forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Princ noći - Swolfs

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Daddo Posted - 20/03/2009 : 08:18:46
Evo polako čitam ovo izdanje od Bookgloba i, blago rečeno, jako je dobro. (i crtež i priča)

Jel ima ikakve nade da će to kod nas izići u većem, orginalnm formatu i u boji. Ili eventualno jel postoji negdje takvo izdanje u engleskoj verziji?
17   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
dicmanjac Posted - 20/07/2013 : 14:20:20
Evo danas pročitao ovaj strip u izdanju Bookgloobea(koje sam nabavio jako jako jeftino), i oduševljen sam. Extra strip po extra cijeni(mislim na punu cijenu). Mislim da mi više prija ova c/b opcija nego da je u boji.
Priča je super zanimljiva,a crtež odličan!
Preporuka velika
Poli Posted - 03/11/2012 : 16:25:15

Nope, to je sve. Mada i meni izgleda da je "kraj" takav da bi se sigurno moglo jos nastaviti u par albuma. Ali to je Swolfs sigurno vise manje namjerno napravio nego li postoji realna sansa za nastavak.

Oki Posted - 02/11/2012 : 10:46:04
Upravo pročitao...u prvih 200-tinjak strana imamo izvsnu priču koja mi se nažalost, u zadnjih 90-tak strana nekako gubi i naravno djeluje nezavršeno....jel ima kakav nastavak nakon ovih 290 strana?
rommel Posted - 20/03/2009 : 18:57:07
meni je princ noći najbolji iz serije bestseller do zadnje priče koja je rijetko viđeno smeće - naravno uvijek se moraju vezati ss i vampiri - i to tako loše i tako jadno da je za popizditi
veliki plus meštru jean gabinu sjajna cameo uloga
kico Posted - 20/03/2009 : 18:42:35
Meni je i Gil katastrofa.
Renky Posted - 20/03/2009 : 18:35:19
Gospodari ječma
Princ noći
Gil
.
.
.
Snježni
nika331 Posted - 20/03/2009 : 17:39:08
meni je princ noći odličan!
teller Posted - 20/03/2009 : 16:41:28
Risar će u travnju izdat sve albume,tako da vam preostaje ućit slovenski...
hi...hi...hi
nikad nije kasno.
meni se je od sva četiri najviše dopao baš Gospodari ječma-pivska tematika.
Renky Posted - 20/03/2009 : 15:31:21
quote:
Originally posted by Le Samourai

Ja bih, evo, mozhda kupio ovo izdanje, ali necu jer nije kolor (a izvorno jeste). Kad vec neshto puno koshta, necu da imam osecaj kao da nisam kupio definitivno izdanje, a ako neshto shto je kolor izadje u crno-belom, onda svakako nije takvo.



Cilj i je za male pare dobiti više. A ovdje se radi o četvrtini cijene kolornih albuma, za mene je to povoljno. Ponavljam, ovo je potpuno isto izdanje kao kod vrancuza. Mada bi i ja volija da je u boji, da je integral, da je A4 format... No ako moram birati između 6 godina ili u najboljoj opciji 3 da sakupim albumsko izdanje onda biram ovu, džabalesku formulu 6u1. Cilj je i kod njihovog izdanja bija isti.
Volija bi ja i Gospodare ječma u izdanju BP ali od najave do danas je proša isti vremenski period kao i u radnji Gospodara...
jaki Posted - 20/03/2009 : 15:29:36
quote:
Originally posted by Le Samourai

Ja bih, evo, mozhda kupio ovo izdanje, ali necu jer nije kolor (a izvorno jeste). Kad vec neshto puno koshta, necu da imam osecaj kao da nisam kupio definitivno izdanje, a ako neshto shto je kolor izadje u crno-belom, onda svakako nije takvo.


ne bi reka da su stripovi iz edicije bestseler skupi.
npr.za 100 kn dobijemo 6 ili 7 c/b albuma dobro otisnutih na dobrom papiru i sa tvrdim koricama.
bolje nego ovi integrali u boji na a-4 gdje po albumu cijena ispada priko 40 kn.
kico Posted - 20/03/2009 : 15:24:11
quote:
Originally posted by hello
Je li nekoć Beli put najavio Gospodare ječma?


Ja to već čekam godinama.
osim Posted - 20/03/2009 : 15:22:44
Princ noće je jedno od većih razočarenja za mene, za razliku od Gospodara ječma, Snježnog i Gil St, Andre. Gospodari su fenomenalni, a ostala dva stripa sasvim dobra. Ali, Gospodar noći ne.
Le Samourai Posted - 20/03/2009 : 15:14:25
Ja bih, evo, mozhda kupio ovo izdanje, ali necu jer nije kolor (a izvorno jeste). Kad vec neshto puno koshta, necu da imam osecaj kao da nisam kupio definitivno izdanje, a ako neshto shto je kolor izadje u crno-belom, onda svakako nije takvo.
hello Posted - 20/03/2009 : 14:57:06
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by teller
i u originalu je u večem formatu i u boji,samo su to booglobe smanjili i preradili u bestsselere



I ovo je originalna verzija... nisu to radili u BG jer ovakvo izdanje postoji po istim imenom i kod Francuza, čak i kolorirana verzija. Na žalost, prodaja ovih Bestseller izdanja, u našoj verziji, dokazala je tužnu istinu (ne)isplativosti.

Za Swolfs,a pogotovo Gospodare ječma sam siguran da bi bili dosta dobro prodavani albumi da ih netko objavi kao luksuzni integral u boji budući da je crtež odličan, a i scenarij je dosta dobar (u Gospodara vrhunski). Je li nekoć Beli put najavio Gospodare ječma?
Renky Posted - 20/03/2009 : 13:07:02
quote:
Originally posted by teller
i u originalu je u večem formatu i u boji,samo su to booglobe smanjili i preradili u bestsselere



I ovo je originalna verzija... nisu to radili u BG jer ovakvo izdanje postoji po istim imenom i kod Francuza, čak i kolorirana verzija. Na žalost, prodaja ovih Bestseller izdanja, u našoj verziji, dokazala je tužnu istinu (ne)isplativosti.
Daddo Posted - 20/03/2009 : 12:55:50
Heh, baš ne razumijem slovenski, možda da uzmem bjelilo pa ručno upisujem tekst
teller Posted - 20/03/2009 : 09:07:42
i ja ga imam i oduševilo me...ako koliko toliko razumiješ slovenski, skoro će Risar (strip Bumerang) izdati mislim da pojedinačnih 6 albuma u boji...i u originalu je u večem formatu i u boji,samo su to booglobe smanjili i preradili u bestsselere, nije da nisu uspjeli ali...evo kad
bude nešto novo ja ti javljam ili skokni na www.striparna.com pa ćeš tamo pročitat.Pozdrav.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000