forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tardi - Bio je to rat u rovovima - PRETPLATA

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Colt Posted - 01/12/2012 : 01:16:10
Nije vreme za izdavacki izlog, cisto najava da su pripreme u toku. Nadamo se do kraja januara.



Pre nego pocnu pitanja o pretplati, zanima me sta ljudi misle o pretplati.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
stbojan Posted - 30/06/2014 : 23:47:48
cini mi se da je Tardi ovde (u odnosu na Prokleti rat) jos brutalnije i konkretnije opisao sve strahote i uzas "velikog" rata... i to posebno iz ugla obicnog "malog" coveka... koji nije nista drugo do puki "ucesnik" i "potrosna roba" tragedije jednog veka... preporuka svima koji jos nisu procitali ovaj strip, zaista vredi..
anto Posted - 04/10/2013 : 21:20:29
Odličan strip.
Dr. Zistis Posted - 23/09/2013 : 22:09:07
Danas, tacnije veceras dobio Tardija
Sve cestitke za izdanje,sjajno izgleda tardi na velikom formatu...Uvodni tekstovi odlicni...a sad se bacam na citanje ovog remek dela...sutra utisci, a ti Colte bacaj se na Grejstorme breeeee
feniks Posted - 23/09/2013 : 11:36:03
Tardi odlican
Raoul Duke Posted - 21/09/2013 : 13:12:14
quote:
Originally posted by anto

u tom slučaju - počinjem da treniram džiudžicu.




anto Posted - 21/09/2013 : 13:08:28
u tom slučaju - počinjem da treniram džiudžicu.
Raoul Duke Posted - 21/09/2013 : 12:57:21
Ako uračum troškove ličnog preuzimanja, ovo će biti najskuplji strip u mojoj kolekciji, bez konkurencije. Na Salon ne dolazim, a ako budem morao da čekam do Sajma - nadrljali ste i ti i Kolt :P
anto Posted - 21/09/2013 : 09:04:59
ako budeš čekao da ti ga pošalje, verovatno ćeš zaista ostariti - šansa ti je da ga preuzmeš na Salonu ili Sajmu.

Colte, jel može za nas koji smo se pretplatili tog dalekog januara a nijedanput nismo postavili pitanje "kad će?", "pa će li to već jednom?" i slično, jedan broj Grejstorma po nabavnoj ceni?
Raoul Duke Posted - 21/09/2013 : 02:36:25
Šalji Kolte, ostarismo :P
anto Posted - 20/09/2013 : 23:40:38
opa
feniks Posted - 26/07/2013 : 11:12:13
quote:
Originally posted by kibocaj

Da li neko zna da li Phoenix Press jos uvek postoji i ako je
odgovor pozitivan kada ce vise taj Tardi?
Mozda je pitanje glupo, ali bio sam odsutan vise meseci sa
Balkanskog poluostrva, i nisam bas u toku...



Colt je i dalje na Balkanu, svi cekamo nestrpljivo izdanja FP.
kibocaj Posted - 26/07/2013 : 09:28:59
Da li neko zna da li Phoenix Press jos uvek postoji i ako je
odgovor pozitivan kada ce vise taj Tardi?
Mozda je pitanje glupo, ali bio sam odsutan vise meseci sa
Balkanskog poluostrva, i nisam bas u toku...
Dr. Zistis Posted - 09/04/2013 : 19:05:03
Javi se Colte...makar razglednico...,zemlja,safari,zbogom zohari
feniks Posted - 28/03/2013 : 13:20:08
dessa Posted - 28/03/2013 : 08:12:20
Koliko ja znam, prvo će da idu pretplate za Greystorm brojeve 9 i 10 do 30. aprila, pa za Darwina do 15. juna, onda za onaj Meddin oneshot do 1. avgusta, pa za GS 11 i 12 do 20. septembra i za Batman: The Long Halloween do 31. oktobra.
Nakon toga, Rovovski rat ide u štampu.
Jasko Posted - 28/03/2013 : 00:50:22
Kolt je odmaglio do Bahama. Ili Mataruske banje, nisam zapamtio 8)
Raoul Duke Posted - 28/03/2013 : 00:41:34
Ne znam, meni je rekao da je poslao svih 438 komada iz pretplate još pre nedelju dana. Ko nije dobio, nek' se žali Pošti.

