forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor LUD 206 - Gusarska Pecina

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
acestroke Posted - 06/01/2013 : 22:34:25
trenutno na kioscima




Crtez: Marco Verni
Scenario: Moreno Burattini
Broj originala: 524
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Zagor12 Posted - 02/03/2013 : 17:59:22
Super! Dolazi nova generacija recenzenata... :D
acestroke Posted - 02/03/2013 : 17:53:05
Odlicno! Jedva cekam da je vidim na sajtu, svaka cast.

:)
going going Posted - 02/03/2013 : 17:26:37
quote:
Originally posted by acestroke

going going, kako ti napreduje recenzija ove epizode?
:)



Poslao sam je Dee Cayu, ima sigurno vec nedelju dana, ne znam koliko njemu treba vremena da obradi to sve ali ocekujem da ce uskoro da izadje.

A ja sam recenziju zavrsio odavno nego me je bio zezao mail jedno mesec dana, tako da nisam mogao da posaljem dok to nisam sredio.

Maki_Mostar Posted - 02/03/2013 : 17:17:01
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Pročitao danas.... Zna li netko kad se Mortimer vraća, tj. pojavljuje 5. put?



Pojavice se po peti put kad se Zagor vrati sa Juznoamerickeodiseje, zatecice unisten Darkvud. Evo imas table iz tog broja {strip jos nije izdat ni u Italiji} i spisak svih predstojecih epizoda koje redovno uredjuje nas forumas Solar.


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38698&whichpage=44








Uf, hvala, kralju.... znači, veselo.
Još veća pohvala solaru
acestroke Posted - 02/03/2013 : 16:39:54
going going, kako ti napreduje recenzija ove epizode?
:)
going going Posted - 02/03/2013 : 16:27:34
quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Pročitao danas.... Zna li netko kad se Mortimer vraća, tj. pojavljuje 5. put?



Pojavice se po peti put kad se Zagor vrati sa Juznoamerickeodiseje, zatecice unisten Darkvud. Evo imas table iz tog broja {strip jos nije izdat ni u Italiji} i spisak svih predstojecih epizoda koje redovno uredjuje nas forumas Solar.


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38698&whichpage=44




Maki_Mostar Posted - 01/03/2013 : 23:13:20
Pročitao danas.... Zna li netko kad se Mortimer vraća, tj. pojavljuje 5. put?
Tonka24 Posted - 30/01/2013 : 02:01:05
Ma sigurno je tako. To vrijedi za DD ali za Zagora nikako.
acestroke Posted - 30/01/2013 : 01:42:46
I ja mislim da je greska, cesto se to desava u LUDENS izdanjima.
Sigurno je to trebalo da pise u jednom od Dylanovih izdanja (Extra ili redovni, oni izlaze svaka dva mjeseca).
Tonka24 Posted - 30/01/2013 : 01:35:41
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Sljedeći broj za dva mjeseca!



da, šta je sa ovim? To sam i ja pročitao....zar stvarno za dva mijeseca???


Sacekaj jos koji dan, pa ces vidjeti.
Mislim da je to greska, ne vjerujem da je LU uopce smanjio ritam izlazenja, pogotovo ne na dva mjeseca. To bi bio apsurd.
1Euro Posted - 29/01/2013 : 22:52:05
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Sljedeći broj za dva mjeseca!



da, šta je sa ovim? To sam i ja pročitao....zar stvarno za dva mijeseca???
acestroke Posted - 28/01/2013 : 23:58:29
Pa to i velim, lijepo je vidjeti da si trenutno vise aktivan u Zagi topicima nego prije.
To je sigurno ona inspiracija od onog Zagor Almanac u English, eto vidis, to mi je bio cilj cijelo vrijeme.

;)
mladjo Posted - 28/01/2013 : 23:39:11
Ja sam oduvijke bio Zagorovac prijatelju
kao što rekoh, imam više od 600 Zagora u kolekciji, to mi je oduvijek bio omiljeni junak i sa uživanjem pratim njegove epizode. samo pišem recke o knjigama, pišem o Nathan Neveru, pišem o mjuzi, malo o filmu...I nekak mi je Zagor uvijek izmakao za komentiranje. Ali više ne bude :D:D
acestroke Posted - 28/01/2013 : 23:36:02
mladjo odjednom postao Zagorovac.
Lijepo je vidjeti.

