forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Moj strip-Zviri

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Torghal Posted - 04/02/2013 : 16:36:59
Najava iduceg stripa(ide iza Boja,usporedno sa Portretom jednog zivota)
1

2
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Obi-wan Posted - 18/03/2013 : 20:11:59
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Obi-wan

Predlažem mali pokus.
Za jednu tablu, odvoji dvostruko ili trostruko više vremena za crtanje i daj sve od sebe (bez obzira što svi viču hoćemo još).
Moglo bi biti interesantno...


Kad sam reka da sam nezadovoljan sa ova dva stripa nisan mislia na crtez vec na to da nisam zadovoljan dosadasnjim scenarijem,dijalozima,nacinom kadriranja itd.Kad bi odustaja od stripova svaki put kad bi bia nezadovoljan crtezom onda ne bi nikad nista ni nacrta.Moga bi ja odvojit i duplo vise vrimena za crtez rezltat bi bia isti.Pokusa sam pa znam.


Šteta. Da je moguće crtež popraviti, stripovi bi ti bili vrhunski.
Ovako, odlična priča i ... nekakav crtež.


A slusaj,postoje tri opcije:
1.da samo pisem scenarije a da drugi crtaju.Pokusa sam,od tri crtaca koja su se javila jedan je odusta a druga dva se vuku ka krepane macke.
2.da radim ovako kao dosad i da pokusam pomalo napredovat kako u crtezu tako i u kadriranju,scenariju...
3.da odustanem od stripova(i ta mi ideja cesto padne na pamet).



Polako...
Ovo je konstruktivna kritika, ništa drugo.
Naravno da svi priželjkujemo drugu opciju.
lwood Posted - 18/03/2013 : 20:01:10
quote:
Originally posted by paro

Iskreno, meni se ovakav crtež savršeno uklapa u tvoje stripove. Ne pada mi na pamet neki crtač za ovakve stripove...možda Robert Crumb..ili Ed Piskor.. nemam pojma.





samo ti nastavi torgale,kome se ne sviđa tvoj crtež ne mora ni čitat.
paro Posted - 18/03/2013 : 20:00:30
quote:
Originally posted by Torghal

Zanimljivo,dosta ljudi mi je reklo da im je cudno citat moje stripove koje nisam sam crta.Vjerovatno i jesam dosta samokritican ali bas zato se uvik trudim bit bar malo bolji.



Evo recimo Igman crta fenomenalno, ali da napravi neki strip po tvom scenariju...iskreno, duboko sumnjam da bi to bilo to..ne znam zašto..
Torghal Posted - 18/03/2013 : 19:58:24
Zanimljivo,dosta ljudi mi je reklo da im je cudno citat moje stripove koje nisam sam crta.Vjerovatno i jesam dosta samokritican ali bas zato se uvik trudim bit bar malo bolji.
NESVRSTANI Posted - 18/03/2013 : 19:41:50
quote:
Originally posted by paro

Iskreno, meni se ovakav crtež savršeno uklapa u tvoje stripove. Ne pada mi na pamet neki crtač za ovakve stripove


Slažen se.
Davore nemoj bit toliko samokritičan.
Iman osjećaj da kad bi ovo crta neko drugi to ne bi bilo to.
paro Posted - 18/03/2013 : 19:32:31
Iskreno, meni se ovakav crtež savršeno uklapa u tvoje stripove. Ne pada mi na pamet neki crtač za ovakve stripove...možda Robert Crumb..ili Ed Piskor.. nemam pojma.
Torghal Posted - 18/03/2013 : 19:15:31
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Obi-wan

Predlažem mali pokus.
Za jednu tablu, odvoji dvostruko ili trostruko više vremena za crtanje i daj sve od sebe (bez obzira što svi viču hoćemo još).
Moglo bi biti interesantno...


Kad sam reka da sam nezadovoljan sa ova dva stripa nisan mislia na crtez vec na to da nisam zadovoljan dosadasnjim scenarijem,dijalozima,nacinom kadriranja itd.Kad bi odustaja od stripova svaki put kad bi bia nezadovoljan crtezom onda ne bi nikad nista ni nacrta.Moga bi ja odvojit i duplo vise vrimena za crtez rezltat bi bia isti.Pokusa sam pa znam.


