forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 "Lastan" Strip knjižara..

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Lastan Posted - 02/10/2012 : 02:22:35




!Popust na sve u striparnici je -30% (čitav dan)!



Eventualne upite možete ostavit ovdje,na PM ili na lastan@lastan.hr...

Strip knjižara "LASTAN"...tel. 00385/1/6055882 ...... www.lastan.hr


RADNO VRIJEME:

Ponedjeljak - Petak 14.00 - 19.00
Subota 11.00 - 14.00




25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Bachy Posted - 01/11/2015 : 08:36:15
quote:
Originally posted by dino alic

srijeda i petak od 18 do 21 sat(po potrebi i duže)
subota od 11 do 14 sati.




Savršeno!
dino alic Posted - 31/10/2015 : 21:49:50
srijeda i petak od 18 do 21 sat(po potrebi i duže)
subota od 11 do 14 sati.
Bachy Posted - 31/10/2015 : 12:33:25
Znade li se radno vrijeme Stripforumovog kluba?
Mali_Mate Posted - 31/10/2015 : 09:45:39
http://www.stripforum.hr/novosti/otvorenje-stripforumovog-kluba/
Johnny Difool Posted - 21/10/2015 : 15:30:21
Odlično! Najave iz prošlih mjeseci su konkretizirane.

A dao si mi i ideju: na natječaj časopisa Jezik kao prijedlog za novu riječ, odnosno prijevod Facebooka poslati Liceknjižje!

Shuckey Posted - 21/10/2015 : 13:08:53
Sa Strip Forumove Liceknjige

"U studenom će se u Radničkoj 22A u Zagrebu članovima Udruge Stripforum i svim zainteresiranim posjetiteljima svoja vrata otvoriti Stripforumov Klub.
U Klubu će se održavati promocije, izložbe, predavanja i druga događanja vezana uz strip i ilustraciju, a tamo će biti dostupna i Stripforumova izdanja: albumi, knjige i revije."

Uskoro ćemo moći kupiti drugi integral Partizana bez plaćanja poštarine iz Srbije.
Johnny Difool Posted - 16/10/2015 : 10:49:47
Možda kad im je počeo padati mrak na oči i kad se naslutio crni kraj?

maddjuro Posted - 15/10/2015 : 14:19:41
zna li se zašto su, svojevremeno, prebojali striparnicu u crno ? Neda mi se sada čitati stare postove
Johnny Difool Posted - 15/10/2015 : 00:07:57
Bile su. Nažalost nisu više.

anto Posted - 14/10/2015 : 20:37:46
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Meni kupovinu u striparnicama ništa ne može zamijeniti: njuškanje po policama, listanje svega i svačega, razgledavanje zabačenijih polica i stražnjih strana istih, razgovori s prodavačima s kojima sam gotovo i prijatelj, viještice, zanimljivosti i pikanterije o svemu i svakome koje nigdje drugo ne mogu čuti...



opa,i toga ima kod lastana?
jesu li bar zgodne?
Johnny Difool Posted - 13/10/2015 : 13:46:15
S popunjenom karticom za vjernost i uz malo prijateljskog uvjeravanja prodavača/vlasnika, niti to.

Napokon, ono ostalo navedeno u prethodnom postu je dodana vrijednost, na koju sam spreman platiti porez.

supermark Posted - 13/10/2015 : 13:39:19
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Meni kupovinu u striparnicama ništa ne može zamijeniti...



ni 30% niža cijena?
Johnny Difool Posted - 09/10/2015 : 00:46:29
Meni kupovinu u striparnicama ništa ne može zamijeniti: njuškanje po policama, listanje svega i svačega, razgledavanje zabačenijih polica i stražnjih strana istih, razgovori s prodavačima s kojima sam gotovo i prijatelj, vijestice, zanimljivosti i pikanterije o svemu i svakome koje nigdje drugo ne mogu čuti...

A onda ono izabrano dobro razgledam, prolistam, ispipam i pomirišim (bolestan sam, al´se liječim ), pa dobijem pečate na kartice vjernosti, u slučaju SNK svako malo sjednemo na kavu na kojoj se zateknu i drugi zanimljivi stripofili i filmofili, pa drvi o svemu i svačemu.

Nezamjenjivo, kakav online, kakav MasterCard, kakvi bakrači!

supermark Posted - 07/10/2015 : 17:36:26
quote:
Originally posted by kifi

Nažalost ne mogu se složiti sa vama. Meni je ista stvar kupovati u striparnicama ili od dom. Kada kupim u striparnici dođem, platim, odem cijena cca 200kuna. kada kupim on line odaberem naručim cijena cca 200kuna + poštarina. Nije mi ništa jeftinije. Nema popusta nema niže cijene nema povoljnije. To je pogodnost samo za izdavača. ZA KUPCA NIJE.



ista ti je stvar kupiti u striparnici ili naručiti od doma iz striparnice
ali nije ti ista stvar kupiti u striparnici ili naručiti od doma od izdavača

u drugom slučaju izdavač izbacuje posrednika i može prodavati dosta jeftinije
Oki Posted - 07/10/2015 : 14:18:30
quote:
Originally posted by kifi

Nažalost ne mogu se složiti sa vama. Meni je ista stvar kupovati u striparnicama ili od dom. Kada kupim u striparnici dođem, platim, odem cijena cca 200kuna. kada kupim on line odaberem naručim cijena cca 200kuna + poštarina. Nije mi ništa jeftinije. Nema popusta nema niže cijene nema povoljnije. To je pogodnost samo za izdavača. ZA KUPCA NIJE.


