forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Vertigo..?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
fler Posted - 04/12/2012 : 12:42:12
Hmm...

http://www.newsarama.com/comics/karen-berger-leaves-vertigo.html

Je li slučajnost da odlazi baš nakon što je najavljen kraj Hellblazera?

"The aforementioned Hellblazer, Vertigo's longest lasting comic book at 300 issues, was recently announced as canceled as of February 2013, with the character moving full-time to the DC Comics New 52 Universe. This, along with prominent Vertigo characters like Animal Man, Sandman, Madame Xanadu, and more moving back to the DC imprint fueled speculation that the imprint, at least in its current incarnation, may not be long for this world."

Ne znam, mene je to baš jako naživciralo, i baš bi mi bilo žao da ga skroz ugase.
22   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Paka01 Posted - 25/12/2012 : 13:42:24
Baš me iznenadilo sada kad sam pročita da je Garth Ennis ima samo 21 godinu kad je izaša prvi broj njegove Hellblazer priče Dangerous Habits.
Prejebeno
jaki Posted - 10/12/2012 : 20:53:31
to sam i ja vidija na amazonu.mislija sam znaš li iz neke druge ruke ali očigledno ne znaš.
byoman Posted - 10/12/2012 : 20:31:35
ne znam jer ne piše na amazonovom webu
al trebalo bi više od prva 2 tpba, ako je istina ovo sa 394 strane?
jaki Posted - 10/12/2012 : 20:22:06
obuhvaća li taj book one dva stara tpb-a ili više?
byoman Posted - 10/12/2012 : 19:56:34
ne znam u koji drugi topic da ovo ubacim

http://www.amazon.com/Lucifer-Book-One-Mike-Carey/dp/1401240267/ref=sr_1_12?ie=UTF8&qid=1355165734&sr=8-12&keywords=lucifer+book+one

napokon....
kupujem ove hellblazer reprinte pa će se i ovo dodat na popis

u slučaju da nije
fler Posted - 04/12/2012 : 16:13:38
Nisi u krivu, problem je upravo u tome što idu baš u tom smijeru.

Mord Posted - 04/12/2012 : 15:14:20
U principu bi trebalo biti svejedno u kojem ce imprintu biti Hellblazer. Pretpostavljam da ide u 52 universe tako da ga mogu fino ispreplesti sa svim mogucim likovima i nebulozama tako da vise fanova koji drkaju na universe kupe taj strip. A mozda sam i u krivu.
fler Posted - 04/12/2012 : 14:26:55
quote:
Originally posted by Mr. Bushido


Fler, nemoj zaboraviti da je Constantine debitirao u sklopu DC-ja. Vertigo je kasnije nastao. Može se reći da se lik vraća svojim korijenima.



Tehnički, to s korijenima bi bila istina - ali je s razlogom prebačen u Vertigo, jer nije lik za DCU.
No nebitno, slažem se da je situacija danas dosta drugačija i da ostali izdavači dopuštaju poprilične slobode pa je alternativa više nego dovoljno. Zato kažem da sam tek tužan zbog potencijalnog gašenja, ne i da je u pitanju katastrofa kataklizmičkih razmjera
Mr. Bushido Posted - 04/12/2012 : 14:19:10
quote:
Originally posted by PijaniPatak

hteo sam reci od kojeg do kojeg broja, okvirno?


Od broja 250. do broja 300. To jest, do kraja.
PijaniPatak Posted - 04/12/2012 : 14:16:00
hteo sam reci od kojeg do kojeg broja, okvirno?
PijaniPatak Posted - 04/12/2012 : 14:15:18
Samo malo, u Helliju nisam otisao dalje od stotke. Kada ga Miligan preuzima?
sloppy Posted - 04/12/2012 : 14:13:28
mene osobno ne smeta ni malo da ukidaju helblazer. pratio sam ovaj naslov od početka to jest ovaj lik več od swamp thing i moram reč da je u stvari postao jako predvidljiv i dosadan tokom godina pa nema veze koliko briljantnih avtora je radilo na njemu. dosta je dosta. posebno za vertigo naslov. u superherojštine još popijem da se to sve vuče u tri mile, ali kod vertiga mi je bilo najbolje baš to da su se stvari jedno definitivno završile. ongoing tu ne bi trebao postojat.
isto mogu reč i za fables. išao sam do 12og trejda ali ako se mene pita slobodno bih mogao prestat i sa 11.
to da su J.C.-ja uvalili u regular DCU mene uopšte ne smeta jer ga tamo tretiram ko (što je bilo i mišljeno) totalno drug lik koji ima slične karakteristike.

za karen mi je malo žao da odlazi ali šta se tu može, valda je i njoj dosadilo jedno te isto več godinama pa eto.

a inače šta izlazi sad kod vertiga, da bi mi bilo žao da prestane ako zatvore i cijeli imprint? pa iz vrha glave baš ništa. rupu može lagano popunit IDW i Image, jer ako se mene pita to su oni več odavno napravili.
hvala vertigu za sve što su napravili ali izgleda da je došlo i njemu na red, pa neka odmara u miru. bolje tako nego da mi se potpuno zagadi.
Mr. Bushido Posted - 04/12/2012 : 14:06:52
quote:
Originally posted by Mord

Usput, kakav je Milliganov Hellblazer u odnosu na prethodne autore.


Sjajan. To je jedan od glavnih razloga zašto ljudi negoduju zbog gašenja serijala.
Mr. Bushido Posted - 04/12/2012 : 14:05:26
Rekao bih da još neće doći do gašenja Vertiga, barem neko vrijeme.

Iskreno, mislim da to ne bi bila tako velika tragedija. Autori koji su svoje stripove mogli izdavati pod etiketom Vertiga sada ih izdaju preko drugih izdavačkih kuća, kao što su Image, IDW, Dark Horse, Dynamite, itd. Image prednjači u tom pogledu.

Fler, nemoj zaboraviti da je Constantine debitirao u sklopu DC-ja. Vertigo je kasnije nastao. Može se reći da se lik vraća svojim korijenima.
Mord Posted - 04/12/2012 : 13:59:46
Usput, kakav je Milliganov Hellblazer u odnosu na prethodne autore.
fler Posted - 04/12/2012 : 13:50:44
quote:
Originally posted by Mord

Cesto ispadne pickica u stripu.



Ma što ti to uopće znači?
Kakve superherojske moći?


Približavanje lika široj publici će rezultirati otprilike stripovskim ekvivalentom katastrofe zvane Constantine s Keanu Reevesom, na isti način na koji bi Preacher ili bilo koji drugi (značajniji) Vertigov naslov izgledao .. pa, van Vertigo linije.
Daleko od toga da je to nekakav underground i da je sve što izbace uber-kvalitetno, no definitivno nisu stripovi za svakoga.
jaki Posted - 04/12/2012 : 13:32:11
universumi su nešto najgore šta se dogodilo (američkom) superherojskom stripu.
Raven84 Posted - 04/12/2012 : 13:15:18
quote:
Originally posted by Mord

Cesto ispadne pickica u stripu.


Potpuno se slažem.
Mord Posted - 04/12/2012 : 13:13:43
Cesto ispadne pickica u stripu.
Mord Posted - 04/12/2012 : 13:13:21
Najozbiljnije. Plus bi bilo dobro da ima malo vise superherojskih moci.
jaki Posted - 04/12/2012 : 12:59:14
nisam skužio jel to ironoćno ili ozbiljno?
Mord Posted - 04/12/2012 : 12:54:33
Super potez! Treba sve prebacit u isti univerzum.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000