:)
mladjo Posted - 28/01/2013 : 23:16:04
Sve u svemu, meni je ovo vrlo dobra epizoda i najbolja iz Mortimer sage U epizodi imamo sve - stare prijatelje, reference na stare epizode, izvrsno smislenu radnju (prvenstveno Mortimerov zločinački pothvat), dosta preokreta, puno akcije i čisto solidan crtež. Meni ova objašnjavanja ne smetaju i ovo je Zagor kakav treba biti Kraj je pomalo zbrzan i trebao se razviti na još barem 5-6 strana. Inače, ovo je već četvrti sukob Mortimera i Zagora u ne tako dugom periodu. Lik pretendira da se pojavi više puta od Hellingena:))
macca1985 Posted - 21/01/2013 : 01:57:00
quote:
Originally posted by Zagor12

Prvi dio Mortimera je bio vrlo dobar. Druo njegovo pojavljivanje je bilo odlično, treće osrednje, a ovo katastrofa. Od silnog objašnjavanja nisam shvatio apsolutno ništa osim da je (SPOILER!) Sybil mrtva i da će se Mortimer osvetiti.Sve što trebate znati što se tiče ove epizode je ta činjenica a ostalo je za zaborav. Nevjerojatno kako Burattini u nekim epizodama zna pokazati da je odličan scenarist, dok u nekima piše kao čisti amater. Evo, baš sam neki dan čitao prvi gigant (Dvorac na nebu) i kad Zagor ubije Koontzove orkove (ili šta su već, izgledaju kao orci) Koontz to osjeti i onda objašnjava sam sebi zašto to može osjetiti . Pa zar ne bi bilo bolje da je u kasnijoj borbi Koontz rekao nešto tipa: "Kretenu jedan glupi, pobio si moje orke" pa Zagor sav začuđen upita "Kako znaš?" i onda mu ovaj objasni... Toliko o tome.

+1
Charlito de la Vega Posted - 11/01/2013 : 23:56:59
quote:
Originally posted by Tonka24

Ajme sory ljudi na spoileru
Stvarno nije namjerno.



Pa editiraj post onda ili stavi oznaku spoiler ispred posta.
Da netko novi ne naleti.
Tonka24 Posted - 11/01/2013 : 18:57:08
Ajme sory ljudi na spoileru
Stvarno nije namjerno.
going going Posted - 11/01/2013 : 13:19:38
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by velka031

Kako kod okreneš, ne valja, opet je scenarij najslabija karika, Bure i dalje previše radi, a nema kapacitet da izbacuje dobre priče u kontinuitetu... Priča "Divlja zemlja", koju Ludens objavljuje za koji mjesec je puno bolja... Samo što je crtaju Cassarovi.


Vidiš baš sam mislio da će ta priča (Divlja zemlja) biti loša, ono, u stilu onih trash epizoda u periodu od 400-500... Cassarovi mi ne smetaju, dapače.



A vidjet ćemo kako će se tebi svidjeti, ja volim takve "realne" priče, za promjenu malo bez fantastike ili "stoljetnih" neprijatelja



I meni se svidela Divlja Zemlja, podsetila me malo na one Nollitine epizode sa Indijancima kao naprimer Sandy River... Dobra prica i crtez je podnosljiv
Poli Posted - 11/01/2013 : 11:57:42
quote:
Originally posted by Oki

Baš mi jučer žena pokazala sliku sa nekog internet portala...Ivica Kostelić čita ovaj broj Zagora za opuštanje prije utrke.
:)



Vazno je kako je zavrsilo - da li je pobijedio ili je odstupio.


teller Posted - 11/01/2013 : 11:31:56
quote:
Originally posted by Oki

Baš mi jučer žena pokazala sliku sa nekog internet portala...Ivica Kostelić čita ovaj broj Zagora za opuštanje prije utrke.
:)


KOSTELIČ zna što je dobro...
a taj Zagor nije loš, toliko ste natumbali da je loš da je meni bio odličan...Ivica je car što ne prati taj forum.
piquet Posted - 11/01/2013 : 10:55:54
quote:
Originally posted by aved

Tonka, hvala na spojleru. Puno to znaci nama koji nismo procitali pricu do kraja.



u je vas zahebo...moš mislit...samo prelistajte taj proljev i pospremite u policu...
tinton Posted - 11/01/2013 : 10:45:12
quote:
Originally posted by aved

Tonka, hvala na spojleru. Puno to znaci nama koji nismo procitali pricu do kraja.


briga njega
Oki Posted - 11/01/2013 : 10:15:46
Baš mi jučer žena pokazala sliku sa nekog internet portala...Ivica Kostelić čita ovaj broj Zagora za opuštanje prije utrke.
:)
aved Posted - 10/01/2013 : 21:03:28
Tonka, hvala na spojleru. Puno to znaci nama koji nismo procitali pricu do kraja.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000