forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor klasik 28

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 27/02/2013 : 21:23:03




Na kioscima 15.03.2013.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Johnny Difool Posted - 27/03/2013 : 13:04:20
Nekad sam na to gledao jednim očima, jer se gad izvukao, ali danas taj detalj doživljavam kao prilično realističan, jer se najveći pokvarenjaci i gnjide najčešće i izvuku bez posljedica.
Nažalost...
teller Posted - 26/03/2013 : 08:41:48
quote:
Originally posted by dnevni boravak

Prvi put čitam i mislim da je jedini nedostatak scenarija da se onaj pokvareni barun Swieten izvukao lišo iz svega... Sve drugo odlično.


istina, i meni je to smetalo...danas više nego ko klincu...
trebao je i on da popase koju strelicu, ološ pokvareni.
dnevni boravak Posted - 25/03/2013 : 19:35:44
Prvi put čitam i mislim da je jedini nedostatak scenarija da se onaj pokvareni barun Swieten izvukao lišo iz svega... Sve drugo odlično.
teller Posted - 24/03/2013 : 06:02:26
quote:
Originally posted by velka031

Bravo teller, tako se pokazuje ljubav prema stripu!


fala care, ..pa čuj, trudim se da nabavim sve što me zanima, ne zbog Ludensa ili Libellusa (zaboli me za njih) več zbog sebe...ne pijem i ne bančim, ne pušim, ne kurvam se(to se podrazumjeva oženjenom muškarcu),radije te novce bacim na nešto što me veseli...a sin mi pokazuje interes da nastavi tatinu glupost... pa mi to i lakše pada....ne kažem da ponekad u zanosu na trenutak ne prevlada i tračak razuma ali brzo opet prevlada moja strast za stripovima i kolekcionarstvom...i dok je tako i primanja mi omogućuju tom veselju nebi se odreko ni za noč sexa sa Sekom Aleksič ili Severinom....
nema veče perverzije(bar meni) nego imat jedan najboljih Zagora ikad objavljen kao cijelovitu priču sa sva četri naslovnice...lupi Bernard i poneku glupost ali tu je "pogodio u sridu".
mada kad pomislim razumski, da imam manju platu i više razuma sasvim bi bio zadovoljen i sa jednom naslovnicom...pa sve su vrhunske..a imam i extra Zagore pa se ne ugledajte na mene...ja sam poseban primjer...Buch bi reko ...pacijent.
velka031 Posted - 23/03/2013 : 23:27:40
Bravo teller, tako se pokazuje ljubav prema stripu!
teller Posted - 22/03/2013 : 23:12:19
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
za 400 stranica najboljeg Ferrija



Oko 330 stranica najboljeg Ferrija i 70-ak stranica ovdje prilično dobrog Bignottija, koji se najbolje što može trudio oponašati Galliena.
Zahvaljujući tebi i takvima kao ti Zagor i jest najpopularniji strip na ovim prostorima ikad.
Samo naprijed!


fala,fala...i nehotice se trudim....
da, u pravu si....zaboravih da se pred kraj umješao i Bignoti, a bilo mi je več ko klincu čudno kako je Ferri(nisam ni znao tad za njega) nacrtao kraj priče...iako je tu Bignoti još i dobar nikako mi nije stao uz onaj prekrasan crtež prije....
isto recimo kod Komandanta Marka....prvih 33 stranica savršenih(mislim da je crtao Guzon) o ostalih 33 do kraje neki čudniji i lošiji crtež (Sartoris/Sinchetto)...zapazio sam to i tada ali mi nije smetalo previše...trudim se da mi ne smeta i danas.
A da,novi Mark je na kioscima...uzeo ga u trečoj trafiki zajedno sa Zagor almanahom, kao nije tako skupo kad porazdeliš....
to je ko ona kad netko reće.."mene poskupljenje nafte nikad ne zaje...be...meni je cijena uvijek ista...uvijek tankam za 20 eura."..
D.J. Posted - 22/03/2013 : 23:10:35
quote:
Originally posted by D.J.
Telleru, priznaj da ces uzeti sve 4 verzije!


