forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
dr strangelove Posted - 21/02/2013 : 09:42:22
Ako ste gledali Ligu Prvaka ovih dana možda ste primjetili reklame "Be the first to know" i pokraj toga datum 20.02.
U ponoć po našem vremenu predstavljen je PS najnovije, četvrte generacije. Kao i obično, glasine su prestigle službeno predstavljanje pa se više-manje znalo što očekivat. Tu mislim prvenstveno na joystick.

Uglavnom, što mislite? Ima par odličnih inovacija, a očekivana cijena se čini (relativno govoreći) jako niska (oko 2.600 kuna u odnosu na PS3 koji sad košta 2.700 kuna). Da čujem, tko planira kupiti ovo čudo?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
CAGLIOSTRO13 Posted - 06/11/2019 : 20:25:19
quote:
Originally posted by Oki

Jel netko igrao Men of Medan?
Dojmovi?
Konačna ocjena?

Igrao u drustvu, cinema night, puno slabije od until dawna, zabavno za jednom odigrat, ali bas puno slabije.
Na prvu mi se cinilo da je ta duzina igre sasvim ok, jer stignemo lakse izbalansirati da se svo petoro nadjemo, ali ne znam, po meni jako slabo... A volim takav tip igara... Ako iduca bude fail, mislim da trecu necu ni uzet
Oki Posted - 04/11/2019 : 17:01:27
Jel netko igrao Men of Medan?
Dojmovi?
Konačna ocjena?
Oki Posted - 04/11/2019 : 16:58:20
https://youtu.be/_--zg6Ycnvs
Oki Posted - 04/11/2019 : 16:57:13
Ja od Death Strandinga očekujem nešto epski...spektakularno, savršeno izrežirano, savršeno odglumljeno, najbolju grafiku do sada...ali nisam siguran da će biti puno igrača koji će nakon odigrane igre znati reći o čemu se tu radi:)
Windwalker Posted - 01/11/2019 : 22:37:07
MGS5 je naporan i razočaravajuć više zbog odvratnog Konamija, nego samog Kojime.
Da je on imao odriješene ruke, vjerojatno bi bio bolja, sažetija i usmjerenija igra.
Zbog te igre su i zaratili, pa je on i napustio mrtvi Konami, jednu od najgorih gaming kompanija u svijetu.
DiSkAcH Posted - 01/11/2019 : 19:39:53
Ma dobro da, krivo sam se izrazio, mislio sam dosadna...ali da, ne čini mi se dobra, ali da ću probat, probat ću svakako, pa onda donjet sud.
Iskreno MGS 4 nisam igrao, a 5 mi je bio naporan.
Prva 3 MGS-a su mi genijalna, a i Snatcher i Policenauts, ali kao da se Kojima malo pogubio u tim zadnjim igrama...
Jedino šta moram priznat da igra izgleda fantastično; mislim na grafiku.
vice Posted - 01/11/2019 : 17:22:37
Slažem se s Wolfmanom i Windwalkerom. Planiram uskoro nabaviti igru.

