forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 15. Međunarodni festival stripa Crtani romani šou

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
veber Posted - 16/09/2012 : 21:48:36
Dragi stripoljubci, došlo je i to doba godine! Dani su sve kraći, sunca je sve manje, no ne treba očajavati, jer će vam međunarodni festival stripa Crtani romani šou dati potrebnu dozu dopamina. Sada već tradicionalni, 15. po redu festival održati će se od 26. do 28 listopada, kao i svake godine, na vrlo privlačnim lokacijama po Zagrebu.
Putevi će vas voditi od kina Europe, gdje ćete moći besplatno pogledati oba nastavka Iron Man-a, preko Talijanskog instituta, Francuske medijateke i Galerije Svijet stripa, gdje ćete moći uživati u vrhunskim izložbama devete umjetnosti, pa do Tvornice kulture gdje ćete moći naći brda stripova.
Naravno, kakav bi to bio CRŠ kada posjetitelji ne bi mogli susresti neke od najboljih autora u industriji? Tako će ove godine noge po festivalu rastegnuti David Lloyd, Enrique Breccia, Zoran Janjetov, Robert Solanović Bob, Adi Granov, Darko Perović, Predrag Ivanović,Didier Pasamonik,Benoit Peeters, Milko Peko, Giovanni Bruzzo...
A tek popratnih sadržaja? Promocije najnovijih domaćih izdanja biti će na pretek, razgovora gostiju s publiko biti će toliko da se bojimo za njihove glasnice, a i grčevi prstiju su mogući koliko će crtanja i potpisivanja biti. Za malo ozbiljnije promišljanje o stripovima tu su tribine i okrugli stolovi, kao i radionice, a svi će se počastiti i pokojim stripom na danu besplatnih stripova.
Nismo zaboravili niti na najmlađe! Nagradom "Mladi lav" okruniti će se dva najbolja rada na temu "Smak svijeta", a za koju se mogu natjecati svi mladi do 15. godine starosti. Naravno svaki trud cijenimo, pa će tako svi pristigli radovi biti postavljeni na izložbi.
I što još reći? Koju posluku porati? Osim da svi željni druženja, stripova i dobre atmosfere dođu i uživaju na 15. CRŠ-u!

Točni detalji koji se tiču plana i programa slijede u narednim tjednima.

P.S. pripremamo još jedno veliko iznenađenje ali o tome ćemo više 1.10 kad nam bude potvrđeno :)
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mcn Posted - 13/11/2012 : 06:27:23
A što je ovo još uvijek sticky?

(mcn)
1Euro Posted - 11/11/2012 : 22:00:17
quote:
Originally posted by tinton

pa uvečaš ekran razumijmo se, ja sam informatička nula, tek sam prekjučer (uz veliku pomoć Kinga) naučio stavljat sliku, doma ni nemam skener, tako da ni ovo nije bilo jednostavno. Žao mi je ako se nevidi, ali ja tu ne znam ništa popraviti.

p.s. šta te briga za Brecciu, nije li ti on C liga



bravo mali, postat češ ti pravi forumaš.
tinton Posted - 11/11/2012 : 21:55:06
pa uvečaš ekran razumijmo se, ja sam informatička nula, tek sam prekjučer (uz veliku pomoć Kinga) naučio stavljat sliku, doma ni nemam skener, tako da ni ovo nije bilo jednostavno. Žao mi je ako se nevidi, ali ja tu ne znam ništa popraviti.

p.s. šta te briga za Brecciu, nije li ti on C liga
1Euro Posted - 11/11/2012 : 21:49:00
quote:
Originally posted by tinton

Bolje je za preglednost, a dobro se vide, osim toga, ti si ih ionako već sve vidio



loše se vidi pozadina na crtežu od Breccia
1Euro Posted - 11/11/2012 : 21:47:37
quote:
Originally posted by Paka01

Triba si malo manje slike stavit, ovo je ogromno.



tinton Posted - 11/11/2012 : 20:30:25
Bolje je za preglednost, a dobro se vide, osim toga, ti si ih ionako već sve vidio
Paka01 Posted - 11/11/2012 : 19:40:38
Triba si malo manje slike stavit, ovo je ogromno.
tinton Posted - 11/11/2012 : 19:13:38
Evo i mog ulova:



Lloyd



Peka



Bruzzo



Breccia



Granov
Friki Posted - 11/11/2012 : 15:19:28
quote:

Koje je bilo tvoje područje? Da vidim sjećam li te se...