Ovo sam napisao na prvoj stranici ovog topica kad je strip najvljen!
Ali da je odabrao pravu epizodu, to je!
Johnny Difool Posted - 22/03/2013 : 22:58:05
quote:
za 400 stranica najboljeg Ferrija



Oko 330 stranica najboljeg Ferrija i 70-ak stranica ovdje prilično dobrog Bignottija, koji se najbolje što može trudio oponašati Galliena.
Zahvaljujući tebi i takvima kao ti Zagor i jest najpopularniji strip na ovim prostorima ikad.
Samo naprijed!
D.J. Posted - 22/03/2013 : 22:49:50
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by jaki

tellere legendo
sam ćeš održat ludens na životu.





Nas Teller je san izdavaca!
teller Posted - 22/03/2013 : 22:32:46
quote:
Originally posted by jaki

tellere legendo
sam ćeš održat ludens na životu.


jaki Posted - 22/03/2013 : 21:30:50
tellere legendo
sam ćeš održat ludens na životu.
teller Posted - 22/03/2013 : 21:19:42
juće stigli ti klasici u naš grad...i vidi čuda...u jednom Tuš centru dobili 12 komada tog Zagora i to sa tri različite naslovnice....uzeo ujutro PORUKE SMRTI naslovnicu, onda u kiosku na drugom dijelu grada još MARŠ OČAJNIKA, onda popodne sa ženom u šopingu njoj u košaricu nabavka uvalio POSLEDNJA ŽRTVA naslovnicu, a sutra ako bog da kupim i CRVENI PIJESAK...tih sa tom naslovnicom je bilo i najviše tako da nema brige da mi nestane.-...
znan da je glupo kupit 4 ista stripa ali ako več to napravim nek to saznate vi a ne prodavačica kad dođem na blagajnu sa četri ista stripa samo u drugom omotu....i zato odvalim ladno 22 eura...
Znam da se ponašam krajne neracionalno ali više je razloga da HOČU imat sve naslovnice u kolekciji....
Prvi je nostalgija... jer mi je ZIMSKA ZMIJA jedan prvih Zagora, drugi jer su naslovnice redom odlične, treči je da je cijena korektna (za 400 stranica najboljeg Ferrija), četvrti da mi je ta epizoda TOP 5 Zagora ikad...
ma, da skratim..nije mi žao ni eura jer znam da taj KLASIK 28 to zaslužuje.
Kum Ruzvelt Posted - 21/03/2013 : 20:54:48
quote:
Originally posted by ZagorXXL

Evo kupio sam ga! :D
Nisam još počeo čitat,koliko čujem radi o jednoj od boljih Zagorovih epizoda.
Samo ne razumijem kako Zagor Klasik 27 koji ima manje od 300 stranica može koštati isto kao 28 koji ima 450 stranica.
Ne vidim računicu...


Vjerovatno se uzima neki prosjek...
ZagorXXL Posted - 21/03/2013 : 20:19:15
Evo kupio sam ga! :D
Nisam još počeo čitat,koliko čujem radi o jednoj od boljih Zagorovih epizoda.
Samo ne razumijem kako Zagor Klasik 27 koji ima manje od 300 stranica može koštati isto kao 28 koji ima 450 stranica.
Ne vidim računicu...
caramba Posted - 21/03/2013 : 13:36:18
Stigao na kioske...
teller Posted - 18/03/2013 : 09:11:03
quote:
Originally posted by ZA-GOR TE-NAY 2

Jedan od najboljih ikada


prvi post pa tako dobar...bravo i dobrodošao.
Kum Ruzvelt Posted - 16/03/2013 : 20:03:29
Jel u prodaji Klasik 28? Najavljen je za juce...
ZA-GOR TE-NAY 2 Posted - 16/03/2013 : 19:11:30
Jedan od najboljih ikada
velka031 Posted - 15/03/2013 : 23:45:13
quote:
Originally posted by Tonka24

A stas drugo?