Šteta. Da je moguće crtež popraviti, stripovi bi ti bili vrhunski.
Ovako, odlična priča i ... nekakav crtež.


A slusaj,postoje tri opcije:
1.da samo pisem scenarije a da drugi crtaju.Pokusa sam,od tri crtaca koja su se javila jedan je odusta a druga dva se vuku ka krepane macke.
2.da radim ovako kao dosad i da pokusam pomalo napredovat kako u crtezu tako i u kadriranju,scenariju...
3.da odustanem od stripova(i ta mi ideja cesto padne na pamet).

Obi-wan Posted - 18/03/2013 : 17:32:11
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Obi-wan

Predlažem mali pokus.
Za jednu tablu, odvoji dvostruko ili trostruko više vremena za crtanje i daj sve od sebe (bez obzira što svi viču hoćemo još).
Moglo bi biti interesantno...


Kad sam reka da sam nezadovoljan sa ova dva stripa nisan mislia na crtez vec na to da nisam zadovoljan dosadasnjim scenarijem,dijalozima,nacinom kadriranja itd.Kad bi odustaja od stripova svaki put kad bi bia nezadovoljan crtezom onda ne bi nikad nista ni nacrta.Moga bi ja odvojit i duplo vise vrimena za crtez rezltat bi bia isti.Pokusa sam pa znam.


Šteta. Da je moguće crtež popraviti, stripovi bi ti bili vrhunski.
Ovako, odlična priča i ... nekakav crtež.
bisley Posted - 18/03/2013 : 14:57:32
quote:
Originally posted by Torghal

Zvirima cu prominit ime,na pocetku ce bit dvi table koje su tribale posli ic a i ove koje sam nacrta ponovo crtam sa malo ciscim crtezom da mi oduzima manje vrimena a i bit ce malo drukcije rezirano,najbitnije je strip ide dalje ali pod imenom SVINJE.Sta se tice Portreta mog zivota tu jos nisam siguran sta cu,nastavit ili prekinit.

Nastavi i razmišljaj istovremeno. Nije u redu ostaviti slupanoga čovjeka nasred ceste a da se ništa o njemu ne zna. Ako ti ovo što radiš vuče previše energije, manje jedi, manje spavaj, više radi, više pij i vidjet ćeš da može bit i gore...
Torghal Posted - 18/03/2013 : 14:26:59
Zvirima cu prominit ime,na pocetku ce bit dvi table koje su tribale posli ic a i ove koje sam nacrta ponovo crtam sa malo ciscim crtezom da mi oduzima manje vrimena a i bit ce malo drukcije rezirano,najbitnije je strip ide dalje ali pod imenom SVINJE.Sta se tice Portreta mog zivota tu jos nisam siguran sta cu,nastavit ili prekinit.
lwood Posted - 18/03/2013 : 02:18:17
Zviri ti odlično idu. nemoj zajebavat
NESVRSTANI Posted - 18/03/2013 : 01:36:22
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by lwood

očemo još!


Hm...nisam bas zadovoljan sa Portretom moga zivota a ni sa Zvirima,od Portreta najvjerovatnije odustajem a sta se tice Zviri to cu jos vidit,zasad ih stavljam na cekanje.


Torghal Posted - 17/03/2013 : 20:04:13
quote:
Originally posted by Obi-wan

Predlažem mali pokus.
Za jednu tablu, odvoji dvostruko ili trostruko više vremena za crtanje i daj sve od sebe (bez obzira što svi viču hoćemo još).
Moglo bi biti interesantno...


