forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Amerolog 2012 - Pobjednici

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Krscho Posted - 29/12/2012 : 22:13:42
Nakon teske borbe i razni glasovanja vrijeme je da se proglase pobjednici ove godine u naše tri kategorije.

AMEROLOG 2012

Mr. Bushido


Runners up:
Paka01
Brni
Slopy



Najljepša kolekcija 2012

rada13



Runners up:

Spectre
Slopy
Masija



Najljepše izdanje 2012

Hellboy library




Runners up:

Peanuts slipcase/box set ( za 1 glas)
Walking Dead HC
Sinestro Corps War Absolute
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Amos Posted - 03/01/2013 : 13:50:11
Čestitke Bushido! Zasluženo pobjeđuješ.

Čestitke također rada 13 za lijepu kolekciju.

Ostalim kandidatima mogu samo citirati staru pučku mudrost: Važno je sudjelovati, a još važnije pobijediti!
sinister Posted - 03/01/2013 : 11:40:11
Nisam stigao prije, pa evo čestitke nominiranima i naravno pobjednicima!
tinton Posted - 02/01/2013 : 09:35:16
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

srećna nova svim amerolozima (i da se više bavite nesuperherojskim stripovima :) )


Sretna i tebi, i da se više baviš superherojskim stripovima.


pa šta mu je na Avataru?
Mr. Bushido Posted - 01/01/2013 : 23:22:20
quote:
Originally posted by anto

srećna nova svim amerolozima (i da se više bavite nesuperherojskim stripovima :) )


Sretna i tebi, i da se više baviš superherojskim stripovima.
anto Posted - 01/01/2013 : 21:33:31
šalim se malo ljudi :)

srećna nova svim amerolozima (i da se više bavite nesuperherojskim stripovima :) )
sloppy Posted - 01/01/2013 : 21:25:25
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by sloppy

sad ako očeš možemo mi otvorit još koju temu koja zaokupljuje sve što nije superherojsko pa da napalimo i ostale (ali samo ako obečaju da če nas slušat kad kažemo da je nešto stvarno treba kupit :P )


Sloppy, pa jebemu život, zašto sam ja otvara ovaj topic onda?
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39820



da imaš pravo. nisam več od 2011 ništa dodao na moj popis
evo nova godina pa nove preporuke ima da padnu
Paka01 Posted - 01/01/2013 : 19:31:44
quote:
Originally posted by sloppy

sad ako očeš možemo mi otvorit još koju temu koja zaokupljuje sve što nije superherojsko pa da napalimo i ostale (ali samo ako obečaju da če nas slušat kad kažemo da je nešto stvarno treba kupit :P )


Sloppy, pa jebemu život, zašto sam ja otvara ovaj topic onda?
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39820
brni Posted - 01/01/2013 : 19:26:38
quote:
Originally posted by anto

Je li ovo bilo takmičenje za Amerologa 2012. ili Superherojologa 2012. ?
Bušidu svaka čast, ali sve ostale slabo viđam na topicima o Princu Valijantu,Asterios Polipu,Usagiju,Boneu,Rip Kirbiju,Crnoj rupi,Ofucanom Holivudskom filmu,Stiv Kenjonu,Paklu,....



Da, apsolutno si u pravu..mene zanima samo superherojstina i eventualno neki rad Moorea van toga..tako da je Bushidova pobjeda vise nego zasluzena..
sloppy Posted - 01/01/2013 : 19:13:16
pa sad za mene mogu reč da se nisam javljao na ovim temama jer su ili svi več rekli što se treba reč prije mene ili se barem po mojem mišljenju neke teme mogu i zdužit u jednu pa bi tako mogle oživit. sad da pričam o tome kad če možda izač neko naše izdanje stripa koji je bio originalno izašao godinama davno nije baš moj forte, pa i ne otvaram te teme.
meni je više važno da pročitam neke novosti o tome što če ili jest izašlo ove godine nego da pričam o tome koji reprint če se pojavit na amazonu. to mogu nači i sam. u stvari najviše volim neko prijatelsko predrkavanje o tome zašto je nešto nekome dobro ili nije dobro (ako je barem malkice dobro argumentirano :))

mislim, da svi mi tu znamo da obstoji nesuperherojski strip (barem ja više kupujem to) ali fakt je da superherojštine dominiraju američko tržište. sad ako očeš možemo mi otvorit još koju temu koja zaokupljuje sve što nije superherojsko pa da napalimo i ostale (ali samo ako obečaju da če nas slušat kad kažemo da je nešto stvarno treba kupit :P )

a na kratko; mislim da su pravi ljudi pobiedili i čestitke svima :D
anto Posted - 01/01/2013 : 17:47:56
Je li ovo bilo takmičenje za Amerologa 2012. ili Superherojologa 2012. ?
Bušidu svaka čast, ali sve ostale slabo viđam na topicima o Princu Valijantu,Asterios Polipu,Usagiju,Boneu,Rip Kirbiju,Crnoj rupi,Ofucanom Holivudskom filmu,Stiv Kenjonu,Paklu,....
DeeCay Posted - 01/01/2013 : 14:57:29
I ja vam se pridružujem ako bude kakva akcija!
mr murdoc Posted - 01/01/2013 : 08:40:25
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mr murdoc

Moze proljece..lokacija po vasem izboru..?



