forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Playstation 3

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
CAGLIOSTRO13 Posted - 12/11/2011 : 21:41:57
Moze li mi tko reci malo informacija o ovome cudu :)
Kakve su razlike izmedju konzola od 40gb i 320gb ( odnosno za sto sluze ti gigabajti konzoli)
kako funkcionira igranje preko interneta ?
mogu li se igrati piratske igrice ?
i tako to...

razmisljam da ga kupim pa ni sam neznam :D

hvala
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
GTI_TURBO Posted - 18/02/2019 : 22:41:53
COD fan do kraja.
izivko Posted - 01/10/2018 : 17:20:02
quote:
Originally posted by Obi-wan

Kupio sam PS3 po četvrti put.
Ako netko ima za zamjenu:
Resistance - Fall of man
Enslaved - Odyssey to the west
Ratchet & Clank - Tools of destruction

Nudim u zamjenu druge PS3 igre ili zamjenski kontroler sa kabelom



Imam ja Resistance - Fall of Man
kupljena u Njemačkoj u super stanju.
Šta imaš u ponudi?
CAGLIOSTRO13 Posted - 30/09/2018 : 18:06:20
Haha zasto si ga opet kupio ? ( :
Obi-wan Posted - 21/09/2018 : 21:42:40
Kupio sam PS3 po četvrti put.
Ako netko ima za zamjenu:
Resistance - Fall of man
Enslaved - Odyssey to the west
Ratchet & Clank - Tools of destruction

Nudim u zamjenu druge PS3 igre ili zamjenski kontroler sa kabelom
Oki Posted - 19/11/2016 : 11:23:00
Po igri LAST OF US se snimio i film🤔


https://youtu.be/giW-5nlJ-UE
elva Posted - 27/08/2016 : 08:40:26
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by elva

quote:
Originally posted by stripofil

Obi ako imaš stavljen CFW za PS3 obavezno si stavi Movian, i onda možeš sve druge uređaje, playere... izbaciti iz kuće :D
Movian ti PS3 pretvara u kućnu videoteku, što je najbolje vrti fullHD 1080p bez problema ;)

Od igrica sam nedavno završio Heavy rain i Beyond two souls, nisu na nivou Last of Us, ali su vrlo dobre i zabavne.


Ja imam CFW pa me zanima šta je točno taj Movian,tj. čemu služi osim za gledanja filmova, šta je očito.:-)


Nije meni PS3 ni na internet prikačen :-) Igre su mi najvažnije.

Elva, jel to još imaš onaj svoj prvi PS3 od prije nekoliko godina, sjećam se da si igrao Red dead redemption polagano sa uživanjem...


Nisam ni ja spojen na internet ali dobra stvar ovaj Movian.

Nije, onaj je otišao u zasluženu mirovinu.Kupio sam si prije godinu i po modificirani, zakon!
A možeš vjerovati da sam prije tjedan dana ponovo završio Red dead redemption.:-)
A čekaju me još igre Far cry 4,MGS:Phantom pain, beyon two souls,GTA 5,Tomb raider,the evil within...
Na žalost, nema se vremena.
Obi-wan Posted - 26/08/2016 : 21:50:53
quote:
Originally posted by elva

quote:
Originally posted by stripofil

Obi ako imaš stavljen CFW za PS3 obavezno si stavi Movian, i onda možeš sve druge uređaje, playere... izbaciti iz kuće :D
Movian ti PS3 pretvara u kućnu videoteku, što je najbolje vrti fullHD 1080p bez problema ;)

Od igrica sam nedavno završio Heavy rain i Beyond two souls, nisu na nivou Last of Us, ali su vrlo dobre i zabavne.


Ja imam CFW pa me zanima šta je točno taj Movian,tj. čemu služi osim za gledanja filmova, šta je očito.:-)


Nije meni PS3 ni na internet prikačen :-) Igre su mi najvažnije.

Elva, jel to još imaš onaj svoj prvi PS3 od prije nekoliko godina, sjećam se da si igrao Red dead redemption polagano sa uživanjem...
stripofil Posted - 26/08/2016 : 21:29:31
quote:
Originally posted by elva
Ja imam CFW pa me zanima šta je točno taj Movian,tj. čemu služi osim za gledanja filmova, šta je očito.:-)



Služi za streamanje manje više svih formata (audio/video/slike), znači preko tražilice pronađeš što te zanima i slušaš ili gledaš. Otvara direktno torrente tako da nema klasičnog downloadanja već se streama na PS3. Sad je malo frka s torrentima jer su ih dosta pogasili, ali vjerujem da će opet proraditi. Do tada se može koristiti Yify plugin (filmovi) i Ororo TV plugin (serije i filmovi).

