forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Extra 219 - Ocajnicki Pothvat

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
acestroke Posted - 06/01/2013 : 22:32:17
trenutno na kioscima




Crtez: Gallieno Ferri
Scenario: Marcello Toninelli
Broj Originala: 212
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 14/01/2013 : 13:46:50
quote:
Originally posted by dzoni

ali zlatna serija...tek kad vidis onu carobnu zutu traku tek tad se istinski vratis u te dane



Ma imam sve stripove iz tog doba, nisu baš glanc, izuzev tek ponekog primjerka, ali su mi draži i od ovih Libellusovih "svemirskih brodova"...
teller Posted - 14/01/2013 : 10:19:42
quote:
Originally posted by dzoni

ali zlatna serija...tek kad vidis onu carobnu zutu traku tek tad se istinski vratis u te dane


aha, šteta što Veseli Četvrtak nije oživeo te edicije....ZLATNA SERIJA I LUNOV MAGNUS STRIP...ako ne drugo, to bi poboljšalo prodaju...poznato je da se nešto kupuje i zbog kronologije...1,2,3,4, i tako dalje...ljudi ne vole rupe(ne kažem rupice)sad je kasno ali i neznam ima li pravnih mogučnosti tako i krenuti...Dnevnik je valjda mrtav pa ne vidim prepreke....ili ipak..
dzoni Posted - 13/01/2013 : 23:45:34
ali zlatna serija...tek kad vidis onu carobnu zutu traku tek tad se istinski vratis u te dane
velka031 Posted - 13/01/2013 : 23:07:48
Ništa osim ovih stripova ne vraća bolje u te dane, to je vremenski stroj koji uvijek vodi na pravo mjesto. Tek sada mi je jasno koliko smo lijepo djetinjstvo imali, a Toninelli i Ferri su zaslužni za veliki dio te ljepote... Teško je shvatiti novijim generacijama zašto su nama rođenima krajem 70-ih upravo ovo najbolji stripovi, najbolje da ostanemo po strani u raspravama o njihovoj kvaliteti, jer ne možemo biti objektivni, sve što Ludens izda u slijedećih deset godina nisu "samo" stripovi, to je puno, puno više :)
dzoni Posted - 13/01/2013 : 22:18:07
toninelijeva era...era mog detinjstva...era srece...era bezbriznog zivota...nista se od toga vratiti nece nazalost...
solar Posted - 13/01/2013 : 17:35:49
quote:
Originally posted by nagor

Mislim da će se to razdoblje dobro nadopunjavati s redovnom serijom. Taman kad se »Toninellijev darkwoodski realiam«, uz Ferrijev maestralan crtež, razmaše, u redovnoj seriji će Zagor ganjati Atlantidu i Richtera po Južnoj Americi. Najbolje od Zagora i u isto vrijeme svaki mjesec na kioscima. Milina... : )


velka031 Posted - 13/01/2013 : 15:49:26
quote:
Originally posted by nagor

Mislim da će se to razdoblje dobro nadopunjavati s redovnom serijom. Taman kad se »Toninellijev darkwoodski realiam«, uz Ferrijev maestralan crtež, razmaše, u redovnoj seriji će Zagor ganjati Atlantidu i Richtera po Južnoj Americi. Najbolje od Zagora i u isto vrijeme svaki mjesec na kioscima. Milina... : )



Baš tako, čeka nas desetljeće iz snova
Bat Baterton Posted - 13/01/2013 : 15:07:00
quote:
Originally posted by Pavel

Pročitah i svidjelo mi se. Može li mi netko objasniti zašto je ekipa iz ZS naslov svojeodobno preimenovala u "Tvrdokrilac" ? Osim što glupo zvuči poprilično je besmisleno



Tako se zvala letelica Ikarovog Pera pa je po njoj i strip dobio naziv.
nagor Posted - 13/01/2013 : 13:00:34
Mislim da će se to razdoblje dobro nadopunjavati s redovnom serijom. Taman kad se »Toninellijev darkwoodski realiam«, uz Ferrijev maestralan crtež, razmaše, u redovnoj seriji će Zagor ganjati Atlantidu i Richtera po Južnoj Americi. Najbolje od Zagora i u isto vrijeme svaki mjesec na kioscima. Milina... : )
solar Posted - 13/01/2013 : 01:13:11
S ovom pričom završava prijelazno post Nolittino razdoblje (Sclavi) i počinje Toninellijeva era koja je obilježila vrhunac popularnosti Zlatne Serije 80-tih godina. Puno vrlo dobrih, ali skoro isključivo darkvudskih priča, tzv toninellijevski realizam.
To će trajati sljedećih stotinjak brojeva, skoro deset godina. Svi ćemo biti puno stariji kad extra serija "odradi" Toninellija i uhvati se Boselli/Burattini ere!
Pavel Posted - 13/01/2013 : 00:55:49
Pročitah i svidjelo mi se. Može li mi netko objasniti zašto je ekipa iz ZS naslov svojeodobno preimenovala u "Tvrdokrilac" ? Osim što glupo zvuči poprilično je besmisleno
piquet Posted - 08/01/2013 : 14:58:33
quote:
Originally posted by adriano

super tučnjava sa jednookim đekom na kraju



nije tučnjava s jednookim jackom već bombom...
Tonka24 Posted - 08/01/2013 : 14:50:50
Uskoro cu i ovo da kupim i onda sam kompletirao troglavo cudoviste da mogu citati napokon
adriano Posted - 08/01/2013 : 08:57:59
super tučnjava sa jednookim đekom na kraju
velka031 Posted - 07/01/2013 : 21:58:13
quote:
Originally posted by andjelt

... ovo je prva epizoda za koju sam ja samostalno otišao do trafike i kupio je ... :)




E, to su uspomene... I ja se tako osjećam u ovom periodu Zagora extra
andjelt Posted - 07/01/2013 : 21:14:30
... ovo je prva epizoda za koju sam ja samostalno otišao do trafike i kupio je ... :)
zlatan bihac Posted - 07/01/2013 : 12:45:15
quote:
Originally posted by IGMAN2

A zašto je Zagor zavuko ruku ovom stričeku u...
Jel to taj očajnički pothvat


DOMI Posted - 07/01/2013 : 12:43:21
odlično... sin je oduševljen!!

44 godine Alan Forda u HR
velka031 Posted - 07/01/2013 : 11:43:54
Napokon da i ovaj biser ugleda svjetlo dana, sada kreću same dobre priče!
teller Posted - 07/01/2013 : 08:36:05
bez lijeve izpružene Zagorove noge to bi bila izvrstna naslovnica, sviđa mi se taj krupni plan...
a priča je ista ko u vrijeme Dnevnika, nije se promenila(dijelimično samo prevod)promjenili smo se mi...malo ostarili.
dsormaz1 Posted - 07/01/2013 : 08:29:00
quote:
Originally posted by IGMAN2

A zašto je Zagor zavuko ruku ovom stričeku u...
Jel to taj očajnički pothvat


IGMAN2 Posted - 07/01/2013 : 01:52:29
A zašto je Zagor zavuko ruku ovom stričeku u...
Jel to taj očajnički pothvat
emirem Posted - 07/01/2013 : 00:34:58
Ha-ha, zakrpa, a ima i na hlacama pozadi....dobar patchwork!
acestroke Posted - 07/01/2013 : 00:32:32
I Zagorov obraz izgleda veoma rumeno, k'o da je sminku stavio.
bjelolasica Posted - 07/01/2013 : 00:32:15
Poparale mu se pantalonepa zašio

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000