Ja sam uglavnom bio gore s Lloydom.Popričali smo nešto sitno
dok si došao po njegov crtež.


quote:

To je bio Edvinov štand, no kad sam mu rekao da si se ispričao na forumu i da mu je kutiju strgao slavni 1Euro ,onda se i on oraspoložio i rekao da mu se slobodno javiš iduči CRŠ, dobit ćeš VIP tretman .


1Euro, slavni ili pak ozloglašeni?!
[/quote]


I ozloglašeni su slavni .


----------
Trenutačno se sluša: In-Mood feat. Juliette - The Last Unicorn
Spiderman Posted - 10/11/2012 : 09:27:48
Pored toga kaj znao ljude nisam uspio dobiti crteže... je-eš takvu vezu
DeeCay Posted - 09/11/2012 : 22:45:59
Samo da pokažem svoj pijen s CRš-a...

Pekin nindža i Bruzzov Mister No!


Granovljev iron man!
Poli Posted - 08/11/2012 : 17:42:49

Frckam se na podiju
Kao loptica u fliperu
I svi idijoti ovog grada
Skupa sa mnnom plesu

Disco is not dead

Sve je tako kristalno jasno
Cisto, lijepo, snazno i (cenzura!)
Zelim taj ritam citavu noc

Disco sladoled, zvake i majce
Disco tipovi sa svojim lijepim pickama
Disco klubovi u toplim ljetnim nocima
Na tvrdjavama i terasama




fikus Posted - 08/11/2012 : 16:32:00
quote:
Originally posted by Spiderman

Evo i toliko iščekivanih trapera





Ne znaš tko je zgodniji.
Nego, prošlo je 10 dana, vrijeme je za zamjenu partnera. Tko je sad sa kim?
Zlotvor Posted - 08/11/2012 : 13:34:25
quote:
Originally posted by Raven84

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Spiderman

Evo i toliko iščekivanih trapera



Najviši san


Konačno ti se isplatilo nošenje cipela s platformama. Nije Kim Jong-Il bio glup.

Ma platforme su van đira sad. Nosin plutenjače
Raven84 Posted - 08/11/2012 : 13:21:55
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Spiderman

Evo i toliko iščekivanih trapera



Najviši san


Konačno ti se isplatilo nošenje cipela s platformama. Nije Kim Jong-Il bio glup.
Zlotvor Posted - 08/11/2012 : 13:08:25
quote:
Originally posted by Spiderman

Evo i toliko iščekivanih trapera



Najviši san
tinton Posted - 07/11/2012 : 22:19:53
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by tinton

Slike se ne mogu otvoriti



Kako ne možeš? Meni radi normalno. Provjereno na 4 različita browsera i 2 operativna sistema



Radi normalno.
Ali možda i bolje da ih ne može otvoriti jer će se opet iznenaditi i vidjeti svoju sliku.


moja slika mi ne smeta kad nezna svatko koju vidi da je moja
fikus Posted - 07/11/2012 : 16:48:17
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by tinton

Slike se ne mogu otvoriti



Kako ne možeš? Meni radi normalno. Provjereno na 4 različita browsera i 2 operativna sistema



Radi normalno.
Ali možda i bolje da ih ne može otvoriti jer će se opet iznenaditi i vidjeti svoju sliku.
tinton Posted - 07/11/2012 : 16:30:13
quote:
Originally posted by Raven84

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Raven84

2.Isto tako, užasno me živcira kad netko dođe autoru poput Brecce recimo, i traži da mu nacrta nešto po svom izboru.

2. Ne shvaćam koji je problem s tim.
Ma zato što mi se čini da onda opće ne poznaju autora niti znaju išto o njegovom radu niti ga cijene. A u redu recimo čekaju ljudi koji ga vole, i koji neće stići dobiti crtež jer će crtati tom liku curu u nošnji.


a tako ja mislio da misliš da uopće nebi trebali tražiti što mi želimo, nego da ga pustimo da crta šta želi, kad si obrazložio ima smisla
Spiderman Posted - 07/11/2012 : 16:18:55
quote:
Originally posted by tinton

Slike se ne mogu otvoriti



Kako ne možeš? Meni radi normalno. Provjereno na 4 različita browsera i 2 operativna sistema
Raven84 Posted - 07/11/2012 : 16:13:25
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Raven84

2.Isto tako, užasno me živcira kad netko dođe autoru poput Brecce recimo, i traži da mu nacrta nešto po svom izboru.