A kako nas Ludens često veseli svojim naslovima, zamisli da dođeš na kiosk i tražiš strip "Kad Zagor poludi"...
Zato je dobro ići na kioske gdje se možeš sam poslužiti!
Tonka24 Posted - 15/03/2013 : 00:51:21
A stas drugo?
velka031 Posted - 14/03/2013 : 12:43:03
quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by nagor

Kad smo već kod Zadra, ja sam baš u Zadru skužio da nije dobro kupovati na kiosku. Sada uvijek tražim trafike di se može osobno prebrati. Neću nikad zaboraviti kako me je prodavačica (kod onog kioska na rivi na početku mostića za staru jezgru) pogledala ko retarda kad sam ju zamolio da mi zamijeni oštećeni primjerak za neoštećeni (mislim da se o radilo o Ludens 77 - Indijanska krv). Da ti u ruke neku potrganu salatu od stripa i onda te gleda kao budalu kad zatražiš bolji primjerak. Mislim, da svatko ovdje zna barem jednu takvu "kiosk tetu". : )


Imao sam ja velikih rsprava ne brini... pa sam kasnije dolazio namjerno kupovati smokvin list, dvd-ove s naslovima " suze od sperme "...
Bezobrazna prodvacica mlađa, dva tri covika iza mene i ja trazim i onda mi da neki drugi a ja kazem moze onaj Duboko i žestoko? Da vidis kako pocrvene...







Tonka, legendo, umro sam
nemanja93 Posted - 13/03/2013 : 00:51:28
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by nagor

Kad smo već kod Zadra, ja sam baš u Zadru skužio da nije dobro kupovati na kiosku. Sada uvijek tražim trafike di se može osobno prebrati. Neću nikad zaboraviti kako me je prodavačica (kod onog kioska na rivi na početku mostića za staru jezgru) pogledala ko retarda kad sam ju zamolio da mi zamijeni oštećeni primjerak za neoštećeni (mislim da se o radilo o Ludens 77 - Indijanska krv). Da ti u ruke neku potrganu salatu od stripa i onda te gleda kao budalu kad zatražiš bolji primjerak. Mislim, da svatko ovdje zna barem jednu takvu "kiosk tetu". : )


Imao sam ja velikih rsprava ne brini... pa sam kasnije dolazio namjerno kupovati smokvin list, dvd-ove s naslovima " suze od sperme "...
Bezobrazna prodvacica mlađa, dva tri covika iza mene i ja trazim i onda mi da neki drugi a ja kazem moze onaj Duboko i žestoko? Da vidis kako pocrvene...



velka031 Posted - 13/03/2013 : 00:07:36
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Nemam takvih problema...Dogovorio sam se sa jednom devojkom na kiosku (jeste, slatka je, pa nije bilo teško sklopiti neko drugarstvo preko pulta) da mi sačuva po jedan primerak stripova koje inače kupujem, tako da ih unazad par meseci dobijam neoštećene



Čovjek objasnio kako se to radi
Tonka24 Posted - 12/03/2013 : 00:28:12
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Nemam takvih problema...Dogovorio sam se sa jednom devojkom na kiosku (jeste, slatka je, pa nije bilo teško sklopiti neko drugarstvo preko pulta) da mi sačuva po jedan primerak stripova koje inače kupujem, tako da ih unazad par meseci dobijam neoštećene


Hebe se patku
PijaniPatak Posted - 11/03/2013 : 16:04:35
Nemam takvih problema...Dogovorio sam se sa jednom devojkom na kiosku (jeste, slatka je, pa nije bilo teško sklopiti neko drugarstvo preko pulta) da mi sačuva po jedan primerak stripova koje inače kupujem, tako da ih unazad par meseci dobijam neoštećene

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000