Kad sam reka da sam nezadovoljan sa ova dva stripa nisan mislia na crtez vec na to da nisam zadovoljan dosadasnjim scenarijem,dijalozima,nacinom kadriranja itd.Kad bi odustaja od stripova svaki put kad bi bia nezadovoljan crtezom onda ne bi nikad nista ni nacrta.Moga bi ja odvojit i duplo vise vrimena za crtez rezltat bi bia isti.Pokusa sam pa znam.
Obi-wan Posted - 17/03/2013 : 17:53:39
Predlažem mali pokus.
Za jednu tablu, odvoji dvostruko ili trostruko više vremena za crtanje i daj sve od sebe (bez obzira što svi viču hoćemo još).
Moglo bi biti interesantno...
Torghal Posted - 17/03/2013 : 17:17:23
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by lwood

očemo još!


Hm...nisam bas zadovoljan sa Portretom moga zivota a ni sa Zvirima,od Portreta najvjerovatnije odustajem a sta se tice Zviri to cu jos vidit,zasad ih stavljam na cekanje.





NAglasak je na rici "najvjerovatnije",ka sta je paro reka vidit cemo,vrime ce pokazat.
paro Posted - 17/03/2013 : 17:13:38
A ništa, fino spremi u ladicu, pa će vrijeme pokazat. Možda ti je mali overload u mozgu od svega...bogzna kolko stripova radiš istovremeno.
D.J. Posted - 17/03/2013 : 16:13:07
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by lwood

očemo još!


Hm...nisam bas zadovoljan sa Portretom moga zivota a ni sa Zvirima,od Portreta najvjerovatnije odustajem a sta se tice Zviri to cu jos vidit,zasad ih stavljam na cekanje.


Portret mog života ima jebeno dobar početak....nije problem ako na smišljanje nastavka radnje treba čekat i godinu dana-ja ću čekati,a vjerujem da će i svi ostali.?



(Mozda i najbolji pocetak od svih do sad!)
D.J. Posted - 17/03/2013 : 16:09:51
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by lwood

očemo još!


Hm...nisam bas zadovoljan sa Portretom moga zivota a ni sa Zvirima,od Portreta najvjerovatnije odustajem a sta se tice Zviri to cu jos vidit,zasad ih stavljam na cekanje.


Oki Posted - 17/03/2013 : 13:32:17
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by lwood

očemo još!


Hm...nisam bas zadovoljan sa Portretom moga zivota a ni sa Zvirima,od Portreta najvjerovatnije odustajem a sta se tice Zviri to cu jos vidit,zasad ih stavljam na cekanje.


Portret mog života ima jebeno dobar početak....nije problem ako na smišljanje nastavka radnje treba čekat i godinu dana-ja ću čekati,a vjerujem da će i svi ostali.?
Torghal Posted - 17/03/2013 : 12:17:11
quote:
Originally posted by lwood

očemo još!


Hm...nisam bas zadovoljan sa Portretom moga zivota a ni sa Zvirima,od Portreta najvjerovatnije odustajem a sta se tice Zviri to cu jos vidit,zasad ih stavljam na cekanje.
lwood Posted - 16/03/2013 : 22:15:20
očemo još!
Torghal Posted - 11/03/2013 : 22:14:30
quote:
Originally posted by IGMAN2

Majstore, ako trebaš nekog poslati po šibice, kako se ono kaže, tu sam!

Usput, tvoj crtež mi je daleko bolji od npr. Trondheima, a on je svijetska zvijezda.


Po sibice te i mogu poslat,ali samo zato sta si mladji od mene.
Torghal Posted - 11/03/2013 : 22:13:07
Tabla br.6
IGMAN2 Posted - 10/03/2013 : 22:58:23
Majstore, ako trebaš nekog poslati po šibice, kako se ono kaže, tu sam!

Usput, tvoj crtež mi je daleko bolji od npr. Trondheima, a on je svijetska zvijezda.
Torghal Posted - 10/03/2013 : 22:46:55
quote:
Originally posted by IGMAN2

Daj, daj, daj ne kaki !
Kakav Igman, kakvo zalutanje!
Ti si taj koji nas sve okuplja ovdje i vuče da i mi nešto radimo!
A što se tiće veličine, broj otvaranja topica i izdatih stripova sve pokazuje !



Pusti broj topica ,gledajmo kvalitetu,kad vidim tvoje slike od Kate i kad onda pogledam svoje"table" osjecam se postidjeno.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000