Btw Nioh i Outlast 2 su Plus igre za studeni.
Windwalker Posted - 01/11/2019 : 17:20:16
Pa sigurno nije teški proljev, niti osrednja.
84% je već i više nego odlična ocjena.
Naravno da se ne sviđa svima, ne sviđa se ni meni taj Kojimin stil, i on mi je sam po sebi iritantan, ali sigurno nudi određenu kvalitetu.
Wolfman Posted - 01/11/2019 : 12:18:18
Igra očito nije za svakoga, ali isto tako očito nije ni "teški proljev". Reakcije su očekivano podijeljene. Da se razumijemo, igra ovako na prvu nije ni "moja šalica čaja", ali neću baš izjaviti da je proljev.
DiSkAcH Posted - 01/11/2019 : 08:51:08
Gledam malo recenzije nenormalno nahajpanog Death Strandinga i ispada je to nekakav teški proljev.
Simulacija poštara u stvarnom vremenu, kažu da je sve napravljeno da igra ide što je moguće sporije, plus treba balansirat sa paketima stalno...i tako..
Možda je to nekome zabavno, ali meni ovako na prvu zvuči jako loše.
Ugl ja ću se strpit do najavljene PC verzije pa ću onda prosudit, možda do tada patchiraju igru i ubrzaju.
Trenutno je metacritic na 84%, ali mislim da će to još pasti i da joj većina daje dobre ocjene samo apropos Kojime:
https://www.metacritic.com/game/playstation-4/death-stranding?ref=hp
Oki Posted - 25/09/2019 : 04:23:14
Last of us 2
...ipak ćemo se strpiti do 21.02.2020.
https://youtu.be/II5UsqP2JAk
Oki Posted - 19/09/2019 : 08:19:00
https://youtu.be/9Vp1Te0N3Vo
CAGLIOSTRO13 Posted - 26/07/2019 : 23:55:44
Evo uskoro izlazi Dark Pictures: Man of Medan - jedina zamjerka mi je sto imam feeling da ce jako kratko trajati ( 3-4-5 sati gameplaya )... al nabrijan sam masu, nakon until dawna, nikako nesto slicno da dodje
CAGLIOSTRO13 Posted - 17/07/2019 : 22:23:15
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Meni su te TT igre ili da se bolje izrazim interaktvini filmovi/crtani odlične (nisam ih sve odigrao). To uključuje i druge igre na isti ili sličan kalup te Visual Novels, tipa Phoenix Wright serijal.

Vidis, nikad nisam za ovaj Phoenix Wright cuo, cini se fora
split85 Posted - 29/06/2019 : 11:14:15
quote:
Originally posted by emirem
Prva igra na dvojci mi je bila Prince of Persia i od tada to trcanje po zidovima mi je fora, kad sam ne mogu sa 110kg tako trcati po zidicima i penjat se na drvo onda se tjesim video igrom😇

Meni taj serijal strašno fali.
OK ima Assassins Creed, dosta je blizu ali...
DiSkAcH Posted - 23/06/2019 : 09:12:13
Meni su te TT igre ili da se bolje izrazim interaktvini filmovi/crtani odlične (nisam ih sve odigrao). To uključuje i druge igre na isti ili sličan kalup te Visual Novels, tipa Phoenix Wright serijal.
emirem Posted - 19/06/2019 : 14:27:18
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

quote:

Svako ima svoje preference, a ja osobno ne volim survivale, zombije, fps-ove, vise sam onako za pustolovine, fantasy, detektivske tipa Batman, ono kad trazis Ridlerove upitnike😱, tek toliko solidno za razbibrigu kao sto procitam neki strip tako mi ovo dodje kao mali ispusni da se zabavim, ne trazim prosvijetljenje.

ma da, ja isto fakat rijetko upalim, jesi probao mozda one telltale igrice, wolf among us naprimjer ? ( :

Nisam, vidio nedavno onu za Batmana telltale igru, za cetvorku, ali ne privlaci me to nesto.
Samo znam kad bude sluzbeno objavljeno za peticu da idu igre za cetvorku, via shopping..
emirem Posted - 19/06/2019 : 14:24:28
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

quote:
Originally posted by Windwalker

Kaj 'svaka čast kad možeš igrati Unchartede'?
To je ko da nekome kažeš 'svaka čast kad možeš jesti ćevape ili piti Colu' ili nešto slično.
Tebi je serijal loš, ali ti si taj koji je u manjini, i to vrlo maloj manjini.
Tak da ne moraš nekome čestitati ono što je očekivano po defaultu.

Valjda si u pravu, meni nije jasno kako takva igra moze bit popularna, a sam recimo obozavam takve pustolovne Indiana Jones / Martin Mystere spike.
Al ne mogu provarit da Nathan Drake kroz cetiri dijela, svaki problem rijesi skakutanjem sa zida na zid. I provede barem 25% igre pentrajuci se po zidu....

