forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 The Complete Flash Gordon Library vol 1

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
andi Posted - 10/10/2012 : 22:00:55
Jel tko nabavlja ovo? Baš sam ugrabio zadnju na Amazon.de, rasprodaje se munjevito brzo.

http://www.amazon.co.uk/The-Complete-Flash-Gordon-Library/dp/0857681540/ref=pd_bxgy_b_img_c
7   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
JAH WOBBLE Posted - 12/10/2012 : 19:28:42
Napisao sam nekoliko redova o tom izdanju ovde
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35787&whichpage=3

Meni je OK. Pretpostavljam da je IDW još bolje ali je skupo.
andi Posted - 11/10/2012 : 12:51:10
quote:
Originally posted by Shiva314

quote:
Originally posted by andi


A od nostalgije je sigurno bolje, bar je u boji...



Ne bih se složio s tim da je sigurno bolje od nostalgije. Niti da je boja veliki plus (ili plus uopće).
Imao sam priliku čitati 3 nostalgijska broja i jako sam zadovoljan izvedbom. Iz knjige u knjigu je Raymond sve bolji i bolji, a cb crtež, za razliku od boje, ne odvlači pažnju od detalja.
To je samo moje mišljenje, a zna se što kažu mišljenjima...
Volio bih imati sve 3 nostalgije jako dobro očuvane, ali mi nisu u top prioritetima i nemam trenutno mjesta doma



Meni ona stranica na linku s Amazona jako dobro izgleda u boji. Ne znam zašto ali ovakav strip mi "traži" boju, ali to je samo moje mišljenje.
Od Nostalgije teško da mogu nabaviti dobro očuvano po pristojnim cijenama (a nisam siguran ni da je izašao kompletni opus) tako da mislim da je ovo izdanje odlična opcija za nekoga tko još nema ovaj strip.
Shiva314 Posted - 11/10/2012 : 12:24:31
quote:
Originally posted by andi


A od nostalgije je sigurno bolje, bar je u boji...



Ne bih se složio s tim da je sigurno bolje od nostalgije. Niti da je boja veliki plus (ili plus uopće).
Imao sam priliku čitati 3 nostalgijska broja i jako sam zadovoljan izvedbom. Iz knjige u knjigu je Raymond sve bolji i bolji, a cb crtež, za razliku od boje, ne odvlači pažnju od detalja.
To je samo moje mišljenje, a zna se što kažu mišljenjima...
Volio bih imati sve 3 nostalgije jako dobro očuvane, ali mi nisu u top prioritetima i nemam trenutno mjesta doma
emirem Posted - 11/10/2012 : 11:37:54
Ja sam to stavio u BD-u na listu ali ne vjerujem da cu uzimati skoro...
andi Posted - 11/10/2012 : 09:47:34
quote:
Originally posted by corto33

Komentari na Amazonu ne obečavaju baš.



Čitao sam i ja te komentare ali sam uzeo svejedno. Kažu da je otisak slab i naravno, što je uvijek problem s Amazonom - pakiranje ovakvog sveska treba biti bolje da se izbjegnu oštećenja.
Svejedno, jako se brzo prodaje pa sam naručio da ne izvisim. Na Amazonu US je više nema.

A od nostalgije je sigurno bolje, bar je u boji...
corto33 Posted - 11/10/2012 : 09:25:52
Komentari na Amazonu ne obečavaju baš.
Raven84 Posted - 11/10/2012 : 08:31:57
Izgleda kao krasno izdanje, no kako to imam u izdanju biblioteke Nostalgije, neću ovo nabavljati. To jest, bar mislim da je ovo isto što je Nostalgija izdala, jer je treca knjiga Mingov pad, a i Jugo izdanju srede Minga u trecoj knjizi.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000