Ja sam za Zagreb, jer vjerovatno najvise clanova ima gori (+ studenti iz Dalmacije i ostalih krajeva)..recimo nekom komsiji je skoro isto potegnit iz Srbije ili Bosne ka meni iz Vodica..ali dobro lako cemo se dogovorit..

OK , ja sam evo za, i meni je jednostavno doletjeti do ZG
brni Posted - 01/01/2013 : 00:11:59
quote:
Originally posted by mr murdoc

Moze proljece..lokacija po vasem izboru..?



Ja sam za Zagreb, jer vjerovatno najvise clanova ima gori (+ studenti iz Dalmacije i ostalih krajeva)..recimo nekom komsiji je skoro isto potegnit iz Srbije ili Bosne ka meni iz Vodica..ali dobro lako cemo se dogovorit..
DeeCay Posted - 01/01/2013 : 00:09:46
Nismo ni na trenutak posumnjao da Bushido neće dobiti izbor...
mr murdoc Posted - 31/12/2012 : 20:03:23
Moze proljece..lokacija po vasem izboru..?
Krscho Posted - 31/12/2012 : 16:55:32
Uf definitivno za suret a pogotovo u zenki superherojski iflm kojih u 2013 nece faliti :D
ERO Posted - 31/12/2012 : 15:55:40
ajmo ovo razradit...prijeve ili slično ....dogovorit gdje da se znamo organizirat...uzet slodoban koji dan,,,i lom..
brni Posted - 31/12/2012 : 12:32:05
quote:
Originally posted by Raven84

Čestitke pobjednicima, no mi smo u biti svi pobjednici, :) ove godine je podforum zbilja zablistao, i lijepa smo virtualna zajednica. Mogli bi jednom organizirati i nekakvo druženje fanova Amera, ne znam ko je sve iz Zagreba ili bi došao ovamo, ali to bi bila predobra nerdarija. :)



Ja sam svakako za..evo recimo npr. na premijeri filma Man of Steel u 6 misecu..ono mozemo se nac prije otic pogledat film, napravit zajednicku fotografiju i onda uvecer se negdi ic uneredit..
ERO Posted - 31/12/2012 : 12:16:53
quote:
Originally posted by Raven84

Čestitke pobjednicima, no mi smo u biti svi pobjednici, :) ove godine je podforum zbilja zablistao, i lijepa smo virtualna zajednica. Mogli bi jednom organizirati i nekakvo druženje fanova Amera, ne znam ko je sve iz Zagreba ili bi došao ovamo, ali to bi bila predobra nerdarija. :)



ovo pod MUST u 2013 god !!!!

Čestitke pobjednicima i sudionicima
mr murdoc Posted - 31/12/2012 : 11:56:58
quote:
Originally posted by Raven84

Čestitke pobjednicima, no mi smo u biti svi pobjednici, :) ove godine je podforum zbilja zablistao, i lijepa smo virtualna zajednica. Mogli bi jednom organizirati i nekakvo druženje fanova Amera, ne znam ko je sve iz Zagreba ili bi došao ovamo, ali to bi bila predobra nerdarija. :)

Slazem se, ja bi evo potegao taj put..
Raven84 Posted - 31/12/2012 : 11:12:59
Čestitke pobjednicima, no mi smo u biti svi pobjednici, :) ove godine je podforum zbilja zablistao, i lijepa smo virtualna zajednica. Mogli bi jednom organizirati i nekakvo druženje fanova Amera, ne znam ko je sve iz Zagreba ili bi došao ovamo, ali to bi bila predobra nerdarija. :)
Rada13 Posted - 31/12/2012 : 09:57:53
Hvala svima, posebno ekipi koja je uložila masu truda da ovaj podforum bude jako interesantan!

Mr. Bushido Posted - 31/12/2012 : 02:11:55
Eto ti na, ja nisam neki ljubitelj kojekakvih izbora i natjecanja, a sad već drugu godinu zaredom pobjeđujem u nečemu takvom. Morat ću to staviti u svoj CV.

Šalim se, prihvatit ću ovaj rezultat kao znak da sam nešto dobro napravio na ovom forumu. Hvala vam svima, i glasačima, i neglasačima, i "suparnicima".
Andrej Posted - 30/12/2012 : 17:01:48
Čestitke pobjednicima a i svima nominiranima....
brni Posted - 30/12/2012 : 10:50:40
quote:
Originally posted by Paka01

Ajd ajd, ja ne kukam ako je neko iskren, pa nema potribe za okolišanjem.



Aj smiri se i duboko udahni..sve ce biti ok..voli tebe brni..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000