dedpula. Rokamboleske se nadam Markosu, i možda u nekoj daljoj budućnosti Namibiji i Amazoniji. Za ostalo, mislim da je to to, end of the road...
Manny Posted - 23/12/2019 : 16:38:39
quote:
Originally posted by anto
Što se mene tiče,biću malo zahtevniji - još samo da potvrde nastavak Ken Parkera,Mekkoja,Tintina,Kenije,Rabinovog mačka,Povratka zemlji,Iznoguda,Spiroua,Spiroua jedne avanture,WEST-a,Granvila,Konana hronika,Hogartovog Tarzana,Dedpula i Rokamboleski.

Tugovanke ništa?
anto Posted - 23/12/2019 : 16:00:39
quote:
Originally posted by alaniusfordius

Aleluja! Nadam se da je su u DWu konacno naucili lekciju da je, ako se nesto prodaje, bolje u brzom ritmu zavrsiti sa objavljivanjem nego se razvlaciti.

Aleluja,jašta!!

verab Posted - 23/12/2019 : 13:44:47
Nice. Sad se napokon može razmišljati o kupnji kompleta Skalpiranih. Jedva dočekao...
alaniusfordius Posted - 23/12/2019 : 11:55:40
quote:
Originally posted by dragan4e

dragan4e Posted - 23/12/2019 : 10:58:18
anto Posted - 21/12/2019 : 14:56:38
pitah isto i ja na dw forumu,ali ne dobih odgovor.
motorista Posted - 21/12/2019 : 13:19:30
Do kada važi promo cena Torpeda?

Ima li nešto novo o Torpedu 1936? Darkvud ga je, mislim, imao u planu.
Poli Posted - 20/12/2019 : 23:31:13

Pa... prica se o nekoj revitalizaciji, samo sumnjam da ce nastaviti sa Perlama i slicnim. Ionako im ne odpustam da su se odrekli starog Konana. Ajde, mozda docekamo i nastavke, pa makar u SC. :/

Red Marquis Posted - 20/12/2019 : 20:31:39
quote:
Originally posted by Poli

Ako ima neko pametan, moze i samo "pametan" pa da mi kaze jesu li momci iz Mracnesume stavili kljuc u bravu sto se Tugovanke tice? Hvala.

Da znam da pocnem ovo prodajati i uzmem Fibrin integral.

Prošlo je 4 i po godine od poslednje DW Tugovanke. Ne treba biti posebno pametan da ti bude jasno šta da radiš.
Poli Posted - 20/12/2019 : 20:07:27

Ako ima neko pametan, moze i samo "pametan" pa da mi kaze jesu li momci iz Mracnesume stavili kljuc u bravu sto se Tugovanke tice? Hvala.

Da znam da pocnem ovo prodajati i uzmem Fibrin integral.

going going Posted - 14/12/2019 : 01:19:29
E a ja bas proslog meseca nabavio komplet Torpeda od Fibre.

Preporucujem Torpedo 1972 svima, odlican strip!
jagodanbg Posted - 12/12/2019 : 15:11:32
Dwayne_Looney Posted - 27/10/2019 : 15:29:58
quote:
Originally posted by Peyo

Dwayne, kod Calvina je najvažniji humor, odnosno prijevod, pa ti procijeni.

Pa zato i pišem. Ruku na srce, boljim mi se čini Darkwoodov nekih 55:45, draži mi je "2 u 1" format ali Darkwood je nesigurnost. Stoga mislim da ću malo pričekati.
Peyo Posted - 27/10/2019 : 15:15:59
Dwayne, kod Calvina je najvažniji humor, odnosno prijevod, pa ti procijeni.
Dwayne_Looney Posted - 27/10/2019 : 14:30:32
quote:
Originally posted by dragan4e

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Koliki je tiraž zna li netko?

Tiraž je 500 primeraka.

Hvala ti. Pažljiv tiraž, znaju koliko su se puta opekli... Fibra će imati 1000 i već na početku 4 knjige pojedinačno. Ken im je na samrti Nije čovjek pametan.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000