Ja sam mom poštaru već oprostio.
anto Posted - 27/03/2013 : 21:53:38
pa reče Colt da će biti sigurno do Salona stripa.
Raoul Duke Posted - 27/03/2013 : 21:05:24
Neki info za pretplatnike?
Dare Posted - 05/02/2013 : 11:24:28
Nisam ja ni rekao da nije najavljena na vreme, nego da sam ja saznao prekasno i da pretplata po meni nije promovisana na pravi način. Već sam naveo primer Komika koji je promociju pretplate na strip Habibi odradio na sajmu knjiga. Darkwood ima svoj sajt i strip prodavnicu tako da nije za poređenje, ali Komiko i Phoenix Press svakako jesu. Da se ne ponavljam, namera mi je bila samo da ukažem da bi ubuduće trebalo malo više poraditi na promociji.
Raoul Duke Posted - 04/02/2013 : 21:23:07
quote:
Originally posted by Colt

Dobro, da vidimo onda na sta ce izaci pretplata.
1200 dinara + 100 dinara eventualna postarina, uvek je moguce licno preuzimanje, traje do 31 januara.

Ime prezime
"Uplata za album Rovovski rat"
Phoenix Press
Visokog Stevana 16, Beograd
160-326858-75



Pa dobro, najavljena je pretplata tri meseca unapred, nije da nije.
Dare Posted - 04/02/2013 : 18:15:59
Naravno da nije u redu da neko po isteku pretplate dobije strip po pretplatnoj ceni, ali sam samo hteo da ukažem na činjenicu da ta pretplata sa vaše strane nije najbolje promovisana i da je možda i zbog toga toliko omanula. Na primer, ja sam za Habibi od Komika saznao još na sajmu knjiga gde su oni promovisali pretplatu na taj strip, a nakon toga sam saznao da planiraju još neka izdanja u pretplati. Da sam (verovatno nas ima i više) bio upoznat sa vašim planovima i postojanju mogućnosti pretplate ranije sigurno bih se pretplatio i na taj način pomogao vas kao izdavača, a i sebi uštedeo koji dinar. Ovo ne treba shvatiti kao kritiku, nego kao dobronamernu sugestiju, jer svim pravim stripofilima je u interesu da vi opstanete kao izdavačka kuća.
Colt Posted - 04/02/2013 : 17:57:14
Naravno, pretplata nije obavezna. Ideja je bila:
1)Pretplata, mogucnost da se ustedi (ono sto se u Srbiji, navodno, ocajnicki trazi)
2)Kasnije kupis u knjizari po regularnoj ceni i ne juris prvobitnu cenu.

Ja sam se u svom "istupu" referisao na one kojima je to u prvi mah delovalo razumno ali su potom dosli na ideju da je mozda moguce nabaviti strip pod stavkom 1) znatno nakon isteka pretplate. "Pretplatio sam se tamo gde sam mislio da sigurno nece moci jeftinije a vi ste tu za citaoce, sta vama ionako znaci da ispostujete tu pretplatu" koncept, sto po nama nije u redu.
Dare Posted - 04/02/2013 : 17:30:12
Ja se nisam pretplatio prvenstveno zato što sam relativno kasno saznao za pretplatni period. Druga stvar, kada sam video da je razlika u ceni 300 dinara i kako je u pitanju jedno izdanje pomislio sam da i nije toliko strašno i da ću ga pokupiti u AF kad budem išao u BG. Što se tiče pretplata kod drugih izdavača, kod Darkwooda se pretplaćujem na više izdanja, a i kod Darkwooda i kod Komika sam upoznat sa pretplatom dva meseca pre isteka iste, tako da su to razlozi a ne neki animozitet prema vama kao izdavaču.
Colt Posted - 04/02/2013 : 14:59:37
quote:
Originally posted by feniks
[P.S. Onaj moj post Racunaj da sam se preplatio bio je ironičan jer znam da postoje takvi likovi.Nadam se da će se feniksovci držati ovdje napisane politike i da neće "pokleknuti" na patetične priče kvazidrugara.



Kao sto sam napisao, ispostovacemo pretplatnike i strip vise nece moci da se dobiju po pretplatnoj ceni. Ljudi to mogu komentarisati na razne nacine, nama jednostavno ne bi odgovaralo da izigramo poverenje onih koji su se pretplatili.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000