Naruči za 300kuna, pa nećeš trebati platiti ni poštarinu ni cipelarinu
kifi Posted - 07/10/2015 : 09:44:42
Nažalost ne mogu se složiti sa vama. Meni je ista stvar kupovati u striparnicama ili od dom. Kada kupim u striparnici dođem, platim, odem cijena cca 200kuna. kada kupim on line odaberem naručim cijena cca 200kuna + poštarina. Nije mi ništa jeftinije. Nema popusta nema niže cijene nema povoljnije. To je pogodnost samo za izdavača. ZA KUPCA NIJE.
supermark Posted - 05/10/2015 : 20:41:58
Hoće, država, ali tu se ne može pomoći
ivan_micic Posted - 05/10/2015 : 20:29:36
zato je webshop najbolja opcija za svakog izdavača. nitko ga neće krasti u ovoj jebenoj državi (nadam se da se ne varam)
anto Posted - 05/10/2015 : 19:51:19
quote:
Originally posted by Markos


Ukratko, meni kao izdavaču kojemu distributeri trenutno duguju preko 500.000 kuna za stripove koje su uzeli, PRODALI, a meni nisu platili, IZUZETNO ide na živce kad mi netko dođe govoriti da bismo trebali surađivati i pomagati se međusobno. A kad pomislim kako sam na taj iznos platio još pdv i porez na dobit, dođe mi muka. Nema stripova, nema novca, a ja moram platiti porez na dobit.



skoro 67000 evra - katastrofa!

dobro da fibra i dalje objavljuje stripove.
Markos Posted - 05/10/2015 : 16:02:47
Stvar dogovora, naravno. Svatko dogovara postotke za sebe...
Oki Posted - 05/10/2015 : 15:59:35
quote:
Originally posted by Markos

30%.


Hmmm? Jel tih 30% vrijedi za sve nakladnike ili samo za fibru?
Pitam jel sam pred pola godine (ožujak i travanj ove godine) kupovao libellusove stripove u tisak medii sa 30% popusta, bila je neka finta da kada kupiš jedan strip po punoj cijeni, dobiješ kupon za popust od 30% na cjelokupnu kupnju bez ograničenja na broj stripova....
Znači li to da i tisak nema dobru politiku za prodaju, pa mu prijeti propadanje
sain Posted - 05/10/2015 : 15:35:41
Sam prodavati. Nekako bih rekao da je trend u trgovini općenito (ne samo stripovi) izbacivanje posrednika iz cijele priče, kao jedna od mjera kresanja troškova. Uz online kupovinu npr., to i nije neki problem. Vjerujem da će se takav trend nastaviti, koliko god je lijepo listati stripove u striparnici.
jaki Posted - 05/10/2015 : 15:06:08
quote:
Originally posted by Tunguska

sto se onog placanja PDV-a po naplacenom, a ne izdanom racunu tice, to ti ide tako da taj PDV utjeruje drzava, a sa onim ostalim iznosom se mozes pozdraviti - drzavu naime boli djon za tebe i taj ostali iznos. on se knjizi kao prihodna stavka u racunu dobiti i gubitka, a sad da li si ti to doista naplatio...


onda nema druge već davati robu samo kad plati odmah ili sam prodavati.
jaki Posted - 05/10/2015 : 15:03:54
quote:
Originally posted by Markos

Pa nisu retrogradno.


ahh.
dug je stari
Tunguska Posted - 05/10/2015 : 15:02:33
quote:
Originally posted by Oki

Shvaćam da ta marža mora biti u dosta velikom postotku jer da nije tako, propale bi sve striparnice....
A pitanje postavljam čisto iz radoznalosti pošto se sjećam da kada je u Lastanu gostovao Bane Kerac, svi, ali baš svi stripovi u ponudi su išli u pola cijene, a kupovali su se kao da se dijele besplatno...


ako netko u pola cijene prodaje nesto sto nece platiti dobavljacu (dakle nabavna cijena je 0), nije stvar u marzi...

dodatno pitanje je da li je izdan racun.

glavni problem poslovanja u hr (u svim segmentima) je sto netko proda robu, ne da novce dobavljacu, a ne vraca ni robu jer se ona prodala.

imas i tu predivnu stvar koja se zove predstecajna nagodba u kojoj netko otpise dugove koje ima prema tebi, ali te onda mrtav-hladan ponovno trazi robu...

i da tu je i taj PDV kojeg ovaj moze odbiti kao pretporez. dakle, visestruke su pogodnosti varanja.

sto se onog placanja PDV-a po naplacenom, a ne izdanom racunu tice, to ti ide tako da taj PDV utjeruje drzava, a sa onim ostalim iznosom se mozes pozdraviti - drzavu naime boli djon za tebe i taj ostali iznos. on se knjizi kao prihodna stavka u racunu dobiti i gubitka, a sad da li si ti to doista naplatio...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000