forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Mali rendžer br. 64,65,66,67,69,70,71

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
hello Posted - 21/01/2013 : 10:52:33








Od danas u prodaji u strip knjižarama i direktno od izdavača narudžbama an broj tel 020 358 581 ili na e-mail strip@vangogh.hr Cijena je unatoč novom PDV-u od 5% ostala nepromjenjena, znači 44,00 kn/kom.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ZoranC Posted - 27/06/2015 : 07:41:10
quote:
Originally posted by teller


Vraca se teller...vraca...bez brige.


Hajde da se vrati pa makar i na rate, kao ti.
roby05 Posted - 26/06/2015 : 21:43:47
quote:
Originally posted by teller


Vraca se teller...vraca...bez brige.



Di si care!?
roby05 Posted - 26/06/2015 : 21:43:03
quote:
Originally posted by ZoranC

Dao Bog da turisticka sezona, a i prodaja naocala (time se bave, ili?) bude zlatna pa mozda izbace 14 brojeva odjednom.
Ej, ta Okrutna Penelopa me nece pa nece...


Ja nabavio LMS,pa ako bude i ova dobro.Ako ne,jos bolje.
teller Posted - 26/06/2015 : 21:18:23

Vraca se teller...vraca...bez brige.
ZoranC Posted - 26/06/2015 : 20:15:42
Dao Bog da turisticka sezona, a i prodaja naocala (time se bave, ili?) bude zlatna pa mozda izbace 14 brojeva odjednom.
Ej, ta Okrutna Penelopa me nece pa nece...
DODSFERD Posted - 26/06/2015 : 19:32:34
quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by ZokAlex

Da li van gogh izdaje jos malog rendzera ako ne izdaje da li ce biti nekog nastavka edicije?

Van Gogh se bavi strip izdavastvom kao ja organizacijom letova na mjesec.

Pa ni to nije loše, možda bi taj biznis bio uspješniji nego ovaj stripovski.
ZoranC Posted - 26/06/2015 : 19:10:14
quote:
Originally posted by ZokAlex

Tako sam nesto i mislio, znaci ne vredi sa uzimanjem njihove edicije? Reci mi u usporedbi sa Ludens MR koje je izdanje po tebi bolje za kolekciju?

Ne bi bilo u redu da komentiram, jer Ludensovog MR nisam nikada drzao u rukama. Van Gogov je odlican, s originalnim Dnatellijevim naslovnicama. Meni se ne svidjaju Ludensove naslovnice, ali to je stvar ukusa. Ima ljudi koji ih mozda vole.
Drugi razlog sto nemam Ludensa je taj sto imam sve do sada izdato od Van Gogha i nadao sam se da ce, kao i do sada izlaziti dvije ture po 7 komada godisnje. Tako ih Ludens nikada ne bi stigao. No oni usporise i to me ogorcalo.
Da budem fair, preporucio bih ti Ludens, jer nije izaslo puno brojeva ako ti se prati, a i ritam je do sada redovan.
ZokAlex Posted - 26/06/2015 : 17:41:35
Tako sam nesto i mislio, znaci ne vredi sa uzimanjem njihove edicije? Reci mi u usporedbi sa Ludens MR koje je izdanje po tebi bolje za kolekciju?
ZoranC Posted - 26/06/2015 : 17:02:19
quote:
Originally posted by ZokAlex

Da li van gogh izdaje jos malog rendzera ako ne izdaje da li ce biti nekog nastavka edicije?

Van Gogh se bavi strip izdavastvom kao ja organizacijom letova na mjesec. Sluzbeno nisu stali, ali tek kad netko od njih ima okrugli rodjendan, izbace po jednu turu. Napomena: tura nije regulirana mjera kao npr. tuce. Kod Van Gogha je tura 7 komada, pa 6, zadnji puta 4 i vec dvije godine nula. Sorry, ne mogoh obuzdati strasti.
ZokAlex Posted - 26/06/2015 : 16:33:39
Da li van gogh izdaje jos malog rendzera ako ne izdaje da li ce biti nekog nastavka edicije?
murdo Posted - 23/09/2013 : 14:56:58
Tko čeka... tiskaru spali...
ZoranC Posted - 23/09/2013 : 08:15:12
quote:
Originally posted by teller

Bit ce skoro ljudi,bit ce..ne ocajavajte...zvijezde se uvijek ceka.