Prva igra na dvojci mi je bila Prince of Persia i od tada to trcanje po zidovima mi je fora, kad sam ne mogu sa 110kg tako trcati po zidicima i penjat se na drvo onda se tjesim video igrom😇
CAGLIOSTRO13 Posted - 19/06/2019 : 02:57:15
quote:

Svako ima svoje preference, a ja osobno ne volim survivale, zombije, fps-ove, vise sam onako za pustolovine, fantasy, detektivske tipa Batman, ono kad trazis Ridlerove upitnike😱, tek toliko solidno za razbibrigu kao sto procitam neki strip tako mi ovo dodje kao mali ispusni da se zabavim, ne trazim prosvijetljenje.

ma da, ja isto fakat rijetko upalim, jesi probao mozda one telltale igrice, wolf among us naprimjer ? ( :
CAGLIOSTRO13 Posted - 19/06/2019 : 02:56:11
quote:
Originally posted by Windwalker

To je ko da nekome kažeš 'svaka čast kad možeš jesti ćevape ili piti Colu' ili nešto slično.

Valjda si u pravu, meni nije jasno kako takva igra moze bit popularna, a sam recimo obozavam takve pustolovne Indiana Jones / Martin Mystere spike.

Al ne mogu provarit da Nathan Drake kroz cetiri dijela, svaki problem rijesi skakutanjem sa zida na zid. I provede barem 25% igre pentrajuci se po zidu....
emirem Posted - 16/06/2019 : 19:13:13
E da i zuji mi ventilator za hladjenje, malo je bucan, jer i preko plejke gledam Netflix, pa zna biti vrlo iritantan.
emirem Posted - 16/06/2019 : 19:11:35
Windwalker Posted - 16/06/2019 : 17:11:33
CAGLIOSTRO13 Posted - 16/06/2019 : 15:57:05
Svaka cast kad mozes igrat Unchartede, meni je zbilja to jedan od najprecjenjenijih serijala ikad. Imao sam trojku na trojci ( nikad odigrao ), i sada kolekciju na cetvorci... Dao sam sansi i sansi, al ne doslovno toliko repetitivno i lose...

emirem Posted - 16/06/2019 : 13:21:44
Odigrao Uncharted jedinicu na trojci, bas ok, pustolovna kako volim u stilu Indya i Sahare.
Od 2011 sam odigrao desetak igara, sto me svrstava u ne bas neke entuzijasticne igrace, a i s vremenom sam cesto knap.
Nakon igre volim pogledati kakve sam trofeje dobio i vidim da imam nula posto.
Mislim si wtf, idem na int da vidim gdje frka, vele patch, Sony nije imao neki dodatak prije za trofeje pa su naknadno ubacili online. Meni se taj patch prikrpao nakon drugog ocitavanja i poceo igrati ispocetka. Vidim u meniju ocitava svo blago koje sam nasao njih 40-tak rekoh ok, idem dalje nadjem drugo blago, ocitava ga po redoslijedu 41-42..ali frka u glavnom meniju u "trophies collected" pise samo 2%?!
Preskocilo je zajednicko zbrajanja blaga i prikazalo mi odvojeno.
Obrisem slot i pocnem ispocetka, sad ide ok…
Pitanje…
Nema puno info oko petice, igre sa cetvorke idu sigurno, ali suska se i o igrama sa trojke pa cak i sa ranijih konzola.
Tesko je potvrditi to sve dok se ne oglase iz Sonya.
Htio sam nekako te trofeje prebaciti sa trojke kasnije na peticu ,ali navodno ce biti moguce samo sa 4 na 5.
Kako sam stari mail za trojku obrisao nemam pristup PS plusu, a novi nece da mi primi, razmisljam da resetiram sve i otvorim novi racun, ali gubim trofeje.
Mislim da kupim cetvorku, ali ionako imam jos dva Uncharteda za trojku da igram, pa necu se niti zuriti.
A druge godine bi mogla i pasti 55" 8K TV, da bude na nivou. 😊

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000