Uz to ima još dosta pluginova, npr. Vimeo, Youtube, Navi-X, Online TV, Google Drive, Dropbox... neki rade super, neki malo štekaju, ali sve u svemu pretvara PS3 u pravi multimedijalni stroj.

https://movian.tv/projects/movian
elva Posted - 26/08/2016 : 20:41:28
quote:
Originally posted by stripofil

Obi ako imaš stavljen CFW za PS3 obavezno si stavi Movian, i onda možeš sve druge uređaje, playere... izbaciti iz kuće :D
Movian ti PS3 pretvara u kućnu videoteku, što je najbolje vrti fullHD 1080p bez problema ;)

Od igrica sam nedavno završio Heavy rain i Beyond two souls, nisu na nivou Last of Us, ali su vrlo dobre i zabavne.


Ja imam CFW pa me zanima šta je točno taj Movian,tj. čemu služi osim za gledanja filmova, šta je očito.:-)
stripofil Posted - 26/08/2016 : 17:07:00
Obi ako imaš stavljen CFW za PS3 obavezno si stavi Movian, i onda možeš sve druge uređaje, playere... izbaciti iz kuće :D
Movian ti PS3 pretvara u kućnu videoteku, što je najbolje vrti fullHD 1080p bez problema ;)

Od igrica sam nedavno završio Heavy rain i Beyond two souls, nisu na nivou Last of Us, ali su vrlo dobre i zabavne.
Windwalker Posted - 10/08/2016 : 18:00:31
Meni je Uncharted 3 draži nego 2. A 4 mi je daleko najgori i najveće razočaranje nakon Force Awakens.

Raymani su ti odlični. Nisu komplicirani, ali ima težeg skakanja pri kraju. No nabavi ih kćerki i igraj s njom. Može se čak u četiri igrača odjednom.
Oki Posted - 09/08/2016 : 23:48:04
Obi, iako već godinama ne igram ništa, preporučio bih God of War trilogiju (ne znam kakav je ovaj zadnji 4. dio jer ga nisam igrao), zatim bih preporučio Heavy rain, Beyond two souls, Fallout 3, Resident evil 5....

Ja tražim neke igre s kojima bih zabavljao/učio kčerkicu igrat.
Nabavio sam onaj LitlleBigPlanet, ali joj je to na kraju ispalo malo komplicirano i nezanimljivo(igra se nije ni meni dopala).
Sada razmišljam da nabavim Raymana Origins ili Legends ili pak nešto slično....ima li tko kakav prijedlog?
Oki Posted - 09/08/2016 : 23:37:32
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ima li još netko da mu je Uncharted 3 bolji od dvojke?
Ogromna većina igrača preferira Uncharted 2.


Ja po sječanju mogu reći da mi je Uncharted 2 bolji od Uncharteda 3.
Uncharted 3 sam bio posudio i izigrao u siječnu 2012.godine...znam da je bilo tada jer mi je žena otišla u bolnicu roditi a to se razvuklo na neka dva tjedna pa sam iskoristio priliku za malo igranja.
Interesantno je da mi je prošli tjedan palo na pamet da si nabavim taj Uncharted 3 da ga konačno imam u svom vlasništvu i nabavio ga konačno...izdvojio 50kn za igru i isprobao igranje iste na samo nekih sat vremena.
Ne vjerujem da je zbog verzije izdanja pošto se radi o "game of the year edition", ali mi sada ovaj Uncharted 3 djeluje nekako mnogo tečnije i bolje.
Valjda ću do zime naći vremena da ga ponovno izigram, a onda bih tamo oko Božića mogao prijeći na tele2...možda budu opet djelili playstatione 4, pa će na red za igranje doći i Uncharted 4;)
Obi-wan Posted - 09/08/2016 : 22:10:14
Ima li još netko da mu je Uncharted 3 bolji od dvojke?
Ogromna većina igrača preferira Uncharted 2.
Obi-wan Posted - 09/08/2016 : 22:06:15
Da malo obnovim ovaj potonuli topic. Kupio sam PS3 konzolu po treći put. I ovaj put sam nekako najzadovoljniji. Kolebao sam se između trojke i četvorke, nabavio igre za obje i na kraju mi uletala PS3 novi model pod garancijom za 900 kn. pa sa kupio. I nisam požalio. Na dobrom TV-u preko hdmi-ja, grafika izgleda fenomenalno. Ne znam šta bih tu više mogao poželjeti. Super slim prima diskove odozgo što mi je oduvijek bilo zakon, još od PS1.
Odigrao sam prvo The last of us (zbog čega sam i kupio konzolu) i naravno oduševio se. Odavde može samo nizbro pomislio sam. Nije tako. Poslije toga sam odigrao Uncharted 2 i ponovo se oduševio, a sada igram Uncharted 3. Uncharted 1 sam prešao prije par godina, možda ponovim poslije trojke.
Ja sam jedan od rijetkih koji Uncharted 3 vole više od Uncharted 2. Jednostavno mi nekako bolje teče. Nivo na uzburkanom moru, zgrada u vatri, izgubljen u pustinji, napad konjanika... Fenomenalno! Volim ja dvojku, ali ovo mi je ipak vrh vrhova.
Pitam se šta ću poslije Uncharteda. Opet mi se čini da mogu samo nizbrdo. Naughty Dog je zakon developer, igre zbog kojih se kupuje konzola, meni osobno najbolje igre koje postoje.