Znam da ce biti, ali dok sam cekao, mutirao sam od MR preko Brandy Jima u Frenkija Belevena.
teller Posted - 23/09/2013 : 06:02:52
Bit ce skoro ljudi,bit ce..ne ocajavajte...zvijezde se uvijek ceka.
ZoranC Posted - 22/09/2013 : 20:33:17
Evo sad stize Mail od Malog Rendzera. Na zadatku je u Mexicu, cim to zavrsi, navratit ce u striparnice. Dotle: sretan Bozic i Nova!
roby05 Posted - 20/09/2013 : 21:27:14
Amo,amo...di je to vise?
ZoranC Posted - 12/09/2013 : 18:40:51
... i stapin dinamita!
murdo Posted - 12/09/2013 : 14:49:52
quote:
Originally posted by hello

Nova tura MR je u fazi tiskanja tako da je sada sve na njima.



Daj nam broj tiskare da ih malo požurimo...
ZoranC Posted - 11/09/2013 : 18:52:00
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by ZoranC

Hvala D.J. Jbt, natrazio sam se tog znaka s papirom i korpom, dok nisam skuzio da ja vec 3 godine postam u stanju "logout". Zato sam iznad posta imao uvijek samo 4 znaka umjesto 7.



hm.....kako možeš postati "logout"?
Ako si logout onda ne možeš postati....

Tome se cudi i moja kcerka (a i ja), ali ziva istina. Vec 3 godine. Ja sam naravno registriran, ali uistinu "logout" cijelo vrijeme. Zato nisam imao ni opciju obrade tudjih postova... Tehnika!
roby05 Posted - 11/09/2013 : 16:32:03
Dva-tri ista posta vise manje,sve je to dobro.Istina,nece se to Hello-u dogodit,ali eto...
1Euro Posted - 11/09/2013 : 16:16:22
quote:
Originally posted by ZoranC

Hvala D.J. Jbt, natrazio sam se tog znaka s papirom i korpom, dok nisam skuzio da ja vec 3 godine postam u stanju "logout". Zato sam iznad posta imao uvijek samo 4 znaka umjesto 7.



hm.....kako možeš postati "logout"?
Ako si logout onda ne možeš postati....
ZoranC Posted - 11/09/2013 : 14:25:49
Hvala D.J. Jbt, natrazio sam se tog znaka s papirom i korpom, dok nisam skuzio da ja vec 3 godine postam u stanju "logout". Zato sam iznad posta imao uvijek samo 4 znaka umjesto 7.
D.J. Posted - 11/09/2013 : 09:44:44
quote:
Originally posted by ZoranC

Evo i trostruko. Pomoc: kako se brise vlastiti post?


S desne strane "reply" znaka imas znak s papirom i kantom za smece, pritisnes to, pita te za tvoj password, upises ga i obrisao si poruku.
ZoranC Posted - 10/09/2013 : 23:29:41
Evo i trostruko. Pomoc: kako se brise vlastiti post?
ZoranC Posted - 10/09/2013 : 23:25:52
Zna li netko zasto mi je u zadnje vrijeme uvijek dupliran svaki post? Siguran sam da nisam dvaput postao. Vidio sam na drugom topicu prije mene nekome je sve dupliralo postove pa sam mislio da on lista unazad i ponovo posta, ali nije...
roby05 Posted - 10/09/2013 : 20:21:03
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by hello

Nova tura MR je u fazi tiskanja tako da je sada sve na njima.


A sta da ti kazemHoce li biti iznenadjenja?



pa zar još nisi skužio? Ovo je iznenađenje.....umjesto krajem 8 mijeseca, ti kažu na sredini 9 mijeseca da je u fazi tiskanja.....jeste negativno iznenađenje, ali je ipak iznenađenje (kao što su i obečali)



Jest,u pravu si,ostajem bez daljnjeg teksta...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000