forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Q STRIP 20: Transgresija

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Mr. Bushido Posted - 07/11/2012 : 16:00:09
U PRODAJI!

U Zagrebu je Q STRIP 20 dostupan u striparnicama Stripovi na Kvadrat i SK Asteroid B612.

Ostale zainteresirane molimo da se po pitanju nabavke naših izdanja obrate svojim najbližim striparnicama.

Ukoliko to nije moguće, javite nam se direktno na adresu qstrip@gmail.com

Novi broj časopisa Q STRIP po mnogočemu je poseban. Priredio ga je Ivan Marušić-Iko po nalogu glura Macana da napravi generacijski broj, broj koji će na dvostruko više stranica i u luksuznijoj opremi, a po istoj cijeni, predstaviti ono što Iko misli da je najbolje što njegova generacija strip autora može ponuditi.



Uživajte u drašQalicama!























20   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Mr. Bushido Posted - 19/02/2013 : 15:44:45
http://www.booksa.hr/program/booksa/predstavlja-se-novi-q
Prorok Posted - 18/02/2013 : 20:51:07
Mnja... sve je to lijepo, ali ja bih rado opet vidio Kljunove
Johnny Difool Posted - 18/02/2013 : 14:22:40
Jurica mi ga je poklonio još na Interliberu (), pa sam ga s guštom smazao već istog vikenda!
Tehnički izvrsno odrađeno izdanje s izvrsnim stripovima među kojima su me neki autori (Melina Mikulić, sam Jurica) izuzetno ugodno iznenadili.
Samo naprijed sa što više izdanja!
Mr. Bushido Posted - 18/02/2013 : 14:05:54
Što je Q? Q je zagonetka. Izlazi već skoro desetljeće, a unatoč tome nitko ne zna za njega. Najsvježiji broj Q-a je 20, a unatoč tome ukupno ima dvadeset i šest izašlih brojeva. Q strip je čedo Darka Macana, a Macan sa brojem 20 nema praktički ništa. Dođite u Booksu (Martićeva 14d, Zagreb) u subotu 23.2.2013. u 19 sati kako biste čuli ponešto o jubilarnom dvadesetom broju Q-a, popričajte sa Ivanom 'Ikom' Marušićem, urednikom broja. Potrudit ćemo se dovesti što više autora kako bi događaj bio što sadržajniji. A autora u čarobnom dvadesetom Q-u ima zaista mnogo: Dario Arana, Lazar Bodroža, Aleksa Jovanović, Melina Mikulić, Igor Hofbauer, Oleg Šuran, Jurica Starešinčić, Maja Karačić, Ivan Svaguša, Darko Macan, David Lovrić, Ivan Marušić, Filip Kelava, Goran Duplančić, Chris Reynolds, Marko Meštrović i Denis Kraškovič.

Deers Posted - 06/12/2012 : 21:03:59
Ovo je odlično. Bojao sam se ovog generacijskoga kao nikojega do sada (ok isto sam mišljenje imao i o Emisiji emocija), da ne bude samo generacijska poruka svojoj generaciji. Bez straha, stripovi su van vremenski. Većina. Arana - odličan crtež, a teme su mu po običaju specifične; Zec Milorad - nešto prejako; Hofbauer - kao da je špica Briljanteena pošla po zlu, thumbs up; Melina - nisam znao da tako dobro crta; Jurica - iznenađujuće odličan; Maja i Svaig - uobičajeno odlični ali svaki put malo drukčiji; Macan - najumjetničkije njegovo do sada, ne znam jel to baš strip; Lovrić - kako bi izgledala epizoda Godine gunđanja na sedam stranica a4? Odlično; Iko - meni najbolji rad, začuđujuće lucidan; Ninja - povratak Reiki Mastera!; Dupli - standardno vrhunski; Reynolds, Meštorvić - nisu mi se baš dojmili; Krašković - začin koji je taman falio ovom broju.
Shuckey Posted - 26/11/2012 : 22:14:42
Nivox Posted - 26/11/2012 : 18:59:36
Stvarno je izvrstan Q STRIP 20. Vrhunski magazin.
Bushido hvala još jednom. I hvala na cugi .
soulfly tribe Posted - 21/11/2012 : 14:24:18
ovaj Q izgleda odlično, šteta kaj sam sve pare već bio potrošio na interliberu pa mi je falilio 20 kn za ovo
Mr. Bushido Posted - 21/11/2012 : 13:16:59
U Zagrebu je Q STRIP 20 dostupan u striparnicama Stripovi na Kvadrat i SK Asteroid B612.

Ostale zainteresirane molimo da se po pitanju nabavke naših izdanja obrate svojim najbližim striparnicama.

Ukoliko to nije moguće, javite nam se direktno na adresu qstrip@gmail.com
Shuckey Posted - 16/11/2012 : 22:26:25














DKoor Posted - 15/11/2012 : 23:26:18
quote:
Originally posted by DeeCay

Teaseri odlični!


+1
mcn Posted - 14/11/2012 : 10:31:08
Napisao je to Bushido, ali pitomo, pa treba ponoviti, agresivnije:

132 stranice od kojih 40 u boji za još uvijek (zadnji put) SAMO 23 KUNE, a na InterLiberu 20!*

Fala biste u ovom trenutku trebali reć' vi nama, al' evo, svejedno:

Fala što ćete ga kupiti!

(mcn)

* Tisak košta 20,40 kn po primjerku, ako se tko pitao.
andjusticeforall Posted - 09/11/2012 : 22:01:56
Op,op, eno ga i Zec Milorad
jurica Posted - 09/11/2012 : 21:23:41
quote:
Originally posted by Deers

Nego, mislite i dalje gurat ovim ubitačnim ritmom ili nešto sporije ali u određenim vremenskim intervalima?



hiperprodukcija nikome nije u interesu, pa tako za sljedeću godinu imamo spremnih svega 16 izdanja (4 redovna + 12 mjesečnih), planiramo poneki vritnjaQ, a ako se još ponešto zalomi, zalomi.
Rico Posted - 09/11/2012 : 10:11:42
quote:
Originally posted by pcoro

Odlična nalovnica!
Ali... da li svijetu treba još Arane? Nije li već sam za sebe dovoljno izopačen?



DeeCay Posted - 08/11/2012 : 22:50:23
Teaseri odlični!
pcoro Posted - 08/11/2012 : 22:24:22
Odlična nalovnica!
Ali... da li svijetu treba još Arane? Nije li već sam za sebe dovoljno izopačen?
Mr. Bushido Posted - 08/11/2012 : 16:35:17
A evo i teasera koji je složio Iko, glavni urednik ovog broja. Uživajte!

Deers Posted - 08/11/2012 : 16:34:59
Arana! A još nisam nabavio ni njegov album ni prethodna dva broja Q-a. Srećom Interliber je pred vratima.

Nego, mislite i dalje gurat ovim ubitačnim ritmom ili nešto sporije ali u određenim vremenskim intervalima?
Vorador Posted - 07/11/2012 : 19:47:54

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000