2. Ne shvaćam koji je problem s tim.
Ma zato što mi se čini da onda opće ne poznaju autora niti znaju išto o njegovom radu niti ga cijene. A u redu recimo čekaju ljudi koji ga vole, i koji neće stići dobiti crtež jer će crtati tom liku curu u nošnji.
tinton Posted - 07/11/2012 : 16:06:38
quote:
Originally posted by Raven84




1.Više sam ljut na samo fanove, kojih je na Breccijinoj tribini bilo 10-ak. Alvar Mayor je bar rasprodan, nemoguće da nas tako malo voli Brecciu. Dobro, moguće je da je tome kumovalo vrijeme, recesija itd.



2.Isto tako, užasno me živcira kad netko dođe autoru poput Brecce recimo, i traži da mu nacrta nešto po svom izboru.


3.No inače sam zadovoljan festivalom, mislim da je imao odlične goste, a i ne košta ništa. Ne znam je li tko bio na tribini Adija Granova, nju sam ja vodio, nadam se da je bilo relativno OK. To mi je bila prva.


1.Ja u subotu sam bio kod tvornice od 9:00, nisam se vraćao kući na ručak, nisam ništa jeo, već me bolila i glava, htio sam biti na Breccinoj tribini ali mislim dabih tamo izdahnuo usred tribine

2. Ne shvaćam koji je problem s tim.

3.svaka čast, s obzirom da publika i sam Granov nisu bili baš aktivni ni od pomoći
Raven84 Posted - 07/11/2012 : 15:55:51
Meni je ovaj festival bio najbolji u novoj organizaciji. Tvornica mi se dopala kao mjesto događanja. Kafić je imao OK cijene, preko puta je bilo i jako povoljno mjesto. Mislim da nigdje u gradu nisam vidio pivo po 10 kn, čak štoviše nigdje u Hrvatskoj. S tribine sam mogao odletjeti na mjesto crtanja i vidjeti kako stvari idu.
Dobro, Tvornica nije na toliko lijepoj lokaciji kao što je centar grada, ali kad si na festivalu si na festivalu, ne ideš u šoping za obleku i uživat u ljepotama grada. Čak štoviše, ovdje je bilo vrlo jasno tko je došao, mogli smo se okupiti na piću. Da je festival bio u kicu, zkmu itd ne bi nikad vidio nikoga.
Jedine zamjerke su mi peetersova tribina, al dobro, ak je on tako htio onda je on kriv, jer tribina nije trajala baš puno duže time što je on počeo ranije. Malo je falilo izložbi, ali tvornica je malo nezgodan prostor za tako nešto, osim ako se ne postavi neki čuvar. No bila je izložba Ilića, na kojoj nisam bio ali to je zbilja nešto. Ilić je legenda, ako je bilo i 10 tabli fenomenalna stvar. Prevoditeljica za Brecciu je možda mogla biti malo bolja, no dobro.
Više sam ljut na samo fanove, kojih je na Breccijinoj tribini bilo 10-ak. Alvar Mayor je bar rasprodan, nemoguće da nas tako malo voli Brecciu. Dobro, moguće je da je tome kumovalo vrijeme, recesija itd. Isto tako, užasno me živcira kad netko dođe autoru poput Brecce recimo, i traži da mu nacrta nešto po svom izboru. Moram priznat da sam sretan što sam dobio crtež od njega, i to samo zahvaljujući tome što sam dobio od jednog posjetitelja (hvala mu) raniji broj. Inače je upitno da li bi stigao. Za njega su recimo drugi dan počinjali s brojevima od dan ranije, što je po meni bila greška.
No inače sam zadovoljan festivalom, mislim da je imao odlične goste, a i ne košta ništa. Ne znam je li tko bio na tribini Adija Granova, nju sam ja vodio, nadam se da je bilo relativno OK. To mi je bila prva.
tinton Posted - 07/11/2012 : 15:35:04
Slike se ne mogu otvoriti
Spiderman Posted - 07/11/2012 : 01:10:14
Nu neki izbor

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000