Windwalker Posted - 25/01/2014 : 14:05:33
Ja baš ne igram MP.
A kažem ti, ak je ta starija igra EA-ova, Ubisoftova, Activisionova, vrlo vjerojatno su podršku ukinuli. Možda još koji server radi, al loše i teško da ćeš naći ekipu.
Za Naughty Dog (Unchartedi), Insomniac (Resistancei), ili Guerrilla Games (Killzonei) vjerojatno još ima podrške (za zadnje nastavke u serijalima sigurno, a vjerojatno i za starije).
Deki86 Posted - 25/01/2014 : 13:18:39
Morao sam pitat jer se sječam kako su ukinuli online podršku za ps2.
Da, nikada nisam igrao online na nekoj konzoli, pa me uvijek zanimalo koliko ljudi igra online igre stare recimo 4-5 godina, ima li koga online i da li serveri rade.
Windwalker Posted - 22/01/2014 : 00:14:00
Online za PS3 je besplatan i ostat će. Nikad nije bilo govora da će prestat biti besplatan.

PSN podrška (kupovanje i skidanje kupljenih igara) za sve PS konzole ostat će vječno.
Ili do kad Sony ne bankrotira. Ili (što je vjerojatnije) do nekakve zombie apokalipse.

Serveri ovise od igre do igre, tj. od izdavača do izdavača.
Za neko smeće tipa EA očekuj da ih prestanu održavati ili ugase za kojih godinu dana nakon izlaska igre.
Za good guyse tipa Naughty Dog očekuj da će ih održavati barem do izlaska PS5, ako ne i duže.
Veći je problem u malom broju ljudi koji će te igre još igrati.
Deki86 Posted - 21/01/2014 : 18:40:08
Je online igranje i dalje besplatno, i šta mislite do kada će biti aktivni serveri za trojku?
elva Posted - 21/01/2014 : 18:11:26
Kupio bi modificirani PS3 ako neko ima za prodati,po mogućnosti slim.
Obi-wan Posted - 10/01/2014 : 14:22:52
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

obi je jos imas ps3 ?


PS2 mjenjao za gomilu stripova.
PS3 prodao.
Sada imam PSP.

Imam još 3 igre za PS3, ako nekome treba povoljno ili neka zamjena za stripove:
Dragon age: Origins
Uncharted 2: Among thieves
Enslaved: Odyssey to the west (zapakirano)
CAGLIOSTRO13 Posted - 11/06/2013 : 15:31:23
obi je jos imas ps3 ?
Obi-wan Posted - 24/02/2013 : 16:49:42
Prodajem PS3 igre (lijepo očuvano ili novo):

Infamous 90 kn.
LittleBigPlanet 90 kn.
Dragon age: Origins 130 kn.
Uncharted 2: Among thieves (par manjih ogrebotina) 130 kn.
Resistance: Fall of man (zapakirano) 130 kn.
Conan 150 kn.
L.A. noire (knjižica na ITA, igra normalna na ENG) 170 kn.
Red dead redemption 170 kn.

Pogodnost: neću vas zajebat.
Windwalker Posted - 24/02/2013 : 15:04:10
Enslaved ti je u Algoritmu novi 100kn, pa prilagodi malo cijene.
panzer Posted - 18/02/2013 : 09:47:01
Evo nešto badava:
https://dust514.com/

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000